Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Ploče, procesori i memorije
EVGA Z77 FTW -330$
STRANA 3 OD 15  
gliga79 Re: Re: Re: Sta je tacno po sredi? 02.06.2012. 03:37 #421529

status: user
broj poruka: 4641
Ii dalje si optimista bez premca :)
Ko te voli voli te , ko te mrzi moze da se sikira samo :)
Hahhahah !!

Zaboravljas staro drustvo, to ti ne valja .)
N vidija je uzrok i posledica !!!

Intel i5 2500k, Noctua NH-D14, Asus Maximus IV Gene - Z, MSI Cyclone 6850 Power Edition, 4x2Gb Hyper X 1600mhz Genesis (gray), HDD WD 640 gb, Samsung F3 1tb, Seasonic S12D 850w

:: Ne laj nego polaz` u kucicu !
::
:: http://www.youtube.com/watch?v=y9U2gntM4K
::
:: :: Twin Frizerko , sto se ne javljas na MSN
:: :: Sad ti je wlada zanimljiv zato sto forsira N vidiju, a staro drustvo zaboravljas !!
:: :: Kad ces da se opametis vise ??
:: ::
:: :: Intel i5 2500k, Noctua NH-D14, Asus Maximus IV Gene - Z, MSI Cyclone 6850 Power Edition, 4x2Gb Hyper X 1600mhz Genesis (gray), HDD WD 640 gb, Samsung F3 1tb, Seasonic S12D 850w
:: ::
:: :: :: Ja se vise cudim vama koji se sprdate i koji uopste bilo sta polemisete u ovoj temi
:: :: :: Nije mi jasno zar nije lakse da ignorisete?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re: Re: Re: Sta je tacno po sredi? 02.06.2012. 03:59 #421530

status: user
broj poruka: 18472
Sta ces kad imam zeleno srce a ti si ga slomio .
Iskrvario sam na milost i nemilost

:: Ii dalje si optimista bez premca :
:: Ko te voli voli te , ko te mrzi moze da se sikira samo :
:: Hahhahah !
::
:: Zaboravljas staro drustvo, to ti ne valja .
:: N vidija je uzrok i posledica !!
::
:: Intel i5 2500k, Noctua NH-D14, Asus Maximus IV Gene - Z, MSI Cyclone 6850 Power Edition, 4x2Gb Hyper X 1600mhz Genesis (gray), HDD WD 640 gb, Samsung F3 1tb, Seasonic S12D 850w
::
:: :: Ne laj nego polaz` u kucicu !
:: ::
:: :: http://www.youtube.com/watch?v=y9U2gntM4K
:: ::
:: :: :: Twin Frizerko , sto se ne javljas na MSN
:: :: :: Sad ti je wlada zanimljiv zato sto forsira N vidiju, a staro drustvo zaboravljas !!
:: :: :: Kad ces da se opametis vise ??
:: :: ::
:: :: :: Intel i5 2500k, Noctua NH-D14, Asus Maximus IV Gene - Z, MSI Cyclone 6850 Power Edition, 4x2Gb Hyper X 1600mhz Genesis (gray), HDD WD 640 gb, Samsung F3 1tb, Seasonic S12D 850w
:: :: ::
:: :: :: :: Ja se vise cudim vama koji se sprdate i koji uopste bilo sta polemisete u ovoj temi
:: :: :: :: Nije mi jasno zar nije lakse da ignorisete?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gliga79 Re: Re: Re: Re: Re: Sta je tacno po sredi? 02.06.2012. 04:15 #421536

status: user
broj poruka: 4641
Samo Argumentovano nastupam !!!
Case lomis ruke ti krvave :)
Heheh, nema da se javis jebemu misa ?


Intel i5 2500k, Noctua NH-D14, Asus Maximus IV Gene - Z, MSI Cyclone 6850 Power Edition, 4x2Gb Hyper X 1600mhz Genesis (gray), HDD WD 640 gb, Samsung F3 1tb, Seasonic S12D 850w

:: Sta ces kad imam zeleno srce a ti si ga slomio
:: Iskrvario sam na milost i nemilost
::
:: :: Ii dalje si optimista bez premca :
:: :: Ko te voli voli te , ko te mrzi moze da se sikira samo :
:: :: Hahhahah !
:: ::
:: :: Zaboravljas staro drustvo, to ti ne valja .
:: :: N vidija je uzrok i posledica !!
:: ::
:: :: Intel i5 2500k, Noctua NH-D14, Asus Maximus IV Gene - Z, MSI Cyclone 6850 Power Edition, 4x2Gb Hyper X 1600mhz Genesis (gray), HDD WD 640 gb, Samsung F3 1tb, Seasonic S12D 850w
:: ::
:: :: :: Ne laj nego polaz` u kucicu !
:: :: ::
:: :: :: http://www.youtube.com/watch?v=y9U2gntM4K
:: :: ::
:: :: :: :: Twin Frizerko , sto se ne javljas na MSN
:: :: :: :: Sad ti je wlada zanimljiv zato sto forsira N vidiju, a staro drustvo zaboravljas !!
:: :: :: :: Kad ces da se opametis vise ??
:: :: :: ::
:: :: :: :: Intel i5 2500k, Noctua NH-D14, Asus Maximus IV Gene - Z, MSI Cyclone 6850 Power Edition, 4x2Gb Hyper X 1600mhz Genesis (gray), HDD WD 640 gb, Samsung F3 1tb, Seasonic S12D 850w
:: :: :: ::
:: :: :: :: :: Ja se vise cudim vama koji se sprdate i koji uopste bilo sta polemisete u ovoj temi
:: :: :: :: :: Nije mi jasno zar nije lakse da ignorisete?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 02.06.2012. 09:27 #421555

status: user
broj poruka: 728
DAUM ti si za mene sada uporedjenje DirectCU II I Classified Fermi naponske kao i MARSII
vs GTX590 Classified HydropCopper sa Swiftech blockom u SLI.
Da li ste svesni sta nbi uradili ljudima koji bi poslusali vas savet i otisli od te dve opcije na ASUS. Da li vama uopste dopire do mozga sta bi uradili tim nesretnicima koji bi to izabrali.
Pa SLI MARS II ja mislim da bi im GTX590 Classifieid u SLI pod vodom blie vrlo blizu. A mozes jedan MARS II da kupis. Mesecima gledam kako takve stvari radite ljudima i kako to pokusavate i meni kada bi vas slusao. Ali to je olicenje onoga sto radite. Idi jos jednom da vidis naponsku na Classified za kraj. 14+3 Phase Enginered for Extreme Overclocking.
Nema azdaja na kutiji i kandzi, samo Performanse.
Od sada je za mene Daum DirectCU II vs 580 Classified i MARS II vs 2XGTX590 Classified one u onoj kutiji, dobijaju se zajedno lepo seva Swifttech block od 2kg na svakoj.
Vama i dalje ne dopiore do mozga sta bi covek koji bi iskesirao toliko odmneo kuci zbog toga kada bi vas slusao. Jel ja i da ima EVGA ovde ne bi rekao cutao bi i gledao i smejao se.
Najstvarnioje nista ne b rekao gledao bi kako bacaju pare na nekvalitetnije, ali ako meni pokusa neko da daje savet da mu kazem odmah da to radi uzaludsno jel meni su u glavi uvek bolje kombinacije. I kada vi to ne vidite, i kada vi to ne znate, i nije ni cudo sto ne znate kaada imate sta vam Space baci ovde. Nemojte da pisem 14 pitanja ovde za ASUS na koje ne mogu da odgovore a koje odvajaju pacove od firme za entuzijaste koja staje iza svojih musterija.
Nek ti objasni Skaj sta je PLX ne znate vi mnogo toga a nije ni cudo.
Ne znate ni za SANYO POSCAPS jel su mnogo skupi da ih stavi ROG, najbolji za visoke frekvencije.

http://i.imgur.com/TqYOl.jpg

EVGA SR-X nema nijedan kruzic na njoj sve su ovakvi kapacitori. Moja buduca ima samo oko CPU jel su skupi. SR-X kosta 700$ pa mogu da stave koliko hoce.


Samo brdo jeftinih faza znate sta je.
ODLUCITE SE ILI STE ENTUZIJASTI ILI STE MARKETING PACOVI KOJI IMAJU LOSE KOMPOVE A LUPAJU DA BI DECA KUPOVALA ILI SE OPREMATE ASUS KACELARISKOM OPREMOM. NE MOZE HW IZ SRBIJE I ENTUZIJAZAM. NE MOZE JEDNOSTAVNO JEL JE SMESNO IZ PERSPEKTIVE OZBILJNIH. OVDE MEMORIJU KADA SAM ODLUCIO KOJU DA UZMEM 20 JE DOSLO DA KAZE UUUU DAJES TOLIKE PARE NA MEMORIJU, PA TO NIJE BITNO, SAMO STO VISEE.
NEMA OVDE JE ENTUZIJAZAM MRTAV. DIKTIRANI ASUS ENTUZIJAZAM BEZ GARANCIJA.

JA SAM PROVEO DOSTA MESECI CITAJUCI DELOVE KOJI ME ZANIMAJU PITAJUCI I LJUDE KOJI IMAJU ROG I EVGA RAZLIKE, STA JE BOLJE, KOJA NVIDIA I STA I JEDNOSTAVNO JE TAKO KAKO JE I LJKUDI SA FULL ROG KOMPIJUTERIMA KOJI KOSTAJU MNOGO SU 70% KUPULI TO JEL EVGA NIJE BILA TU GDE SU ONI A NA NJU GLEDAJU KAO NA ZELJU.
ONDA SAM DOSAO DO ZAKLJUCKA DA SE RACUNAJU SAMO KANADA I USA JEL TAMO IMA SVEGA.
JEDIONO GDE SE ASUS MOZE MERITI SA EVGA SU PLOCE ISPOD KLASE CLASSIFIED.
STIM STO JE FTW OBICNO POTPUNO ISTO SA MANJE MESTA ZA GRAFIKU I ZA NORMALNE SOCKETE A CLASSIFIED ZA EXTREME OBICNO. ALI NIKADA ASUS I KADA JE BIO BOLJI KAO U P67 SERIJI NIJE BIO TOLIKO BOLJI DA BI UZEO NJEGA A NE EVGA ZBOG SVEGA OSTALOG, Z68 VEC JE EVGA NAPRAVILA BOLJU JEDNU JEDINI NEMA ISPRAVKE NEMA CACKANJA, NE TREBA, OVI SAMO REVIZIJE KRKAJU PA KADA ISPRAVE ONDA RACUNAJU. U GRAFICKOM SEGMENMTU JE EVGA ZA ASUS JA NE ZNAM KAKO TO DA OBJASNIM UOPSTE ALI KAO ASUS I GIGABYTE TO JE JEDNOSTAVNO NEMERLJIVO NE RACUNAJUCI CELU EVGA PODRSKLU KOJA DA JE BOLJI ASUS BHI TE NATERALA DA KUPIS EVGA ZA BILO KOJU VRSTU ENTUZIJAZMA JEL BILO KOJU EGZIBICIJU SA ASUSOM TI NEMAS GARANCIJU. EVGA CELU RASKLOPIS, ZOVES DA VIDIS KAKO DA JE OSURIS OD KLOKOVANJA I ONI TI KAZU I DALJE SI POD GARANCIJOM. ASUS KADA SE POKVARI PRVO IMAS DETEKTIVSKI POGLED DA LI SI JE KLOKOVAO. TE DVE FIRME SU NEMERLJIVE. I NE SMEJU SE SLUSATYI PODRUCIJA LAZLJIVIH NARODA SA IZBOROM SAMO JEDNOG.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified .... 02.06.2012. 09:51 #421556

status: user
broj poruka: 728
Ja nisam DAUM da ovo pricam drugome koji kupuje ja sdada radim upgrade i ja najvise volim sebe, znaci ovde osobe p[ricaju drugima, a ja ovo pricam kao za sebe jel to sebi radim. JA IMAM ROG, za koji svi kazu sem SRBA da je bolji nego CROSSHAIR 5, ali mene boli uvo jel cu je zapaliti ne zanima ne koja je bolja, jka mogu da odem da dam 160e i dsa za 460e napravim upgrade na ROG +3770k. Mislite da sam mazohista bez potrebe, da nisam ionformisan. Ne jedino je istina da sam spreman da platim mnogo za razliku izmedju n ajboljeg i drugog po redu. Mislite da volim da dam skoro 700e umesto 460.
Pa vi ste onda budale jedne a ja ne pricam deci nekoj kao polovina ovde.
Ne menjam potpise svaki dan kao idiot. Sve sto kazem da imam mogu da slikam odmah pored danasnjeg blica i da okacim rezultate i ne verujem nista dok ne vidim svojim ocima tako i sem oficijalnog skora, nista drugo. I palim se samo na EVGA Classified a ostalo je smesno ako mislite da me zanima, nezainteresovan sam
250E razlike mislite da mi se baca. H100 + Force GT 120 koji mi trebaaju i koji su u planu do kraja godine ali neeeee, ili Dominator GT ili Ridgeback Redline, mogao bi za razliku da uzmem ali EVGA je bolja EVGA je elita i mene ne zanima sta ce Srbi na fORUMIMA DA KAZU NEGO STA se desava u svetu. A povrh svega firmi koja posluje kao ASUS pored firme koja posluje kao EVGA ne mogu da dam pare ASUS to je kao da odem u prodavnicu kod bogatog zlotvora a ne kod dobrog cikice. To ne moze makar nemao komp makar ga sada upalio sve i otisao u banku da otvorim racun i nemao godinu dana nista a onda kupio do srafa jednog preko i doneo i srecan sve prijavio na carinu da platim.


NEMA AKO NEMA EVGA SANKCIJE PONOVO GODINU DANA NA HWE U SRBIJI, NEMA PROCESOR, NEMA GRAFICKA KASNIJE KOJA GOD DA BUDE, NEMA PLOCA, NEMA NISTA, VENITLATOR, KABL NISTA NISTA NISTA. GLEDAM OVO TRZISTE KAO DA SAM U RADNJI ZA NOTEBOOK I FOTOAPARATE A MENI DA TREBA OPREMA ZA OC SESIJU, ETO TAKO SE JA OSECAM U SRBIJI.
Mislim ne treba mi ali mi treba takva oprema vec EVGA samo ali to je to.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 03.06.2012. 00:36 #421675

status: user
broj poruka: 728

Ovo je P67 FTW u Obsidian 650D. Takav i Z77FTW ima konektor samo sto je jos lepsa, vec zamisljam kako ce da izgleda 24 pin sleeve onako malo zamrsen a ne zategnut u polukrug kao vodoskok, ali kazem nije to za vas to je za ovako ljude koji vode racuna o sitniciama.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ... 03.06.2012. 01:14 #421680

status: user
broj poruka: 18942
Wlado, svaka ti dala:)


::
:: Ovo je P67 FTW u Obsidian 650D. Takav i Z77FTW ima konektor samo sto je jos lepsa, vec zamisljam kako ce da izgleda 24 pin sleeve onako malo zamrsen a ne zategnut u polukrug kao vodoskok, ali kazem nije to za vas to je za ovako ljude koji vode racuna o sitniciama
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict WLADO - MAGARE`TO 03.06.2012. 01:18 #421681

status: user
broj poruka: 4515
da obnovis gradivo
http://www.youtube.com/watch?v=OLPlv3ePBag
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified EVGA P67 FTW 650D 03.06.2012. 01:45 #421684

status: user
broj poruka: 728
Zar nije zgodno. Direktno ulazi u drugi grommet maltene ce izgledati kao bez kablova 24 pin.

http://i.imgur.com/AYG43.jpg

SATA kablovi ce da idu iza ugla u HDD cage koji ce da bude pored napajanja a napred sve prazno zbog boljeg Airflowa.
Naravno P67 i Z68 FTW su iste a i Z77FTW je iste velicine u mm i isti
konektor ugaoni ima 24 pin.
Ljudi su odusevljeni sa tim, kada pomislim na ASRock i ASUS onako zguzeni uz memoriju pa cupas prema sebi odvajas plocu od srafova, glupo izgleda bas sada kada sam video ovo.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 03.06.2012. 03:17 #421688

status: user
broj poruka: 12785
Mirrors are more fun than television?
__________________
CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84Kd

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
f0rever sadadsad 03.06.2012. 04:54 #421690

status: user
broj poruka: 3821
Teska prica.

I love how much people just did not give a fuck in the 80s and 90s!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Modena hahahahaha 03.06.2012. 08:40 #421694

status: user
broj poruka: 497
Opet wlada pravi haos po forumu


DFI DK 790FX M2RS
Amd Athlon II x2 265 3.8Ghz & Akasa Venom
Transcend 2x1 gb DDR2 + OCZ 2x1 gb DDR2
WD 3200AAKS
Sapphire 4890 1GB VAPOR-X OC
LG W2243S-PF
OCZ 550W fatality
Logitech X-230 2.1
Audigy LS sb 0310



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 03.06.2012. 13:41 #421738

status: user
broj poruka: 728
Ajmo EVGAAAA, Ajmo EVGAAAAA.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
CORSAIR - EVGA - Elite Hardware

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified EVGA Z77 FTW - Extreme overclocking is back :) 04.06.2012. 09:41 #421982

status: user
broj poruka: 728
http://kingpincooling.com/forum/showthread.php?t=1817

PLOCA IZGLEDA SUROVO.
SVIDJAJU MI SE OVA SLOVA I IZGLED BIOSA.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
HARDCORE EVGA - CORSAIR FAN
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @wlada 04.06.2012. 09:44 #421984

status: user
broj poruka: 17084
Ja bih samo zbog slova kupio,
a tek zbog izgleda biosa, to prvo gledam kad kupujem plocu.

Font i izgled (ne funkcionalnost) biosa.

Pametno Wlado, samo mudro!

Cpu:AMD Phenom II x6 1055 T @3.4 Ghz
Ram:10 Gb KingstonHyperXgenesis@1600MHz
GPU:470gtxGigabyte+ProLima Mk-13
MBO:AM3+ Asus M5A97
Case:CoolerMasterElite430
PSU:Chieftec 650w a85
CpuCooler:TitanVanesa
Mis: Mx518
Dell 22


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: EVGA Z77 FTW - Extreme overclocking is back :) 04.06.2012. 09:47 #421985

status: user
broj poruka: 18942
ploca ko ploca, nista sto ASUS nema, capacitori su identicni.. ali bitno da na mosfetovima pise logo `E` hehe to je jedino razlika..


:: http://kingpincooling.com/forum/showthread.php?t=181
::
:: PLOCA IZGLEDA SUROVO
:: SVIDJAJU MI SE OVA SLOVA I IZGLED BIOSA
::
:: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: HARDCORE EVGA - CORSAIR FA
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified EVGA Z77 FTW 04.06.2012. 10:02 #421987

status: user
broj poruka: 728
Nevidis POSCAPS ocigledno koje ASUS nema.
Sada da Kingpin da odobrenje i krecemooooooooo....u prodaju.
Gledam ovaj iskrivljeni pin kako ce izgledati onaj mdpcx sleeve sto sam uradio.
Ovako polukruzan me blago izludjuje. GADI MI SE.

Ove godine ponovo rusimo Extreme rekord ovog puta sa GTX680 Classified x4 SLI.
Da se pokenjamo na ASUSov x8 SLI mod koji nije MNOGO gori.

Ako X79 Classified i 3930x bude Bottleneck uilece SR-X sa 2 komada.
Ima Trident X koji ja ne volim ali na 2600MHz deklarisan.
Jebem ti Srbiju, ma ne ili se bavim ovako ili necu uopste. Posto volim kompove i necu da mi mrtvi ASUS ogadi onda ce to biti ovako. A tu je i moja ljubimica GTX580 Classified.
Zna covek sta valja nije uzeo GTX680 FTW 4GB.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
HARDCORE EVGA - CORSAIR FAN

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: EVGA Z77 FTW 04.06.2012. 10:06 #421988

status: user
broj poruka: 18942
koja to asus nema poscaps, kako ga ti strucno zoves?


:: Nevidis POSCAPS ocigledno koje ASUS nema
:: Sada da Kingpin da odobrenje i krecemooooooooo....u prodaju
:: Gledam ovaj iskrivljeni pin kako ce izgledati onaj mdpcx sleeve sto sam uradio
:: Ovako polukruzan me blago izludjuje. GADI MI SE.
::
:: Ove godine ponovo rusimo Extreme rekord ovog puta sa GTX680 Classified x4 SLI
:: Da se pokenjamo na ASUSov x8 SLI mod koji nije MNOGO gori
::
:: Ako X79 Classified i 3930x bude Bottleneck uilece SR-X sa 2 komada
::
::
:: - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: HARDCORE EVGA - CORSAIR FA
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 04.06.2012. 10:10 #421989

status: user
broj poruka: 728
JBT ploca od 330e radi x8 sa dve grafike. STRASNOOOOOOOOO.
ROG NAJACA PLOCA KATASTROFA. JA SAM MISLIO DA BAR DVA IMA.

Da li MAXIMUS IMA POSCAPS SANYO CAPACITORE???



HARDCORE EVGA - CORSAIR FAN

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 04.06.2012. 10:11 #421990

status: user
broj poruka: 728
Ej bre ovo nije zajabancija, polako.
Zar je moguce. 2012 godina.
Ako ne znas kako izgledaju idi na EVGA SR-X pa pogledaj ona je skupa pa ima 100% takve.
Da se naucite da reklamirate posle kada bude odgovaralo monopolistickom ponasanju na komn upozoravaju na TV da razjeda i od Srbije pravi ljigavu jadnicu.
Ljudi ako pravite SLI i CF izbacite Maximus 5 sa vodenim blokom iz glave da ne bi imali manji skor za 7% prosecno. Posto to necete nadoknaditi nijednim klokovanjem posle.

Zasto sada cutite sise Tajvanske sad cete da vredjate i temu skrecete.
Ne zajebavanje zajebavanje ovo nije zajebavanje ovo sam sada i ja saznao da njihova naajmnocina ploca radi na x8 u SLI modu.
Pa sa cime cete da jurite x4 GTX680 Classified sa ROGom.
Kako??? Sta ponovo ce Kingpin interviju da daje.
Pa znam ja to odavno.
Ajde sada posle ovoga bezite nemojte da ste mi ih spomenuli vise necu nista da pricam pogotovu da idem da gledam Maximus da se razocaravam stalno.
Preterali ste i vi i oni za 330e. Zasluzujete ih, trpajte ih u 3 kompa ako hocete.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
HARDCORE EVGA - CORSAIR FAN

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ... 04.06.2012. 10:20 #421993

status: user
broj poruka: 18942
a ne nego ima ZITO capatitore..
citam ovaj tvoj tekst i prvo kazes: `Ove godine ponovo rusimo Extreme rekord ovog puta sa GTX680 Classified x4 SLI.`
a onda kazes: `Da se pokenjamo na ASUSov x8 SLI mod koji nije MNOGO gori.`
i onda kazes: `JBT ploca od 330e radi x8 sa dve grafike. STRASNOOOOOOOOO.`
i sta si u svari rekao?

Nisam neki strucnjak za SLi, niti me interesuje, ali sad sam proverio i lepo pise i za ovu eVGA i za ASUS extreme IV da podrzavaju 2way SLi 2x pcie x16, i o cemu ti pricas? Nek me isprave ljudi ako sam pogresio i slucajno obnevideo..


:: JBT ploca od 330e radi x8 sa dve grafike. STRASNOOOOOOOOO
:: ROG NAJACA PLOCA KATASTROFA. JA SAM MISLIO DA BAR DVA IMA
::
:: Da li MAXIMUS IMA POSCAPS SANYO CAPACITORE??
::
::
::
:: HARDCORE EVGA - CORSAIR FA
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 04.06.2012. 10:21 #421994

status: user
broj poruka: 728
JBT KOJU PLOCU DA KUPIM NJIHOVU DA MI 2XGTX580 RADE U X16, KOLIKO JE TO TO PARA KOJIH TREBAM DA DAM. KOLIKO JBT.
Za ovo vreme ste samo postigli da sem vasih drugara koji se javlkjaju da pricaju da sam lud je 50 ljudi otislo da istrazuje na EVGA forum i cuti i trazice nacin da kupi.
I treba tako jel ASUS je prevarant. Koliki je njihov bezobrazluk i maska, strasnooooo.
Pa ja ne bi imao komp pre nego ceo ROG da dobijem za dzabe. Takav brand me je sramota da imam.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
HARDCORE EVGA - CORSAIR FAN

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ... 04.06.2012. 10:23 #421995

status: user
broj poruka: 18942
sta lupas bre, PROVERI lepo informacije, jel znas da citas? lepo pise DA MOZE 2xPCIE x16 a za 3xpci je X8 i na ASUSU i na eVGA!


:: JBT KOJU PLOCU DA KUPIM NJIHOVU DA MI 2XGTX580 RADE U X16, KOLIKO JE TO TO PARA KOJIH TREBAM DA DAM. KOLIKO JBT
:: Za ovo vreme ste samo postigli da sem vasih drugara koji se javlkjaju da pricaju da sam lud je 50 ljudi otislo da istrazuje na EVGA forum i cuti i trazice nacin da kupi.
:: I treba tako jel ASUS je prevarant
::
::
:: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: HARDCORE EVGA - CORSAIR FA
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified dOSTA VISE, DOSTA 04.06.2012. 10:25 #421996

status: user
broj poruka: 728
Markovicu sredi se covece.
Sredi se covece jel ti znas o kompovima.

Maximus

Expansion slots include two PCI-Express 3.0 x16 (x8/x8 when both are populated

EVGA

1 Card: x16
2 Cards: x16 – x16 (Slot 2 & Slot 4)
3 Cards: x8 - x16 - x16
4 Cards: x8 - x16 - x8 - x8


A i ja se ludiram sa vama vise sve da vam crtam.
Gotovo vise, nema pricanja o EVGA, pola Srbije ste prevarili mene ne mozete.
Ja sledim put Kingpina.
Znam ja to vase zakukuljeno kako ASUS pise pa citas a ne znas kako radi.
To je poznato za njih. Evo kako je na EVGA tabela lepo da se vidi, ...
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
HARDCORE EVGA - CORSAIR FAN
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: dOSTA VISE, DOSTA 04.06.2012. 10:29 #421997

status: user
broj poruka: 18942
mrzi me da trazim, ne mogu sada, ali video sam da za to sto si pitao, tebi treba 2x 580 da rade X16 u 2 SLOTA, treba ti 2xSLi, jel tako?
U tom slucaju ti posao odradjuje i ASUS, zar ne?
Znam o kompovima dosta, ali vise od tebe ne znam, toliko nisam tezak...


:: Markovicu sredi se covece
:: Sredi se covece jel ti znas o kompovima
::
:: Maximus
::
:: Expansion slots include two PCI-Express 3.0 x16 (x8/x8 when both are populate
::
:: EVG
::
:: 1 Card: x1
:: 2 Cards: x16 – x16 (Slot 2 & Slot 4
:: 3 Cards: x8 - x16 - x1
:: 4 Cards: x8 - x16 - x8 - x
::
::
:: A i ja se ludiram sa vama vise sve da vam crtam
:: Gotovo vise, nema pricanja o EVGA, pola Srbije ste prevarili mene ne mozete
:: Ja sledim put Kingpina
::
:: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: HARDCORE EVGA - CORSAIR FA
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 3 OD 15  
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646150.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs