Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
Banka, kradja i zloupotreba podataka, lazi i obmane, da li je ovo moguce???
STRANA 2 OD 3  
perrakojot Re: SMS 23.05.2023. 00:20 #679298

status: user
broj poruka: 985
Gde si ti procitao da sam napisao da je sms stigao u 2 ujutro??? Ako nemas nista korisno da napises da pomognes, nije mi jasno zasto odmazes ovakvom negativnoscu od samog starta? Ako mozes da pomogne-ti pomozi, ako ne mozes da pomognes-nemoj odmagati, jednostavno zar ne...


:: U 2h ujutro? Malo lažemo
::
:: Pokretaču teme će advokati da čekaju na šalterima
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot Re: RE: 23.05.2023. 00:22 #679299

status: user
broj poruka: 985
U sredu cu da odem do banke sa advokatom pa cemo da vidimo sta se desava, hvala na objasnjenjima :)


:: Po pitanju nekih stvari grešiš... poenta GDPR-a nije samo u tome da obaveže firme da na siguran način čuvaju tvoje podatke, već i da ih sami ne zloupotrebljavaju.
::
:: Pritom, ukoliko lice zatraži brisanje svojih ličnih podataka (čak i po usmenom nalogu, ne samo pismenom), u skladu sa GDPR-om, isti MORAJU biti obrisani. E sad, da li bi to u skladu sa internim ili eksternim pravilnicima, pobuklo sa sobom i raskide nekih postojećih ugovora, već je druga stvar (svakako, u primeru prvobitne poruke ove teme, to nije primenjivo, jer je ugovor već raskinut).
::
:: Pored navedenog, to što je neka firma, zakonskim ili drugim aktovima, možda uslovljena da čuva tvoje podatke, ne znači da joj je istovremeno dozvoljeno da ih (zlo)upotrebljava u marketinške i slične svrhe.
::
:: Ja sam u konstantnoj borbi sa ludacima koji daju sebi za pravo da me kontaktiraju kad god im se prohte.
:: Npr. sklapam nov ugovor sa provajderom usluga za mobilnu telefoniju i u istom precrtavam sve što je vezano za nepoželjnu vrstu komunikacije, usmerenu ka meni s njihove strane - dakle, ne smeju da me kontaktiraju, osim u slučaju nekog problema sa uslugom ili plaćanjem iste, a oni daju sebi za pravo da mi šalju marketinški SMS u 2h ujutru.
:: Posle ulazim u pretnje pravnim postupcima da bi me konačno zaobišli.
::
:: Ono što si spomenuo u vezi aktivnih i neaktivnih bankovnih računa, je tehnikalija kojom isključivo banke treba da se bave, i u potpunosti je njihova odgovornost.
:: Ako je došlo do greške u tom smislu, treba da upute trenutno i formalno izvinjenje za svoj postupak, a ne da zafrkavaju ljude sa kojekakvim pozivima i govore im kako moraju da gube svoje dragoceno vreme na odlaske u filijale (bonus pitanje: hoće li oni umesto tebe da čekaju u redu, u filijali neke banke?).
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
luja-88 Re: Re: SMS 23.05.2023. 01:23 #679300

status: user
broj poruka: 1620
:: Gde si ti procitao da sam napisao da je sms stigao u 2 ujutro??? Ako nemas nista korisno da napises da pomognes, nije mi jasno zasto odmazes ovakvom negativnoscu od samog starta? Ako mozes da pomogne-ti pomozi, ako ne mozes da pomognes-nemoj odmagati, jednostavno zar ne..

Pročitao je kod mene, ali očigledno površno...

Da još jednom naglasim - GDPR, kao što smo već rekli, moguće je primeniti samo na državljane EU, a spomenuo sam ga samo usputno, kao jednu od opcija da usmenim putem, na nešto lakši način odbiješ ludake od sebe.
Ukoliko nemaš EU državljanstvo, mogu lako da te oduvaju na tom polju, naravno.

:: :: U 2h ujutro? Malo lažemo

Obično ne pribegavam reakcijama na takve vrste komentara, ali ovog puta ću udovoljiti tvom naopakom pristupu:
https://prnt.sc/fJaJf_6tMNDw

Pa ti, momčino, malo porazmisli pre nego što naredni put nekog nazoveš pogrdnim imenom.

Naveo sam primere koji su za mene radili posao, kao i nekim bliskim ljudima oko sebe. Ako ti je nešto od toga zasmetalo, a do takve mere da nisi imao drugi komentar, osim što bi nekog pokušao da omalovažavaš, na prvi pogled deluje kao da bi adekvatnu komunikaciju trebao da vodiš na nekom drugom mestu, umesto na ovom forumu... ali, ko sam ja da procenjujem tako nešto... verovatno samo lažov...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord Ma sta se potresas 23.05.2023. 01:46 #679301

status: user
broj poruka: 1043

Oko te osobe

Nit zna šta je sms nit zna šta je bankovni račun a pogotovo zakon. Špansko selo za njega realno.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 23.05.2023. 03:04 #679302

status: user
broj poruka: 4743

Ne mogu da verujem da će da plaća advokata za ovo. Pa advokat će te odere a ne banka. Nisi optužen za ubistvo jbt.
Idi sam, vidi o čemu se radi. Ne moraš ništa da pričaš, kaži hvala doviđenja, pa ako liči na neku prevaru onda u redu.
Ali nećeš valjda da se drljaš za neku reklamu, ja ne znam šta bih radio onda, svaki dan da tužim za ubacivanje kataloga u sanduče, što me zovu da mi prodaju jastuk ili da bijem onog što ne čisti za kerom. Pa bolje da se ubijem nego bavim takvim glupostima.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
siki069 Re:Re: Re: SMS 23.05.2023. 07:10 #679303

status: user
broj poruka: 323
To što je poruka stigla u 02h ujutro ne mora da znači da je tada i poslata.
Stane se na poruku pa u detaljima ima vreme slanja.
Najverovatnije baguje telefon.

Od Yettela, pre toga Telenor a pre toga Mobtel, nikada nisam dobio SMS u vanradno vreme.
U ovih 20 i nešta godina.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
luja-88 Re: Re:Re: Re: SMS 23.05.2023. 07:26 #679305

status: user
broj poruka: 1620
:: To što je poruka stigla u 02h ujutro ne mora da znači da je tada i poslata
:: Stane se na poruku pa u detaljima ima vreme slanja
:: Najverovatnije baguje telefon

Opet ti na svoju vodenicu... Interesantno - sad ne lažem ja, već samo moj telefon...

:: Od Yettela, pre toga Telenor a pre toga Mobtel, nikada nisam dobio SMS u vanradno vreme
:: U ovih 20 i nešta godina

Drago mi je što imaš lepo iskustvo sa dotičnim. Ja sam ih se otarasio prvenstveno zbog ovog iskustva, a sledeći bitan razlog je bio brži net kod drugog provajdera istih usluga.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 23.05.2023. 09:36 #679306

status: user
broj poruka: 1992
ne koristim mobilni net, nikad nisam uplatio ikakav paket / post pejd, sto siki rece za 20 i kusur godina, ne bih rekao da sam uskracen u bilo kom pogledu, cak i aplikacije su desetkovane, mislim veliki je `hendikep` kad kurirske sluzbe ne mogu da posalju racun preko vajbera, pa stigne poruka telefon nekompatibilan, ili net promoterke se pozivaju na whatsup i verovatno im javlja neuspela operacija, Intesa me `moli` da dodjem u banku po novu karticu, a i za to me cekaju solidan broj meseci i svaki put se ponadaju da mi uvale neki stambeni kredit / valjda po nekom algoritmu upadam u kreditno sposobne, tako da mogu slobodno da sms-uju koliko im volja, kada ce biti konstatovani je vec drugo pitanje, ne znam kako ide sa tim novo-napredno-pametnim telefonima, ali trebala bi da je izvodljivo, ko ti je bitan ima odredjeni tip zvona/obavestenja, svi ostali na mute, pa kad i ako dodju na red .)

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord Ima blacklist i white-list za no disturb mod 23.05.2023. 10:36 #679307

status: user
broj poruka: 1043

Pa odvojeno za pozive i poruke, za upisane u imenik i tako razno. Ako nema fabrički ima aplikacija za to, rade lepo.

Samo što je malo verovatno da će tebe uvek zvati sa istog broja

Pretpostavljam da čovek neće da se mlati blokiranjem nego je otišao u paralelnu dimenziju sad zbog tog specifičnog računa i da neko barata sa njegovim podacima i otvara firme na kajmanskim ostrvima.

Kad je već tako odeš i uz ličnu kartu traži informacije o tom računu svom i izvode, pa bas vidi aktivnost. Ako nema ničega a račun bleji neaktivan, pitaj ih da se to skroz obrise i da te ne cimaju.
Ja na USA broju mučim muku sa indijcima nekim vrljavim ne znam odakle im podaci ali zovu svaki dan po 5 puta, svaki put drugi broj ali ista prica hello mister we sell medical insurance

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 23.05.2023. 10:46 #679308

status: user
broj poruka: 1992
znaci apsolutno je nemoguce staviti telefon u `tihi mod`, gde su sve poruke i pozivi tajno utisani i onda se par probranih brojeva stavi u izuzetke tj. da rade normalno, ako je to doseg novih sa super-duper napucanim kamera ovo kamera ono tehnologija, onda nisam mnogo propustio .)


`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 23.05.2023. 11:56 #679310

status: user
broj poruka: 1992
i da moguci vid dopisivanja:

1. telefon povezan preko data kabla sa softwerom od interesa na PC-iju i ima eksterno napajnje ili napajanje preko data kabla
2. software omogucava slanje i citanje poruka telefona
3. racunar ima sotware tipa https://www.ammyy.com/en/ koji i dan danas se vezuje na XP masine bez problema, bar je tako bilo pre nekoliko meseci
4. i eto ti geolokacijski/mrezni override koji bi trebao da radi bilo gde u svetu, samo ti treba pristup udaljenim racunarima .)


`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord Moze 23.05.2023. 12:52 #679311

status: user
broj poruka: 1043


Upalis no disturb bez auto on off I na white-list dodaš roditelje decu i bračnog partnera i samo i uvek ce da zvoni na sms poziv sa njihovog broja telefona i alarm sound možeš da utisas ili ostaviš da i to radi ali nista sem toga

Isto tako ima nešto vezano za 3x repetitive calls from any number in 15mins turns on ringer

Po meni budalastina, jer npr psihički oboleli mongoloidi će zvati 25x za minut u pola noći pa je bolje i to držati ugašeno
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Gašenje računa nije brisanje podataka 23.05.2023. 21:08 #679313

status: user
broj poruka: 6643
Da ne bude obesmišljeno nakon kontakta u četiri oka, recimo da gašenje računa kod banke nema istovetno značenje sa istovremenim brisanjem svih podataka o klijentu. To je ekonomski nemoguće. Banka i klijent su u pravno ekonomskom odnosu i podležu zakonu. Ne postoji samo zakon koji štiti privatnost, postoje i zakoni koji sprečavaju malverzacije sa parama. Čist račun, duga ljubav. Podaci MORAJU da se čuvaju. Svrha elektronskog poslovanja nije samo brzina i efikasnost, već i totalna kontrola, aka `transparentnost`.

Da mu nisu tu legle pare od Vučka za Koronu? :-)



Budale računaju na sreću.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
luja-88 Re: Gašenje računa nije brisanje podataka 23.05.2023. 22:43 #679314

status: user
broj poruka: 1620
::Ne postoji samo zakon koji štiti privatnost, postoje i zakoni koji sprečavaju malverzacije sa parama. Čist račun, duga ljubav. Podaci MORAJU da se čuvaju.

U pravu si, ali tu postoji jedno veliko ALI - podaci NE SMEJU da se zloupotrebljavaju, a to je nešto što je kod nas prilično učestalo, nažalost.

To što je banka, ili neka druga finansijska institucija, možda u zakonskoj obavezi da određeni vremenski period čuva određene podatke, a zbog eventualne prevencije, zaštite ili čak kažnjavanja u slučajevima kojekakvih vrsta prevara, pranja novca i slično, ne znači da pomenutim podacima može slobodno i samovoljno da barata kada god to poželi.
Daleko je od toga, iako mnogi daju sebi za pravo da se ponašaju suprotno (tu nikakav račun nije čist, niti postoji ljubav).
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 Re: Gašenje računa nije brisanje podataka 24.05.2023. 10:19 #679316

status: user
broj poruka: 1992
slabo / lose se hrani, pa nahvatao ko zna kakve parazite (viruse-izmet parazita, verovatno ima malo bakra-general pa gvozdje-pesadinac oksidise u izobilju / brze stari) usput, moguci doping (ko da gledam alija ce da reaguje):

1. 150g kuvane leblebije, odmrznute i malo odstojale u kljucaloj vodi
2. 350ml. kravica gusti jogurt, 3.4g protenina / 100ml.
3. 50ml. tahini (zagreje se susam na umerenoj temperaturi u stainless steel tiganju da blago promeni boju i pomesa u blenderu sa dovoljnom kolicinom exxxtra devicanskog maslinovog ili nekog drugog ulja i samelje dok je jos vruc, mada ima i fora sa onim super skupim vitamix blenderima, ali koliko para toliko...)
4. po ravna kasika: cija, mleveni (lesnik, orah, lan)
5. po ravna kasicica: rogac, cimet, kakao, nekog proteina za regulaciju ukusa ( ili ako se sumnja, stevija + aroma cokolade/ili 2-3 suve (sljive/smokve/urme))
4. i 5. stavka ukupno su oko 50g (ili ako je doza premala, bogate kasike/kasicice tada probija dozvoljene mere)
6. 2 cela oljustena kuvana jajeta ( metodologija uspesnog kuvanja i ljustenja:
serpa (dovoljno duboka da ne kipi i brzo se zagreva) i ringla koja brzo razvija temperaturu
+
hladna jaja (large) iz frizidera ( prema velicini serpe ide broj, da imaju malo lufta )
+
hlanda voda da knap prekrije jaja
+
100g soli - najjetinije moguce
+
odokativno sirceta
=
ceka se `cegrtanje` / lupanje jaja, 30s tog jaceg kljucanja
ugasi ringa i kuva 15min. na ugasenoj ringli poklopljeno
izbaci kljucala voda, uspe hladna, properu, ubaci 2-ga hladna i ostave da stoje u njoj 10min. ( ko nije lenj moze i koju kocku leda da ubaci )
ljuste se ili pod mlazom hladne vode ili sa tankom kasiciom umetnutom izmedju jajeta i ljuske)
visak kuvanih jaja odloziti u frizider za dalju upotrebu u adekvatnom kornetu

sve skupa se savrseno uklapa u klasicnu 700g teglicu posto se izbleduje po redosledu kako je napisano (nutribullet ili malo drugacije za klasicne blendere) i solidno drzi sitim .)


`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`



:: Da mu nisu tu legle pare od Vučka za Koronu? :-
::
::
::
:: Budale računaju na sreću.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
siki069 RE: Gašenje računa nije brisanje podataka 24.05.2023. 10:53 #679317

status: user
broj poruka: 323
Možda je legla dividenda od Telekoma.
221,34 dinara godišnje svima.

Ne vidi se zloupotreba dok se ne proveri šta je u pitanju.

Odmah advokati, policija...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot Re: RE: Gašenje računa nije brisanje podataka 24.05.2023. 14:42 #679318

status: user
broj poruka: 985
Stvar je veoma jasna, ako neko otvori racun u moje ime, BEZ MOJE SAGLASNOSTI, to je krivicno delo??? Moram biti clan OTP banke da bi u istoj banci imao racun, ja NISAM CLAN OTP BANKE A IMAM RACUN U TOJ BANCI. Zloupotrebljeni su moji podaci, i neko ce da plati zbog toga... kratko i jasno...


:: Možda je legla dividenda od Telekoma
:: 221,34 dinara godišnje svima
::
:: Ne vidi se zloupotreba dok se ne proveri šta je u pitanju
::
:: Odmah advokati, policija..
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad Re: Re: RE: Gašenje računa nije brisanje podataka 24.05.2023. 14:58 #679319

status: user
broj poruka: 4743

Pero, daj ne seri više i idi vidi šta je pa se onda eventualno javi, mada iskreno bole nas uvo za tvoj račun. Smor tema.

Evo ti malo recepta da se smiriš.

slabo / lose se hrani, pa nahvatao ko zna kakve parazite (viruse-izmet parazita, verovatno ima malo bakra-general pa gvozdje-pesadinac oksidise u izobilju / brze stari) usput, moguci doping (ko da gledam alija ce da reaguje):

1. 150g kuvane leblebije, odmrznute i malo odstojale u kljucaloj vodi
2. 350ml. kravica gusti jogurt, 3.4g protenina / 100ml.
3. 50ml. tahini (zagreje se susam na umerenoj temperaturi u stainless steel tiganju da blago promeni boju i pomesa u blenderu sa dovoljnom kolicinom exxxtra devicanskog maslinovog ili nekog drugog ulja i samelje dok je jos vruc, mada ima i fora sa onim super skupim vitamix blenderima, ali koliko para toliko...)
4. po ravna kasika: cija, mleveni (lesnik, orah, lan)
5. po ravna kasicica: rogac, cimet, kakao, nekog proteina za regulaciju ukusa ( ili ako se sumnja, stevija + aroma cokolade/ili 2-3 suve (sljive/smokve/urme))
4. i 5. stavka ukupno su oko 50g (ili ako je doza premala, bogate kasike/kasicice tada probija dozvoljene mere)
6. 2 cela oljustena kuvana jajeta ( metodologija uspesnog kuvanja i ljustenja:
serpa (dovoljno duboka da ne kipi i brzo se zagreva) i ringla koja brzo razvija temperaturu
+
hladna jaja (large) iz frizidera ( prema velicini serpe ide broj, da imaju malo lufta )
+
hlanda voda da knap prekrije jaja
+
100g soli - najjetinije moguce
+
odokativno sirceta
=
ceka se `cegrtanje` / lupanje jaja, 30s tog jaceg kljucanja
ugasi ringa i kuva 15min. na ugasenoj ringli poklopljeno
izbaci kljucala voda, uspe hladna, properu, ubaci 2-ga hladna i ostave da stoje u njoj 10min. ( ko nije lenj moze i koju kocku leda da ubaci )
ljuste se ili pod mlazom hladne vode ili sa tankom kasiciom umetnutom izmedju jajeta i ljuske)
visak kuvanih jaja odloziti u frizider za dalju upotrebu u adekvatnom kornetu

sve skupa se savrseno uklapa u klasicnu 700g teglicu posto se izbleduje po redosledu kako je napisano (nutribullet ili malo drugacije za klasicne blendere) i solidno drzi sitim .)


`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`

:: Stvar je veoma jasna, ako neko otvori racun u moje ime, BEZ MOJE SAGLASNOSTI, to je krivicno delo??? Moram biti clan OTP banke da bi u istoj banci imao racun, ja NISAM CLAN OTP BANKE A IMAM RACUN U TOJ BANCI. Zloupotrebljeni su moji podaci, i neko ce da plati zbog toga... kratko i jasno..
::
::
:: :: Možda je legla dividenda od Telekoma
:: :: 221,34 dinara godišnje svima
:: ::
:: :: Ne vidi se zloupotreba dok se ne proveri šta je u pitanju
:: ::
:: :: Odmah advokati, policija..
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot Re: Re: Re: RE: Gašenje računa nije brisanje podataka 24.05.2023. 15:44 #679320

status: user
broj poruka: 985
Apsolutno me zabole da li tebe smara ja cu da pisem a ti ne citaj... Danas sam imao zakazano, upravo sam izasao iz banke, DA, lazu mazu otvorili su tajno bez mog znanja racun i to devizni u moje ime, BEZ MOG ZNANJA. Zloupotrebljeni su mi apsolutno svi podaci, POTVRDJENO U BANCI PRE 10 MINUTA, naravno pokusali su da lazu ali su provaljeni. Posledica ce da bude...
@luja88 - hvala za normalu i savete...danas retko ko razume da su malverzacije na svakom koraku...
::
:: Pero, daj ne seri više i idi vidi šta je pa se onda eventualno javi, mada iskreno bole nas uvo za tvoj račun. Smor tema
::
:: Evo ti malo recepta da se smiriš
::
:: slabo / lose se hrani, pa nahvatao ko zna kakve parazite (viruse-izmet parazita, verovatno ima malo bakra-general pa gvozdje-pesadinac oksidise u izobilju / brze stari) usput, moguci doping (ko da gledam alija ce da reaguje)
::
:: 1. 150g kuvane leblebije, odmrznute i malo odstojale u kljucaloj vod
:: 2. 350ml. kravica gusti jogurt, 3.4g protenina / 100ml
:: 3. 50ml. tahini (zagreje se susam na umerenoj temperaturi u stainless steel tiganju da blago promeni boju i pomesa u blenderu sa dovoljnom kolicinom exxxtra devicanskog maslinovog ili nekog drugog ulja i samelje dok je jos vruc, mada ima i fora sa onim super skupim vitamix blenderima, ali koliko para toliko...
:: 4. po ravna kasika: cija, mleveni (lesnik, orah, lan
:: 5. po ravna kasicica: rogac, cimet, kakao, nekog proteina za regulaciju ukusa ( ili ako se sumnja, stevija + aroma cokolade/ili 2-3 suve (sljive/smokve/urme)
:: 4. i 5. stavka ukupno su oko 50g (ili ako je doza premala, bogate kasike/kasicice tada probija dozvoljene mere
:: 6. 2 cela oljustena kuvana jajeta ( metodologija uspesnog kuvanja i ljustenja
:: serpa (dovoljno duboka da ne kipi i brzo se zagreva) i ringla koja brzo razvija temperatur
::
:: hladna jaja (large) iz frizidera ( prema velicini serpe ide broj, da imaju malo lufta
::
:: hlanda voda da knap prekrije jaj
::
:: 100g soli - najjetinije moguc
::
:: odokativno sircet
::
:: ceka se `cegrtanje` / lupanje jaja, 30s tog jaceg kljucanj
:: ugasi ringa i kuva 15min. na ugasenoj ringli poklopljen
:: izbaci kljucala voda, uspe hladna, properu, ubaci 2-ga hladna i ostave da stoje u njoj 10min. ( ko nije lenj moze i koju kocku leda da ubaci
:: ljuste se ili pod mlazom hladne vode ili sa tankom kasiciom umetnutom izmedju jajeta i ljuske
:: visak kuvanih jaja odloziti u frizider za dalju upotrebu u adekvatnom kornet
::
:: sve skupa se savrseno uklapa u klasicnu 700g teglicu posto se izbleduje po redosledu kako je napisano (nutribullet ili malo drugacije za klasicne blendere) i solidno drzi sitim .
::
::
:: `The aim of public education is not to spread enlightement at all. It i
:: simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level
:: to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.
::
:: :: Stvar je veoma jasna, ako neko otvori racun u moje ime, BEZ MOJE SAGLASNOSTI, to je krivicno delo??? Moram biti clan OTP banke da bi u istoj banci imao racun, ja NISAM CLAN OTP BANKE A IMAM RACUN U TOJ BANCI. Zloupotrebljeni su moji podaci, i neko ce da plati zbog toga... kratko i jasno..
:: ::
:: ::
:: :: :: Možda je legla dividenda od Telekoma
:: :: :: 221,34 dinara godišnje svima
:: :: ::
:: :: :: Ne vidi se zloupotreba dok se ne proveri šta je u pitanju
:: :: ::
:: :: :: Odmah advokati, policija..
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 24.05.2023. 15:49 #679321

status: user
broj poruka: 4743

Pa onda napiši tako, rezultat, a ne bla bla.

Ja ne mogu da verujem to. Ko je otvorio račun i u koju svrhu? Greška ili namerno? Ima li neke love na računu?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot Re: 24.05.2023. 17:36 #679322

status: user
broj poruka: 985
rezultat sam saznao danas oko 15.30h, i bukvalno sam napisao rezultat cim sam se vratio iz banke, bukvalno posle 10-15 minuta nakon sto sam saznao(toliko mi je trebalo da dodjem kuci i napisem rezultat). E zato je advokat tu pa ce da se sazna ko je u moje ime otvorio racun, 1000% je neko zaposlen u banci jer su bukvalno falsifikovali apsolutno sva moja dokumenta koja su potrebna da bi se racun otvorio. Tim dokumentima su imali pristup kad su preuzeli Vojvodjansku banku ali samo kao arhivu koju su nasledili, svaka upotreba tih podataka u OTP banci je zabranjena, a pogotovo upotreba u svrhu pravljenja racuna na moje ime i to u tajnosti. Sad cu pakao da posejem sa advokatima... para nikakvih nema na racunu ali cu morati da vbidim istoriju racuna da vidim da li je bilo malverzacija sa tim racunom, kad su svesno uradili ovu kradju podataka, bukvalno su mogli finansirati ko zna koga a da krivica padne na mene...


::
:: Pa onda napiši tako, rezultat, a ne bla bla.
::
:: Ja ne mogu da verujem to. Ko je otvorio račun i u koju svrhu? Greška ili namerno? Ima li neke love na računu
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 24.05.2023. 19:12 #679323

status: user
broj poruka: 4743

Znači, to nije ponovo otvoren stari račun nego novi i to devizni a stari je bio domaći? A devizni nisi nikad ni otvarao?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 Re: Re: Re: RE: Gašenje računa nije brisanje podataka 24.05.2023. 21:03 #679324

status: user
broj poruka: 1992
nemoj tako brinemo se mi:

https://www.sndup.net/tt59/
https://docdro.id/RbsWjYw

sad ce Pera to da rascivija samo sto nije, ali ne znam koliko se isplati povlaciti advokaturu, tesko da ce ikakve pare da dobije iz cele farse, mozda nesto konstruktivnije da uzme za hobi, npr.

https://docdro.id/0Ks5QiQ


`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


::
:: mada iskreno bole nas uvo za tvoj račun. Smor tema
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord Mozda ovo 24.05.2023. 21:13 #679325

status: user
broj poruka: 1043


Micika da se ubaci posle tvog recepta kao dodatak

Super preparat


https://www.eternalspirit369.com/product/honduras-sea-moss-jelly
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 Re: Mozda ovo 24.05.2023. 21:31 #679326

status: user
broj poruka: 1992
ne znam, svasta nesto sam i sam probao, ali kada se nacuju urbane legende tipa:

https://krystenskitchen.substack.com/p/the-dangerous-chemical-coating-bill

pocnes da se premisljas o bilo cemu sto je uvezeno (narocito po super-mega-marketima tipa Lidla itd.), imam i sam razvijenu neku domacu proizvodnju raznoraznih biljaka/vocki, to mi je najsigurnije, a ko mora da eksperimetise robom kojoj se ne zna poreklo i jos manje sastav, to mu je sto mu je...

ali mozes da modifikujes kako god hoces gore pomenuti recept, sto ljudi sto cudi


`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


::
::
:: Micika da se ubaci posle tvog recepta kao dodata
::
:: Super prepara
::
::
:: https://www.eternalspirit369.com/product/honduras-sea-moss-jelly
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 3  
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646099.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs