Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
R.I.P. Moamer el Gadafi
STRANA 3 OD 6  
nenika2009 Dolar ce propasti i posle njega nema novca nego idu cipovi 22.10.2011. 15:13 #369881

status: user
broj poruka: 1083
1000 god Funta,100 god Dolar. Cipovi ,kraj.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pedjag Re: Re: tuzbno 22.10.2011. 15:14 #369882

status: user
broj poruka: 424
hocu ti reci da niko sa vlasti ne silazi mirno.Sticajem okolnosti moji dobri prijatelji iz francuske i iz pariza su mi prepricali kako su pre par godina resavane demonstracije n ulicama francuske...mislis da se smirilo smao od sebe? ne,nego su nocu isli po mkucama i prebijali i pretili prodociama organizatora.Iz tunisa sam dosao prosle godine i podrska koju je imao u narodu nema veze sa onim sto ti mislis da znas. KOliko ipak neobrazovan treba da budes da mislis da se narod spontano organizuje? ni 1941 se nismo mi spontano organizovali protiv nemacke ni petog oktorba protiv slobe, sto se sada vec otvoreno prica. Idi vidi ko je organizvoao i otvoreno govori o pobunama u egiptu ili ukrajnni bas na filmu koji sam ti preporucio posto u svom slepilu recima napisanim ovde verovati neceš.Kada su u USA se u texasu pobunili protiv vlasti , kako su zavrsili? Pobijeni i zivi spaljeni na rancu...kada su se u LA crnci pobuinili..kako su zavrsili?...nazalost, pojma nemas,a to je najopasnije. (ili imas interes da stitis tudju ideju,ali to je druga prica).

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
AMD Phenom 2 1090t,Gigabyte 870A-UD3,4gb Exceleram 1800mhz,Sapphire HD 6870,2x2 TB Samsung HDD,NZXT m59

:: O kojim nasilnim promenama vlasti govoris?O libiji i Gadafiju o egiptu i Mubaraku koji je bio pre njega?Nema potrebe da se orazujem kada znam sta se desavalo.Hoces reci da su oni priznali vecinsko misljenje naroda?Hoces reci da su oni ti koji su hteli da sidju sa vlasti mirno i da je to izazvalo bunt u narodu?
:: Ajoj covece...
:: _____________________________________________
::
:: http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=140252
::
:: ::
:: :: Ubicu se od gluposti i neinformisanosti pojedinaca...trajao talas promena? nema talas apromena,ima samo izazvanih i nasilnih smena vlasti. Obrazuj se covece. u medjuvremenu pogledaj http://www.youtube.com/watch?v=lpXbA6yZY-
:: :: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: :: AMD Phenom 2 1090t,Gigabyte 870A-UD3,4gb Exceleram 1800mhz,Sapphire HD 6870,2x2 TB Samsung HDD,NZXT m5
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pedjag o ovome govorimo 22.10.2011. 15:22 #369883

status: user
broj poruka: 424
http://www.vaseljenska.com/svet/likvidirati-putina-i-njegovu-imperiju/

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
AMD Phenom 2 1090t,Gigabyte 870A-UD3,4gb Exceleram 1800mhz,Sapphire HD 6870,2x2 TB Samsung HDD,NZXT m59

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gliga79 Re: Re: Re: tuzbno 22.10.2011. 15:26 #369884

status: user
broj poruka: 4641
@predrag
Naravno da uvek neko organizuje, ali treba imati koga ili sta da organizujes.
Kad imas milion gladnih ili nezadovoljnih protiv vlasti nebitno je ko ih organizuje.
Puc ce se desiti i zavrsice se onako kako se svuda zavrsio.

Što više istražujem kosmos, sve više verujem u Boga.
``Albert Ajnštajn``

:: hocu ti reci da niko sa vlasti ne silazi mirno.Sticajem okolnosti moji dobri prijatelji iz francuske i iz pariza su mi prepricali kako su pre par godina resavane demonstracije n ulicama francuske...mislis da se smirilo smao od sebe? ne,nego su nocu isli po mkucama i prebijali i pretili prodociama organizatora.Iz tunisa sam dosao prosle godine i podrska koju je imao u narodu nema veze sa onim sto ti mislis da znas. KOliko ipak neobrazovan treba da budes da mislis da se narod spontano organizuje? ni 1941 se nismo mi spontano organizovali protiv nemacke ni petog oktorba protiv slobe, sto se sada vec otvoreno prica.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pedjag neverovatno 22.10.2011. 15:30 #369885

status: user
broj poruka: 424
A da li mislis da sada nema milion gladnih i obespravljenih u srbiji pa se nista ne desava kod nas? i nece se nikada ni desiti..a zasto? zato sto onima koji prave drzavne udare odgovara ovakav sistem i zbog toga su i prevrat pravili. Ko ti drzi bankarski sistem,ko ti drzi celicane, cemnetare, industriju hranu u zemlji?

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
AMD Phenom 2 1090t,Gigabyte 870A-UD3,4gb Exceleram 1800mhz,Sapphire HD 6870,2x2 TB Samsung HDD,NZXT m59

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
philaemos ... 22.10.2011. 15:36 #369887

status: user
broj poruka: 2743
Apsolutno se slazem sa vecinom ovde, ja sam potpuno bio u zabludi do danasnjeg dana. Stvarno sam konj.

Sta predlazete da bi nam bilo bolje?
Da nam prosecna plata bude 1200 eura, a da cene porastu 10% da bi bile kao u Austriji?
Da nam ekonomija bude kao Nemacka, Svajcarska, Danska, Austrija,...?

EU ne valja, to ste svi rekli.
SAD su ubice, lopovi, eksploatatori, takodje receno.
Nemci su ista bagra kao ovi izad, plus su jos i nacisti.
Kanada i Australija... pa ne zna se koje gori.
Poslednji dobar covek je ubijen (Gadafi) i Libija vise nece da nam pomaze i daje pare, kome onda da se okrenemo? Izgleda Iranu i Ahmedinedzadu, ili Rusiji i Kini. Nazalost nalazimo se po sred Evrope.

Demon to some. Angel to others.
_______________________________


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gliga79 Re: neverovatno 22.10.2011. 15:40 #369890

status: user
broj poruka: 4641
Mnogo citas traceve, zavere i propagandu. Uzimas kao tacno samo ono sto ti se svidi.
Kod nas je situacija drugacija jer je narod umoran i iscrpljen od 90 ih pa do danas. Ali ako se nastavi ovako nisam pametan.
Kod nas je vlast podeljena i jedni koce druge koliko je to moguce. Zato imamo ovakvu pat poziciju(Niti smo demokratija, niti smo diktatura, ni Evropa , ni Rusija). Plasim se da to ne dovede do katastrofe, a koliko vidim na to se ide.

Što više istražujem kosmos, sve više verujem u Boga.
``Albert Ajnštajn``

:: A da li mislis da sada nema milion gladnih i obespravljenih u srbiji pa se nista ne desava kod nas? i nece se nikada ni desiti..a zasto? zato sto onima koji prave drzavne udare odgovara ovakav sistem i zbog toga su i prevrat pravili. Ko ti drzi bankarski sistem,ko ti drzi celicane, cemnetare, industriju hranu u zemlji?
::
:: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: AMD Phenom 2 1090t,Gigabyte 870A-UD3,4gb Exceleram 1800mhz,Sapphire HD 6870,2x2 TB Samsung HDD,NZXT m5
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pedjag rt 22.10.2011. 15:47 #369891

status: user
broj poruka: 424
Petar, ne ne citam mnogo propagandu jer vlast drzi medije ,pa prave propagande nema i slobode govora,ali zato znam da mi hapse drugare i zovu na informativne razgovore kada govore protiv zapada i pro srpski. A znam i kako profesori na falkultetima dobijaju otkaze kada pricaju ono sto ne treba da se cuje.malo li je.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
AMD Phenom 2 1090t,Gigabyte 870A-UD3,4gb Exceleram 1800mhz,Sapphire HD 6870,2x2 TB Samsung HDD,NZXT m59

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zeljkoo8 ........ 22.10.2011. 15:52 #369892

status: user
broj poruka: 126
Ja predlazem, da bi nam bilo bolje: da olizemo dupeta pomenutima, da ne treba da umesto metroa, sagradimo neku fabriku, nebili se neko zaposlio, da se ne posvetimo proizvodnji.... dace nam sve neko drugi...


da da... i treba da sve sredimo da budemo privlacni za strane investitore, da nam oni sagrade fabriku... i da nas j..bu za 300e. 300 po300, skupi se jbg...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MadCatz veliki drzavnik.... 22.10.2011. 16:02 #369893

status: user
broj poruka: 608
Pukovnice pocivaj u miru....


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Lug ....... 22.10.2011. 16:05 #369894

status: user
broj poruka: 978
cene ćemo svakako dobiti evropske, cene usluga javnih preduzeća kao i cene energenata, stalno kukaju kako se cene sličnih usluga u okruženju veće..veće cene veći priliv od pdv-a,jer država mnogo duguje. ako i bude povećanja plata i penzija, biće simbolično, svakako da ćemo biti joše siromašniji...što smo siromašniji, to smo povoljniji kao najmna radna snaga..pa ćemo samim tim postati povoljniji za strane ivestitore.

AMD PII 940BE, MUGEN2, LP DK 790GX M2RS, Geil 4*1gb Ultra, MSI HD 6870 Twin Frozr II OC, LG 204WT, HD642JJ, HD103SJ, Optiarc DVD RW AD-7200S, CHIEFTEC BA-01B-B-B , M12II-620Bronze, Blueberry SW-M28... A4TECH X7 G800, glodar X-7

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ispicutura Odgovor svim 22.10.2011. 16:07 #369895

status: user
broj poruka: 268

konzervativnim, uskogrudim, medijima opijenim i zatupljenim ljudima, kao i onima cija se imena poput drzavnih neprijatelja Cede Jovanovica i Nenada Canka nalaze na platnom spisku Vasingtonа . svima onima koji ce se sigurno prepoznati i odgovoriti, i koji ne gledaju dalje od svog nosa, i zbog kojih smo sada tu gde jesmo :

Onaj ko se raduje uspesima americkog 4. Rajha, onaj ko guta zapadnjacku medijsku propagandu, taj ili ima povez preko ociju, ili mu je odsecen frontalni rezanj prilikom rodjenja. Doci ce jednoga dana i ovom svetskom poretku kraj, nista ne traje vecno, propao je Rim, propao je Hitler, propasce i Vasington. Svi vi koji ne vidite sta se zaista desava u svetu i u nasem dvoristu, nastavite da uzivate u plodovima rada svojih tatica,da se vozite u svojim dzipovima, ostanite indiferentni, to je najbolje za vas.Ko jebe Gadafija, nama treba Evropa, nama treba Hilari Klinton.
Srbija je uvek bila, i uvek ce ostati u Evropi, to samo ovi nasi gadovi na vlasti i njima odane prodane duse mogu da nas zamajavaju provincijalnim ii malogradjanskim poimanjem jedne ekonomske unije.
Parlamentarna demokratija je najveca glupost i prevara u istoriji covecanstva, previse slobode konformistickoj masi nikada ne treba dati. Jedino Francuzi i mozda Kanadjani imaju taj sistem koji funkcionise u praksi, mada je i to podlozno diskusiji. To sto sada imamo izbore i mozemo da glasamo za koga hocemo, to sto mozemo da govorimo protiv vlasti, to je samo ILUZIJA da imamo neku moc. Oduzeli su nam ponos, dostojanstvo i lebac. Hapse maloletnike koji prete uzvisenom velicanstvu Tadicu na drustvenoj mrezi !
Drago mi je da vidim da su moji istomisljenici u ogromnoj vecini, to znaci da ima nade za ovu zemlju.
``pedjag`` -bravo druze, svaka ti je na mestu!
A ti ``philaemos`` - odlican ti je avatar, samo skini ocila i oboj orlove u crno, mislim da je to tvoja prava zastava!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
neXus2000 ... 22.10.2011. 16:22 #369898

status: user
broj poruka: 3347
Izvinjavam se za psovke. Ali, to je deo recnika, koji drugacije ne moze da opise nesto :)

Ovde ima pravog zborenja, ali problem je sto vecina ljudi to ne shvata.
Nama ne treba ni EU ni USA. Dosta ljudi ne shvata sta je EU i USA. Bilo kakva zajednica, od drzave do skupa drzava (EU/USA) se zasniva na zakonima. Tako da za ovu drzavu mogu se napraviti zakoni koji su bolji od EU i USA zakona. Naravno zapinje se i na stranu Rusije. Ali niko nece to da uradi(kreacija boljih zakona), jer su im jebene pare ispred ociju i ne vide dalje od toga. Nekada davno, pare nisu postojale. Samo predmeti za trampu, pa se opet dobro zivelo. I dan danas postoje plemena kojima nije potrebna pomoc `EU` i ostalih UNICEF-ova, kada ih ista ta plemena odjebu recenicom `i nama je dobro ovako`. Imaju hranu, vodu, jebu se, seru, pisaju, zajebavaju se.

Sto se tice hvale EU i USA. Da li se iko od nas je ikada zaleteo da urlice, da zelimo da budemo deo Japana? NIKO, jebeno NIKO.
Pored toga, niko ne gleda koliko su EU i USA korumpirane, na stranu to sto su warmongers. Lobiranja na sve strane. Das ovome pare, galsace za Albance, das opet tom istom malo vece pare, glasace za Srbe. E, pa do kurca. Lobiranje=legalni mito.

Ljudi dalje nece videti od svog sebicluka, sve dok se politicari i bankari ne uklone sa lica ove planete. Tj. te funkcije.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
philaemos ... 22.10.2011. 16:30 #369902

status: user
broj poruka: 2743
Mnogo vi ljudi fantazirate i bavite se teorijama zavere. Ceo svet je iskvaren samo smo mi posteni.
A realnost je sledeca: svi oni zive bolje od nas.
Ne znam sta hocete? Srbija ne ide u dobrom pravcu, pa gde treba da idemo?
Ovde nisam procitao ni jednu konstruktivnu stvar.

@Ispicutura: Moj avatar treba da bude bas ovakav kakav je sada. Ja sam samo realan i pricam kako jeste, kukanje i fantaziranje nista nece promeniti. A tvoj avatar ima Homera, sto je americki lik i olicenje prosecnog amera. Kazes da su 4. rajh, onda mu i ti dodjes deo, zar ne?

Demon to some. Angel to others.
_______________________________


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ilicstefan Jest` da je offtopic ali ipak je bitno pomenuti 22.10.2011. 16:34 #369903

status: user
broj poruka: 1577
Da se ovo i nama ne bi desilo, hajde i mi nešto da učinimo, da ostavimo traga i jednostavno damo utisak ljudima da nisu sami, da mogu da se oslone na druge ljude.

Ako već nema šanse da se oslonimo na EU ili na Rusiju, hajde onda da se uzdamo u sebe same i da napravimo nešto od ove države.

Ako je nekadašnja Nemačka mogla da se podigne iz pepela dva puta i da dva puta postane svetska sila, vala možemo i mi da se izvučemo iz ovog čabra u koji smo upali.

Ako se slažete samnom dajte neke predloge, mora odnekud da počne, zar ne? U suprotnom možemo da završimo kao i ova jadna Libija koju će sad da rascepaju.

League of Legends refferal link

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4de5348c58169910790170

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish Re: ... 22.10.2011. 16:39 #369905

status: user
broj poruka: 7286
Da li ti (ili iko drugi ) stvarno mislis da mozemo ziveti iole gore nego sad.

Strasna cinjenica je da smo mi koji nismo slepi kod zdravih ociju i dalje u manjini ovde u Srbiji!

Samo bolestan i glup covek moze dase raduje `ulasku` Srbije u bilo koju organizaciju sa zapada, da uprostim ako uzmemo primer da su unija/nato covek a da smo mi Hrvat/Rumuni/Bugari/bosanci... svinje dolazimo do resenja koje ocigledno vecina ne zeli(iz samo njima znanih razloga) da vidi.

Dakle sta god mi kao svinje uradimo i kako god se postavimo na kraju cemo ipak zavrsiti na stolu, jer to je svinjska (nasa) jedina namena, glupo je sad ovde propagirati kako covek i svinja mogu da zive dugo i srecno u harmoniji, kad se zna sta je sta.

Najlakse je sad kad je najgore okrenuti drugi obraz i velicati prave krivce a optuzivati Slobu/Gadafija/Ajende-a/Kastra/Chavez-a/Sadama......, cija je jedina greska bila sto su se okrenuli protiv svetskog poredka i Amera.

Ne kazem da su bili cvecke ali ako vama odgovara da na kraju spadnemo ispod milijarde i da budemo svi u `tor-u` lidera NWO-a onda OK, moja greska ili jednostavno vasa letargija i ne mogucnost otpora.


Lala 4ever!
http://fwd4.me/zCE

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`



:: Ma u pravu ste vi svi
:: Najbolje je da batalimo EU, Amere i ostale i da se vratimo filozofiji iz 90-tih
:: Sami protiv celog sveta, a da se družimo sa Irakom, Libijom i Kazahstanom
:: Gadafi i Sadam su legende i uzor svakom normalnom Srbinu
:: Možda i da objavimo rat Americi i Nato-u zato što su ih ubili? Živećemo sigurno bolje
::
:: Demon to some. Angel to others.
:: _______________________________
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miskonius Ufff.... 22.10.2011. 16:44 #369906

status: user
broj poruka: 4420
Mnogo price a malo sta relavanto da se procita...
Libija je zemlja u kojoj postoje plemena, ergo tim plemenima vladaju poglavice.
Ustanak je sigurno podstaknut od strane zapada, i ljudi jesu poleteli protiv Gadafija jer su bili nezadovoljni.
Sto su bili nezadovoljni?
Dzabe hrana, voda, nafta, stanovi, posao mozes da nadjes gde hoces, obrazovanje, zdravstvo.. sve je to dzabe kod njih, pa sto su se onda bunili?
Nije isto kad si obican gradjanin i imas nekoliko hiljada $ mesecno i Gadafijev sin koji ima nekoliko miliona.
Niko ne voli nejednakost i Gadafi je uvek imao problema oko smirivanja nezadovoljnih plemena
Mozda nekom ovde to deluje kao glupost, ali samo tako moze da se objasne ova desavanja.
Zasto se Zapad odjednom okrenuo protiv Gadafija?
Zato sto je odbio da obnovi ugovor sa njima oko eksploatacije nafte (valjda je resio da da Rusima ili Kinezima) i zato je morao da ode.
Nema to veze sa ljudskim pravima, ali uvek je potrebno vise tih `vektora` da bi se desio ovako veliki dogadjaj.
Kao sto je Bilu Klintonu ibo potrban rat da skrenuo pricu javnosti sa Monike Levinski, takodje ne sme se zaboraviti na velike proizvodjace oruzja u Americi koji sstalno vrse pritisak za novim ratom da bi mogli non stop da uvaljuje svoje proizvode...
Sve je to biznis.
Za kraj, sta mislite zasto je Gadafi odbio da ode s vlasti, i time sacuva sebe i svoju porodicu, kao i svoj narod koji je toliko voleo?
Morate da razumete da diktatori ne razmisljaju kao obicni ljudi.
Diktatori posle izvesnog vremena umisle da su iznad svega pa i zivota (nesto kao Niceanski `Nadcovek`: `Posle mene neka bude potop!`) jer oni ne gledaju na sebe kao na smrtna bica, vec kao bica koja su samorodjena i samostvorena, i samim tim bica koja imaju pravo da rade sto im se prohte.
Augusto Roa Bastos je napisao fantastican roman `Ja, Vrhovni` koji se bavi jednim juznoamerickim diktatorom.
Ko hoce malo bolje da razume taj soj definitivno bi trebalo da procita tu knjigu, jer je tema previse komleksna da bih je ja ovde detaljno obrazlagao...


Clearly you`re lacking in the intelligence department.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
matz Re: Jest` da je offtopic ali ipak je bitno pomenuti 22.10.2011. 16:45 #369907

status: user
broj poruka: 801


:: Da se ovo i nama ne bi desilo, hajde i mi nešto da učinimo, da ostavimo traga i jednostavno damo utisak ljudima da nisu sami, da mogu da se oslone na druge ljude
::
:: Ako već nema šanse da se oslonimo na EU ili na Rusiju, hajde onda da se uzdamo u sebe same i da napravimo nešto od ove države
::
:: Ako je nekadašnja Nemačka mogla da se podigne iz pepela dva puta i da dva puta postane svetska sila, vala možemo i mi da se izvučemo iz ovog čabra u koji smo upali
::
:: Ako se slažete samnom dajte neke predloge, mora odnekud da počne, zar ne? U suprotnom možemo da završimo kao i ova jadna Libija koju će sad da rascepaju
::

Ta Nemacka je posle ww2 dobijala kredite od amerikanaca ,poznati marshalov plan ..danas i sama ne zna koliko je u dugovima i pokusava da se izvuce ...malo po malo pa izbori u Nemackoj ,a onda nemacki drzavnik ode u USA da potpise nesto..Nemacka je okupirana drzava ,Rusi po sporazumu do 2099 god mogu da slobodno usetaju u Nemacku..danas je Nemacka puna Usa vojnih baza i multikompanija.

Srbija nije neutralna i nikad nije bila hteli mi ili ne ,nadju nacin da nas uvuku tako da nista od prosperiteta,kazem nemamo nit tehnologiji nit politiku nit elitu...

Glupo je sto cu napisati ali jedini spas je rat ,rat koji brise trenutno svetski poredak pa jovo na novo i da se pazi s kim i kako
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ispicutura Re: philaemos 22.10.2011. 16:57 #369911

status: user
broj poruka: 268

Odgovoricu ti redom, pristojno, iako to ne zasluzujes :

1. Niko ovde ne fantazira, i niko se ne bavi teorijama zavere, samo donosimo zakljucke na osnovu cinjenicnog stanja koje moze i simpanza da ustanovi. Naravno da je ceo svet iskvaren, eufemizam je cak to reci. Mi nismo bolji od ostatka sveta, ali nismo nista ni gori, i nepravedno smo satanizovani na zapadu ne bi li se opravdali kolonijalni postupci Amerike.
2. Realnost je sledeca : svi oni bolje zive od nas, ali nece zadugo, pocrkace u sopstvenim dugovima koje im je nametnula porodica Rotsild - hoces primer skeptice, evo ti ga na : GRCKA
3. Srbija ne ide u dobrom pravcu upravo zbog ljudi poput tebe, treba odstraniti bolesne elemente drustva i posvetiti se unutrasnjem preporodu Srbije. Ti kukas za Evropom u kojoj se vec nalazis!
4. Ovde nisi procitao nijednu konstruktivnu stvar?! Ta recenica dovoljno govori o tebi samom!
5. Moj avatar je Homer Simpson, olicenje americke introspekcije i sprdanja sa njihovom potrosackom kulturom, moralnim i intelektualnim posrnucem nacije, kao i svim licemerjem njihove politicke elite. Ukoliko ti to nije dovoljno da shvatis, uzmi naocare, Homer je na avataru u ZATVORSKOJ POZI ZA SLIKANJE! Ako ne znas sta su parodija i sarkazam, pravac Vukajlija momce! Cekaju te tamo mnogi odgovori!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pedjag Re: ... 22.10.2011. 17:14 #369916

status: user
broj poruka: 424

nemam nameru da te vredjam i nemoj tako da shvatis,ali pogledaj svoje postove, samo pricas o parama, i kao da ti je samo to bitno....evo ja se osecam kao popišan vec nekoliko dana i nikako ne prestaje zbog ovoga što se desilo gadafiju ,a imam dovoljno novca, i to radim u amerčkim,dolarima,ali me to ne čini ispunjenim.Imam utisak da su nazalost uspeli da od ljudi naprave potrosacke masine koje ne mare nitasta vise, ni za pravdu,ni poštenje,moral niti imaju empatiju...a porediti nas sa ovim zemljama je toliko neprimereno i glupo da ne mogu da verujem da to neko radi. Mi smo mala zemlja, razarana na svakih 50 godina,dok su oni koji su nas razarali profitirali na tome. O gubitku populacije da ne pricam,o sankcijama,pretanjama i otimanju imovine da ne govorim.I ko je to radio,iskljucivo ti koji,kako kazes dobro zive,a ne zive uopste tako kako mastas, barem ne vecina. naravno da zivimo losije,ali postoje jasni razlozi za to,a dotle, evo jednog linka pa ti sada proceni sam kako i zasto se zivi dobro kako kazes,a kad to uradis, siguran sam da ces onda lako povezati odakle ovoliko nesrece i ratova od strane tih divnih zemalja o kojima govoris:

http://www.indexmundi.com/g/r.aspx?c=ly&v=94
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
AMD Phenom 2 1090t,Gigabyte 870A-UD3,4gb Exceleram 1800mhz,Sapphire HD 6870,2x2 TB Samsung HDD,NZXT m59

:: Mnogo vi ljudi fantazirate i bavite se teorijama zavere. Ceo svet je iskvaren samo smo mi posteni
:: A realnost je sledeca: svi oni zive bolje od nas
:: Ne znam sta hocete? Srbija ne ide u dobrom pravcu, pa gde treba da idemo
:: Ovde nisam procitao ni jednu konstruktivnu stvar.
::
:: @Ispicutura: Moj avatar treba da bude bas ovakav kakav je sada. Ja sam samo realan i pricam kako jeste, kukanje i fantaziranje nista nece promeniti. A tvoj avatar ima Homera, sto je americki lik i olicenje prosecnog amera. Kazes da su 4. rajh, onda mu i ti dodjes deo, zar ne
::
:: Demon to some. Angel to others.
:: _______________________________
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
philaemos ... 22.10.2011. 17:24 #369922

status: user
broj poruka: 2743
@Ispicutura
Kazes da je Srbija u ovakvom stanju zbog ljudi poput mene?
Ja ne znam covece koliko ti imas godina, 16?
Imam 27 godina, a za stranu firmu radim vec 3 godine, dosta sam poslovno putovao po zapadnoevropskim zemljama i pricam o mojim stavovima na osnovu onoga sto sam tamo video. Kako su tamo organizovane firme, rad red i disciplina, kakve fabrike imaju i kako posluju, i kakvi su sami ljudi. Potpuno drugaciji od nas. I zive 5 puta bolje od nas.
Moje misljenje je da idemo u dobrom pravcu, samo mi to u Srbiji primenjujemo na pogresan nacin. Meni je u interesu da postanemo clanica EU zbog posla i plate, i mislim da bi mnogima u zemlji bilo bolje.

Da li me to cini izdajnikom?
Ti si mozda patriota?
Jel treba da placem za Gadafjiem? Daj bre uozbiljite se, zabole me i za njega i za ostale.
Jel treba da postanem clan Radikalne stranke i da nosim majicu sa likom Seselja i pevam cetnicke pesme i mrzim Hrvate, Nemce, Amerikance, Holandjane, i ostale da bih bio Veliki Srbin?
Ti kao i ostali ovde niste razumeli ni rec koju sam napisao

Inace moj avatar je deo grba Kraljevine Srbije i predstavlja postovanje prema istoriji i tradiciji, a zelja za boljim zivotom ne znaci da treba da stavim kukasti krst.

Srbija nikada nece ni napredovati zbog zatucanih ljudi kao sto ih ovde ima mnogo.
Oplakujete Gadafija, jbt, da li ste vi ozbiljni, idite radute nesto, ucite strane jezike, putujte malo, nadjite bolji posao, pa necete onda samo kukati. I sagledajte realnost oko sebe.

@Ishmeris
To sto citiras je sarkazam.



Demon to some. Angel to others.
_______________________________


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
matz re 22.10.2011. 17:24 #369923

status: user
broj poruka: 801

http://www.indexmundi.com/g/r.aspx?c=ly&v=94

Island duguje samo 3 milijarde ,od najveceg duznika i bankrota ,svaka cast ali....ali najurili su napolje MMF i multinacionalne kompanije...Prosecna plata danas veca nego pod kreditima

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gliga79 Eh 22.10.2011. 17:27 #369925

status: user
broj poruka: 4641
Kad bi dao bog da udjemo u Evropsku zajednicu, slavio bih.
Samo cisto sumnjam da ce mo ikad uci. Dobrom delu odgovara nestabilnost i haos, kako bi lovili u mutnom.
Kroz istoriju nikad se nismo isticali inteligencijom i zato smo tu gde jesmo. Na dno.
Niko nam nije kriv, ni Amerika ni zapad. Ali nama je u genima da uvek trazimo drugog krivca za sopstveni neuspeh.

Što više istražujem kosmos, sve više verujem u Boga.
``Albert Ajnštajn``

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
philaemos Re: Eh 22.10.2011. 17:33 #369926

status: user
broj poruka: 2743
To je problem.
Posle zavrsetka II S. rata cela Evropa je bila razorena, i sve zemlje su imale iste sanse za napredak, sto je i sam Tito iskoristio i napravio Jugu.
A zasto nam se od 1989. pa na ovamo desava ovo sto se desava, je nasa krivica.
Mnogo zla su nam ucinili, to stoji, ali da smo bili pametniji, nista od toga se ne bi desilo.
To ne moze da se promeni, treba gledati da iz postojeceg stanja (SRANJA) izvucemo sto bolju buducnost.

Demon to some. Angel to others.
_______________________________


:: Kad bi dao bog da udjemo u Evropsku zajednicu, slavio bih.
:: Samo cisto sumnjam da ce mo ikad uci. Dobrom delu odgovara nestabilnost i haos, kako bi lovili u mutnom
:: Kroz istoriju nikad se nismo isticali inteligencijom i zato smo tu gde jesmo. Na dno
:: Niko nam nije kriv, ni Amerika ni zapad. Ali nama je u genima da uvek trazimo drugog krivca za sopstveni neuspeh.
::
:: Što više istražujem kosmos, sve više verujem u Boga
:: ``Albert Ajnštajn``
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miguelinho Re: Eh 22.10.2011. 17:39 #369931

status: user
broj poruka: 209
da, zaista se nismo, kao narod, isticali inteligencijom... zato su tesla, pupin, milankovic, njegos, andric, itd, sve redom kinezi, jel? :D


:: Kad bi dao bog da udjemo u Evropsku zajednicu, slavio bih.
:: Samo cisto sumnjam da ce mo ikad uci. Dobrom delu odgovara nestabilnost i haos, kako bi lovili u mutnom
:: Kroz istoriju nikad se nismo isticali inteligencijom i zato smo tu gde jesmo. Na dno
:: Niko nam nije kriv, ni Amerika ni zapad. Ali nama je u genima da uvek trazimo drugog krivca za sopstveni neuspeh.
::
:: Što više istražujem kosmos, sve više verujem u Boga
:: ``Albert Ajnštajn``
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 3 OD 6  
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646138.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs