Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Tips and Tricks
Mala pomoc kolega forumasa
STRANA 2 OD 3  
imarkovic Re: re:@Djole 08.04.2015. 22:10 #590202

status: user
broj poruka: 18941
Djoko Srbine, nadam se da znas da trening treba maksimalno da traje efektivnih 30min u teretani, dobro moze i 40 plafon bas ako nisi rapolozen, sa minut-dva odmaranja izmedju vezbi, malo preterujes sa vezbama (5 vezbi za grudi, 5 vezbi za triceps, de ces toliko, forsiras bespotrebno misice, bez efekta, razvlacis se tamo..).. zatim, treba da odvojis kad radis kardio, kad bajs, a kada grudi, itd. ne valja sve odjednom svaki dan, misice ne stizu da odmore.

Inace, znam da svi tako rade jer ne znaju i jer svi gledaju od samo jednog strucnjaka i tako preporucuju, ali mnogo efikasnije je da se radi biceps sa ledjima, a triceps sa grudima, jer se pokrecu te grupe misica, ovako pokreces u razlicitim danima istu grupu misica. Mislim da je tako radio i sam Svajceneger


:: Normalno,matori.
::
:: Sto se tice mog treninga,radim sledece
:: 3 dana radim i 1 pauziram.Prvi dan Grudi(5 vezbi)+Biceps(3 vezbe),drugi dan Triceps(5 vezbi)+ledja (3 vezbe) i treci dan Noge(5 vezbi)+Ramena(3 vezbe).Kad dodje sledeca tura od 3 dana,samo okrenem znaci ono sto je bilo 3 vezbe,sad 5 i tako u krug.Svaka vezba po 4 serije,osim prve u nizu gde radim 5 serija.Nakon svakog treninga kardio,najcesce mountain bike na spravi i svaki drugi dan trbusnjaci 8 vezbi po 30 ponavljanja
:: Nekako sam usao u ritam jako brzo,trbusnjake i kardio sam vec radio(trbusnjake jos od prethodne godine) tako da mi je to lagano,sto je generalno ljudima najdosadnije
::
:: Sto se hrane tice,jedem redom sve,samo sam bas smanjio slatkise.Nikad nisam imao problem sa viskom kilograma ali bio je tu ponekad spojlercic zato sto slatko jedem ko stoka,ali eto bas lako sam to izbacio,odnosno drasticno smanjio.Ono sto ne mogu nikako,a i ne zelim je hleb(u vecim kolicinama).Obozavam domaci hleb i to je porok koji ce ostati :
::
::
::
:: Dete Partizana
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb Razdvojio sam noge od ledja,prekopirah ovo sto sam kucao ranije na pocetku meseca pa ostalo :) 08.04.2015. 22:38 #590204

status: user
broj poruka: 6875
Pod kardiom mislim na laganije trcnanje ili mount bike,znaci ne vise od 15 minuta,znaci dodje mi zagrevanje pred trbusnjake svaki drugi dan.Ne mislim naravno na full kardio trening od trcanja,stepa i bike-a.Videcu mozda i preterujem malo,ali nekako imam dosta odmora izmedju i to je to.

Ajde da cujem vase predloge treninga? :)



Dete Partizana


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 08.04.2015. 22:54 #590206

status: user
broj poruka: 3974
Probudim se, komp palim direktno iz kreveta, dok se dize windows ja se oblacim, silazim brzo do wc-a, uzimam vec spremljenu kafu i dolazim brzo nazad u sobu, taman za to vreme se upalio skype, steam i ostali programi i sve je spremno. Palim chrome, ulazim na fejs, pc berzu i ostalih 16 tabova, sve se proverava. U pozadini ide twitch stream i lagana zika. Nakon svega se pali igrica/e na kojoj/ma se provodi poveci deo dana. Dorucak bato sunka, pavlaka, pola hleba, kuvana jaja! Rucak suljpa bre, sa nekim povrcem kao salatom. Uzina, jaffa, milka sa lesnicima 100g , cips sa paprikom ljuti XXL i sve je to zaliveno uveliko 2.5 l coca cole, ledene kao zmice. Vecera litar mleka, pakovanje plazme! Nakon obroka zalije se casom koce, radi boljeg varanje. Naravno brzom brzinom se vracam na komp, igrica je na pauzi, krecem polako da nastavljam da igram. Pogledam na sat, uveliko 3 ujutru, prestajem sa igranjem, opet otvorim svih 16+ tabova da vidim sta ima novo, gasim to, gasim komp i dok je jos svetla od monitora brzo se skidam i uskacem u krevet, tada uzimam telefon i palim twitch, i gleda se nesto, dok ne zadremam, i onda spavam i jedva cekam ujutru da ustanem opet da igram igrice na svojoj Nvidia karti.

>.<

Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I30
Gigabyte G.1 Sniper B5
Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mhz
Gigabyte GTX 970 G1 Gaming
Seagate Baracuda 1Tb
Seasonic G550 550W Gold
Fractal Design Define R4 Black Pearl
Dell P2414H..

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb re:.... 08.04.2015. 23:01 #590207

status: user
broj poruka: 6875
Zoloo BOG :)



Dete Partizana


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: ... 08.04.2015. 23:07 #590208

status: user
broj poruka: 9388
Kacse kupaš


:: Probudim se, komp palim direktno iz kreveta, dok se dize windows ja se oblacim, silazim brzo do wc-a, uzimam vec spremljenu kafu i dolazim brzo nazad u sobu, taman za to vreme se upalio skype, steam i ostali programi i sve je spremno. Palim chrome, ulazim na fejs, pc berzu i ostalih 16 tabova, sve se proverava. U pozadini ide twitch stream i lagana zika. Nakon svega se pali igrica/e na kojoj/ma se provodi poveci deo dana. Dorucak bato sunka, pavlaka, pola hleba, kuvana jaja! Rucak suljpa bre, sa nekim povrcem kao salatom. Uzina, jaffa, milka sa lesnicima 100g , cips sa paprikom ljuti XXL i sve je to zaliveno uveliko 2.5 l coca cole, ledene kao zmice. Vecera litar mleka, pakovanje plazme! Nakon obroka zalije se casom koce, radi boljeg varanje. Naravno brzom brzinom se vracam na komp, igrica je na pauzi, krecem polako da nastavljam da igram. Pogledam na sat, uveliko 3 ujutru, prestajem sa igranjem, opet otvorim svih 16+ tabova da vidim sta ima novo, gasim to, gasim komp i dok je jos svetla od monitora brzo se skidam i uskacem u krevet, tada uzimam telefon i palim twitch, i gleda se nesto, dok ne zadremam, i onda spavam i jedva cekam ujutru da ustanem opet da igram igrice na svojoj Nvidia karti.
::
:: >.
::
:: Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I3
:: Gigabyte G.1 Sniper B
:: Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mh
:: Gigabyte GTX 970 G1 Gamin
:: Seagate Baracuda 1T
:: Seasonic G550 550W Gol
:: Fractal Design Define R4 Black Pear
:: Dell P2414H.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC 08.04.2015. 23:20 #590210

status: user
broj poruka: 9388
Pon-Sre-Pet
6x10 zgibova (svaki dan različiti)
6x20 sklekova cistih ili 6x15 na sklekerima (jedne nedelje cisti druge na sklekerima)
6x propadanja 10-11-12-13-14-15
3+3 dve vrste trbusnjaka po 40 kom sva tri dana razliciti
6x25 cucnjeva
6x30 ledjnjaka
6x 15+15 iskoraka sa cucnjem
Pauza izmedju svake vezbe 45 sec. Pauza izmedju serija takodje 45 sec. Trening traje sat vremena.

Uto-Cet trcanje
8km > 40 min.
10km istrcavanje
10km 800m trcanje - 10 zgibova - 800m - 10 sklekova - 800m - 15 propadanja - 800m - 40 trbusnjaka 3 serije pocinje i zavrsava trcanjem sa istrcavanjem do 10 km
5km za 20 min uz lagano trcanje jos do 10km.
Bajs koristim za kratke relacije, kraj mi je brdovit. 2x mesecno pravim ture od 60km.
179/77,7 kg ni grama vise ni manje. Nikad okusio suplimente, niti me to zanima u zivotu.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 08.04.2015. 23:25 #590211

status: user
broj poruka: 3974
subotom iskljucivo!

svidja mi se kako razmisljas u drugom postu.. :)

Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I30
Gigabyte G.1 Sniper B5
Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mhz
Gigabyte GTX 970 G1 Gaming
Seagate Baracuda 1Tb
Seasonic G550 550W Gold
Fractal Design Define R4 Black Pearl
Dell P2414H..

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: ... 08.04.2015. 23:29 #590212

status: user
broj poruka: 9388

Da znam da svratim :-*

:: subotom iskljucivo
::
:: svidja mi se kako razmisljas u drugom postu.. :
::
:: Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I3
:: Gigabyte G.1 Sniper B
:: Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mh
:: Gigabyte GTX 970 G1 Gamin
:: Seagate Baracuda 1T
:: Seasonic G550 550W Gol
:: Fractal Design Define R4 Black Pear
:: Dell P2414H.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
peterpan Re: Re: Re: re 09.04.2015. 02:39 #590228

status: user
broj poruka: 776

Da li unesem bas 86g proteina dnevno ne bih znao. Jedem sve, ali kako sam se zaposlio bas neuredno jedem tj kad stignem pa je jos jedan razlog vise za dodatni unos proteina. Trening mi uglavnom traje oko 50m, grudi-triceps, ledja-biceps, rame-noge. I hteo bih da izvucem maksimum. Znam da se hrana vari sporo i protein iz cvrste klope sporo ulazi u misic. Zato bih pokusao sa proteinom. Naravno da moze i prirodna varijanta (uvek je pozeljnija) ali ne znam sta u tecnom stanju ima dovoljno proteina (osim 1l cokoladnog mleka). Ne znam kakvo je belance u prahu, da li je neko koristio?
Sto se proteina tice elit mi je bas skup 2,27kg kosta oko 8.5K. E sada da li mi je bitno samo koliko grama proteina dobijem po porciji? Jer sam nasao neke mesavine u pansportu dosta povoljnije sa 21g proteina po porciji od ~30g.

:: Apsolutno, belanca i mladi sir su vrh, naravno sporije se vare ali odlicno rade posao. Po meni ako mozes uneti dnevno tih 1gr proteina po kilogramu svoje tezine nije ti neophodan whey. Mada opet, zavisi sta ti je cilj
:: A sto se tice best buy-a ili dymatize elite whey ili scitec professional. Ako kupujes kod nasih proveri https://www.proteini.si/rs/ imaju ok ponude
::
::
:: :: Onda nastavi tako. Zato i imas idealan odnos visine i tezine. Zasto zelis da budes kao trokrilni orman
:: :: 5-10 belanaca posle treninga i 100-150gr mladog sira ti potpuno isto rade posao
:: ::
:: ::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
quna ... 09.04.2015. 08:54 #590235

status: user
broj poruka: 1636
Ja ne znam kako uspevate, ja sam u tri navrata pokusao da vezbam i odustanem posle mesec dva, mene ubija koliko mi je dosadno u teretani. Samo prebrojavam sta mi je sve ostalo da odradim da bi sto pre otiso kuci. Odradim relativno tezak fizicki posao, a na kraju nista nisam postigao i nemam nikakvu satisfakciju, nista nisam postigao osim sto sam umoran, znojav i ubijen u glavu od smrada strokavih pazuha.
Kad recimo vozim bajs, em sto se nagledam/naslikam prirode usput em sto vidim sta sam uradio, a i sama voznja je zanimljiva sama po sebi i predjem odredjeni put.
Svaka vama cast.



http://tiny.cc/My500px
i5 750 : cm 212+ : ga-p55-usb3 : 2x2gb geil black dragon : powercolor 7850 1GB : kingston v300 120gb : samsung f3 500gb : seagate 1tb : creative x-fi : corsair tx650 : xigmatek asgard : benq g2750 : hama urage exodus : a4tech

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 obicno zimi skupljam masu 09.04.2015. 10:06 #590237

status: user
broj poruka: 3277
drzim do jace hrane , ostade mi jos (moracu u novu nabavku):

http://www.dodaj.rs/f/r/XK/139yqpjP/1212.jpg


Inace visok sam 1.5m I tezak 90 kg .)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 09.04.2015. 10:37 #590239

status: user
broj poruka: 3974
Solaja, stvarno si metar i zilet? I na tu visinu ako imas 90kg, ti si sine pufna. :D

Daj nemoj to, ajmo malo zdravije i aktivnije. :D

Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I30
Gigabyte G.1 Sniper B5
Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mhz
Gigabyte GTX 970 G1 Gaming
Seagate Baracuda 1Tb
Seasonic G550 550W Gold
Fractal Design Define R4 Black Pearl
Dell P2414H..

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 Re: ... 09.04.2015. 10:38 #590240

status: user
broj poruka: 3277

Nema sanse , zene me vole ovakvog .)

:: Solaja, stvarno si metar i zilet? I na tu visinu ako imas 90kg, ti si sine pufna. :
::
:: Daj nemoj to, ajmo malo zdravije i aktivnije. :
::
:: Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I3
:: Gigabyte G.1 Sniper B
:: Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mh
:: Gigabyte GTX 970 G1 Gamin
:: Seagate Baracuda 1T
:: Seasonic G550 550W Gol
:: Fractal Design Define R4 Black Pear
:: Dell P2414H.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Re: ... 09.04.2015. 10:45 #590242

status: user
broj poruka: 4866

Soraji je sve to otislo u dupe, usne i grudi, zato ljudi i misle da ima silikone.

Samo necural bajo moj!

br>http://tinyurl.com/ch3mu7j

:: Solaja, stvarno si metar i zilet? I na tu visinu ako imas 90kg, ti si sine pufna. :
::
:: Daj nemoj to, ajmo malo zdravije i aktivnije. :
::
:: Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I3
:: Gigabyte G.1 Sniper B
:: Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mh
:: Gigabyte GTX 970 G1 Gamin
:: Seagate Baracuda 1T
:: Seasonic G550 550W Gol
:: Fractal Design Define R4 Black Pear
:: Dell P2414H.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 09.04.2015. 10:47 #590243

status: user
broj poruka: 3974
Onda dobro, to je bitno. :D

Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I30
Gigabyte G.1 Sniper B5
Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mhz
Gigabyte GTX 970 G1 Gaming
Seagate Baracuda 1Tb
Seasonic G550 550W Gold
Fractal Design Define R4 Black Pearl
Dell P2414H..

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb @Quna 09.04.2015. 11:01 #590245

status: user
broj poruka: 6875
Pazi sam i ja da idem u teretanu smorio bih se posle mesec dana sigurno.Idem sa ortakom,drugi isto kad se vrati iz Kragujevca i znam ljude koji rade tamo,redovno igramo basket,tako da nikad nije dosadno.
Na to dodaj koleginice na kardio vezbama i sta ces lepse? :)



Dete Partizana


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DmasteRNo1 Krenite vi da trčite 09.04.2015. 11:43 #590248

status: user
broj poruka: 6088
Trke (ne)zadovoljstva na 5km, krug oko Savskog jezera na Adi 7,7km, frtalj maratone 10,55km, polumaratone, 25km i 33km na Novosadskom maratonu i na kraju ceo maraton, pa ćete biti i zadovoljni i lepo ćete izgledati. Neće vam biti potrebna nikakva sranja ni pakovanja da razmišljate koliko da uzmete i koje da kupite. I ono glavno, `koleginica` za vreme trke koliko hoćete. Još ako preferirate penzionerski tempo na oko 6 min/km, moći ćete da razgledate i izloge usput.

Dalje što se teme tiče, čudi me da glavni ekspert za bodibilmezing nije dao svoje mišljenje, s obzirom ne njegovo višedecenijsko iskustvu u teretanama.

I za kraj jedna pesmica:
https://www.youtube.com/watch?v=DxaEtfAlGT0


i5 2500K/CM Hyper 212+/MSI Z68A-GD65 G3/HyperX Green 2×4GB 1600/Samsung 830 128GB/ASUS R9 280X DCU II TOP/Dell U2412M/Xonar DX/Altec ATP-3/CM 690 III W/SF Golden Green Pro 650W/CM Octane/A4Tech V7


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 Re: Re: ... 09.04.2015. 12:22 #590254

status: user
broj poruka: 3277
xaxaxa

pogodi ga bobi ko prstom u .)

::
:: Soraji je sve to otislo u dupe, usne i grudi, zato ljudi i misle da ima silikone
::
:: Samo necural bajo moj
::
:: br>http://tinyurl.com/ch3mu7j
::
:: :: Solaja, stvarno si metar i zilet? I na tu visinu ako imas 90kg, ti si sine pufna. :
:: ::
:: :: Daj nemoj to, ajmo malo zdravije i aktivnije. :
:: ::
:: :: Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I3
:: :: Gigabyte G.1 Sniper B
:: :: Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mh
:: :: Gigabyte GTX 970 G1 Gamin
:: :: Seagate Baracuda 1T
:: :: Seasonic G550 550W Gol
:: :: Fractal Design Define R4 Black Pear
:: :: Dell P2414H.
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 09.04.2015. 12:37 #590257

status: user
broj poruka: 18472
Solaja kakvi su ti ono slepi misevi na tavanu? :D
Auuuu. Ma samo da mi je jedna ta. Volim domace vise nego `leba jesti.

Sojka brate, pazi da se takav dezmekast vise ne dopadnes onoj drugoj strani. Znas da su danas sve aktivniji :D


A sto se tice teme. Nije bilo potrebno davati prognoze to se znalo unapred, samo je trebalo sacekati da trol izmili iz svoje pecine. Propali dizac tegova, propali bilder, celavi kepec- maratonac u pokusaju kompletno sa svojim fail zivotom i AMD kartom ostavio je kao i uvek svoj `dubokoumni` komentar. -Staklorezac-



A sta je to pamet? Za neke definitivno misaona imenica
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 ... 09.04.2015. 13:22 #590261

status: user
broj poruka: 3277

druga strana voli svasta .)

Vodim se jednostavnom logikom ako zene u glavnom vole utrenirana,zategnute po cemu bi se razlikovali pederi - garant I oni pecaju svoje meso po mogucnosti iz sveta sporta .)

Drugoj strani porucujem STOP sto bi kod na rekli moz biti belaj .)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kutalion Just the whey we are... 09.04.2015. 13:58 #590268

status: user
broj poruka: 2480
Zooloo sa svojim danom i Bobi sa SAMO NECURAL bajo moj su pobedili u temi, mozemo samo da se pokupimo i idemo hahahahha

SAMDSUNG!!!

Wlada/Classy: STALJIN JE OVAKVE KAO JA STRELJAO JER JE ZNAO DA NE MOZE DA IH DROGIRA

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp zavisi sta zelis da postignes 09.04.2015. 14:18 #590277

status: user
broj poruka: 3466

Koji nivo bodyfat, koliko kg. Itd itd

Glupo je porediti kreatin sa dianqbolom ili winstrolom ili clenbuterolom

Ja kada sam krenuo da treniram, prvo sam sedeo i pricao sa dosta ljudi koji su doktorirali sve oko bodibildinga, klasicnog dizanja tegova

Ne postoji univerzalna rutina ili ishrana pa da se sad kaze e jeedi iakljucivo integralni pirinac i curetinu, piletina je krs ili ee nemoj brokoli meni je gadan a i mozda je generalno sranje.

Osnovno je da uneses 1g proteina po 1kg svoje tezine, neki kazu 1.5g ali treba isprobati, pa na par meseci praviti presek. Ako uzmes npr taj winstrol, apsorpcija ce biti i 10g po gramu, otprilike sve sto uneses ugradjivace se u misice.

Proteinski sejk je dobar ukoliko si kao i svi mi otprilike, kratak sa vremenom pa ne mozes da imas kod sebe cinijice sa piletinom, ribom, ovim onim. Nego prosto smuckas progutas, tuairas se i picis dalje.

Ja sam i dalje bez ikakve suplementacije, nekad uzmem cink, magnezijum i b12 i obican c vitamin, trudim se da napravim sebi za dan dva unapred. Imas po netu brdo ideja za proste obroke i kombinacije sa par namirnica za koje ti treba blender jbg.

Bitno je da prelomis u glavi da jedes zbog funkcije a ne zbog ukusa :)

Evo ti za pocetak dve gluposti
6 kuvanih belanaca, 0.5L mleka, blender pa zgutaj :) racunaj koliko si dobio proteina u obroku

I 1L soka od pomorandze i 1 tunjevina, ocedjena od ulja i to smuckas i grunes.

Imam ja neku lepu ponudu za filete tune, 15e izadje kilogram pa eto.

Ako nesto zatreba javi se bolje na mejl, da ne spamujemo


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zajebani76 @peterpan i ostali :P 09.04.2015. 14:42 #590281

status: user
broj poruka: 538
Drugar, sve sto bi koristio ima smisla samo za vreme treninga tecne amino i dekstroza, i neposredno posle treninga brzi protein tz izolat... Nista sem ovoga ti nije potrebno od proteina/amino kiselina, a treba koristiti ovako kako sam ti naveo. Nikakva konzumacije tokom dana i danima kada je pauza, tada samo hrana bogata belancevinama, slatko u sto manjoj meri (secer podstice pojacano lucenje estrogena, svaki secer sem dekstroze nije dobar za sportiste), ali crnu cokoladu obavezno ubaci u ishranu, pola table dnevno oko 30-50gr, procitaj na netu zasto je dobra. Pre treninga nekih 30-40min obavezno malo pirinca, moze suklijas sa vestackim zasladjivacem :) Svakako se nemoj hraniti neukusnom hranom, jebes sve ako treba zivot da ti se smuci a neces na takmicanja to je sigurno :P Smanji hleb na minimum, beli izbac u potpunosti ako mozes, hrana da bude umereno zacinjena. Voce sto manje, sa povrcem isto tako ne preteruj, treba mesta ze meso, jaja, ribu :P

Pored toga dobro je unosti cink, magenzijum i kalcijum, posto prirodno podsticu pojaceno lucenje testosterona i preperat testo grow hp2 koji to radi na potpuno prirodan nacin, pravi se od nekog kaktusa valjda ili tako nesto.

Da te ne lazu neki ovde sportisti u pokusaju, sve ovo sto sam naveo daleko je od onoga sto zovu hemija u teretani, i zdravo je 100%, relno ce utocati nekih 10% do 20% na postignute rezultate, ali mnogo ce pomoci da se trenizi lakse podnesu i da se hrana koju unosis iskoristi kako treba. Matematika je jasna, visi nivo testosterona brze napreodvanje, sve je dzabe bez toga. Pored preparat dobro je raditi mrtvo dizanje, t-sipku i cucacanj sa pristojnim opterecenjem, te vezbe isto tako na prirodan nacin povecavaju nivo testosterona.

Sve navedeno sem vezbi na treningu ima smisla tek posle nekih 6-8 mesece ozbiljnog treniga i posvecenosti do kada bi svako trebalo vec da ima zavidnu formu postignutu trenizima. Znaci moras da se dovedes u dobru formu da bi telo moglo da ima koristi od preparata i dobre ishrane, u protivnom poceces da se gojis, a to nije masa vec mast...

Trening podeli na ovaj nacin i radi ovim redosledom...

1.Grudi 2-3 vezbe po 4 serije, prednje rame 2-3 vezbe po 4 serije, triceps 3-4 vezbe po 4 seije
2.Ledja 2-3 vezbe po 4 serije, zadnje rame 2-3 vezbe po 4 serije, biceps 3-4 vezbe po 4 seije
pauza jedan dana
3.Noge, obavezno noge!!! Ako se ne rade noge gornji deo tela nece napredovati kako treba.
pauza jedan dan

I tako u krug... Gledaj da jedan krug (1-2-3 dan) bude sa opterecenje i vecim pauzama oko 1-1.30min 6-12 ponavljanja, a naredni krug sa manjim tezinama eksplozivno 15 ponavljanja 30 sekundi pauza, stim da se zadnja serija uvek radi sa malo vecim opterecenjem i 12 ponavljanja, a pauza pre zadnje serije 1-1.30min...

Nisam citao sta si pisao dalje sem provog posta, ovaj sistem je dobar za svakoga ko zeli da vezba, pa sam zato sazeto i na svima razumljiv nacin ovo srocio :P Trening kao trenig ovako koncipiran ne dozvoljava telu da se adpatira i zapadne u monotoniju gde vise neam napredka, podize kondiciju za kratko vreme (to je ovaj krug sa manjim tezinama kada se radi eksplozivno .)) a istovremno pravi misicnju masu :)

Drage kolege forumasi :P Bavi te se sportom, ne dozvolite sebi da se pretvotite u dede i babe pre vremna, nesposobne za zivot, debele i odvratne spodobe hehe :P Kroz sport jaca karakter i samopouzdanje, vise ce te postovati sebe i drugi ce vas vise postovati, a sport nikome ne smeta da bude pored toga sve sto zeli u zivotu, samo pomaze u svakom segmentu zivota :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DmasteRNo1 BodiSajkoBilmez se prepoznao pa odmah kreće sa lažima 09.04.2015. 15:00 #590283

status: user
broj poruka: 6088
Laž 1: Propali dizač tegova! Trostruki šampion i 4. puta vicešampion Jugoslavije za juniore, seniorski vicešampion Jugoslavije sa 17 godina i dva puta treći u državi za seniore.
Laž 2: Propali bilder! Kako mogu da budem propali bilder, kad ti nikada nisam bio kolega?
Laž 3: Ćelavi kepec! Možda sam nizak, al` ćelav nikada nisam bio!

Dakle, lažeš za medalju, kao i po običaju. Jedino što nisi slagao, to ti je u potpisu, a i to si prepisao sa neta.


i5 2500K/CM Hyper 212+/MSI Z68A-GD65 G3/HyperX Green 2×4GB 1600/Samsung 830 128GB/ASUS R9 280X DCU II TOP/Dell U2412M/Xonar DX/Altec ATP-3/CM 690 III W/SF Golden Green Pro 650W/CM Octane/A4Tech V7


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 09.04.2015. 15:54 #590293

status: user
broj poruka: 3974
Cuo sam da za dobijanje mase pomaze cista guscija mast, naravno necural se podrazumeva. I prolom voda.

Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I30
Gigabyte G.1 Sniper B5
Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mhz
Gigabyte GTX 970 G1 Gaming
Seagate Baracuda 1Tb
Seasonic G550 550W Gold
Fractal Design Define R4 Black Pearl
Dell P2414H..

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 3  
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646144.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs