Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
HITNO POMOC, BILO KO
STRANA 2 OD 3  
lord1 Re: re 30.03.2014. 23:21 #547663

status: user
broj poruka: 101
Ono sto trazi profesorka to trazi od svih ucenika i za to znanje koje sam naveo daje PETICU a ne DVOJKU. I pored toliko izostanaka kasnim samo trece tromesecje. Skola je toliko nezahtevna i laka da mi nije problem da sve naucim. Na polugodistu sam bio neocenjen sa cetiri predmeta, a sada za to polugodiste imam prosek 3.92 ukljucujuci vladanje gde imam TROJKU(3) zbog (PSIHICKOG ZLOSTAVLJANJA) toga sto sam ucenicu iz odeljenja pitao tri pitanja: Da li zelis da me izbacis iz skole? Ona je cutala nekih 2-3 minuta pa sam je pitao Zasto cutis kao kurva? Ona mi je rekla `Ne diram te, ne diraj me`, pa sam joj rekao `E ti sad lepo sto si me strpala u zatvorenom prostoru gde su mi svasta nesto radili.(Nisam zeleo da iko zna gde sam bio) Kako me je ona strpala tamo to cu Vam ispricati kasnije. Zelim da sto pre napustim tu skolu. Jedino sto sada mogu jeste da zavrsim godinu.

:: kao nastavnik/profesor od srca ti dajem savet da obnovis godinu. Sa 400 izostanaka, mozes da mozda naucis za dvojku ali ta ocena ti nece znaciti nista jer ce steceno znanje biti za nulu. Najveca usluga koju nozes da ucinis sebi, je da mislis na svoju buducnost i da usvojis gradivo jer ce ti jednog dana trebati neko znanje. Mozda ti deluje da su neki predmeti bezveze, ali sve ima svoju svrhu, kako za formiranje tvog znanja tako i tebe kao osobe
::
:: Ono sto ti profesorka trazi za dva je zaista minimum. umesto sto visis na netu uzmi i procitaj par knjiga. jos bolje, uzmi citaj nesto nevezano za skolu pa otkrij da je knjiga mnogo vise od zanra i pisca
::
:: Ne ulazim u to sta ti se desilo, i ja sam imao razne probleme tokom skolovanja a i sada, kao i svi ih imam, ali moras da shvatis da ono sto ti se desilo nije izgovor za ono sto si sada. Uz volju i motivaciju mozes da postignes i sredis sve, pogotovo sto jos ides u skolu i ne vidis koliko ti je sada sve jednostavno
::
:: Sve u svemu - dovedi se u red a zatim sredi svoj zivot. ako ne mozes sam potrazi pomoc psihologa/psihijatra. Ne zajebavam te - iskreno govorim
::
:: i da - ne idi precicama nego zagrej stolicu. ovo ti govorim kao sebi jednakom, necu da te zezam ali mani se kompova i radi na sebi.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
kmn as 30.03.2014. 23:30 #547664

status: user
broj poruka: 21
Jel ovo onaj sto na primopredaju nosi srafciger?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vodos @Lordaca 30.03.2014. 23:45 #547665

status: user
broj poruka: 864
U tvojim godinama, ja sam dobio metak u levi kuk. Pre metka, 3 meseca sam bio opkoljen, i disao kroz gas masku da se ne bih otrovao od hemikalija rasprsenih iz tromblona kojima su me zasipali. No, cak i tada,u trenucima kada je trebalo da odmaram od pucnjave, citao sam knjge, koliko je to bilo moguce...
Samo toliko...

Zašto grafitnom olovkom ne mogu ponovo da otključavam množioce procesora ??

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: as 30.03.2014. 23:47 #547666

status: user
broj poruka: 9392
I sto hoce da se ubije, da pravi TNT, sto ga jebu, sto jebe, trazi da ga brisu i tako...
I ti sad njemu da prepricas Crnjanskog... Pa treba da si ili lud ili sasvim neupucen :-)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
MacBook Pro 13-inch: 2.5GHz
with Retina display
2.5GHz dual-core Intel Core i5
Turbo Boost up to 3.1GHz
8GB 1600MHz memory
128GB flash storage
Intel HD Graphics 4000

:: Jel ovo onaj sto na primopredaju nosi srafciger?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladats Re: Re: as 30.03.2014. 23:56 #547668

status: user
broj poruka: 4537

+1

Kakav njegov Crnjanski.
Decko ima problema sam sa sobom.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Kolega, vidjen si za ispis iz skole. Nije sva za svakog, sta da se... 31.03.2014. 05:15 #547679

status: user
broj poruka: 10988
radi.... Rudnici vapiju za rudarima, obradiva zemlja zaparlozena...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp eh kad se setim 31.03.2014. 06:33 #547681

status: user
broj poruka: 3466

mene i egzibicija sa skolom, odlican od 1-8 osnovne, odlican prva srednje krenem u drugu i neki lom u glavi i prestanem da idem. Do kraja godine 800 izostanaka opravdano sve prodjem dobar. Krenem u trecu godinu i jos veca havarija, 1200 opravdanih, zove me razredna u 7 ujutru kaze dodji samo pao si na 11 razrednih ispita klimaj glavom i prolazis i ja kazem razredna meni je trening u 8 javite mi u koji sam razred tj odeljenje pao i koja sam smena i tu ja padnem :)
Krenem u skolu, nedelju dana i polome mi koleno na utakmici, kraj svega za mene, skoro 2000 izostanaka, prodjem na ispitima i krenem u 4 godinu i shvatim da nema smisla da ja sedim i gledam tako neke glupe stvari i batalim predjem na vanredno i progledam :)
Propala nam je i zemlja sto se tice prosvete i muljavina tu jbg.
Aco, batali ti skolu, idi u dom zdravlja trazi uput za Lazu Lazarevic (ne sprdam se) drugar je imao problema sa spavanjem i isao je tamo dobio lekove, preporodio se covek evo ga spava od 22h do 8h svaki dan uziva. Tebi ce barem malo da pomognu.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
miki069 re: MATEMATIKA 31.03.2014. 08:12 #547682

status: user
broj poruka: 1234
Se ne uči sa neta.
Ako nisi radio, 1 je zagarntovan i padaš godinu.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
EVGA011 Sta ti pitaj EVEGA. 31.03.2014. 08:54 #547685

status: user
broj poruka: 578
Budalo nije EVGA I E.V.G.A. nego I VI DZI EJ.
Ako ti govoris e v g a E onda svaka ti cast.
Extended Video Graphic Array.



i7-3770K(4.5)+ CORSAIR H100-EVGA Z77FTW-CORSAIR Dominator Platinum 1866(2x4GB)- EVGA GTX780Ti K|NGP|N Classified(EVGA GTX580 PhysX)-Sound Blaster Z-Force GT 120-CORSAIR Obsidian 650D-EVGA NEX1500 Classified- Logitech G510/G700- Samsung P2450H

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: Sta ti pitaj EVEGA. 31.03.2014. 09:26 #547686

status: user
broj poruka: 9392
-`Di ga?`
-`EVEGA!`


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
MacBook Pro 13-inch: 2.5GHz
with Retina display
2.5GHz dual-core Intel Core i5
Turbo Boost up to 3.1GHz
8GB 1600MHz memory
128GB flash storage
Intel HD Graphics 4000

:: Budalo nije EVGA I E.V.G.A. nego I VI DZI EJ
:: Ako ti govoris e v g a E onda svaka ti cast
:: Extended Video Graphic Array
::
::
::
:: i7-3770K(4.5)+ CORSAIR H100-EVGA Z77FTW-CORSAIR Dominator Platinum 1866(2x4GB)- EVGA GTX780Ti K|NGP|N Classified(EVGA GTX580 PhysX)-Sound Blaster Z-Force GT 120-CORSAIR Obsidian 650D-EVGA NEX1500 Classified- Logitech G510/G700- Samsung P2450
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 31.03.2014. 10:46 #547689

status: user
broj poruka: 12785
Dobrodošli na burek forum, sad imamo pitanja za školu...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Igor88 ^^^ 31.03.2014. 12:15 #547692

status: user
broj poruka: 509
Najbolji ste :-DDD hahahaah

Intel i5 3570k
Intel DZ77BH-55K
16GB Hyperx @1600
120GB SSD


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lord1 Bedak 31.03.2014. 15:25 #547704

status: user
broj poruka: 101
Taman sam napisao roman i kad sam kliknuo prosledi trazilo je da se prijavim. Znaci smorio sam se. Ovaj forum nije ispovedaonica tako da necu pisati sta sam sve preziveo i sa cime se danas borim, ali znajte jedno BEZ ICIJE PODRSKE SAM PSIHICKI MRTAV. Trenutno sam smiren, ali psiha mi je otisla u Q. Nemam problema sa spavanjem. Sto se skole tice u osnovnoj sam imao odlican uspeh i isao sam na gradska takmicenja iz fizike i hemije. U toj skoli su me psihicki unistili, ali vraticu im jednog dana. U srednjoj sam dve godine bio odlican. U drugoj godini sam isao na 5 takmicenja. Misljenje strucnih lica iz `zatvora` koji su bili zaduzeni za mene jeste da mi nema leka. Sve zavisi od mene.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
peniko Jel ovo ovaj lik? 31.03.2014. 16:54 #547721

status: user
broj poruka: 205
http://pcberza.rs/forum/topic.php?topid=55768&forid=11&katid=2
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lord1 J*** VAS SRAFCIGER 31.03.2014. 17:42 #547729

status: user
broj poruka: 101
Majka mi je oduzela licnu kartu kada je saznala preko fejsa sta sam zapravo radio i kako sam zaradjivao tolike pare. Nisam se smirio i krenuo sam u mnogo opasniju igru tj. da se licno nalazim sa kupcima. Lepo mi je islo 300e za nedelju dana. I sta se DOGADJA, JA BUDALA VRATIH SE NA STARI NALOG i okacih oglase. Petar Jaric je iskoristio moju glupost i napravio mi je sacekusu tako sto me je zvao drugi lik. Ja naseo zbog pohlepe za novcem i poceli su da mi otimaju stvari. Hteli su da mi sve oduzmu i da me pretuku. Bio sam u nezgodnoj poziciji. U sebi sam razmisljao sta ako promasim jednog sa srafcigerom pa mi drugi polomi ruku. Uspeo sam da povredim njegovog druga, da sam ga jace ubo u glavu ne bi bila posekotina VEC KRV i tako bih otisao u pravi zatvor. Zrtvovao sam jaknu i uspeo sam da pobegnem.

TO MI JE ZA NAUK DA VISE NE RADIM TAKVE STVARI


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
kmn peniko 31.03.2014. 17:52 #547732

status: user
broj poruka: 21
jeste taj
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MilosNBG ... 31.03.2014. 17:52 #547733

status: user
broj poruka: 1586
Narod kaze - sve se vraca, sve se placa. Sama ideja na kojoj si bazirao svoj biznis je cekala da opali kontra tebi u glavu. I opalila je. A ti se sad cesaj gde te ne svrbi. I da, sve je na tebi, ALI NE DA TRAZIS POMOC OD DRUGIH VEC MUCNES MALO GLAVOM I POMOGNES SAM SEBI!!! Psihicki si mrtav jer cekas pomoc od drugih i neces da pomognes samom sebi, smatras se ostecenim, odbacenim i vecno krivim. Postajes otpisan onda kada otpises samog sebe. Sam si sebe u startu osudio na tako nesto svojim postupcima. Neka ti je sve to prethodno za nauk.

Pare i vatra govore isto - dobar sluga ali zao gospodar.

Pamet u glavu i ispravljaj svoje fleke. Ovo ti je krajnje prijateljski savet coveka kojih se takvih kao ti dosta nagledao. Srecom, dosta se njih i opametilo i izvuklo.

U meni se bore budala i genije. Plasim se da pametniji ne popusti!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
peniko ... 31.03.2014. 18:47 #547738

status: user
broj poruka: 205
Ja sam mislio da je to za srafciger mit.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lord1 PRIMIO SAM K ZNANJU 31.03.2014. 18:55 #547742

status: user
broj poruka: 101
Mogu zavrsiti ETF ili PMF ili da budem sitan kriminalac sa pistoljem. Ovo drugo mi se ne isplati na duze staze za razliku od ovog prvog.

BEZ MUKE NEMA NAUKE

:: Narod kaze - sve se vraca, sve se placa. Sama ideja na kojoj si bazirao svoj biznis je cekala da opali kontra tebi u glavu. I opalila je. A ti se sad cesaj gde te ne svrbi. I da, sve je na tebi, ALI NE DA TRAZIS POMOC OD DRUGIH VEC MUCNES MALO GLAVOM I POMOGNES SAM SEBI!!! Psihicki si mrtav jer cekas pomoc od drugih i neces da pomognes samom sebi, smatras se ostecenim, odbacenim i vecno krivim. Postajes otpisan onda kada otpises samog sebe. Sam si sebe u startu osudio na tako nesto svojim postupcima. Neka ti je sve to prethodno za nauk.
::
:: Pare i vatra govore isto - dobar sluga ali zao gospodar
::
:: Pamet u glavu i ispravljaj svoje fleke. Ovo ti je krajnje prijateljski savet coveka kojih se takvih kao ti dosta nagledao. Srecom, dosta se njih i opametilo i izvuklo.
::
:: U meni se bore budala i genije. Plasim se da pametniji ne popusti!
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lord1 NEK` ODE U ZABORAV! 31.03.2014. 18:58 #547743

status: user
broj poruka: 101
Zelim da zaboravim te traumaticne dogadjaje.

KO SLUSA O.K. BAND, NEK POSLUSA OVU PESMU
http://www.youtube.com/watch?v=O8Jp6pnv9WM
http://www.youtube.com/watch?v=GhjuelBbeCo - ORIGINALNA VERZIJA

:: Ja sam mislio da je to za srafciger mit.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
peniko Oprostite mi 31.03.2014. 19:31 #547745

status: user
broj poruka: 205
moju ruznu proslost :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @lordaca94 31.03.2014. 19:42 #547746

status: user
broj poruka: 17084
Seobe roman, nema veze sa Seobe slikarskim delom...
Dakle Vuk IsakoviCH i njegov slavonsko podunavski puk su tema dela koje je roman,
ako za seobe kazes da im je glavna tema seoba srba pod Arsenijem Carnojevicem pasces godinu istog trenutka...

Batali radnju, obnovi godinu ali kreni od pocetka sledeci put kako treba.

Cpu: FX 6300 @4 Ghz
Cooler:CM v8 GTS
GPU:GTX 670 Gigabyte WF x3 OC
Ram:10 Gb Kingston
MBO:Asus M5A97
Case:CM Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w a85
Keyboard: Logitech iluminated
Mouse:Mx 518
Screen Dell 22

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lord1 @Dexter013 31.03.2014. 22:19 #547761

status: user
broj poruka: 101
Ja sam lordaca96 tj. 96 sam godiste. Sutra javljam sta sam uradio iz srpskog.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
miki069 96-to godište? 31.03.2014. 23:04 #547769

status: user
broj poruka: 1234
Ubeđivao si ljude po forumu da si 94-to godište?
Kad se podmladi 2 godine?
Jesi li 2 puta ponavljao isti razred?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lord1 Re: 96-to godište? 31.03.2014. 23:16 #547772

status: user
broj poruka: 101
Nikog nisam ubedjivao da sam 94-to godiste. Kad sam pravio prvi nalog bezveze sam stavio 94-to godiste, a ustvari nisam ni trebao da pisem godiste, ali nema veze. Oduvek sam bio 96-to i ostacu 96-to. Ako mi ne verujes imam zdravstvenu knjizicu i licnu kartu. A ovde inace svi znaju moje ime i prezime kao sto i ja znam od drugih.

Nikada nisam, niti cu da ponavljam razred. Kada mogu ucenici sa prosekom 1.60(kada bi se islo aritmetickom sredinom) da prodju godinu kao dovoljni sa prosekom 2.39 ili tako nesto sto ne bi ja mogao sa 3.92 da prodjem i pored 406 izostanaka.

:: Ubeđivao si ljude po forumu da si 94-to godište
:: Kad se podmladi 2 godine
:: Jesi li 2 puta ponavljao isti razred
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 3  
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646188.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs