Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
World of Tanks
STRANA 4 OD 27  
djokosrb Pa ja invite nemam sad cu da proverim josh jednom 27.09.2011. 20:17 #363403

status: user
broj poruka: 6875
elem,zavisi kako volish da igrash.

TD su pre svega klasicna steka,postoije neki koji imaju dobar prednji oklop i top koji je primoravaju da se ide malo napred.Kao sto je npr. hetzer ,njegov zadnji top od 75mm ima manji pentetration nego zadnji marderov top a sa hetzerom nalecesh na jace protivnike.
Ali zato hetzer 105mm+HE municija raskida sve od 1 do 4 tiera iz prve,ako lepo pogodish sa strane,heavy tenkovima V tiera (kv,t1)skida 30% a ja sam uspeo pz IV-rci da odvalim 80%,pa ti vidi.
Jedino sto je top neprecizan i sporije puni od 75mm ,mozesh oko 9 granata u minuti da ispalish,75 mm 15-16,ali zato kad zvekne raskida.
S`druge strane marder i stug III su sniperi,topovi od 75mm imaju manji dmg,solidan penetratio,ali su zato precizni i brzo se pune,i coveka mozesh da odvalish sa pola mape.
Nzm sa marderom bataljujem,hetzera sam obozavao zbog toga sto vecinu scouta iz jednog i cao,dok stug III(koji je jedan od najbolji money maker-a u igri)ne volim,iz prostog razloga ,UBIJA GA MATCH system,dobar je za tenkove do VI tiera,ali posel toga sranje.A u 80% partija nalecem na VII i VIII tier i stalno sam pri dnu,tako da rezultati sa njim nisu dobri,ali pare pravi samo tako,jednom sam dobio partiju skinuo cetvoricu (kad sam dobio solidan match) i zauzeo bar 40% baze i dobio 23 000 srebra,sto je sa tenk V nivoa fantazija,kad izgubish i ne uradish nishta min 8 000 dobijash.
Sto se tice sovjeta Su-85 je extra na nivou stuga mozda i cak bolji,samo nzm kakav je njemu match system,ali zato prethodni su-76,su-85b su cist shit u poredjenju sa marderom II i Hetzerom.
Sto se tice amera,njihovi II i III tier TD su daleko iza mardera I panzerjagera,a IV i V imaju kupolu i zbog toga se ipak sa njima igra drugacije.


edit:jesi ti na eu serveru?nisi valjda otisao na americki?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DarkDawn Re: kaze da je poslat invite 27.09.2011. 20:22 #363404

status: user
broj poruka: 697
Nadji liniju tenkova koja ti najvise odgovara pa prvo igraj nju, al znaj da kad dodjes vec do tier 8 bez premiuma tesko da ces moci da igras samo taj tenk, znaci treba ti moneymaker. Po meni za to su ti najbolji tier 5 tenkovi (ja koristim stuga). I sve u svemu bez premiuma treba puno igranja da bi dostigao top tenkove al nije ne moguce, ja sam prvo zavrsio ruske tank destroyere i mediume pa sad idem dalje polako. I da ako vidis da ti ide sa TD-ima igraj sanjima jer su po meni najbolji, evo ja za 6500 partija imam 10500 unistenih, a najvise igram tank destroyere.


:: reci mi jel pametno da trosim vreme na razvoj i drugih tenkova npr. svapskih imam pzII pa sam nakupio neko iskustvo, a mogu da kupim murder II ili hetzera??
::
:: http://www.youtube.com/watch?v=gVPjsWoiY9
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb re:Re: kaze da je poslat invite 27.09.2011. 20:24 #363405

status: user
broj poruka: 6875
Drugim recima ti ne silazish :)
Jebiga igram i dotu :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DarkDawn Re: re:Re: kaze da je poslat invite 27.09.2011. 20:26 #363407

status: user
broj poruka: 697
sad u zadnje vreme i ne igram puno :D
Ako neko igra neki tier 8 nek se javi za toon, sad sibam ferdinanda xD


:: Drugim recima ti ne silazish :
:: Jebiga igram i dotu :
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb Ferdinand je keva 27.09.2011. 21:39 #363420

status: user
broj poruka: 6875
Pravi primer Td-a jak top i dobar prednji oklop,vecini ostalih kao neki hibridi.
Mada pojedine hibride volim,zbog brzine.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
kretenino poz 27.09.2011. 22:54 #363433

status: user
broj poruka: 37
jedan savet budzite tenk sa kojim mislite da igrate i sve to u kombinaciji sa haubicom jer arty donosi lepe pare,verujte mi onaj ko nema premium nalog imace kanije problem sa parama,sve je lepo do 6 tiera kad se moze zaraditi a posle ako gubite odu pare i morate igrati s slabijim tenkovima da nadoknadite,jbg takva je igra nisu oni tako blesavi sto su je pravili,da me neshvatite pogresno naravno moze se igrati bez premium naloga ali napredovanje je uzasno sporo(problem sa parama),ja imam premium igram vec 5 meseci i imam trenutno VISKA 15 miliona para i elitne tenkove:
IS-4
E-50
ferdinanda
lowa
jos malo pa naubica- object 261

i mogu da kupim IS-7,jagdtigra ali necu cekacu ruski patch za havy tenkove i nove destrojere a do tada cu ici na nemce i voziti E-100,premium je cudo hebe kevu.

trenutno sa haubicom object-212 zaradjujem lepe pare prosek oko 30000 po bitki a lowa ne smem ni da spomenem PERFECT-MONEYMAKER

P.S-necu da se hvalim nego kazem iskreno kako stvari stoje,jer drugar mi igra bez premiuma i nemoze da kupi MAUSA jer nema novaca(fali mu` samo` 5 milki i morasa slabijim tenkom da zaradi te pare),zato savetujem da igrate u kombinaciji sa haubicom jeftine su za popravak i lepe pare donose,jeste,najbolji je premium nalog ali jbg nismo svi u mogucnosti da ga koristimo.POZ i SRETNO




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
kretenino poz 27.09.2011. 23:02 #363437

status: user
broj poruka: 37
da dodam onaj ko nevoli haubice lepe pare donosi tier 5,KV,PANZER 4

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb re 27.09.2011. 23:04 #363438

status: user
broj poruka: 6875
Stug III takodje,mada ga (kao sto rekoh)match system unistava.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VozD1912 zar taj ferdinand nije elephant? 27.09.2011. 23:38 #363449

status: user
broj poruka: 949


http://www.youtube.com/watch?v=gVPjsWoiY9E


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DarkDawn Re: zar taj ferdinand nije elephant? 27.09.2011. 23:48 #363453

status: user
broj poruka: 697
Ovde ti sve lepo pise http://en.wikipedia.org/wiki/Elefant


::
::
:: http://www.youtube.com/watch?v=gVPjsWoiY9
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vaskev re 28.09.2011. 00:23 #363462

status: user
broj poruka: 1673
Ferdinand je ekstra, staviš lepo rammer, ventilaciju i coated optics, posada na 100% i prvi sekundarni skill odaberi kamuflažu i uživancija. JagdTigar je još moćniji ali zahteva više pažnje u igri i dobru podršku od saigrača koju najčešće nemaš. Marder 2 je po meni pravi TD za uživanciju, Stug III je odličan ali i JagdPanter, jedina mana mu je to što je veoma često u prejakim partijama. KV i dan danas čuvam i odigram po neku partiju i svaki put me oduševi kako je to čudo dobro, odavno je elitni ali je još uvek u garaži. A Lowe je keva, svaka druga treća partija je oko 70-100K zarade. Pre neki dan, na početku partije spotujem IS­4 i roknem ga jednom sa strane i pošto sam bio sam u ulici smrti (ispod crkve) ja umesto da kliknem na F7 (Help) ja greškom na sleep i mašina se ugasi, kad sam se vratio u partiju naravno već sam zaginuo. Sačekam kraj kad ono pobeda i ja zaradio 35k kredita i potrošio 1K za jednu granatu.

WOT Nick: Vaske

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb Ma jedva cekam 28.09.2011. 00:58 #363470

status: user
broj poruka: 6875
novi patch,rekose da ce tu moci da se bira mod do kog tiera ocesh da igrash.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Rancesco85 re 28.09.2011. 01:07 #363471

status: user
broj poruka: 724
Ja presao malo i na nemacku stranu, stigao do tigra koji iskreno i nije nesto posebno, iskreno sam mislio da ce biti malo bolje nagruvan. :) Mnogo mi se svideo i vk3610, po meni vrhunski medium tenk.

LIFE HAS GIVEN ME MUCH,MAYBE TAKEN MORE!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ICEsd re: 28.09.2011. 02:13 #363480

status: user
broj poruka: 2156

Eve sta ce sve da se desi do kraja:

http://overlord-wot.blogspot.com/2011/04/full-tech-trees-revised-and-improved.html

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bosh ee ljudi kako se zovete u WoT-u??? 28.09.2011. 02:44 #363483

status: user
broj poruka: 1332
ja kupio nedavno is3 znaci pojo me ziv:Ppopravka 12k municija(prosek)9k zarada 8k-14k(sve prosek)znaci uvek padam u minus!!!!i sad sam kupio ponovo KV..znaci taj tenk mi je najbolji zato sto ni jedan tier 5 nema takve topove kao on..ima i armor dobar.sad idem na s-51,takodje sam otkljuco grillea..samo mi fale 100k :)))ali brzo ce to sa kv-om..KV rules!!

moja azdaja!!!
biostar 8600gt OC 512 ddr2
ga m52s s3p rev 2.0
4x1gb ddr2
amd athlon x2 5000+ 3.0ghz
atx 400w

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VozD1912 - - 28.09.2011. 15:35 #363538

status: user
broj poruka: 949
djebrohangar se zovem u WoT aj dodaj pa da cepamo

http://www.youtube.com/watch?v=gVPjsWoiY9E


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ICEsd Re: ee ljudi kako se zovete u WoT-u??? 29.09.2011. 08:55 #363717

status: user
broj poruka: 2156
Nemo da koristis 122mm granate i neces otici u minus, a sto se kv tenka tice sherman i jumbo ih jedu za uzinu.


:: ja kupio nedavno is3 znaci pojo me ziv:Ppopravka 12k municija(prosek)9k zarada 8k-14k(sve prosek)znaci uvek padam u minus!!!!i sad sam kupio ponovo KV..znaci taj tenk mi je najbolji zato sto ni jedan tier 5 nema takve topove kao on..ima i armor dobar.sad idem na s-51,takodje sam otkljuco grillea..samo mi fale 100k :)))ali brzo ce to sa kv-om..KV rules!
::
:: moja azdaja!!
:: biostar 8600gt OC 512 ddr
:: ga m52s s3p rev 2.
:: 4x1gb ddr
:: amd athlon x2 5000+ 3.0gh
:: atx 400
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
KalifNS StugIII? 29.09.2011. 12:07 #363748

status: user
broj poruka: 1017
Ja to dobijam cesto sa T50
Naravno ako ga prvi vidim :D i sam je :D

KalifNS i tamo kao i ovde.


najidealnije
idealno

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bosh da ali ja sermana 29.09.2011. 12:53 #363759

status: user
broj poruka: 1332
pojedem sa kv-om kad ga vidim.)

moja azdaja!!!
biostar 8600gt OC 512 ddr2
ga m52s s3p rev 2.0
4x1gb ddr2
amd athlon x2 5000+ 3.0ghz
atx 400w

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb U celoj toj prici 29.09.2011. 13:10 #363764

status: user
broj poruka: 6875
Marder II je keva :)

A sto se tice t-50 vs stug III,onako kako ja igram i sta imam od eqimpenta,t-50 bataljujem sa marderom ,a kamoli sa stugom,jesu light tenkovi dobri,ali ako ti na tank destroyera nabacish camouflage web i binoculars i ustekash se u zbunicu,light tenka vidish na pola mape,nzm ja nemam nekih problema sa ligth tenkvima sa mojim marderom pa i stugom.
A tek sa hetzerom sta sam im radim,105mm+He ammo jedan pogodak sa strane i skoro svaki tenk od I-IV tiera pada iz prve :)Pz IV sam odvaljivao tako i po 70-80%.A crew jedva da je bio na 85% ,a sta bi tek bio da je na 100% kao na ovom marderu sad.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Rancesco85 re 29.09.2011. 15:22 #363817

status: user
broj poruka: 724
Aj vidim da mnogi od vas imaju premium pa reko da pitam koji je nacin da se kupi iz Srbije... Inace slazem se da je marder vrhunski td.

LIFE HAS GIVEN ME MUCH,MAYBE TAKEN MORE!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tonce premijum nalog 29.09.2011. 17:53 #363861

status: user
broj poruka: 408


jel zna neko kako i gde uplatiti za premijum nalog iz Srbije ? :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vaskev re 30.09.2011. 12:26 #364020

status: user
broj poruka: 1673
Možeš uplatiti preko Visa Internet kartice, lepo odeš u Intezu i otvoriš devizni račun sa dotičnom karticom, sačekaš 5­-6 dana i kada te pozovu da je pokupiš lepo uplatiš koliko želiš i sačekaš 24h (važi samo ako si tog dana dobio karticu) i uplatiš. Važno je znati neke sitnice. Naime, za uplatu sume 19,95evra (5500 golda), na računu moraš imati bar 21­ - 22evra jer se prilikom transakcije prvo rezerviše uvećana suma a kasnije se izvrši skidanje sa kartice tačne sume. Ukoliko uplatiš samo 20 evra naplata 19,95 neće biti prihvaćena. Uplata na WOT-u pomoću Visa Internet i sličnih se najjednostavnije i bez provizije vrši preko Playspan servisa. Ova opcija se bira prilikom odabira kupovine zlata na serveru a posle odabira količine zlata. Kupovina se obavlja kada si logovan kao korisnik WOT-a tako da uplata nekoga na tvoj nalog podrazumeva davanje šifre i lozinke što je rizično ukoliko nije neko u koga možeš imati povetenje.

WOT Nick: Vaske

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb Sad nabudzih Marderu II 100% crew 30.09.2011. 16:08 #364094

status: user
broj poruka: 6875
E sad da svima uzmem camouflage kao skill ili kako?
Posto repair i fireworks mi i nije bash potrebno?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vaskev Re: Sad nabudzih Marderu II 100% crew 30.09.2011. 16:56 #364103

status: user
broj poruka: 1673
Ja na sve TD - ove stavljam:
1 sekundarni - kamuflažu za sve članove
2 sekundarni - repair
3 sekundarni - firefighting

za tenkove prvo repair, firefighting pa kamuflažu.

Ukupni skil se dodaje kao procenat koji se deli na sve clanove pa se sabira sa glavnih 100% tako da kada svih 5 člana posade imaju i sekundarni skil na 100% onda dobijaš
realnih 110% ukupnog skila. Ovde ima i malog odstupanja jer se komandiru skil malo drugačije računa, on može imati i 115% sa 100% osnovnog i 100% sekundarnog skila. Sve ovo imaš na njihovom sajtu ako te baš interesuje do detalja.

WOT Nick: Vaske

:: E sad da svima uzmem camouflage kao skill ili kako
:: Posto repair i fireworks mi i nije bash potrebno
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 4 OD 27  
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646177.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs