Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Vesti, testovi, uputstva i noviteti na IT sceni
Ubijen Osama Bin Laden ?
STRANA 4 OD 6  
cele1988 off.. 03.05.2011. 11:15 #320712

status: user
broj poruka: 1424
malo pre citam blic.. prva ili druga recenica na 6str pise obama bin laden :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Wlada011 ... 03.05.2011. 12:42 #320736

status: user
broj poruka: 852
Ne razumem o cemu pricate, kome je dosao kraj, kada, oko cega??? Mislite NATO???
Mogu vam reci svi mi je veci, ali oni se sire koliko ja vidim.
Samo me nerviraju naslovi tipa Gori UPaklu, Konacno Mrtav, ipak su pricali o nekom sudu a ne o cistoj egzekuciji. Mada nije fazon NATO-a da slikaju ubijene i p[rikazuju kao sto su CheGevaru prikazivali ali mislim da su ipak zeleli neko suidsko ponizenje pred smrtnu kaznu. Koju ne bi izbegao sigurno. To je jedino zasto verujem da je poginuo u nerkom teskom bombardovanju i da nije ostalo nista od njega. Pricalo se i da je umro od zapaljenja pluca i sta ja znam, ali ja verujem da ga je neka bomba ubila ko zna kada. A ove price ziv je mi lice na ono Elvis je ziv. Nema od toga nista, ne igraju se oni sa takvim stvarima. Samo kazem mrtav je odavno amo da oni ne bi prekidali tamo dejstvovanja nisu rekli. Ali vec su poceli da ih pritiskaju i oko Avganistana, da li tro ima svrhe i ovo, ono, ovako su dobili jos koju godinu(2-3) da mirno rade sta hoce onim siromasima tamo sto zive kao na povrsini meseca.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toothless 1% ljudi u Srbiji bi hteo 03.05.2011. 13:02 #320745

status: user
broj poruka: 3241
da naredjuje i da zavodi demokratiju.Sreca pa je vas cedista samo zalosnih 1% i tako ce uvek ostati,zato mozete samo da prdite o EU u koju NIKADA necemo uci.Vec smo imali jednom vladu CVETKOVICA koja je potpisala pakt sa nacistima,ali je narod tada rekao zadnju rec.Uvek je bilo izroda u nasem narodu koji su samo svoje dupe stavljali ispred svega.A sto se tice istrebljenja nas,to na vasu zalost,necete videti nikada.Nisu nas istrebili ni Turci,ni Austro-Ugari,ni Bugari,ni Nemci,pa nece ni Amerikanci,budite sigurni u to.Ja nikada ne bih menjao moje sume i livade ni za koje pare jer su moji preci zivotima platili tu zemlju da bih je ja danas imao i da bih uopste postojao,i zato im vecno hvala.Da nije bilo njih,ne bi ni vas seronja bilo danas da srackate ovako.Prodali bi i Kosovo i Vojvodinu i mamu i tatu,samo da vi zivite lepo i zgrcete pare,a za vasu decu i unuke koji bi vracali te dugove vas zabole karijes.Stalno pretite da cete da zavedete red u Srbiji a bojite se da sluzite vojsku pa mame i tate jure veze da ne ide pile nase u vojsku da ga neko ne dira...
AMD Athlon II x3 455 - MSI 770 C45 - Hynix 2GB DDR3 - Hitachi DeskStar 500GB - Asus 8600GT - LC Power 600H-12 - Xigmatek Asgard - Philips 222EL LED
3 macke,dve iste i jedna razlicita :D


http://www.youtube.com/watch?v=PeQgaNzwIeg

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
valdemar A koliko još.... 03.05.2011. 13:22 #320755

status: user
broj poruka: 55
....puta treba da se ponovi ciklus izazivanja kriza i sukoba pa potom rešavanja problema humanitarnim bombardovanjima, milosrdnim anđelima i sičnim `mirotvornim` akcijama a sve zbog sebičnih ekonomsko-političkih ciljeva par drzava koje bi radije da otmu nego da pošteno plate naftu,gas i druge sirovine.Podizanje svesti o tome je pravi način borbe protiv toga.
Nestankom NATO-a odumreće i gotovo sav terorizam,osim naravno onog koji je sponzorisan sa drugih strana.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
maxxio za patriJote na rečima i slične paljevine 03.05.2011. 14:13 #320769

status: user
broj poruka: 666
Par pitanja za papagaJe patriJote:
- koja to zemlja ima najveću stopu nezaposlenosti u Evropi?
- koja to zemlja ima najmanji GDP u Evropi (pored Albanije)?
- u kojoj to zemlji vlada totalna korupcija?
- u kojoj to zemlji nezavisno sudstvo ne postoji ni u tragovima?
- koja to zemlja je sama u pljačkaškoj `privatizaciji` uništila sopstvenu industriju i poljoprivredu?
- koja to zemlja uvozi i ono što sama proizvodi?
- u kojoj to zemlji i na vlasti i u `opoziciji` BEZ IZUZETKA sedi kriminalna ekipa kojoj je jedini cilj lično bogaćenje po svaku cenu?
- koja to zemlja je dojučerašnjim neprijateljima Hrvatima i Slovencima dopustila da iznose novac iz Srbije lopatama, dok ova šaka jada od domaćih firmi tamo ne može ni da prismrdi?
- ko je to rasprodao svoje ljubljene `šume i livade` avnojevskim komšijama, a na rečima se i dalje `kune` u njih?
- koji to narod trči u buljucima na more kod onih koji su do juče klali njihove sunarodnike?
- koji to narod se i dalje kune u jednog od svojih najvećih krvnika Tita?
- koji to narod se zaluđuje farmom, velikim bratom i pederskim paradama, dok mu na Kosovu preostali sunarodnici žive kao psi u getu?
- koji to narod je za samo 10 godina prešao put od `nebeskog naroda koji se saginjati neće`, do najgorih EU dupelizaca koji su se sagli svima - od šipaca, preko Hrvata, do Brisela?
itd.

A sada svi koji po onoj biblijskoj vide trn u tudjem, a ne vide balvan u svom oku slobodno mogu da nastave sa podsmevanjem `glupim` Amerikancima i da lepe smešne etikete svima koji ih podsećaju na bolnu istinu, a to je da Srbistanu ni Bog ne može pomoći.
Doduše, pesma može na momente da podgreJe patriJotski zanos: `Ne može nam niko ništaaa...`, pa ondaK `moje selo lepše od Parizaaa...`, a može i neka od Šemse i Sinana kad zagusti.

P.S. Bolje čuvajte te karte u jednom smeru za sebe i svoje bližnje, trebaće vam.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Snoopy- Re: off.. 03.05.2011. 14:17 #320770

status: user
broj poruka: 6083
Izbaci na imageshack da vidimo. Pic or it did not happen

LG 42LD420, Phenom II x6 1055t, Asus M4A87TD/USB3, Kingston HyperX 2x2Gb DDR3 1600 cl9 Black Limited Edition, Gigabyte 6870, SpinPoint F3 1tb, WD5000AAKS 500gb, Chieftec GPS-550AB-A 550W, NZXT Apollo

:: malo pre citam blic.. prva ili druga recenica na 6str pise obama bin laden :)
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
strela75 Maxo, ne vredi ... 03.05.2011. 14:26 #320773

status: user
broj poruka: 1588
... bas danas mi lik (22-23 godine) na poslu kaze (radi pola godine): dok sam studirao, nisam imao predstavu u kojoj smo mi buli. Neverovatno.

Vidite samo ovo:
Koja zemlja svojim visoko-obrazovanim kadrovima nudi program podrugljivo nazvan `prva sansa`, u kojoj cete:
1. prve godine imati zagarantovanu platu 10.000,00 dinara - placa drzava,
2. druge godine imati zagarantovanu platu 10.000,00 dinara - placa firma,
3. trece godine imati zagarantovanu platu od minimum 20.000,00 dinara - placa firma.

Pritom je bagra na vlasti unistila privredu i poljoprivredu, pa sada skolovanima nudi `prvu sansu`. Prvu sansu da budu slepci. A sa 28-29 godina, kad zavrse program mogu da se je*u u dupe i sa diplomom i sa zasnivanjem porodice.

Sa druge strane slovencima daju po 10.000 evra za otvaranje radnog mesta u Gorenju, gde su plate radnicima do 20.000 dinara, sa ugovorom na 6 meseci (posle prvog kruga 30% ih dobija otkaz - a pare uzete). Inzenjeri rade za 25k dinara. Dok su Magnohrom, Elind i ostale nase firme tog domena pozatvarali.

Zastava- FIAT je primer kako masinsku industriju prevedes u srafciger industriju. I jos se puvas nekim dostignucima, a zatvorio si sve koperantske firme. Pozitivci, poslusajte malo lika, koji se zove Branko Dragas ili Duci Simonovic, pa cete malo prockiljiti.

Pozdrav.

-
Just look at us.Everything is backwards. everything is upside down.Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toothless Ne vredi njemu pricati... 03.05.2011. 14:36 #320776

status: user
broj poruka: 3241
AMD Athlon II x3 455 - MSI 770 C45 - Hynix 2GB DDR3 - Hitachi DeskStar 500GB - Asus 8600GT - LC Power 600H-12 - Xigmatek Asgard - Philips 222EL LED
3 macke,dve iste i jedna razlicita :D


http://www.youtube.com/watch?v=PeQgaNzwIeg

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Wlada011 ... 03.05.2011. 14:45 #320780

status: user
broj poruka: 852
Ja uopste nisam za cedu kao cedu niti sam za njega ikada glasao. Ja sam da se Engleska situacija precrta ovde. Sve kako je kod njih da bude i kod nas. Za razliku od nas on i pitanje svojih terorista resili, kako su to uspeli i ko im je pomogao ne zanima me ali oni su resili. Kakav ceda vama je svako ko je za zapad ceda. Ovde ce biti EU. I ja se radujem tome i imam pravo da se radujem. Radujem se jer se nadam da ce narodu kroz vreme biti bolje a radujem se jos vise jel nam je to jedina sansa da nas ne porobe. A hocu da zivcim necu u grob pre nego da me neko okupira. Ja nisam srednjevekovni vitez nego ulazimo u civilizovano drustv o gde su male zem lje pojedene ako se ne prilagode. Vi cete izabrati nekog ko ce vas uvesti u rat koji gubite unapred jer vosjka nece imati sta da jede za 6 meseci rata. Kao i ruska sto bi bilo kada bi se sukobili sa Amerikancima koji jedu 3 vrste dzema u sred u pustinje i brisu bulju troslojnim mirisljavim toalet papirom.
Ja zelim narodu bolje a zabole me da li ce neko da se plasi srba i da se svadjamo sa svakom civilizovanom zemljom i da se bijemo sa sudeima. To nema vezse sa cedom, kakav ceda.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
strela75 @Wlada... 03.05.2011. 14:48 #320781

status: user
broj poruka: 1588
Bice ovde EU, kao sto je u Bugarskoj :):):)

Pozdrav.

-
Just look at us.Everything is backwards. everything is upside down.Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Wlada011 ... 03.05.2011. 14:52 #320784

status: user
broj poruka: 852
Ne znam kako ce biti ali cemo uci u EU. Za to je 65% naroda.
Svako ko ne zeli da zarato sa sudima je za to. Ali ja sam i za NATO pakt plus. Ove rusofile mogu samo da pitam zasto nam rusi nisu dali po 3 avioona od svaka koja imaju sem zadnje 3 nap[ravljena da ne bi otkrivali tehologiju. Od svaka po 3 samo. To je pravo pitanje za vas prijatelje rusa, i 3 tenka i 3 oklopna vozila. Ne trazim ni 10 ni 30 nego jebena 3 kom.
Amerika svojim prijateljima daje drzave a mi smo dobili po nosu ne zato sto nas mrze nego da pokazu kako prolaze oni koji vole ruse i da se ne isplati nikome to.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toothless Re: ... 03.05.2011. 14:52 #320785

status: user
broj poruka: 3241
Amerikanci bi pobedili Ruse?!HAHHAHAHAHA Pa ta ista americka vojska sa svom svojom tehnikom ne moze da potamani grupu talibana u sred pustinje!A zaboravljas da je Rusija i dalje najjaca nuklearna sila na svetu,pesadiju ne moraju ni da pokrecu uopste!Imaju 86 SS18 projektila od kojih niko na svetu u narednih 10 godina nece imati NIKAKVU zastitu,pa ni novi antiraketni stit.Samo par takvih projektila brise celu Ameriku sa lica zemlje.Da su ameri jaci,odavno bi napali Rusiju,nego lakse je napasti male drzavice mada i one ponekad umeju da daju amrima po picki kao Vijetnam.
AMD Athlon II x3 455 - MSI 770 C45 - Hynix 2GB DDR3 - Hitachi DeskStar 500GB - Asus 8600GT - LC Power 600H-12 - Xigmatek Asgard - Philips 222EL LED
3 macke,dve iste i jedna razlicita :D


http://www.youtube.com/watch?v=PeQgaNzwIeg

:: Ja uopste nisam za cedu kao cedu niti sam za njega ikada glasao. Ja sam da se Engleska situacija precrta ovde. Sve kako je kod njih da bude i kod nas. Za razliku od nas on i pitanje svojih terorista resili, kako su to uspeli i ko im je pomogao ne zanima me ali oni su resili. Kakav ceda vama je svako ko je za zapad ceda. Ovde ce biti EU. I ja se radujem tome i imam pravo da se radujem. Radujem se jer se nadam da ce narodu kroz vreme biti bolje a radujem se jos vise jel nam je to jedina sansa da nas ne porobe. A hocu da zivcim necu u grob pre nego da me neko okupira. Ja nisam srednjevekovni vitez nego ulazimo u civilizovano drustv o gde su male zem lje pojedene ako se ne prilagode. Vi cete izabrati nekog ko ce vas uvesti u rat koji gubite unapred jer vosjka nece imati sta da jede za 6 meseci rata. Kao i ruska sto bi bilo kada bi se sukobili sa Amerikancima koji jedu 3 vrste dzema u sred u pustinje i brisu bulju troslojnim mirisljavim toalet papirom.
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Wlada011 ... 03.05.2011. 14:54 #320786

status: user
broj poruka: 852
Pa oni ih tamane ovi su pobegli skenjani skroz.
Rusi gde zarate prvo ih pogine 5-10.000 pa onda urade nesto. U ceceniji su hiljade izginule da bik zaustavili teroriste. Ko je jaci vidi9 se, Rusija se suprotstavljala dok je mogla onda vise nije mogla da hrani vosjku a do sada joj je i tehnika zastarela. Ameri sve obnavljaju komplet, stalno, em imaju iskustva jer stalno ratuju po svetu, vise lete, vise sati provode 10 puta u vazduhu od rusa. Imaju bolje sistemne navodjenja i odbrane, vise letelica, rusi samo tenkova vise imaju, a to je pola zastarelo.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toothless A to da je 65% za EU?! ahahhahahahaha ovaj ti je dobar! :D 03.05.2011. 14:57 #320790

status: user
broj poruka: 3241
Kako je dobro u EU,Grcka prodaje aerodrome da se izvuce iz govana,Italija,Spanija i Portugal su na rubu bankrota,a ostale drzave ce padati kao domine kad jedna padne.Pa nije MMF-u u intereseu valjda da EU bude jaka i da vraca na vreme kredite?!Boli ih patika,nego kao sto u Americi narokaju rate za hipoteke da ne mozes da im platis,samo da ti uzmu kucu.I onda njima i jare i pare,a ti se hvataj za glavu sto si sa njima poslovao.Kako ne vidite da MMF i Svetska banka jebu celu EU?!
AMD Athlon II x3 455 - MSI 770 C45 - Hynix 2GB DDR3 - Hitachi DeskStar 500GB - Asus 8600GT - LC Power 600H-12 - Xigmatek Asgard - Philips 222EL LED
3 macke,dve iste i jedna razlicita :D


http://www.youtube.com/watch?v=PeQgaNzwIeg

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Wlada011 ... 03.05.2011. 14:59 #320791

status: user
broj poruka: 852
Rusi jedino prete Balistickimn projektilima a kada izgrade stit onda ce i tu za polovinu da im skrate moc em je Americki ICBM mnogo napredniji i bolje su opremljeniji, moderniji.
Zato su i tako ragovali oko stita jer znaju da ce to da im prepolovi moc.

Pa ispadne li neko sranje oni ce to da obaraju lepo ovde da ruske nuklearke padaju po nama lepo i po Evropi i Japanu.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toothless Re: ... 03.05.2011. 15:01 #320795

status: user
broj poruka: 3241
Ponovicu da u slucaju sukoba Amerike i Rusije ameri mogu samo da brisu dupe sa njihovim mirisljavim papirom.u narednih 10 godina NIKO NECE IMATI NIKAKVU ZASTITU PROTIV SS18 ICBM-ova!Trenutno im je u pripravnosti 86 komada!Koga su sjebali Ameri,Iracane,Talibane?Samo su napravili haos od drzava i tamo za tri dana pogine vise ljudi nego sto je poginulo za vreme sukoba sa Sadamom.Cim je Amerika usla u Irak,pojavili se bombasi samoubice kojih ranije tamo nije bilo!Al Kaida radi za Ameriku i to jer dokazano i u Bosni,i na Kosovu,i danas u Libiji.
AMD Athlon II x3 455 - MSI 770 C45 - Hynix 2GB DDR3 - Hitachi DeskStar 500GB - Asus 8600GT - LC Power 600H-12 - Xigmatek Asgard - Philips 222EL LED
3 macke,dve iste i jedna razlicita :D


http://www.youtube.com/watch?v=PeQgaNzwIeg

:: Pa oni ih tamane ovi su pobegli skenjani skroz
:: Rusi gde zarate prvo ih pogine 5-10.000 pa onda urade nesto. U ceceniji su hiljade izginule da bik zaustavili teroriste. Ko je jaci vidi9 se, Rusija se suprotstavljala dok je mogla onda vise nije mogla da hrani vosjku a do sada joj je i tehnika zastarela. Ameri sve obnavljaju komplet, stalno, em imaju iskustva jer stalno ratuju po svetu, vise lete, vise sati provode 10 puta u vazduhu od rusa. Imaju bolje sistemne navodjenja i odbrane, vise letelica, rusi samo tenkova vise imaju, a to je pola zastarelo
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Wlada011 ... 03.05.2011. 15:03 #320797

status: user
broj poruka: 852
Znam rusi uvek imaju neka oruzija koja nikada nece da upotrebe jer ce da pocrkaju od gladi u slucaju sukoba.

Dottle ce oi pretumbati pola sveta, napraviti najbolje pozicije i vladati svetom a ovi ce opkoljeni da praver do prekosutra ono sto nikada nece upotrebiti. Pogledaj Americkog pilota i ruskog masnog u neopranoj uniformi debelog koji mesec dana sedfi u kasarni pa sat vremena leti. I pogledaj nalozene amere koji jedva cekaju sukob.
Pa zali se Obami kazi da je to neopravda svetska i da promeni politiku inace ce da se alarmirqaju ruske vojne snage i da im smrse konce.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toothless Re: ... 03.05.2011. 15:06 #320801

status: user
broj poruka: 3241
Decko,nemoj da lupas ako ne znas o cemu pricas.NIKADA Amerikanci nisu imali ni priblizno donbre rakete kao Rusi i nikada nece imati.Rusi su tate za ICBM-ove i to cak i Ameri priznaju.Sam NATO i Pentagon su SS18 projektilima dali sifrovano ime `SOTONA`,zato sto znaju da samo par komada brise celu Ameriku sa lica zemlje jer svaka nosi po 80-ak bojevih glava.A to je samo jedna vrsta od mnogih koje Rusi imaju `na lageru`.Vec sada se razvija novi `Topolj M` koji ce zameniti SS18 za nekoliko godina.
AMD Athlon II x3 455 - MSI 770 C45 - Hynix 2GB DDR3 - Hitachi DeskStar 500GB - Asus 8600GT - LC Power 600H-12 - Xigmatek Asgard - Philips 222EL LED
3 macke,dve iste i jedna razlicita :D


http://www.youtube.com/watch?v=PeQgaNzwIeg

:: Rusi jedino prete Balistickimn projektilima a kada izgrade stit onda ce i tu za polovinu da im skrate moc em je Americki ICBM mnogo napredniji i bolje su opremljeniji, moderniji.
:: Zato su i tako ragovali oko stita jer znaju da ce to da im prepolovi moc
::
:: Pa ispadne li neko sranje oni ce to da obaraju lepo ovde da ruske nuklearke padaju po nama lepo i po Evropi i Japanu
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Wlada011 ... 03.05.2011. 15:07 #320803

status: user
broj poruka: 852
Pa da bas sada slusam na vestima upali su ruski padobranici na pristinski arodrom i amerikanci u panicnom bekstvu napustaju polozaje.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
strela75 A jel` moze neko da bude srbofil? 03.05.2011. 15:07 #320804

status: user
broj poruka: 1588
Pa da kaze, od dva zla od kojih smo u istoriji redovno nadrapavali, najbolje je balansirati izmedju oba, a Rusi su u ovom trenutku bolja opcija - pa se treba pribliziti njima (ali ne i trajno prikloniti).

Sa druge strane imamo Vatikan koji nas nikad nece prisvojiti za svoje, ma koliko Wlada i slicni bili servilni prema istom.

A da je nas 200 miliona, onda bi se drugacije pricalo sa nama - kao u ostalom sa recimo Turcima, kojih je 8x miliona. A nece nas nikad biti vise od par miliona, jer se samo nasim ljudima nudi ili da budu bez posla ili da iskoriste pominjanu `prvu sansu` (kao u spominjanoj Bugarskoj EU).

Pozdrav.

-
Just look at us.Everything is backwards. everything is upside down.Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Wlada011 ... 03.05.2011. 15:09 #320805

status: user
broj poruka: 852
NEEEE necu bliu Rusa kada se setim onog bombardovanja, ne zelim to vise, nas ce kazniti ne njih. A ovi nece reagovati. Cim to uradimo Pobunice se siptari i traziti jos za kaznu a i Turci u sandzaku, necu vise da mi uzimaju teritoriju zbog rusa jbt. Idite u 3 lepe, smanjila nam se zemlja zbog rusa jbt nije fora vise.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toothless Uostalom,necu da se raspravljam ni sa kim... 03.05.2011. 15:10 #320806

status: user
broj poruka: 3241
kada se oni budu poubijali sa svim tim sranjima,ja cu da odem u moje selo i na moj izvor gde je u sred leta temperatura vode svega par stepeni,gde kuce nema na kilometar,najblizi grad 30-ak km,moja suma i moja Drina.... Ko hoce da dodje-dobrodosao je,samo nek ostavi laptop i mobilni kod kuce,samo foto aparat je potreban od tehnike...:D
AMD Athlon II x3 455 - MSI 770 C45 - Hynix 2GB DDR3 - Hitachi DeskStar 500GB - Asus 8600GT - LC Power 600H-12 - Xigmatek Asgard - Philips 222EL LED
3 macke,dve iste i jedna razlicita :D


http://www.youtube.com/watch?v=PeQgaNzwIeg

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Wlada011 ... 03.05.2011. 15:13 #320809

status: user
broj poruka: 852
Ljudi ja ne zelim da ostanem bez zemlje zato moramo da bezimo od Rusa sto dalje, NATO im je dosao do granice a sahranice sve protiv usput. Ma nece oni, dace malim punoglavcima kao siptarima da se obracvunaju sa nama a necemo moci nista. Zato da bi ostali ovakvi kakvi smo kada vec nismo usli u NATO 1989 i dali im bazu, sada bi lepo imali zemlju. Nekada bude Bomstill ili kako se vec zove i u Bubanj Potoku bas me boli uvo, samo da je zemlja cela i naoruzana.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
cele1988 Re: Re: off.. 03.05.2011. 15:58 #320827

status: user
broj poruka: 1424
Evo snupi :)

http://www.dodaj.rs/f/2/V3/HpQK1nG/dscn1310.jpg

:: Izbaci na imageshack da vidimo. Pic or it did not happe
::
:: LG 42LD420, Phenom II x6 1055t, Asus M4A87TD/USB3, Kingston HyperX 2x2Gb DDR3 1600 cl9 Black Limited Edition, Gigabyte 6870, SpinPoint F3 1tb, WD5000AAKS 500gb, Chieftec GPS-550AB-A 550W, NZXT Apoll
::
:: :: malo pre citam blic.. prva ili druga recenica na 6str pise obama bin laden :)
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mslavko82 Re: Maxo, ne vredi ... 03.05.2011. 16:26 #320832

status: user
broj poruka: 726
Stvarnost je iluzija prouzrokovana nedostatkom alkohola!

:: Par pitanja za papagaJe patriJote
::- koja to zemlja ima najveću stopu nezaposlenosti u Evropi
::- koja to zemlja ima najmanji GDP u Evropi (pored Albanije)
::- u kojoj to zemlji vlada totalna korupcija
::- u kojoj to zemlji nezavisno sudstvo ne postoji ni u tragovima
::- koja to zemlja je sama u pljačkaškoj `privatizaciji` uništila sopstvenu industriju i poljoprivredu
::- koja to zemlja uvozi i ono što sama proizvodi
::- u kojoj to zemlji i na vlasti i u `opoziciji` BEZ IZUZETKA sedi kriminalna ekipa kojoj je jedini cilj lično bogaćenje po svaku cenu
::- koja to zemlja je dojučerašnjim neprijateljima Hrvatima i Slovencima dopustila da iznose novac iz Srbije lopatama, dok ova šaka jada od domaćih firmi tamo ne može ni da prismrdi
::- ko je to rasprodao svoje ljubljene `šume i livade` avnojevskim komšijama, a na rečima se i dalje `kune` u njih
::- koji to narod trči u buljucima na more kod onih koji su do juče klali njihove sunarodnike
::- koji to narod se i dalje kune u jednog od svojih najvećih krvnika Tita
::- koji to narod se zaluđuje farmom, velikim bratom i pederskim paradama, dok mu na Kosovu preostali sunarodnici žive kao psi u getu
::- koji to narod je za samo 10 godina prešao put od `nebeskog naroda koji se saginjati neće`, do najgorih EU dupelizaca koji su se sagli svima - od šipaca, preko Hrvata, do Brisela
itd.

::A sada svi koji po onoj biblijskoj vide trn u tudjem, a ne vide balvan u svom oku slobodno mogu da nastave sa podsmevanjem `glupim` Amerikancima i da lepe smešne etikete svima koji ih podsećaju na bolnu istinu, a to je da Srbistanu ni Bog ne može pomoći.
::Doduše, pesma može na momente da podgreJe patriJotski zanos: `Ne može nam niko ništaaa...`, pa ondaK `moje selo lepše od Parizaaa...`, a može i neka od Šemse i Sinana kad zagusti.

::P.S. Bolje čuvajte te karte u jednom smeru za sebe i svoje bližnje, trebaće vam.


Pa ko je rekao da nije tako? I kakve to veze ima sa pljuvanjem po sopstvenoj zemlji? Pljujemo svoju zemlju, svoje pretke, njih krivimo za sopstvene greške... Amere pljujemo iz vrlo objektivnih razloga, kako god oni sada izgledali - to nema veze sa ekonomskim stanjem ni u Srbiji, ni u Americi - kome to ne dolazi iz dupeta u glavu - džaba...

A sve to što si naveo se desilo (i dešava se i dalje) upravo onda kada je došla na vlast ova nova, `demokratska` bagra, sa kao ciljem da se integrišemo u moderan svet :( Jbga, nažalost, sve si u pravu za to što si naveo - ali to je razlog za pljuvanje pojedinaca i političara, a ne zemlje i naroda u celini.

Naravno, mogli bi sad da kažemo - e mi Srbi smo govna od ljudi, govno od naroda itd... i bili bi u pravu. Ali ne možemo tako - to nikuda ne vodi. Ovom narodu je ispran mozak, uništen ponos i nacionalni identitet - danas je, iz raznih razloga, maltene sramota biti Srbin. Moramo prvo da se opasuljimo, da narod dođe sebi, da shvati šta se događa na Kosovu, šta se događa u Zastavi, šta se događa u ovoj zemlji, da shvati da nije sve izgubljeno i da prestane da gleda RTS/Bee92/Pink - već da krene da radi i da shvati da svojim radom i svojim zalagenjem, svi zajedno - možda i možemo nešto da promenimo. A pre toga, moramo da povratimo svoj nacionalni identitet i ponos, a to ne može pljuvanjem - ni predaka, ni protivnika...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 4 OD 6  
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646184.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs