Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
Uhapšen Ratko Mladć
STRANA 4 OD 9  
macoi ratko mladic 26.05.2011. 23:40 #328058

status: user
broj poruka: 52
pobednik survivera je Goran Hadzic.
TADICU OBESI SE


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Masuka Re: ... 26.05.2011. 23:56 #328062

status: user
broj poruka: 360



:: Ацо, колико се сећам, имаш 17 година
::
:: Појма немаш шта се дешавало у околини Сребренице и Братунца 92-93 нити си када тамо у животу био. О Ратку Младићу знаш само што си на У 92 видео, а то је једна велика, сочна ЛАЖ. За разлику од тебе, доста тих ликова сам ЛИЧНО познавао и на то сам поносан. Ти, балавче, не би могао тим људима ни ципеле да чистиш
::
:: Да ли знаш да је српска акција на Сребреницу била КОНТРАнапад ? Не знаш
:: Да ли знаш колико је Срба погинило у претходном нападу муслимана на Братунац ? Немаш појма
:: Да ли знаш колико је тела стрељаних муслимана откопано у Сребреници ? Немаш појма. Око 400 стрељаних и још 800 погинулих у борбама. Остало је гнусна лаж
:: Да ли знаш колико је Срба помрло у муслиманским логорима по Сарајеву ? Немаш појма
::
:: Могао бих овако до сутра. Балавче. Незналицо
::
::
:: Јосиленко
::
:: иста стара песма. Лупеташ максимално. Кажеш
::
:: `...Uhapsili smo ga zato sto je to u nasem interesu..
::
:: Да ли си ти дрогиран док ово пишеш ? Који интерес ? За шта ? Па још кажеш
::
:: `...Srbiju je oslobodio Milos Obrenovic koji je slao Srpske glave sultanu...
::
:: Лаж. Србијa је добила независност након руске победе у руско-турском рату 1828-1829 јер је тако мировни споразум казао, а Милош само добио писмо султана
::
:: `...a ne Karadjordje i cojstvo i junastvo...
::
:: Срам те било. Прочитај две књиге о Првом српском устанку и види како се живело тада у Србији. Није Карађорђе растурио Србију 1812, већ је Наполеон напао Русију, па се Руси повукли из Неготина, а Турци то искористили
::
:: `... zbog ovakvih ljudi koje sam gore opisao mi vise ne kontrolisemo svoju teritoriju ...
::
:: Није него због твојих другара демократа који су деца старих УДБА-ша. То шта су `демократе` урадиле од Србије последњих 11 година, књиге ће се о томе писати. Све су продали и још се задужили, па међу собом поделили, а народ гладан скапава. То нису урадили `бусачи у груди` већ твоје `демократе`. Признај !!
::
::



Sve je tacno! Sve,a iskreno nisam znao za neke od detalja koje si naveo za prvi srpski ustanak
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Grosnica @BataCele 27.05.2011. 00:01 #328064

status: user
broj poruka: 71
Свака била позлаћена у овој краткој лекцији историје младим поколењима. Балав сам, али се трудим да не балавим тамо где су ми границе познатог. Хвала на једином одговору у овој теми достојном читања.
А што се мог доприноса тиче, само ћу подсетити на оно што изгубих у Кравици `93 под ножем Насера и његових османлија. У данима рата који надолазише хвалио се на сав глас одсеченим деловима тела, документованим на видео тракама који је запад глатко игнорисао. Клали су децу, спалили село искаљујући бес над цивилима..животиње у телу човека. На Божић 1993.
Спевали су и песму, бодрећи себе и своје, остављајући светао пример : Ко на Божић у Кравицу дође?
Насера Орића је суд у Хагу, након свега учињеног, пустио на слободу. Нек` им је на част.
Питање је само да ли ће остати ико да све наше `Кравице` чува...што пушком, што од заборава.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JOSILENKO ... 27.05.2011. 00:12 #328069

status: user
broj poruka: 1013
Nadam se da ce Ratko dobiti sta je zasluzio, zajedno sa ostalom bandom koju gore pomenuh (Karadzic, Tudjman, Sloba i Izetbegovic, Hasim Taci i Ramus Haradinaj, Momir Bulatovic, Ante Gotovina i Radomir Glavas, Arkan i Legija, Klinton, Solana, Vesli Klark...)
Bili Srbi, Hrvat, Siptari ili Ameri, pukovnici ili pokojnici, to je sve SLJAM.

Vreme je da raskrstimo sa idiotima i da krenemo dalje. Da gradimo ovu zemlju iz temelja i da saradjujemo sa svetom. Cujes li ovo Bata Cele - SARADJUJEMO? Kao sto to rade normalne zemlje, i normalni ljudi. Ne da se mrzimo i da se volimo, bijemo i mirimo, nego da saradjujemo. Da nalazimo zajednicki interes, da gradimo buducnost. Jel ista od toga ulazi u vas mozak prepun ratova, bitki, mrznje, ozlojedjenosti, kompleksa, ksenofobije, najstarijih naroda na svetu, ciste svete Srpske krvi? A?
Ae laku noc, radim sutra.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
BataCele ... 27.05.2011. 00:25 #328074

status: user
broj poruka: 1532
Тако је Јосиленко !!! САРАЂУЈЕМО !!!

За тебе је сарадња када они намигну, а ми скидамо гаће ? За мене - није.


У политици, лако је водити рачуна о интересу богатих.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Grosnica без коментара 27.05.2011. 00:26 #328075

status: user
broj poruka: 71

@Josilenko ноторно непознавање историје, трпање у кош свега знаног и незнаног из твоје главе, вређање интелигенције свих часних људи који присуствују дискусији. Трећи прекршај, искључење.
Лаку ноћ, почни да размишљаш о чему пишеш и труди се да постујеш конструктивно. Везано за ту уску област лицкања зградица којом се бавиш `12 сати дневно` па не стижеш да ишчиташ оно историје што си у школи пропустио.
Не схваташ тежину својих речи у свој тој журби ка сну Европе, који ти виси пред носом као шаргарепа. Жив био!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
BataCele ... 27.05.2011. 00:29 #328076

status: user
broj poruka: 1532
Јосиленко,

то што ти зовеш `сарадња`, ја називам силовање. Ти нам само предлажеш да се не опиремо док нас силују. Паметно.

Ти процениш за неклога о коме НИШТА не знаш да је идиот ? На основу чега ? На основу дневника У 92 ?

Ти би да `раскрстиш са прошлошћу` тако што ћеш похапсити све који те нервирају, па `нека докажу да нису криви` ?!!! Ја бих тебе ухапсиоо, па да доказујеш своју невиност.

Ниси свестан тежине увреде коју изричеш када гласно подржаваш хапшење тог човека. Лично бих те ставио у исту просторију са његовом родбином, да им објасниш мало око `наших интереса`.


У политици, лако је водити рачуна о интересу богатих.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pedjag eh 27.05.2011. 00:35 #328077

status: user
broj poruka: 424
Bata cele, ne uzbuđuj se. Takvih kao ovaj,ne znam ni koji epitet mu treba dati,nazalost, ima svuda. Bez imalo logike i poznavanje istorije,ali i sa neverovatnom kolicinom straha u sebi savetuje o nekoj saradnji. Amerkancu su u Iraku pobili preko milion ljudi (podatak star nekoliko godina) i nikada nisu nijednog svog generala dali za nesto takvo. Stvar je prosta, nema od sardnje nista, tek kad si dovoljno jak,onda ces da saradjujes. to je ljudska priroda, a dotle ces da budes ugnjetavan i na kraju unisten.Mene njegovi komentari podesecaju na nog malog sa cvikerima u skoli sto ga svi samaraju a on mora da im se prikloni. Svaka saradnja ove vrste te dovodi u slabiji i slabiji polozaj. Za 10 godina saradnje doziveli smo da nemamo vojsku, drzavu, slobodi odlucivanja,a bogami sve sto vredi u zemlji je sada tuđe.Saradnja....? teško
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
AMD Phenom 2 1090t,Gigabyte 870A-UD3,4gb Exceleram 1800mhz,Sapphire HD 6870,2x2 TB Samsung HDD,NZXT m59

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dukiduledu Srbijo moja 27.05.2011. 00:39 #328078

status: user
broj poruka: 826
ko te vodi?Sve sto nam je iole bilo ponos nam je oduzeto...Ponizena zemljo,sa gubavcima i poltronima na celu,ti te vode...Sve najbolje tvoje su oteli i odvukli u kazamate,i pobili tamo...Srpski Heroj je danas prodat.Saradjujemo silno,toliko saradjujemo da ne znamo vise jesmo li Srbi ili nasi najgori neprijatelji..E zemlljo moja,trcis u Evropsku uniju,a tamo nema nista za tebe...I nece te tamo...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Eh, sta ti je sudba - Karla Ponte je ocajnicki htela mladića, tvrdoga 27.05.2011. 01:20 #328081

status: user
broj poruka: 10988
glavića...

@OGringo: nije problem sto smo ga prodali nego sto i tu lovu drugi (odabrani) pokupise, kao i toliko toga...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toothless Re: ... 27.05.2011. 01:42 #328089

status: user
broj poruka: 3241
+1
Nikada u celom istocnom delu Bosne nije bilo toliko Muslimana koliko su oni naveli da je ubijeno u Srebrenici.Ko nije bio i video kolicna je Srebrenica, nema sta da prica o toj temi.A to ko je namontirao zlocin tamo, pokazace vreme, isto kao i za Markale i Racak.Ko pljuje Mladica neka ode malo do Bratunca i Kravice da cuje price kako su bande iz Srebrenice klale sve Srbe redom u okolini Bratunca, kako su pred ocima majke odsekli njenom sinu glavu i igrali fudbal sa njom.Posle toga su tu zenu zapalili zivu...Da nije bilo Generala Mladica, mozda ne bi bilo nikoga od nas, i odavno bi minareti prekrili Beograd...
http://sve.rs/
AMD Athlon II x3 455 - MSI 770 C45 - Hynix 2GB DDR3 - Hitachi DeskStar 500GB - Asus 8600GT - LC Power 600H-12 - Xigmatek Asgard - Philips 222EL LED
3 macke,dve i

:: Ацо, колико се сећам, имаш 17 година
::
:: Појма немаш шта се дешавало у околини Сребренице и Братунца 92-93 нити си када тамо у животу био. О Ратку Младићу знаш само што си на У 92 видео, а то је једна велика, сочна ЛАЖ. За разлику од тебе, доста тих ликова сам ЛИЧНО познавао и на то сам поносан. Ти, балавче, не би могао тим људима ни ципеле да чистиш
::
:: Да ли знаш да је српска акција на Сребреницу била КОНТРАнапад ? Не знаш
:: Да ли знаш колико је Срба погинило у претходном нападу муслимана на Братунац ? Немаш појма
:: Да ли знаш колико је тела стрељаних муслимана откопано у Сребреници ? Немаш појма. Око 400 стрељаних и још 800 погинулих у борбама. Остало је гнусна лаж
:: Да ли знаш колико је Срба помрло у муслиманским логорима по Сарајеву ? Немаш појма
::
:: Могао бих овако до сутра. Балавче. Незналицо
::
::
:: Јосиленко
::
:: иста стара песма. Лупеташ максимално. Кажеш
::
:: `...Uhapsili smo ga zato sto je to u nasem interesu..
::
:: Да ли си ти дрогиран док ово пишеш ? Који интерес ? За шта ? Па још кажеш
::
:: `...Srbiju je oslobodio Milos Obrenovic koji je slao Srpske glave sultanu...
::
:: Лаж. Србијa је добила независност након руске победе у руско-турском рату 1828-1829 јер је тако мировни споразум казао, а Милош само добио писмо султана
::
:: `...a ne Karadjordje i cojstvo i junastvo...
::
:: Срам те било. Прочитај две књиге о Првом српском устанку и види како се живело тада у Србији. Није Карађорђе растурио Србију 1812, већ је Наполеон напао Русију, па се Руси повукли из Неготина, а Турци то искористили
::
:: `... zbog ovakvih ljudi koje sam gore opisao mi vise ne kontrolisemo svoju teritoriju ...
::
:: Није него због твојих другара демократа који су деца старих УДБА-ша. То шта су `демократе` урадиле од Србије последњих 11 година, књиге ће се о томе писати. Све су продали и још се задужили, па међу собом поделили, а народ гладан скапава. То нису урадили `бусачи у груди` већ твоје `демократе`. Признај !!
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toothless Re: ... 27.05.2011. 01:47 #328090

status: user
broj poruka: 3241
Mali si ti i nistavan da jednog takvog coveka nazivas idiotom.Njegovu su cerku ubili zato sto je branio Srbe, nesretnice od malena.Nemoj da lupas gluposti ako nisi upucen.
http://sve.rs/
AMD Athlon II x3 455 - MSI 770 C45 - Hynix 2GB DDR3 - Hitachi DeskStar 500GB - Asus 8600GT - LC Power 600H-12 - Xigmatek Asgard - Philips 222EL LED
3 macke,dve i

:: Nadam se da ce Ratko dobiti sta je zasluzio, zajedno sa ostalom bandom koju gore pomenuh (Karadzic, Tudjman, Sloba i Izetbegovic, Hasim Taci i Ramus Haradinaj, Momir Bulatovic, Ante Gotovina i Radomir Glavas, Arkan i Legija, Klinton, Solana, Vesli Klark...
:: Bili Srbi, Hrvat, Siptari ili Ameri, pukovnici ili pokojnici, to je sve SLJAM
::
:: Vreme je da raskrstimo sa idiotima i da krenemo dalje. Da gradimo ovu zemlju iz temelja i da saradjujemo sa svetom. Cujes li ovo Bata Cele - SARADJUJEMO? Kao sto to rade normalne zemlje, i normalni ljudi. Ne da se mrzimo i da se volimo, bijemo i mirimo, nego da saradjujemo. Da nalazimo zajednicki interes, da gradimo buducnost. Jel ista od toga ulazi u vas mozak prepun ratova, bitki, mrznje, ozlojedjenosti, kompleksa, ksenofobije, najstarijih naroda na svetu, ciste svete Srpske krvi? A
:: Ae laku noc, radim sutra.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro haha 27.05.2011. 02:40 #328102

status: user
broj poruka: 1959
Da li je josilenko bio u vojsci i zna li cinove, nadji mi demokrato sto saradjujes jos jednog pukovnika-generala u ovoj zemlji, to je covek koji je bio mnogo strog kao vojnik komadant a sa druge strane da ga nije bilo gde bi bila i krajina

jebala te evropa da prihvatam poreze koji su pod turcima bili oko 10% a sad 18% a mi slobodna zemlja pa da prihvatam bolesti da moramo da prihvatamo pedere i kojekakve nenormalnosti zarad nekog ulaska medju iste ludake...

imali smo naredjenje za napad na sarajevo pre vukovara a mi smo se povukli onda su oni napali tako je probijeno sarajevo a ovom coveku se odaje pocast

T.S.A.R. Nuclear fire power

My childhood http://www.youtube.com/watch?v=ArQap_viOS8



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Ostalo je jos jedno da se odradi pa ce onda da nas razmatraju... 27.05.2011. 03:03 #328107

status: user
broj poruka: 7760
Ekumenstvo...

E kad se to desi ja prelazim u zelene pa neka se Mlatikan i SPC nose u tri lepe...

Ovi dusu nemaju, moral nemaju, ideje nemaju... jedino sto imaju su licni interesi...

Zelim da me puste iz ovog matriksa...

Tomato Republic Of Serbia !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
maxxio General Ratko Mladić 27.05.2011. 03:11 #328108

status: user
broj poruka: 665
Još jedna odvratna sramota, još jedno grozno poniženje...
Po 1000-ti put u poslednjih 10-tak godina me je sramota što sam Srbin, jer je teško zamisliti da bi ovako nešto, pa još na tako sraman način, uradili najgori čergari, a kamoli nacija koja iole drži do sebe i svog dostojanstva...
Sa čisto ljudskog aspekta je mučno gledati kako ljudsku i vojničku gromadu poput Mladića sada razvlači najodvratniji ljudski šljam, jer se i najgori pacovi okuraže kada vide vezanog lava.
U tom kontekstu treba posmatrati i pisanje pojedinih paramecijuma na ovoj temi.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Nisam imao nameru da se mesam ali me pogodilo.. 27.05.2011. 04:21 #328114

status: user
broj poruka: 18472
Neki se vode idejom kapitalistickog sistema ziveci da prodaju dupe zarad `boljeg` sutra svog licnog interesa!
Nema vece sramota od ovog sto se desava,sto se vec desilo i sto ce se u buducnosti desavati.
Dok god smo pod ovim rezimom vlasti nista bolje se ne moze ocekivati!
Vec nekoliko puta za ovakve i slicne stvari sam rekao da me je sramota sto sam Srbin !

Ove sto bi Amerima (zapadu) bulju prodali zarad `SARADNjE` prvo bi preporucio da prevazidju osnovni stepen evolocije iz pavijana (Darvinova teorija) u coveka naucivsi sta znaci imati obraz i stati ispred lica pravde ,imati osecaj za patriotizam i voleti i ceniti svoj narod postovajuci one koji su se borili za bolje sutra svih nas koji guzicu nismo mrdnuli iz toplog kreveta i krova nad glavom dok su oni prolivali krv za nase bolje sutra!

Sta ucini par reci naspram tolike inteligencije.Bravo Bato.U iskustvu mudrost lezi.Moje postovanje.


Za sve srbe za kraj da vam saopstim da je vas dragi predsednik ovim cinom prodao vasu lozu,vase poreklo,nase kulturno nasledje,sve ono sto nas cini Srbima je izgubljeno u samo jednom gnusnom potezu zarad njegove sopstvene koristi !
Sto se mene tice visio bi na prvoj banderi!

Ostali koji misle da je ovo nebitno jednostavno ne shvataju sirinu celokuopne situacije ovakvog desavanja i same posledice koje sleduju.Dragi moji,ne moze nam biti bolje,bice nam samo gore!

MI SRBI SMO JEDNE OBICNE GNJIDE!

Amerikanizaizacija



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Hyper Mislim da je Sv.Nikolaj ovde sve rekao za danasnje Srbe!! 27.05.2011. 04:38 #328116

status: user
broj poruka: 563
`Нису Срби кано што су били. Лошији су него пред Косовом, На зло су се свако измјенили.Ти им даде земљу и слободу, Ти им даде славу и побједу, И државу већу Душанове, Ал даром се твојим погордише, Од тебе се лицем окренуше. Господа се српска изметнула, На три вјере оком намигују, Ал ниједну право не вјерују, Православље љуто потискују. Одрекли се српскога имена, Одрекли се својих крсних слава, Свеце своје љуто увредили. А ко диже цркву задужбину, Не диже је Теби него себи. Цркве дижу да их виде људи, Цркве дижу, Богу се не моле, Нит Божији закон испуњују. Великаши правду погазили, Богаташи милост оставили, Не поштује млађи старијега, Но се млађи паметнији гради, Нит нејаког јаки подржава, Већ га ломи док га не саломи, Нит сусједа сусјед оправдава, Већ се куне криво за неправду, Због блатњаве земље од аршина свештеници Вером ослабили, Нит дјевојке држе дјевојаштво, Свилу носе грехом се поносе, Млади момци поштењу се смију, А свој разврат ни од ког не крију, Нити народ за недјељу мари, Ни за празник ни обичај стари, Нит празником цркве испуњује, Празне цркве ка пећине пусте, Празне душе, па празне и цркве. Свуд се црни црно безакоње. Стид ме једе и стид ме изједе. Због гријеха народа мојега, Што и мене држиш близу себе. Зато плачем мој Предраги Спасе, Вјечност ми јс кратка за плакање, Волио бих и у паклу бити, Само Срби да се Богу врате`.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
valdemar da rasčistimo neke stvari 27.05.2011. 04:54 #328117

status: user
broj poruka: 55
NEMA NIKAKVOG RAZLOGA DA ŠTITIMO PRAVE ZLOČINCE.

Zločini su se evidentno desili i u Srebrenici i na drugim mestima,to nespori niko,ali oko razmera i okolnosti pod kojima je došlo do zločina postoje vrlo različita mišljenja, kažem mišljenja jer tek treba istražiti i dokazati šta se stvarno desilo, zato sudovi i postoje a vi gospodo ne žurite sa optužbama i zaključcima na osnovu medijskih informacija koje su obojene već prema tome ko ih plasira i prepune su dnevno-političkih fabrikacija.

Koncept KOLEKTIVNE KRIVICE nekima ovde mio je samo svetlija nijansa jedne prilično ružne pojave koja se naziva RASIZAM.Kriviti celu jednu naciju za zločine pojedinaca je MONSTRUOZNO a prihvatati krivicu za postupke drugih samo zato što smo iste nacije,boje kože ili religije je NEPAMETNO.Po toj logici ja zato što sam belac treba da se stidim postupaka trgovaca crnim robljem ili zato što sam doktor ko i dr.Mengele....

Osim toga priča o individualizaciji krivice bi imala smisla da mi nismo kao čitav narod već kažnjeni ekonomskim sankcijama i bombardovanjem bez odobrenja UN,to je kazna pre sudjenja.

Ratko Mladić je Bosanski Srbin rodjen u Bosni i kao pripadnik Vojske Republike Srpske je navodno počinio zločine u Srebrenici,Sarajevu itd. kako se ja ili bilo ko drugi ko nije bio prisutan na mestu zločina mogu stideti,izvinjavati ili osećati odgovornim zbog toga ?????????????

Ich bin vLad@n
Da ja sam polu Srbin 1/4 Hrvat i 1/4 Nemac pa se evo stidim zbog Srebrenice,Jasenovca i Aušvica sve u krug a u pauzama se i samo-kažnjavam čitajući postove Josilenka,Ace,Maxxia i ostalih boraca za ljudska prava NATO trupa i selektivnih grupa.

Na sudu je da utvrdi istinu ALI taj sud Haški sud se za proteklih 15.godina pokazao na žalost kao sredstvo političkog pritiska i u službi interesa NATO moćnika, vrlo selektivno se proglašavao nadležnim ili ne nadležnim po potrebi onih snaga koje su i podmetnule požar pod Balkansko`bure baruta`
HAŠKI SUD JE PRISTRASAN TO JE ŽALOSNA ISTINA jer se sudjenje za zločine koristi za prekrajanje granica na Balkanu.
Taj sud nije vratio Srpske ibeglice ni u Hrvatsku ni na Kosovo a samo delimično su se vratile u BiH.

`Kadija te tuži - Kadija ti sudi` ali tek pošto te je Kadija izbombardovao.

Ako neko misli da je prihvatljivo zbog 40 mrtvih terorista u Račku bombardovati do uništenja celu zemjjlu i pri tome ubiti 42.dece od ukupno broja ubijenih onda nek se stidi sam svoje `pameti` pa nek objašnjava njihovim porodicama šta je to kolektivna krivica i da to tako treba.

U veku informacionih tehnologija mnogo je zalutalih ovčica a sve zbog globalnog medijskog monopola.

POTPUNO JE SVEJEDNO DANAS _____ CNN = NBC = CBS = BBC = SKY = RTS = B92 ______ ZAR VAS TO NEPLAŠI?

DECO! MANJE GLEDAJTE TV jer su vaši stavovi samo odjek medijske slike kojoj ste izloženi LAŽAN JE TAJ VIRTUELNI SVET U KOJEM ŽIVITE.

I ZAPAMTITE: - Virtuelni zločinci su pravi heroji a virtuelni heroji su pravi zločinci.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
kuglice PUSTI SRBI I NJIHOVI MOZGOVI 27.05.2011. 08:30 #328119

status: user
broj poruka: 391
CEO ZIVOT ZIVIMO U ZABLUDI DA SMO KAO NESTO MUDRI I PAMETNI! CCC A NE ZNAMO KOLIKO SMO JADNI I BEDNI! CEO ZIVOT SAMI SEBE IZDAJEMO I IZDAJEMO LJUDE KOJI SU DALI SRCE ZA OVU ZEMLJU! NEMCI TRAZE DA PROLAZE KROZ SRBIJU SAMO DA KORISTE NASE PUTEVE MI OCEMO DA RATUJEMO CELA VEKA SE KURCIMO ALI CELA VEKA A U STVARI SMO OGROMNE PIZDETINE PONEKAD SE STIDIM STO SAM TO STO JESAM! DA NAS SPORTISTI NISU VADILI GODINAMA U NAZAD PA NE BI NIKO ZNAO ZA NAS COBANE!NECU NI DA SPOMINJEM KAKO CEO ZIVOT TRAZIMO NEKU BRACU KOJA NAM GORE OD SINA BRUTA ZABIJA NOZ U LEDJA KA NPR HRVATI I CRNOGORCI! DA NIJE BILO SLOBE RATKO BI SE GLAT IZBORIO DA IMAMO MORE ALI SLOBA JE ZIVOTINJA! RATKO OSVOJI 5 GRADOVA HRVATI UHAPSE ARKANA I PUSTE DA SE BRANI SA SLOBODE U SRED RATA HAHAHAH PODRAZUMEVA SE DA SMO SE ODMAH POVUKLI KAO ODGOVOR NA USLUGU PUSTANJA GNJIDE OD COVEKA!
SVE U SVEMU NAS TREBA SVE U ROBLJE!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
strela75 @ EU/UN/USA/... pusikare 27.05.2011. 08:50 #328121

status: user
broj poruka: 1588
Da niste mozda deca navedenih:
http://tinyurl.com/4ynq6vr
ili ovih:
http://tinyurl.com/43mzgtq

pa branite sistem ovakvim zarom?

Pozdrav.
-
Just look at us.Everything is backwards. everything is upside down.Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ajde bre mars u Hag 27.05.2011. 09:01 #328126

status: user
broj poruka: 18944
.I.
voditi ljubav a ne rat!


::
:: .I
::
:: Napoko
:: Eto kraja toj dosadnoj prici jurilli ga citavu deceniju koji smor, peder nije hteo da se preda
:: Aj sad kraj toj prici idemo dalje....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toothless Re: @ EU/UN/USA/... pusikare 27.05.2011. 09:17 #328129

status: user
broj poruka: 3241
Nema svrhe raspravljati se sa onima koji su zaludjeni `demokratijom` i `evropskim vrednostima`.Kao i uvek,i ovde se pokazalo da su to samo zaludjeni ljudi koji trce sa sargarepom, a ne poznaju nimalo istoriju svog naroda, i koji bi zemlju prodali samo da njihovom dupetu bude dobro.Ako nemate pojma o dogadjajima koji su se desili u ratovima u Bosni i Hrvatskoj, nemojte da lupetate i da pljujete ljude koji su zasluzni sto ste vi danas zivi, i sto se Jasenovac nije ponovio usred Beograda.Lako je pljuvati svoj narod kad je u govnima, onda ste mnogo hrabri.Ne treba da se stidimo sto smo Srbi jer Tadic i ostala govna nisu Srbi(Tdaic je sam rekao da njegova deca nisu samo Srbi).Ja sam ponosan sto sam Srbin i ponosan sam na sve svoje pretke koji su svesno isli u smrt, onda kada nisu imali nista sto mi danas imamo, onda kada je bilo mnogo gore nego danas.Da su se oni ponasali kao ovi `demokratori ` danas, ne bi kamen na kamenu od Srbije ostao.Da je zapadu stalo do nas, ne bi nam oni Jugu rasturili.Ali, Srbi su nepokoriv i neunistiv narod koji je vecito trn u oku svima, svako bi hteo parce Srbije.Pakao smo prezivljavali pod Turcima, pod Bugarima, Austro-Ugarima i Nemcima.Isterivali su nas iz rodjene zemlje, ali smo uvek opstajali i pobedjivali...sami!Procitajte malo, makar o I Svetskom ratu, pa cete saznati kako je Srpska vojska SAMA proterala i unistila Austro-Ugarsku i Nemacku vojsku koja je okupirala Srbiju.Isto je i danas, svi su oni zedni srpske krvi i zemlje...
http://sve.rs/
AMD Athlon II x3 455 - MSI 770 C45 - Hynix 2GB DDR3 - Hitachi DeskStar 500GB - Asus 8600GT - LC Power 600H-12 - Xigmatek Asgard - Philips 222EL LED
3 macke,dve i

:: Da niste mozda deca navedenih
:: http://tinyurl.com/4ynq6v
:: ili ovih
:: http://tinyurl.com/43mzgt
::
:: pa branite sistem ovakvim zarom
::
:: Pozdrav
::
:: Just look at us.Everything is backwards. everything is upside down.Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spiritualit
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JOSILENKO ... 27.05.2011. 09:19 #328130

status: user
broj poruka: 1013
Lelecite jos malo nad svoom nesretnom kolektivnom sudbinom ko neke babe narikace. Svi nas mrzeee, uuuu, k@r@ju nas u bulju, uuuuuu. Niste za bolje. Sto se niste bunili kad su vas uvlacili u ratove, nego sad kad moramo da placamo cehove.
Znam ja ko je general i koji su cinovi, a o pukovniku i pokojniku je pesma Azre. Al ti to ne bi znao, jer je Dzoni Stuulic poluhrvat, nije CIST SRBIN kao ti, pa je zbog toga smrad, jel da? Nije ubermensch, nema cistu krv. Zbog ovakvih majmuna Dzoni i zivi u Holandiji.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
strela75 @josilenko 27.05.2011. 09:32 #328132

status: user
broj poruka: 1588
ajd` sa svojim pajtasima pod ruku:
http://www.youtube.com/watch?v=scE2jAHs05g

To je ta `buduca elita`

Pozdrav.

-
Just look at us.Everything is backwards. everything is upside down.Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
breket Analogija odnosa USA & Srbije 27.05.2011. 09:51 #328135

status: user
broj poruka: 16
Kada mi neko uperi pištolj u glavu i kaže mi da je u mom intresu da saradjujem ja sam prinudjen da mu poverujem i da se povinujem ali to neznači da smo prijatelji i neznači da kad pretnja prestane da ću prestati da sledim svoj interes.

Prema tome vi što nemate granicu ispod koje nećete ići i vrednosti preko kojih nećete preći u svojoj težnji ka `civilizovanoj Europi` ste pravi problem,takvi vode ovu zemlju zadnjih desetak godina i rezultati su očigledni - čemer i jad.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 4 OD 9  
Broj postavljenih tema: 60283. Broj poslatih odgovora: 646174.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs