Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Vesti, testovi, uputstva i noviteti na IT sceni
Ubijen Osama Bin Laden ?
STRANA 3 OD 6  
maxxio Re: Re: ... 02.05.2011. 21:56 #320627

status: user
broj poruka: 666
:: Šta se cimaš, vidiš da je ovaj neki čedin, nisu mu njegovi preci dovoljno dobri pa oće tuđe
::

Ma jašta, čedista, narodni neprijatelj, fašista, strani plaćenik i pripadnik sila mraka i bezumlja. xD
A sad druže Čvoroviću mirno zapevaj i za pojas zadeni:

Nakrivicu kapu, rodila mi njiva
al` ce baca slatko zimus da uziva
stignu ruke seljacke pos`o da urade
stignu svoju seljancicu po kosi da glade

Ref. 2x
Selo moje, lepse od Pariza
lepo iz daleka, jos lepse iz bliza
na kuci se odzak pusi
na tavanu meso susi
ja sam seljak u srcu i dusi

Cim zapocne vetar obraze da sece
ja prsutu seckam kasno do uvece
grejem meku rakiju na sred ognjista
ljubim svoju seljancicu i ne radim nista

Ref. 2x (raic & алпхацоре neka nakrive šajkače i dodaju još x2)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
raic ... 02.05.2011. 22:03 #320628

status: user
broj poruka: 9008
Ti se makso, kanda stidiš nečega, kojekude?

Ja bi ti savetovao od srca da što pre završiš megatrend i pališ, nema ovde ničega za tebe.

Ko se u kolu posere, pre ili kasnije ugazi u sopstveno govno.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Nove vesti - > Na(u)bijen .... Peder na .... :) 02.05.2011. 22:12 #320632

status: user
broj poruka: 18472
Od Miladina do Cede..Ala ste ga bas razvukli

Štangliranje



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Sub-Z Tipičan primer političkog idiota 02.05.2011. 22:12 #320633

status: user
broj poruka: 1620
Kome je Kip Slobode centar svemira...sreća pa retka vrsta....
Fiat iustitia, et pereat mundus


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Alphacore ... 02.05.2011. 22:15 #320635

status: user
broj poruka: 624
Istvud je dobar lik,samo to.Ne uvazavam njega kao licnost vec kao glumca.

Rale dobra ti ova za megatrend,vidi se da ovaj nece jos skoro izdrzati ovde.
Brze da lizes bulje na zapad!


PS:Nemoj citati dalje,kreci!




i5 2400,GA GTX560OC,P67-UD3,2x2GB Kraljevkamen,E2340S

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
maxxio Re: ... 02.05.2011. 22:16 #320636

status: user
broj poruka: 666
:: Ti se makso, kanda stidiš nečega, kojekude
::

Jok, brale, nikog pokrao, nikog ubio.


:: Ja bi ti savetovao od srca da što pre završiš megatrend i pališ, nema ovde ničega za tebe
::

Novokomponovano ne volim ni u muzici, ni u školstvu, a za ovo drugo zahvaljujem i sam toplo preporučujem.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
maxxio Re: ... 02.05.2011. 22:18 #320637

status: user
broj poruka: 666
:: Brze da lizes bulje na zapad
::

Zapadu kolektivno liže bulju čitav Srbistan, nemoj mnogo da se primaš.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Alphacore ... 02.05.2011. 22:19 #320639

status: user
broj poruka: 624
Verujem da ovo kucas na Winows 95-tici.Mozda si modovao ZX Spectrum,ili jos bolje Apple I.





i5 2400,GA GTX560OC,P67-UD3,2x2GB Kraljevkamen,E2340S

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
kretenino poz 02.05.2011. 22:22 #320641

status: user
broj poruka: 37
neznam koliko covek treba da bude retardiran pa da poveruje u ovu komediju,u vili samo 4 coveka ameri napadaju sa 4 helikoptera upadaju u kucu pucaju mu u glavu i bacaju telo u more i to expresno brzo,neverovatno, a zasto ga nisu uhvatili zivog i osudili?a gde je telo?u moru?kako su ga tako brzo pronasli u najvecoj kuci u kraju blizu velikog grada bez zastite?a toliko godina ga bezuspesno trazili po pecinama i odjednom ga nadju, expresno likvidiraju i bacaju u more,a tela nema!!!pa ko normalan veruje u ovo?

nego, ko je minirao cuvenu zgradu WTC7???

http://www.youtube.com/watch?v=972ETepp4GI

a sto nisu pokazali `avion` sto je udario u pentagon,ISPARIO?

http://www.youtube.com/watch?v=eHWHHid0Pmo
http://www.youtube.com/watch?v=BmP2Vy8K0i0&feature=related

mamu im jebem lazljivu pobili svoje gradjane zbog nafte, a sada ih narod slavi na ulicama fuj odvratno!



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
maxxio Re: ... 02.05.2011. 22:22 #320642

status: user
broj poruka: 666
:: Verujem da ovo kucas na Winows 95-tici.Mozda si modovao ZX Spectrum,ili jos bolje Apple I
::
::
Ma jok, TIM011. Samo po JUS-u. xD
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: poz 02.05.2011. 22:27 #320648

status: user
broj poruka: 18940
to je sve zataskano, izmisljene price na pocetku da bi narod poverovao, kasnije su otkriveni neki detalji o istini i pronadjeni svedoci, koji su svedocili, mislim da ih je bilo 10.. isti su pobijeni..SVI jedan po jedan posle svedocenja, neki i pre, ne secam se tacno, postoje snimci...i napravljeno i osmisljeno tako da ispadnu nesrecni slucajevi...nije ni prvi ni poslednji ni dogadjaj a ni zataskavanje..to se sve desava sirom sveta naravno ali u Americi najvise ...


:: neznam koliko covek treba da bude retardiran pa da poveruje u ovu komediju,u vili samo 4 coveka ameri napadaju sa 4 helikoptera upadaju u kucu pucaju mu u glavu i bacaju telo u more i to expresno brzo,neverovatno, a zasto ga nisu uhvatili zivog i osudili?a gde je telo?u moru?kako su ga tako brzo pronasli u najvecoj kuci u kraju blizu velikog grada bez zastite?a toliko godina ga bezuspesno trazili po pecinama i odjednom ga nadju, expresno likvidiraju i bacaju u more,a tela nema!!!pa ko normalan veruje u ovo
::
:: nego, ko je minirao cuvenu zgradu WTC7??
::
:: http://www.youtube.com/watch?v=972ETepp4G
::
:: a sto nisu pokazali `avion` sto je udario u pentagon,ISPARIO
::
:: http://www.youtube.com/watch?v=eHWHHid0Pm
:: http://www.youtube.com/watch?v=BmP2Vy8K0i0&feature=relate
::
:: mamu im jebem lazljivu pobili svoje gradjane zbog nafte, a sada ih narod slavi na ulicama fuj odvratno
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 03.05.2011. 00:49 #320674

status: user
broj poruka: 4745
Nije cudo sto mesaju Obamu i Osamu. Slicnost nije samo u imenu, obojica su ubice.
Prvi verovatno i veci.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toothless Terorista No1 se nalazi u beloj kuci... 03.05.2011. 01:38 #320675

status: user
broj poruka: 3241
takodje je Musliman,i zove se Obama Bin Laden...
Sada vise niko ne spominje Bin ladenovog brata koji je imao naftnu kompaniju sa G.Bush-om...pa poginuo u avionskoj nesreci pod `cudnim okolnostima`...
Sezona tornada jos nije pocela zvanicno u Americi,a jedan ih vec posteno raskurca.Zelim amerikancima jos puno tornada,uragana i cunamija,i da najzad proradi taj Jelouston,da gledamo odavde taj vatromet.
AMD Athlon II x3 455 - MSI 770 C45 - Hynix 2GB DDR3 - Hitachi DeskStar 500GB - Asus 8600GT - LC Power 600H-12 - Xigmatek Asgard - Philips 222EL LED
3 macke,dve iste i jedna razlicita :D


http://www.youtube.com/watch?v=PeQgaNzwIeg

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toothless A sto se tice koriscenja `americkih` kompjutera... 03.05.2011. 01:41 #320676

status: user
broj poruka: 3241
da ne bi naseg Tesle,cela Amerika bi sada uz pomoc stapa pisala komentare i statuse u prasini.
AMD Athlon II x3 455 - MSI 770 C45 - Hynix 2GB DDR3 - Hitachi DeskStar 500GB - Asus 8600GT - LC Power 600H-12 - Xigmatek Asgard - Philips 222EL LED
3 macke,dve iste i jedna razlicita :D


http://www.youtube.com/watch?v=PeQgaNzwIeg

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Wlada011 ... 03.05.2011. 02:13 #320678

status: user
broj poruka: 852
Gile23 a jel si ti procitao umom postu kada sam naapisao sem kada smo mi i oni u pitanjuu. Zar je moguce, zar je moguce da neko kaze da su rusi protiv muslimana kada su uvek bili na strani muslimana kada je Amerika bila protiv njih. Ratovali su samo za njihove ciljeve inace kada oni nemaju korist po pravilu su uvek branili muslimane. Za ceceniju nema ko nije cuio, ali ti verovatno nisi u toku da su vojno pomagali muslimanske zemlje protiv izraela.
o cemu lupetate nesrece a niste skapirali da vasi dvojnici u americi su ti koji drze svioju zastavu u podrumu i loze se na vojsku rat i irak i avganistan. To su vasi dvojnici, jer razumete to. Znaci ne mozete ocekivati od amerikanca da voli srbe, ali to ste vi, vio ste ti nalozeni u podrumima koji idu u sume i pucaju i drze sliek ratka maladica.
Kada gledate njih gledate sebe, samo sto su vam ciljevi razliciti jer su oni ameri a vi srbi. To je normalno, na drugom mestui je neko treci ali to je isti profil ljudi. E sada u srpskim genima je da mislite da ste iznad njih u stvari ste k... u ocima celog sveta. To sui cinejnice nezaobilazne. I svako jutro kada se probudite to je tako bez obzira sta ubedjivali sebe i ljude oko sebe. Razlikujewte se po nekim drugim styvarima koje isto zavise od obicaja gde zivite vi i oni pa tako oni ratuju i oblace se u komandose a vi pevate patriotske pesme i pijete rakiju. Treci rade nestro trece ali je to isti profil ljudi, `patriota` zbog kojih je svet otisao u k..... Znaci kada se smejete tom Ameru debelom nalozenom smejete se i sebi. Jer bi vi isti bili da imate njihovu moc, iste ubice koje ubijaju Hvatski i muslimaski narod. Bili bi i gori, vi bi poubijali sve demokrate, zaveli vojnu dikataturu, ali ste isti kao drugi, znaci kada gledate njih gledate sebe kakvi bi bili da ste se rodili na drugom kraju sveta sa istim mozgom. i za to mi je verovatno potreban ceda da bi to video, ko ne voli cedu to ne vidi, e jadna vam majka. Poubijace vas sve i istrebiti i jos ko nz akoliko normalnih pored vas.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
maxxio Re: A sto se tice koriscenja `americkih` kompjutera... 03.05.2011. 02:59 #320681

status: user
broj poruka: 666
:: da ne bi naseg Tesle,cela Amerika bi sada uz pomoc stapa pisala komentare i statuse u prasini.
::
::
A da `vaš` Tesla nije otišao u Ameriku, za njega se ne bi znalo dalje od 2 susedna sela u ličkim gudurama, gde bi u najboljem slučaju postao pop.
Naravno, pametan beše Mr. Tesla, pa pobeže glavom bez obzira iz balkanskih vukojebina u mrsku Ameriku.
Nego bezubi, mani se ćorava posla i sveCke politike, no zapjevaj sa kolegama:
Selo moje, lepse od Pariza
lepo iz daleka, jos lepse iz bliza
na kuci se odzak pusi
na tavanu meso susi
ja sam seljak u srcu i dusi

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 03.05.2011. 03:05 #320683

status: user
broj poruka: 4745
To sto vas dvojica gore pricate su besmislice o paralelnim univerzumima.
Ne znam ja sta bi bilo da smo mi mocni kao oni. Mozda bi bili gori, mozda isti, mozda bolji.
To niko ne zna jer to spada u ono `sta bi bilo kad bi bilo`.

Ono sto se zna je da su Amerikanci danas najveci svetski banditi i ubice.
I to je notorna cinjenica.

Nisam ja pobio tri miliona Vijetnamaca i silovao Irak zbog nafte.
Nisam ja bombardovao Jugoslaviju zbog teritorije i ulizivanja Muslimanima.
Nisam ja pobio neku decu u Libiji zbog nicega.
Jbt, cak ni Indijance nisam istrebio, ne znam sta mi bi.

Nisam i znam da ne bih.
A oni medju nama koji su pravili sranja su tamo gde treba da budu, u Hagu, ili pod zemljom.
Kao sto bi trebali da budu i vasi izrodi, odakle god da ste.

Jos samo da im se pridruze americki i ostali zlocinci...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Wlada011 ... 03.05.2011. 03:19 #320685

status: user
broj poruka: 852
Ali ovi o tornadu i cunamiju su znaci :) :) :) od cega vi uzivate i coko cega brinete.
Od toiga nemate nista, ko se pobuni nestaje, brisu ga iz istorije.
Svetu je potreban napredak a ne da koci neko to.
Ja ne bi lagao svet da sam na mestu amerike, ja bi izasoa jedno jutro i rekao, jedan broj prosecnih je shvati o oi cemui se radi i da vas ne bi lagali vise mi cemo vam reci otvoreno.
Treba nam nafta, mi smo gospodari ove planete, dosta ste kocili razvoj i ziveli sa nebulozama i granicama u glavam od danas granice su gde mi kazemo i podelio sa najacim ono kako zelim. Nafta je od onoga ko je iskopa, pa kopajte sakama ako znate dok mi ne dodjemo.
I gotovo da se ta prica zavrsi vise, vi mislite da govorite nesto novo sto svet ne zna.
Svet sve zna sto i vi da je to maska, jer bi vise voleli da vam kazu ovako kao ja.
Ovako se neki od vas podsvesno nadaju da mozda i nije bas tako i toliko crno ali nazalost jeste,...


Planeta je pri kraju, odvajaju se oni koji putuju na drugu od onih koji ce ostati ovde da se grizu u prasini i kamenom dobu bez resursa. Nece biti ciste vode, nafte, drveca, trave, zivotinja. Tada cete samo moci stvarno da zapevate to ce jedino da vam ostane.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad Jos nesto o slavnoj Americi 03.05.2011. 03:30 #320687

status: user
broj poruka: 4745

Cak su uspeli i Hitleru da pomognu da ostvari cilj.
Pre rata su trgovali sa njim a posle izgradise Nemacku koja bi inace sad bila bavarska konjusnica.
Doduse, da li je smesni brka planirao da ne doceka da to vidi, ne znam,
ali da je postigao cilj o preporodu ekonomije to nema sumnje.

Da su bili iole pametni mogli su da ga sprece u startu.
Ovako, poginuse i oni, i ovi, i mi.

Glupi su do dosade.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: Ok, ali sa druge strane... 03.05.2011. 04:10 #320688

status: user
broj poruka: 7761
Pa vidi ovo je tako kako je jos od starog Rima a pre njega jos iz stare grcke...
Uvek je bilo ono da se ljudi na neki nacin iskoriscavaju.
Ako ti je iole poznata istorija starog Rima tamo je bilo bas malo slobodnih ljudi velika vecina su bili robovi na ovaj ili onaj nacin ali robovi.
Sve se svodilo na to da raskos bude u tzv Vecnom Gradu a koji je pak jos uvek mladji od Damaskusa i na talijansku zalost uvek ce biti mladji posto je samo Damaskus grad za koga istorija pise da je od zore civilizacije bio nastanjen bez prekida dakle VECNI.

E sad posto se gringo filozofija totalno zasniva na grckom i rimskom uzoru normalno je da njihove legije s vremena na vreme disciplinuju pobunjene provincije.
Zamisli samo svet kad bi ljudi prestali da prihvataju us$ kao sredstvo placanja tu bi prestala i vrednost gringo uzora zivota.

O islamu ne treba ni razmisljati kao o pretnji, jer kad sve ogolis na osnovno onda shvatis da ni hriscanstvo nije bila osnovna religija Rimskog carstva sve do 4 veka N.E., znaci u vreme zlatnog doba rimskog carstva hriscanstvo je bilo isto sto i islam sada religija u povoju i prilicnom naletu...

Ako gledas iz svog ugla mozda ti to malo smeta ali ne brini se posto ce se vec za koju deceniju naci neki `princ Vilijam` koji ce tu religiju proglasiti za jedinu mogucu u njegovom kraljevstvu sve dok ni ona ne postane troma i pokvarena i najzad bude zamenjena nekom novom boljim i MANJE POKVARENOM (ako ima takve)...

A sto se tice teme steta da ga ucmekase, no kao i uvek kad ucmekas nekoga na njegovo mesto dodje neko obavezno gori.

Evo mi posredno ucmekasmo cobeta ali namesto njega dobismo STOTINE jos gorih degenerika sa istancanim ukusom za dominaciju, totalitarni hedonizam i narcisoidnost... EPSKIH RAZMERA...

Tomato Republic Of Serbia !!!

:: Zar vi mislite da su oni bas toliko mocni, mislim Ameri? To je mislila i Rusija u Krimskom ratu
:: Ne znam samo zasto mi postojimo i zasto zivimo/delamo ,ako je tako lako..
:: Dosta je to ozbiljnija igra
:: Mene mnogo vise zanima ideja da Islam uzme pola Evrope i Azije, a da to bude skroz ok, a ta prica se uparvo sprovodi(da li je neko rekao Srbi, pa naravno Kosovo)
:: Kao i u svakom ratu mora negde da pukne i da pocne...
:: Veliki su u fazonu da rivalu crkne krava, placaju sateliti
:: Ameri su kao i Svabe na fazon prepad/invazija uradili sta su planirali, osigurali svoje interese na Istoku(NATO raste,raketni stit, Kosovo, Libija, Irak, Afganistan, Turska, videcemo sta jos)
:: Tim zemljama nije bilo spasa, znamo mi(bombardovali su nas)
:: Finale je: ` Amerika nema nista protiv Islama, nikada nece ratovati protiv Islama`, a sve vreme to rade... Zasto? Zato jer ce da plati Evropa(vlazni san svih Muslimana, naravno teritorijom)..
:: Jedina zemlja kojoj to zabija prst u oko je Rusija. Ja navijam za njih, ipak su pravoslavni i nadam se da ce da pociste Kosovo od one posasti Siptara..
:: Kina ce da bude vremenom sve jaca i snaznija(po mom misljenju potpuno zasluzeno), zato svi i cvikaju od nje..
:: Kapital je na istoku, logicno, tamo ljudi rade za leba, na zapadu ljudi sviraju kurcu i zive luksuzno... Isisase pola sveta i opet su u krizi, pa svemu dodje kraj, ko i nafti :)..
:: Poenta je naravno da je prica mnogo veca od Bin Ladena, a sa druge strane da se Ameri doktorski izvlace iz price o tome koliko su oni gluposti napravili(zato su i izabrali onog klovna/papagaja Obamu da sarmira masu sa minusom mozga, sa pricom o promenama, dok ce oni da napadnu svaku zemlju koja ima neki resurs...)
:: Mnogo ozbiljnija prica, mnogo veci ulog od terorizma. Osama je meta, isto kao sto je Gadafi, Sloba, Sadam... Jednino sto ja kapiram da to nije bas tek tako, da se odradi do kraja, a Ameri su uspeli... Niko to nije njima poklonio, odradili su, silom naravno
::
::
:: Go Go Go !!
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: Re: ... 03.05.2011. 04:17 #320689

status: user
broj poruka: 7761
Nije tacno on ovo tipka na svom HTC (tajvan) telefonu i pije klaker, lezeci na krevetu proizvedenom u Vranju (simpo)...
.P

Eto vidis da svet moze i bez gringo proizvoda...

Tomato Republic Of Serbia !!!

:: :: Zbog takvih mi i propadamo,ulizica i licemera
:: ::
::
:: Inače, `glupe` Amerikance je `raskrinkao` ni manje, ni više, nego Alphacore - pardon Алпхацоре - sa sve Klint Istvud avatarom, na svom Intel PC-ju... još mu samo fali koka-kola na stolu da bude totalni prototip kič amerikanizacije.
:: Toliko o licemerju, a film o dupelizanju bi gledali kada bi mu nekim čudom ponudili dobru dolarsku platu u nekoj USA firmi.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Wlada011 ... 03.05.2011. 08:55 #320699

status: user
broj poruka: 852
Izgleda da su 100% sigurni da je mrtav samo mozda je i umro ili uibijen i pre par godina.
Kada smo vec kod telefona ja od kada sam video temu resih da uzmem Apple umesto Nokia.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mslavko82 Re: Re: Re: ... 03.05.2011. 10:31 #320707

status: user
broj poruka: 726
Stvarnost je iluzija prouzrokovana nedostatkom alkohola!

:: :: Šta se cimaš, vidiš da je ovaj neki čedin, nisu mu njegovi preci dovoljno dobri pa oće tuđe
:: ::
::
:: Ma jašta, čedista, narodni neprijatelj, fašista, strani plaćenik i pripadnik sila mraka i bezumlja. xD
:: A sad druže Čvoroviću mirno zapevaj i za pojas zadeni
::
:: Nakrivicu kapu, rodila mi njiv
:: al` ce baca slatko zimus da uziv
:: stignu ruke seljacke pos`o da urad
:: stignu svoju seljancicu po kosi da glad
::
:: Ref. 2
:: Selo moje, lepse od Pariz
:: lepo iz daleka, jos lepse iz bliz
:: na kuci se odzak pus
:: na tavanu meso sus
:: ja sam seljak u srcu i dus
::
:: Cim zapocne vetar obraze da sec
:: ja prsutu seckam kasno do uvec
:: grejem meku rakiju na sred ognjist
:: ljubim svoju seljancicu i ne radim nist
::
:: Ref. 2x (raic & алпхацоре neka nakrive šajkače i dodaju još x2



Blago tebi za pamet tvoju,
sve ti lepo i šareno,
Ameriku osećaš ko svoju,
tamo ti je sve medeno.

Idi brate, idi, ne vraćaj se,
oni čekaju te samo,
život tamo lep je zna se,
raj na zemlji vlada tamo.

Nema tamo kajmaka i rakije,
tamo samo zdrava hrana ide,
nema tamo seljaka i bekrije,
samo liberalne demokratije.

A najviše Ameri divni,
najviše budale vole,
ne bi bili oni tako silni,
da im se izdajice ne mole.

To ti je bilo u stihu, a u prozi: prijatelju, kome ova zemlja ne valja, može odmah da se pakuje - trebalo bi organizovati kupovinu karata za Ameriku, pa da se lepo svi zajedno terate odavde ako vam ne valja. Evo, ja ću, zajedno sa AlphaCorom i raicom ako se slažu, da ti kupim kartu - samo da se ne vraćaš više, da se ne mučiš u ovoj zemlji seljaka i divljaka, ne ide za takav blistavi um... A kada malo porasteš, naučićeš da nije sve preko tvoje ograde zelenije, da nije sve u drugom kvartu bolje i da svet nije tako ružičast kakvim ga ti zamišljaš...

Što se teme tiče - marketing je čudo. Ubijemo decu, pa pomenemo bin Ladena, svi zaborave decu, a mi heroji - ubili najvećeg svetskog teroristu. Koji inače nije ni postojao, sem na TV ekranima povremeno - i to samo zato što smo ga mi tako zamolili. A sad smo ga penzionisali, dugo je radio za nas, više nam ne treba...



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
raic ... 03.05.2011. 11:04 #320709

status: user
broj poruka: 9008
Veoma lepa poezija slavko druže, a ni prozi nije mane. Inicijativu za kartu podržavam, rado ću da priložim svoj deo jer i u napaćenoj srbijici može toliko da se zaradi, pa nek je kolegi maksiću srećan put i udoban život preko bare.

Jebiga, ima i u americi i ovde, a vala i u parizu lepih stvari i dobrih ljudi, ima i tamo i ovamo sranja i jajara. A nekako bolje podnosim debelog neotesanog srbina nego debelog neotesanog amerikanca, šta ću, možda i nije u redu ali takav sam čovek. Po idiote bar ne moraš nigde da ideš, ima ih i ovde... pa baš na izvoz, kamo lepe sreće da to i uradimo.

Ko se u kolu posere, pre ili kasnije ugazi u sopstveno govno.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
valdemar VREME JE... 03.05.2011. 11:11 #320711

status: user
broj poruka: 55
...da se otklone prepreke reformi UN-a da se ukine poslednji relikt hladnog rata NATO i da konačno zaživi vladavina prava kao što je to prvobitno zamišljeno osnivanjem UN-a.
-Zbogom ostajte placene narikače i NATO podvodači, vašim lažima i remek-nedelima došao je kraj.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 3 OD 6  
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646116.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs