Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
Potreban neko ko poznaje zakon
STRANA 3 OD 8  
imarkovic Re: Re: ... 27.04.2012. 17:37 #414783

status: user
broj poruka: 18943
i ja sam imao 7900GTO i takodje mi se posle nekoliko meseci odlepio sticker od toplote kog sam stavio u kutiju od graficke u slucaju da zatreba :)
inace, imao sam je nekih god.i po dana i nikakvih problema nisam imao, nit sam je klokovao nit bilo sta, naigrao sam se fino s njom, lepe temperature, super je to bila graficka


:: Nije bila 7900 GS vec GTO a placena je 260 Eur i nije bio Pin nego Pacom
:: Kartu sam prihvatio zbog tebe inace bi isterao na kraj da mi daju GTX260 u ono vreme i to bi dobio jer sam bio u stanju da redom pocnem da ih gazim.
:: Mene su drndali jer nisam imao sticker na karti (serijski broj) koji je spao vremenom od temperature a ja to nisam primetio..To je zapravo bio glavni razlog zasto sam popustio
:: Iz tog razloga su onda dali usrani 9500GT
::
:: Sto se tice teme 5700=6770=7770 ,trega generacija rebrend stim sto je 7770 u najnizem proizvodnom procesu koji je aktuelan.Stoga mogao je da trazi i 7770
::
:: :: Kao što rekoh, zamena ti je adekvatna. Ako ti ne odgovara onda verovatno možeš da dobiješ novac u vrednosti karte koju su hteli u zamenu da ti daju. Ona je tu oko 10.000 koliko znam tako da jeste sve regularno.
:: ::
:: :: Taj deo zakona za cifru sa fiskalnog ne znam, jer kako čitam ne bi trebalo to da dobiješ, a opet pre jedno 7-8 godina ja sam dobio pun iznos sa računa za kartu koja je izašla iz prodaje
:: ::
:: :: Skyfire i ja smo išli u Pin tako da reklamiramo 7900 GS, i adekvatna zamena koju je dobio je 9500GT. Toliko o tome..
:: :: __________________
:: :: CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84K
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mixx ... 27.04.2012. 17:38 #414785

status: user
broj poruka: 2937
jos nesto:
4) da li je tacna tvrdnja iz posta br. #414693 ove teme?
___________________________________________________
http://img810.imageshack.us/f/useyourcpu.jpg/

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
CyberConn Evo 27.04.2012. 17:40 #414786

status: user
broj poruka: 205
da i ja kazem nesto...imao sam PowerColor 5770 512mb koja je crkla,i od iste firme ALTI kao zamenu sam dobio 6770 1gb,ja sav srecan sto sam dobio graficku od 1gb,ubacim je u kompjuter,odma izvrtim testove da vidim koliko sam ``dobio`` u snazi,kad ono truba,900 poena manje u 3dmark 2006,tako da i ja potvrdjujem da je 5770 512mb JACA od 6770 1gb.i mislim da nije adekvatna zamena,jos pogotovo sto covek kod njih kupuje robu godinama,najmanje sto jedna firma moze da uradi to je da u cilju poboljsanja i ocuvanja poslovnih odnosa,daje na zamenu karticu kojom ce svi biti zadovoljni...a ne ovako multimilionska kompanija poput altija se bruka za sitne pare i to javno!!!Umesto da kazu evo ti brate 6790,i da ih doca ishvali na sav glas i na ovom i na drugim forumima,oni se spustaju ovako nisko....

MIND CONTROL

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mixx ... 27.04.2012. 17:42 #414787

status: user
broj poruka: 2937
@doca80:
uzmi pare nazad i teraj ih u Q**tz!
kupis lepo na drugom mestu za svoje pare sta oces, a ovi ako hoce da se kace, nema problema, `ishvalicemo` ih na jos par foruma
___________________________________________________
http://img810.imageshack.us/f/useyourcpu.jpg/

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 27.04.2012. 17:46 #414788

status: user
broj poruka: 18472
@Dex

Da ne ispadne kako sam prepotentan i sl ali sa firmama `ratujem` jako dugo i znam tacno kako sta funkcionise..
Ne znam od kad doca ima svoju firmu i koliko je on u tom svetu ali stvari stoje ovako..


Kupis proizvod,hardver -> dobijes fiskalni racun,garanciju (proizvod vredi odredjenu sumu novca)
Ako se hardver pokvari u garantnom roku firma je duzna da mu ponudi adekvatnu zamenu i to pod uslovom da kupcu to odgovara.
U suprotnom DUZNI su da isplate pun iznos koliko je hardver placen bez obzira koje je vreme proslo i koja je serija u pitanju.
To su dobavljaci/poslodavci proizvoljno odredili da se hardver meri po performansama jer tad sebe stite i prolaze jeftinije..
Kupis kartu od 250 eur i dobijes kartu od 50 eur!Jel to u redu?

Pa cak da ne gledamo sa moralne strane po zakonu su duzni da isplate pun iznos koliko je karta placena..

Seti se kako sam Dejanu SkyWalkeru zavrsio za GTX 560 Ti DCU II a imao je GTX 460 Talon Atack!Dobio je jos bolju kartu jer je cenovna vrednost to pokrivala!

Vecini je tesko da se bori sa firmama i zato najebu..

U Docinom slucaju lagano moze da trazi 7770,cena joj je cak i manja od 130 eur,sad sam gledao na berzi!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
doca80 Re: ... 27.04.2012. 17:50 #414789

status: user
broj poruka: 3053
tacna je tvrdnja,danas mi je vracena graficka na kojoj pise da se vraca zbog toga sto vise nije u garanciji,ali delom je moja krivica. Prica pocinje ovako-kartica je pocela da pokazuje znake crkavanja pre par meseci,ali tek ponekad je stekala,tada sam je prvi put poslao SA SVOM PAPIROLOGIJOM,GARANCIJOM na testiranje,medjutim testiranje kod njih je utvrdilo da je grafika ispravna,(verovatno 20min testa i to je to) i vrate mi grafiku kao ispravnu...posle par meseci je crkla skroz i ja je posaljem opet ali ovaj put bez papira (garancije)sam je poslao,racunam da imaju papire kopirane u njihovoj evidenciji od prvog puta kad sam poslao,ocigledno da nisu imali kopije moje garancije... U ponedeljak im saljem svu dokumentaciju pa nek je iskopiraju,ja znam da ja imam kopije svega,cisto za svaki slucaj...

NAJCVRSCI OSLONAC U ZIVOTU JE SANK

:: jos nesto
:: 4) da li je tacna tvrdnja iz posta br. #414693 ove teme
:: __________________________________________________
:: http://img810.imageshack.us/f/useyourcpu.jpg
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
doca80 Re: ... 27.04.2012. 17:53 #414790

status: user
broj poruka: 3053
SKY druze,ali ja samo zelim kao zamenu karticu od 116eura (u winwin zrenjaninskoj radnji toliko kosta 6790) ili karticu od 103eura u emmi radnji toliko kosta 6790,ne treba mi nista vise:)

NAJCVRSCI OSLONAC U ZIVOTU JE SANK

:: @De
::
:: Da ne ispadne kako sam prepotentan i sl ali sa firmama `ratujem` jako dugo i znam tacno kako sta funkcionise.
:: Ne znam od kad doca ima svoju firmu i koliko je on u tom svetu ali stvari stoje ovako.
::
::
:: Kupis proizvod,hardver -> dobijes fiskalni racun,garanciju (proizvod vredi odredjenu sumu novca
:: Ako se hardver pokvari u garantnom roku firma je duzna da mu ponudi adekvatnu zamenu i to pod uslovom da kupcu to odgovara
:: U suprotnom DUZNI su da isplate pun iznos koliko je hardver placen bez obzira koje je vreme proslo i koja je serija u pitanju
:: To su dobavljaci/poslodavci proizvoljno odredili da se hardver meri po performansama jer tad sebe stite i prolaze jeftinije.
:: Kupis kartu od 250 eur i dobijes kartu od 50 eur!Jel to u redu
::
:: Pa cak da ne gledamo sa moralne strane po zakonu su duzni da isplate pun iznos koliko je karta placena.
::
:: Seti se kako sam Dejanu SkyWalkeru zavrsio za GTX 560 Ti DCU II a imao je GTX 460 Talon Atack!Dobio je jos bolju kartu jer je cenovna vrednost to pokrivala
::
:: Vecini je tesko da se bori sa firmama i zato najebu.
::
:: U Docinom slucaju lagano moze da trazi 7770,cena joj je cak i manja od 130 eur,sad sam gledao na berzi
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re: ...Ne gubi vreme i zivce.. 27.04.2012. 18:01 #414791

status: user
broj poruka: 18472
Dacu ti savet iz iskustva..
Zaobidji natezanje i trazi da ti isplate iznos te karte koju si ranije imao,onoliko koliko je placena..
Posle se zajebavaj pa kupuj sam sta hoces.
Najkraci i najbezbolniji nacin!



:: SKY druze,ali ja samo zelim kao zamenu karticu od 116eura (u winwin zrenjaninskoj radnji toliko kosta 6790) ili karticu od 103eura u emmi radnji toliko kosta 6790,ne treba mi nista vise:
::
:: NAJCVRSCI OSLONAC U ZIVOTU JE SANK
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
doca80 znam 27.04.2012. 18:19 #414792

status: user
broj poruka: 3053
ali ako trazim pare nazad,tek tu su oni na gubitku,a moj predlog zamene ih NE cini na gubitku...primer,kad sam ja karticu platio 135eura,aliti je tada zaradio nesto na toj prodaju,uzmimo primer 20eura(mada verovatno i vise),sada sve sto treba da urade je da mi daju 6790 (nju verovatno nabavljaju za manje para od cifre na koju procenjuju moju crknutu 5770??? Znaci tako mislim da ne gube nista,mozda nisu u plusu,ali nisu ni u minusu a musterija zadovoljna,a firma im nahvaljena na poznatim sajtovima koje cita desetine hiljada ljudi...ovako samo negativnu reklamu imaju koja im ne ide u korist uopste...nadam se da se nisu sad namerno zainatili da mi ne daju to sto zelim,zato sto sam postavio javno ovakvu temu...iskreno se nadam da nisu takvi,i da zele da se ova reklamacija resi pozitivno i da svi budu zadovoljni:)

NAJCVRSCI OSLONAC U ZIVOTU JE SANK

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
f0rever Re: znam 27.04.2012. 18:30 #414794

status: user
broj poruka: 3821
Ja tebe ne mrzim.

Gresis..

U Dexterovom slucaju je druga prica, GTX460 i jeste malo `iznad` 6850, pa 6870 mu dodje kao `mini-boost` u odnosu na gtx460.

Ali, ti si imao 512MB 5770, i sada da trazis da dobijes 6790 koja je poprilicno jaca od te 5770, je zaistra bezobrazno, i sigura nema nista od toga, jer je 6770 zaista kartica koja je u rangu sa 5770,pogotovo ako je `1gb`, to je cak i jace, malo.

E, a sto se tice 3D Markova, razlozi mogu biti:

Mozda 50MHz nizi klok, sto se moze videti u MSI izvedbama 6770. No, to nije problem!

Sve se to nadoknadi OC-om.

I love how much people just did not give a fuck in the 80s and 90s!


:: ali ako trazim pare nazad,tek tu su oni na gubitku,a moj predlog zamene ih NE cini na gubitku...primer,kad sam ja karticu platio 135eura,aliti je tada zaradio nesto na toj prodaju,uzmimo primer 20eura(mada verovatno i vise),sada sve sto treba da urade je da mi daju 6790 (nju verovatno nabavljaju za manje para od cifre na koju procenjuju moju crknutu 5770??? Znaci tako mislim da ne gube nista,mozda nisu u plusu,ali nisu ni u minusu a musterija zadovoljna,a firma im nahvaljena na poznatim sajtovima koje cita desetine hiljada ljudi...ovako samo negativnu reklamu imaju koja im ne ide u korist uopste...nadam se da se nisu sad namerno zainatili da mi ne daju to sto zelim,zato sto sam postavio javno ovakvu temu...iskreno se nadam da nisu takvi,i da zele da se ova reklamacija resi pozitivno i da svi budu zadovoljni:
::
:: NAJCVRSCI OSLONAC U ZIVOTU JE SANK
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Re: ... 27.04.2012. 18:36 #414797

status: user
broj poruka: 18943
doco, pa sad mi nisi jasan. Pa sta te boli uvo onda, kao sto kaze sky trazi povracaj novca pa kupi brate onda lepo tu 6790, u cemu je problem, briga te bas da li ces da ih ostetis ili ne, oni gledaju kako ce oni proci bolje a ne da ti budes zadovoljan...


:: SKY druze,ali ja samo zelim kao zamenu karticu od 116eura (u winwin zrenjaninskoj radnji toliko kosta 6790) ili karticu od 103eura u emmi radnji toliko kosta 6790,ne treba mi nista vise:
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot Re: Re: znam 27.04.2012. 18:38 #414798

status: user
broj poruka: 992
evo i ja da potvrdim da ti nemas pojma sa zivotom!!! ako su dvoje ljudi u ovoj temi rekli DA SU LICNO TESTIRALI POMINJANE KARTICE,koji si ti ku%ac da da pricas suprotno? jesi ti testirao iste te kartice u istom kompjuter...Stvarno si prica za sebe...Evo ja sam TRECI koji potvrdjuje pricu da je 5770 512mb JACA OD 6770 1GB!!! Komsija se isto zajebao imao 5770 512mb i prodao je i kupi 6770 od 1gb,razmisljao je serija 6 u odnosu na seriju 5 pa jos 1gb u odnosu na 512mb,pa to mora biti bolje i jace....posle testova,po njegovoj racunici oko 8% je ispala slabija 6770 1gb! ovde svako gleda tudja posla,nadjite ribe,pomazite drugima, umesto da smestate jedni drugima i svadjate se po forumima...


:
::
:: Ali, ti si imao 512MB 5770, i sada da trazis da dobijes 6790 koja je poprilicno jaca od te 5770, je zaistra bezobrazno, i sigura nema nista od toga, jer je 6770 zaista kartica koja je u rangu sa 5770,pogotovo ako je `1gb`, to je cak i jace, malo
::
:: E, a sto se tice 3D Markova, razlozi mogu biti
::
:: Mozda 50MHz nizi klok, sto se moze videti u MSI izvedbama 6770. No, to nije problem
::
:: Sve se to nadoknadi OC-om
::
:: I love how much people just did not give a fuck in the 80s and 90s!
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
doca80 Re: Re: Re: ... 27.04.2012. 18:44 #414801

status: user
broj poruka: 3053
ali ja se samo trudim da niko ne bude na gubitku,pa cak ni oni,u cilju sto brzeg i boljeg resavanja reklamacije...a i plus,ako si citao temu pazljivo,nemanja iz altija mi je rekao da inspektor kojeg sam zvao za savet NIJE U PRAVU,i da nisu duzni da mi vrate iznos sa fiskalnog racuna,nego iznos koji oni odrede,koji je dooosta manje od 135eura...znaci,da mi procene 5770 na 80e,pa da doplacujem pare za 6790??? a i plus cu ja proveriti kod vise inspektora to za vracanje novca,da vidim ko je u pravu,nemanja ili inspektor,stvarno me zanima da saznam,jer samo jedan moze biti u pravu od njih dvoje...

NAJCVRSCI OSLONAC U ZIVOTU JE SANK

:: doco, pa sad mi nisi jasan. Pa sta te boli uvo onda, kao sto kaze sky trazi povracaj novca pa kupi brate onda lepo tu 6790, u cemu je problem, briga te bas da li ces da ih ostetis ili ne, oni gledaju kako ce oni proci bolje a ne da ti budes zadovoljan..
::
::
:: :: SKY druze,ali ja samo zelim kao zamenu karticu od 116eura (u winwin zrenjaninskoj radnji toliko kosta 6790) ili karticu od 103eura u emmi radnji toliko kosta 6790,ne treba mi nista vise:
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
f0rever Re: Re: Re: znam 27.04.2012. 18:45 #414802

status: user
broj poruka: 3821
To sto ti pricas veze s vezom nema.

Imao obe kartice - testirao ih.

Nista od toga nisam primetio.

I love how much people just did not give a fuck in the 80s and 90s!


:: evo i ja da potvrdim da ti nemas pojma sa zivotom!!! ako su dvoje ljudi u ovoj temi rekli DA SU LICNO TESTIRALI POMINJANE KARTICE,koji si ti ku%ac da da pricas suprotno? jesi ti testirao iste te kartice u istom kompjuter...Stvarno si prica za sebe...Evo ja sam TRECI koji potvrdjuje pricu da je 5770 512mb JACA OD 6770 1GB!!! Komsija se isto zajebao imao 5770 512mb i prodao je i kupi 6770 od 1gb,razmisljao je serija 6 u odnosu na seriju 5 pa jos 1gb u odnosu na 512mb,pa to mora biti bolje i jace....posle testova,po njegovoj racunici oko 8% je ispala slabija 6770 1gb! ovde svako gleda tudja posla,nadjite ribe,pomazite drugima, umesto da smestate jedni drugima i svadjate se po forumima...
::
::
:: :
:: ::
:: :: Ali, ti si imao 512MB 5770, i sada da trazis da dobijes 6790 koja je poprilicno jaca od te 5770, je zaistra bezobrazno, i sigura nema nista od toga, jer je 6770 zaista kartica koja je u rangu sa 5770,pogotovo ako je `1gb`, to je cak i jace, malo
:: ::
:: :: E, a sto se tice 3D Markova, razlozi mogu biti
:: ::
:: :: Mozda 50MHz nizi klok, sto se moze videti u MSI izvedbama 6770. No, to nije problem
:: ::
:: :: Sve se to nadoknadi OC-om
:: ::
:: :: I love how much people just did not give a fuck in the 80s and 90s!
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot Re: Re: Re: Re: znam 27.04.2012. 18:48 #414803

status: user
broj poruka: 992
Mislim da sada lazes samo da nebi ispao glup zato sto si tvrdio nesto sto je troje ljudi opovrglo...


::
::
:: Imao obe kartice - testirao ih
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
protech ... 27.04.2012. 19:19 #414807

status: user
broj poruka: 144
da ja tebi lepo dam moju 5770 1gb a ti uzmi tu novu 6770 i daj to vamo, svima dobro :)

ua alti, dajte coveku 6790, ako vam je toliko firma ugrozena za tih par efrica onda i treba da prsnete, sramota
_____________________
L-Dizajn, namestaj po meri
http://www.wix.com/protecha/ldizajn

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
acanen .... 27.04.2012. 19:41 #414810

status: user
broj poruka: 921
Uzmi pare i kupi grafu na drugom mestu. Bolje da izgubis malo para ali da imas ponovo 3 godine garancije za graficku. Meni je prosle godine isplacen ceo iznos sa racuna za Logitech rumblepad 2 u jednoj firmi koja je prestala da se bavi maloprodajom racunara. Ja bih bio srecan da izvucem tolike pare za staru komponentu pred istek garancije.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
TheBear ... 27.04.2012. 20:07 #414815

status: user
broj poruka: 6502
HD 6770 = HD 5770

Manji rezultat moze da bude samo ako je u pitanju ona MSI HD 6770 koja radi na 800MHz umesto na 850MHz, u suprotnom su to karte identicnih specifikacija, prema tome ne moze jedna biti brza ili sporija.

Tako da bi HD 6770 bila adekvatna zamena za HD 5770.



:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot Re: ... 27.04.2012. 20:13 #414817

status: user
broj poruka: 992

3 coveka na licnim primerima kazu jedno,ti opet tvrdis drugo...koliko covek treba da bude glup za tako nesto???

:: HD 6770 = HD 577
::
:: Manji rezultat moze da bude samo ako je u pitanju ona MSI HD 6770 koja radi na 800MHz umesto na 850MHz, u suprotnom su to karte identicnih specifikacija, prema tome ne moze jedna biti brza ili sporija
::
:: Tako da bi HD 6770 bila adekvatna zamena za HD 5770
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
TheBear Re: Re: ... 27.04.2012. 20:23 #414819

status: user
broj poruka: 6502
Koliko treba biti glup da ne pogleda specifikacije karti i sam zakljuci da je to isto ?


::
:: 3 coveka na licnim primerima kazu jedno,ti opet tvrdis drugo...koliko covek treba da bude glup za tako nesto??
::
:: :: HD 6770 = HD 577
:: ::
:: :: Manji rezultat moze da bude samo ako je u pitanju ona MSI HD 6770 koja radi na 800MHz umesto na 850MHz, u suprotnom su to karte identicnih specifikacija, prema tome ne moze jedna biti brza ili sporija
:: ::
:: :: Tako da bi HD 6770 bila adekvatna zamena za HD 5770
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot Re: Re: Re: ... 27.04.2012. 20:33 #414820

status: user
broj poruka: 992
ah,znaci ono sto pise na papiru to je merodavno,a testovi TROJICE CLANOVA OVOG SAJTA u stvarnom zivotu,aplikacijama specijalno dizajniranim za testiranje snage i performansi su truba,ne valjaju nista??? opet kazem,koliko covek treba biti glup da izjavi ovako nesto...


:: Koliko treba biti glup da ne pogleda specifikacije karti i sam zakljuci da je to isto
::
::
:: ::
:: :: 3 coveka na licnim primerima kazu jedno,ti opet tvrdis drugo...koliko covek treba da bude glup za tako nesto??
:: ::
:: :: :: HD 6770 = HD 577
:: :: ::
:: :: :: Manji rezultat moze da bude samo ako je u pitanju ona MSI HD 6770 koja radi na 800MHz umesto na 850MHz, u suprotnom su to karte identicnih specifikacija, prema tome ne moze jedna biti brza ili sporija
:: :: ::
:: :: :: Tako da bi HD 6770 bila adekvatna zamena za HD 5770
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
TheBear Re: Re: Re: Re: ... 27.04.2012. 20:39 #414822

status: user
broj poruka: 6502
Nego sta bi bilo merodavno ? Na papiru su specifikacije, sve vrednosti koje su bitne za to kako ce se karta ponasati u realnom radu ! Ako su te specifikacije za dve karte identicne a u ovom slucaju jesu, sta mislis kako ce one raditi ?!

Radi se o ISTOJ grafickoj karti sa PROMENJENIM IMENOM, ne zove se HD 5770 nego HD 6770, jel tako jasnije ?

:: ah,znaci ono sto pise na papiru to je merodavno,a testovi TROJICE CLANOVA OVOG SAJTA u stvarnom zivotu,aplikacijama specijalno dizajniranim za testiranje snage i performansi su truba,ne valjaju nista??? opet kazem,koliko covek treba biti glup da izjavi ovako nesto..
::
::
:: :: Koliko treba biti glup da ne pogleda specifikacije karti i sam zakljuci da je to isto
:: ::
:: ::
:: :: ::
:: :: :: 3 coveka na licnim primerima kazu jedno,ti opet tvrdis drugo...koliko covek treba da bude glup za tako nesto??
:: :: ::
:: :: :: :: HD 6770 = HD 577
:: :: :: ::
:: :: :: :: Manji rezultat moze da bude samo ako je u pitanju ona MSI HD 6770 koja radi na 800MHz umesto na 850MHz, u suprotnom su to karte identicnih specifikacija, prema tome ne moze jedna biti brza ili sporija
:: :: :: ::
:: :: :: :: Tako da bi HD 6770 bila adekvatna zamena za HD 5770
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot Re: Re: Re: Re: Re: ... 27.04.2012. 20:47 #414825

status: user
broj poruka: 992
i za moj auto na papiru pise da trosi 5.8l dizela na 100km,a on trosi 6.5l,isto tako pise da mu je max brzina 185km/h,a on lenstina jedva ide 175kmh na ravnom putu....sa tim na papiru mozes samo da obrises du*e sa tim papirom. Svaki covek koji pre veruje necemu napisanom na papiru,nego necemu realno testiranom u stvarnosti je za mene glup covek,svako ko na osnovu procitanog teksta na papiru veruje papiru,a ne veruje trojici ljudi koji su licno testirali neke stvari,za mene je glup covek,Kraj diskusije....


:: Nego sta bi bilo merodavno ? Na papiru su specifikacije, sve vrednosti koje su bitne za to kako ce se karta ponasati u realnom radu ! Ako su te specifikacije za dve karte identicne a u ovom slucaju jesu, sta mislis kako ce one raditi ?
::
:: Radi se o ISTOJ grafickoj karti sa PROMENJENIM IMENOM, ne zove se HD 5770 nego HD 6770, jel tako jasnije
::
:: :: ah,znaci ono sto pise na papiru to je merodavno,a testovi TROJICE CLANOVA OVOG SAJTA u stvarnom zivotu,aplikacijama specijalno dizajniranim za testiranje snage i performansi su truba,ne valjaju nista??? opet kazem,koliko covek treba biti glup da izjavi ovako nesto..
:: ::
:: ::
:: :: :: Koliko treba biti glup da ne pogleda specifikacije karti i sam zakljuci da je to isto
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: :: 3 coveka na licnim primerima kazu jedno,ti opet tvrdis drugo...koliko covek treba da bude glup za tako nesto??
:: :: :: ::
:: :: :: :: :: HD 6770 = HD 577
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: Manji rezultat moze da bude samo ako je u pitanju ona MSI HD 6770 koja radi na 800MHz umesto na 850MHz, u suprotnom su to karte identicnih specifikacija, prema tome ne moze jedna biti brza ili sporija
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: Tako da bi HD 6770 bila adekvatna zamena za HD 5770
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 27.04.2012. 20:50 #414826

status: user
broj poruka: 3797
Ne zelim nikakvu raspravu, samo bih napomenuo da sam i ranije od pojedinih clanova na forumu cuo informaciju da je 5770 za nijansu(jako malu) jaca karta...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot Re: ... 27.04.2012. 20:55 #414827

status: user
broj poruka: 992
sto potvrdjuje pricu koju pricamo ja i ovo dvoje sto su imali prilike da testiraju licno na istim masinama,iste grafike....eto,ta nijansa je po proracunu mog komsije 8%!!!


:: Ne zelim nikakvu raspravu, samo bih napomenuo da sam i ranije od pojedinih clanova na forumu cuo informaciju da je 5770 za nijansu(jako malu) jaca karta..
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 3 OD 8  
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646182.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs