Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
HITNO POMOC, BILO KO
STRANA 3 OD 3
JovanZ 1.60? 31.03.2014. 23:51 #547775

status: user
broj poruka: 2998
kako neko ko ima zakljucenu jedinicu moze da prodje godinu?

406 je mnogo izostanaka. To je negde oko 2 meseca, ne racunajuci vikende, ako si taj skor napravio odjednom, dakle skola te u tom slucaju nije videla skoro 3 meseca. Nije bitno da prodjes godinu vec je bitno da usvojis neko znanje i da se formiras kao licnost.


I Dexter ti kaze lepo, iskoristi ovo tromesecje i raspust da se dovedes u red.
Sam si rekao da ces da menjas skolu, to moze da ti bude novi start koji ti je potreban.

Ocigledno je da trazis pomoc, ne samo za odgovaranje, ali to neces naci po forumima. Trgni se i shvati da samo sam sebi mozes pomoci.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
peniko Ponesi srafciger 01.04.2014. 00:43 #547780

status: user
broj poruka: 205
na srpski...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
miki069 Ponesi na srpski 01.04.2014. 01:19 #547783

status: user
broj poruka: 1234
I 300 evra (tvoja prosečna nedeljna zarada)
Ako neće da uzme 300 evra za dvojku, ti onda vadi šrafciger.

Tako i na ostale ispite.
Matematika će ti biti malo skuplja.
600 evra najmanje.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile Hm, hm, strafcigerom do dvojke.... 01.04.2014. 11:02 #547809

status: user
broj poruka: 9460
ok, podrzavam...

P.S. Ovo pise djavo iz mene, tj. iz mog naloga 666....

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Pa kad je vec koristio srafciger (zaboravio tad svetlosnu sablju vrv) 01.04.2014. 12:42 #547817

status: user
broj poruka: 4866
sad nek ponese sablju i neka Sila bude s njim!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shortee ova tema 01.04.2014. 13:19 #547818

status: user
broj poruka: 570
je ludilo i otisla u k...hahaha
Citam i ne verujem.

@ 96 boy,sinak mani se foruma,mani se trolovanja,radi sta radis i ne hvali se time,koga briga da zna sta prodajes i koga zajebavas za pare,sad si vec punoletan mozes da zaglavis u zatvor ,hvaleci se i lupetajuci gluposti.

Sto se tice lektire,snajka mi je profesorka srpskog i pitao sam je lepo da ti preprica svaku knjigu,al znas sta je rekla.....jok jok i jok nek cita sam ,smirice mu mozak svaka strana....tako da jbg,iskoristi srafciger da belezis do koje si strane stao u knjizi ...

Pozdrav kolege.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lord1 Re: 1.60? 01.04.2014. 14:32 #547821

status: user
broj poruka: 101
Rekoh kada bismo gledali aritmetickom sredinom. Znaci saberes keceve i peticu iz fizickog i cetvorku ili peticu iz vladajanja i dobijes taj prosek. Prodju jer dobiju poklone od Tropico mraza pa im prosek bude veci od 2.30. LJUDI, Vi ne znate u koju skolu idem. Tamo se ne uci mnogo tj. skoro nista(mogu Vam pokazati sveske pa da vidite). Kriterijum je mnogo mnogo nizak. Od svih predmeta se uci samo dva predmeta koji imaju dobre kriterijume. Tako da NISTA, AMA BAS NISTA NISAM PROPUSTIO.
Procicu ili vrlo dobrim uspehom ili odlicnim i TACKA

Sto se reda tice, promenicu skolu kad zavrsim ovu godinu.

:: kako neko ko ima zakljucenu jedinicu moze da prodje godinu
::
:: 406 je mnogo izostanaka. To je negde oko 2 meseca, ne racunajuci vikende, ako si taj skor napravio odjednom, dakle skola te u tom slucaju nije videla skoro 3 meseca. Nije bitno da prodjes godinu vec je bitno da usvojis neko znanje i da se formiras kao licnost
::
::
:: I Dexter ti kaze lepo, iskoristi ovo tromesecje i raspust da se dovedes u red
:: Sam si rekao da ces da menjas skolu, to moze da ti bude novi start koji ti je potreban
::
:: Ocigledno je da trazis pomoc, ne samo za odgovaranje, ali to neces naci po forumima. Trgni se i shvati da samo sam sebi mozes pomoci.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lord1 CEMU TO ??? 01.04.2014. 14:38 #547822

status: user
broj poruka: 101
Kada cete vise prestati da zajebavate nekog kome to ne prija.
AJDE AKO SMETE TO U LICE DA MI KAZETE PICKE JEDNE, KOJE SE KRIJU IZA EKRANA


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lord1 ISKRENO 01.04.2014. 14:47 #547823

status: user
broj poruka: 101
Ne morate uopste da mi to kazete u lice jer znam da ste kukavice koje zive kod roditelja tj. nesposobni ste da se osamostalite. Vasim postovima dokazujete kakvi ste Vi ustvari. Zloupotrebljavate to sto sam u SAMOODBRANI upotrebio srafciger. Trebalo bi da Vas je stid i sramota.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zbunjeni upisite VI lorde 01.04.2014. 15:14 #547827

status: user
broj poruka: 107

par godina u lazi lazarevicu tamo EVGA predaje istoriju
i genetiku moze VAM pomoci oko diplome


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lord1 Re: upisite VI lorde 01.04.2014. 15:16 #547828

status: user
broj poruka: 101
Aj mi reci to u lice ako smes, a da, ne smes. :D :D :D

:: par godina u lazi lazarevicu tamo EVGA predaje istoriju
:: i genetiku moze VAM pomoci oko diplom
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Re: upisite VI lorde 01.04.2014. 15:26 #547829

status: user
broj poruka: 4866
WIN!!! xD

::
:: par godina u lazi lazarevicu tamo EVGA predaje istoriju
:: i genetiku moze VAM pomoci oko diplom
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 01.04.2014. 15:28 #547830

status: user
broj poruka: 12785
Pas koji laje, ne ujeda, tako da nemoj da se spuštaš toliko nisko da praviš prazna nagadjanja i da prozivaš ljude na forumu da ih bodeš šrafcigerima jer te već neko poklopio zbog trgovine tako da se zna ko si, šta si i kakav si...

Stvarno misliš da će neko svoje vreme da troši na tebe van foruma? Ludji si nego što sam mislio...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lord1 Re: ... 01.04.2014. 15:34 #547831

status: user
broj poruka: 101
To sam im napisao da bi ih odjebao, ali lose sam se izrazio. Trebao sam da ih ignorisem ili da im napisem DEBILI... ili jos bolje NISTE ZANIMLJIVI

:: Pas koji laje, ne ujeda, tako da nemoj da se spuštaš toliko nisko da praviš prazna nagadjanja i da prozivaš ljude na forumu da ih bodeš šrafcigerima jer te već neko poklopio zbog trgovine tako da se zna ko si, šta si i kakav si..
::
:: Stvarno misliš da će neko svoje vreme da troši na tebe van foruma? Ludji si nego što sam mislio..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum .... 01.04.2014. 15:36 #547833

status: user
broj poruka: 12785
Trebaš da ne provodiš vreme na IT forumu nego da čitaš te knjige i da probaš da postigneš nešto u životu, niko se nije rodio naučen i niko se nije rodio sa uspehom u životu.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zbunjeni ako obecas 01.04.2014. 15:39 #547834

status: user
broj poruka: 107
da neces ponete stubnu busilicu sa sobom
mozda skupim hrabrosti


:: Pas koji laje, ne ujeda, tako da nemoj da se spuštaš toliko nisko da praviš prazna nagadjanja i da prozivaš ljude na forumu da ih bodeš šrafcigerima jer te već neko poklopio zbog trgovine tako da se zna ko si, šta si i kakav si..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lord1 Re: ako obecas 01.04.2014. 15:44 #547836

status: user
broj poruka: 101
Obecavam.

:: da neces ponete stubnu busilicu sa sobo
:: mozda skupim hrabrost
::
::
:: :: Pas koji laje, ne ujeda, tako da nemoj da se spuštaš toliko nisko da praviš prazna nagadjanja i da prozivaš ljude na forumu da ih bodeš šrafcigerima jer te već neko poklopio zbog trgovine tako da se zna ko si, šta si i kakav si..
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lord1 Re: .... 01.04.2014. 15:47 #547837

status: user
broj poruka: 101
Slazem se. Ovde sam samo zbog SAMOCE. Kad sam SAM bude mi jako lose, pa se smirim muzikom ili muzikom i ovim forumom. Ovde se sprdam tj. trolujem zbog toga sto mi je tako lakse. Iz srpskog sam dobio 5 na posten nacin, bez mita, srafcigera i ostalih cuda.

:: Trebaš da ne provodiš vreme na IT forumu nego da čitaš te knjige i da probaš da postigneš nešto u životu, niko se nije rodio naučen i niko se nije rodio sa uspehom u životu
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zbunjeni ipak necu 01.04.2014. 15:55 #547839

status: user
broj poruka: 107
bojim se da ne ostanem bez licne karte ako me provale na fejsu


:: Majka mi je oduzela licnu kartu kada je saznala preko fejsa sta sam zapravo radio i kako sam zaradjivao tolike pare. Nisam se smirio i krenuo sam u mnogo opasniju igru tj. da se licno nalazim sa kupcima. Lepo mi je islo 300e za nedelju dana. I sta se DOGADJA, JA BUDALA VRATIH SE NA STARI NALOG i okacih oglase. Petar Jaric je iskoristio moju glupost i napravio mi je sacekusu tako sto me je zvao drugi lik. Ja naseo zbog pohlepe za novcem i poceli su da mi otimaju stvari. Hteli su da mi sve oduzmu i da me pretuku. Bio sam u nezgodnoj poziciji. U sebi sam razmisljao sta ako promasim jednog sa srafcigerom pa mi drugi polomi ruku. Uspeo sam da povredim njegovog druga, da sam ga jace ubo u glavu ne bi bila posekotina VEC KRV i tako bih otisao u pravi zatvor. Zrtvovao sam jaknu i uspeo sam da pobegnem.
::
:: TO MI JE ZA NAUK DA VISE NE RADIM TAKVE STVARI
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Loše se lošim vraća... 01.04.2014. 16:01 #547840

status: user
broj poruka: 12785
...zato nemoj da varaš ljude na oglasima i da pretiš šrafcigerima. Ako ti treba druženje na forumu onda učestvuj na forumu kad možeš bez prozivki. Ako prestaneš da reaguješ da podjebavanja prestaće da te podjebavaju, vrlo lako.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lord1 Re: Loše se lošim vraća... 01.04.2014. 16:10 #547842

status: user
broj poruka: 101
Ne pretim srafcigerima... Za prozivke cu da se iskorigujem. Reagovao sam glupo zbog toga sto me te reci podsecaju na traumu. Glava mi je puna trauma i mrznje prema sebi. Zato sam radio to sto sam radio. Ipak nasao sam nacin kako da varam ljude a da mi oni ne mogu nista, ali ponavljam to je najgora alternativa koju bi mogao da izaberem u zivotu.

:: ...zato nemoj da varaš ljude na oglasima i da pretiš šrafcigerima. Ako ti treba druženje na forumu onda učestvuj na forumu kad možeš bez prozivki. Ako prestaneš da reaguješ da podjebavanja prestaće da te podjebavaju, vrlo lako
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lord1 Re: ipak necu 01.04.2014. 16:17 #547843

status: user
broj poruka: 101
Ostao sam bez zdravstvene knjizice, ali to se sve resilo uz pomoc policije tako da su mi vracene sve stvari sem srafcigera koji su ta trojica bacili negde a ne znaju gde.

:: bojim se da ne ostanem bez licne karte ako me provale na fejs
::
::
:: :: Majka mi je oduzela licnu kartu kada je saznala preko fejsa sta sam zapravo radio i kako sam zaradjivao tolike pare. Nisam se smirio i krenuo sam u mnogo opasniju igru tj. da se licno nalazim sa kupcima. Lepo mi je islo 300e za nedelju dana. I sta se DOGADJA, JA BUDALA VRATIH SE NA STARI NALOG i okacih oglase. Petar Jaric je iskoristio moju glupost i napravio mi je sacekusu tako sto me je zvao drugi lik. Ja naseo zbog pohlepe za novcem i poceli su da mi otimaju stvari. Hteli su da mi sve oduzmu i da me pretuku. Bio sam u nezgodnoj poziciji. U sebi sam razmisljao sta ako promasim jednog sa srafcigerom pa mi drugi polomi ruku. Uspeo sam da povredim njegovog druga, da sam ga jace ubo u glavu ne bi bila posekotina VEC KRV i tako bih otisao u pravi zatvor. Zrtvovao sam jaknu i uspeo sam da pobegnem.
:: ::
:: :: TO MI JE ZA NAUK DA VISE NE RADIM TAKVE STVARI
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 3 OD 3
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646188.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs