Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Tips and Tricks
(Ne)povoljni oglasi
STRANA 40 OD 41  
sashai Re: Prodaje stvari skuplje nego u radnji i to jos bez garancije!!! 09.11.2013. 23:17 #525413

status: user
broj poruka: 417
Aco, suvise si mlad da ti procenjujes da li doticni trgovac prodaje krsh po cenama vecim nego u radnji. On bre zivi od toga i nije neki skorojevic i svakako nije neposten. On drzi komponente na oglasima po 6 meseci dok ne naidje pravi kupac. Nije on od onih sto prodaje za sitne pare i zeli da namlati pare na brzinu prodajuci svakom ko se javi svoje komponente, ne. On brizljivo svaku komponentu obrise od prasine, temeljno ispita da li rade na vecem kloku od fabrickog (cpu), temeljno utvrdi da teraju 99.99% igara (graficke), tek onda formira cenu, a sve u skladu sa trzistem. Dobro, to sto se nekad desi da ispod ili iznad njegovog oglasa neko nudi isti cpu kao njegov za duplo manje para je cisto podmetanje nelojalne i hohshtaplerski nastrojene konkurencije.
Elem, nemoj Aco prebrzo da sudis o coveku. Ok?


:: http://goo.gl/OM0aLR - Nemam komenta
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
100tinalog :P 09.11.2013. 23:53 #525440

status: user
broj poruka: 1219
Stvarno ima careva.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ByteBite Ko ce kome ako nece svoj svome 10.11.2013. 02:41 #525463

status: user
broj poruka: 33
@sashai


Postovani gospodine, u kakvim ste partnerskim odnosima sa h4v0kk-om? Topdzija ili furundzija? Uz duzno postovanje prema Vasoj emotivnoj vezi za doticnim, smesnije i tupavije pravdanje nisam u zivotu procitao. Medvedja usluga u svom najgorem obliku.

Citati:

1. On drzi komponente na oglasima po 6 meseci... - > To znamo. To je ocigledno.
2. Nije on od onih sto prodaje za sitne pare... - > I to vec znamo, hvala. Zbog toga je istinita stavka 1.
3. On brizljivo svaku komponentu obrise od prasine... - > E to nismo znali! Ma sta kazete? Bas onako lepo obrise? E onda je sasvim opravdana stavka 2.
4. Dobro, to sto se nekad desi da ispod ili iznad njegovog oglasa neko nudi isti cpu kao njegov za duplo manje para je cisto podmetanje nelojalne i hohshtaplerski nastrojene konkurencije. - > Ovu izjavu tesko da je iko normalan u stanju da objasni. Ja bih Vas prijateljski zamolio da dok uzimate antidepresive ne konzumirate alkohol.


Kakogod, hvala na javljanju. Lepo ste nas nasmejali.
Pozdravite puno Ivana.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sashai Re: Ko ce kome ako nece svoj svome 10.11.2013. 09:27 #525491

status: user
broj poruka: 417
Mislim, shta reci? Bas bih voleo da znam ko je iza ovog naloga.


:: @sashai
::
::
:: Postovani gospodine, u kakvim ste partnerskim odnosima sa h4v0kk-om? Topdzija ili furundzija? Uz duzno postovanje prema Vasoj emotivnoj vezi za doticnim, smesnije i tupavije pravdanje nisam u zivotu procitao. Medvedja usluga u svom najgorem obliku
::
:: Citati
::
:: 1. On drzi komponente na oglasima po 6 meseci... - > To znamo. To je ocigledno
:: 2. Nije on od onih sto prodaje za sitne pare... - > I to vec znamo, hvala. Zbog toga je istinita stavka 1
:: 3. On brizljivo svaku komponentu obrise od prasine... - > E to nismo znali! Ma sta kazete? Bas onako lepo obrise? E onda je sasvim opravdana stavka 2
:: 4. Dobro, to sto se nekad desi da ispod ili iznad njegovog oglasa neko nudi isti cpu kao njegov za duplo manje para je cisto podmetanje nelojalne i hohshtaplerski nastrojene konkurencije. - > Ovu izjavu tesko da je iko normalan u stanju da objasni. Ja bih Vas prijateljski zamolio da dok uzimate antidepresive ne konzumirate alkohol
::
::
:: Kakogod, hvala na javljanju. Lepo ste nas nasmejali
:: Pozdravite puno Ivana.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
count Ako se radi o `mishi` iz Mirijeva.. 10.11.2013. 09:42 #525492

status: user
broj poruka: 1330
Kupio sam nekoliko stvari od njega pre neku godinu i nije me pustio da izađem dok nije ispred mene istestiraoo delove. Cene neću da komentarišem ali ako je nastavio sa istom praksom da sve testira onda je ozbiljan čovek.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sashai Re: Ako se radi o `mishi` iz Mirijeva.. 10.11.2013. 10:20 #525496

status: user
broj poruka: 417
To je taj! Fantastican covek i jos bolji trgovac. Ja mu se divim do imbecilnosti. Ovi ostali `trgovci` hardverom mu nisu ni do kolena. On nabavi komponentu i tek posle duzeg testiranja je daje u prodaju. Ovi ostali samo preuzmu paket od kurirske sluzbe i odmah daju oglas, bez da se posvecuju testiranju. Kupovao sam skoro core2duo od njega. Bilo je duplo jeftinijih na oglasima, ali nisam ja veverica i nemam previse para da kupujem jeftino, o ne. Javis se coveku i kada platis duplo vise nego drugima, osetis se nekako super i nadasve mocno, jer ipak se njegovi procesori najbolje klokuju bez da se dize napon. Nadam se da ce se svi sloziti da za kvalitet ne treba gledati cenu?
Pozdrav za ljubomornog ByteBiteta.


:: Kupio sam nekoliko stvari od njega pre neku godinu i nije me pustio da izađem dok nije ispred mene istestiraoo delove. Cene neću da komentarišem ali ako je nastavio sa istom praksom da sve testira onda je ozbiljan čovek
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
prashinar Koliko li ste platili taj core2duo? 10.11.2013. 12:27 #525510

status: user
broj poruka: 517

Da mi je znati samo? Mozda vam je promakao naslov ove teme po obicaju? Kada ga toliko hvalite, recite nam, molim vas, koji procesor je u pitanju i koliko ste ga platili?

Evo jednog primera: Gospodin Havok prodaje procesor Intel E5300 za 55 evra. Skupo? Ma kakvi! Testirano je. To je vazno. Eeee, ne lezi vraze, postoje zvrcke. Zvrcke? Da, da. Zvrcke, stos, fora... Kakve? Evo kakve:

1.Za 10-15 evra vise moze da se uzme novo. G1610 plus neka H61 ploca. Jeste, recicete, moze, ali gde je tu i memorija? Pa, prosto, moj dragi gospodine, stari delovi se prodaju i eto para za memoriju i eto nove masine koja sije doticni e5300 za svetlosne godine.

2. Isti takav procesor, koji inace radi kod mene i dan danas, prodajem za 2000, i slovima dve hiljade dinara,uz procesor ide i memorija i to sve cenim 10-15 evra manje, mada je moguc i dogovor, od cene procesora gospodina Havok Kada sam doticnog gospodina pitao da otkupi moj procesor za 25e posto ga ionako prodaje za 55, te svakako ima zaradu, doticni se pravdao raznim nebulozama. Inace, takve procesore doticni nabavlja za 5-10 evra. Da li vam je sada jasnija logika? Naslov teme je NEPOVOLJNI OGLASI.

Kapiram da dzaba pisem ovo, ali neka. Sreca pa na KP nema prava komentarisanja oglasa. Neka okaci oglas na nekom forumu gde su poznavaoci kompjutera i gde postoji pravo komentarisanja oglasa i cena. Toliko o tome.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sashai Re: Koliko li ste platili taj core2duo? 10.11.2013. 18:35 #525569

status: user
broj poruka: 417
Aj sto je obrisan odgovor gosn trgovca, ali sta sam ja skrivio? Mada sam lepo hteo da mu odgovorim i pojasnim mu kako porodicne duznosti i obaveze funkcionisu. Da li je nekome zasmetalo ono o IQ 10? Ne mislim na celo clanstvo, samo Bytebiteta i donekle gosn Prashinara. Ako neko ne kapira ironiju i sarkazam, koliki IQ misli da ima i zavredjuje? Ako se neko nashao uvredjen, neka slobodno procita ono sto sam pisao ponovo i ponovo i ponovo... Ovaj forum strmoglavo tone, jer vlasnici ne shutaju napolje gospodu kao sto je ovaj havok, PhatPhuck i slicni nevaspitani klipani. Nadam se da se clanstvo seca Fetkovih uvreda i zelje da polno opshti sa necijom mrtvom decom, a vlasnici sajta ga ladno ostavise da ovde palamudi o glupostima. Mislim, zaustavite dalji pad kvaliteta, ako zelite i ako imate volje. Nije sve u kvantitetu, ili se varam? Da, znam da je van teme, ali mrzi me da otvaram novu.
Pozdrav normalnom chlanstvu, koliko god vas ima.

::
:: Da mi je znati samo? Mozda vam je promakao naslov ove teme po obicaju? Kada ga toliko hvalite, recite nam, molim vas, koji procesor je u pitanju i koliko ste ga platili
::
:: Evo jednog primera: Gospodin Havok prodaje procesor Intel E5300 za 55 evra. Skupo? Ma kakvi! Testirano je. To je vazno. Eeee, ne lezi vraze, postoje zvrcke. Zvrcke? Da, da. Zvrcke, stos, fora... Kakve? Evo kakve
::
:: 1.Za 10-15 evra vise moze da se uzme novo. G1610 plus neka H61 ploca. Jeste, recicete, moze, ali gde je tu i memorija? Pa, prosto, moj dragi gospodine, stari delovi se prodaju i eto para za memoriju i eto nove masine koja sije doticni e5300 za svetlosne godine
::
:: 2. Isti takav procesor, koji inace radi kod mene i dan danas, prodajem za 2000, i slovima dve hiljade dinara,uz procesor ide i memorija i to sve cenim 10-15 evra manje, mada je moguc i dogovor, od cene procesora gospodina Havok Kada sam doticnog gospodina pitao da otkupi moj procesor za 25e posto ga ionako prodaje za 55, te svakako ima zaradu, doticni se pravdao raznim nebulozama. Inace, takve procesore doticni nabavlja za 5-10 evra. Da li vam je sada jasnija logika? Naslov teme je NEPOVOLJNI OGLASI
::
:: Kapiram da dzaba pisem ovo, ali neka. Sreca pa na KP nema prava komentarisanja oglasa. Neka okaci oglas na nekom forumu gde su poznavaoci kompjutera i gde postoji pravo komentarisanja oglasa i cena. Toliko o tome
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gogi1 Re: Ko ce kome ako nece svoj svome 10.11.2013. 19:29 #525588

status: user
broj poruka: 2076
nisi ukapirao negovu poruku.
pogledaj par stranica unazad i bice ti jasnije.

Intel i3 4130, Alpenfohn Himalaya, Gigabyte Z87-HD3, 8gb Mushkin 1333@2000, SSD Mushkin Chronos 120gb + externi 500gb,MSI GTX580 OC, LG IPS277L-BN 27`, Corsair HX520, Fractal Design Arc Midi window mod, NZXT Sentry LX fan controller, Mad Catz R.A.T. 9,

:: @sashai
::
::
:: Postovani gospodine, u kakvim ste partnerskim odnosima sa h4v0kk-om? Topdzija ili furundzija? Uz duzno postovanje prema Vasoj emotivnoj vezi za doticnim, smesnije i tupavije pravdanje nisam u zivotu procitao. Medvedja usluga u svom najgorem obliku
::
:: Citati
::
:: 1. On drzi komponente na oglasima po 6 meseci... - > To znamo. To je ocigledno
:: 2. Nije on od onih sto prodaje za sitne pare... - > I to vec znamo, hvala. Zbog toga je istinita stavka 1
:: 3. On brizljivo svaku komponentu obrise od prasine... - > E to nismo znali! Ma sta kazete? Bas onako lepo obrise? E onda je sasvim opravdana stavka 2
:: 4. Dobro, to sto se nekad desi da ispod ili iznad njegovog oglasa neko nudi isti cpu kao njegov za duplo manje para je cisto podmetanje nelojalne i hohshtaplerski nastrojene konkurencije. - > Ovu izjavu tesko da je iko normalan u stanju da objasni. Ja bih Vas prijateljski zamolio da dok uzimate antidepresive ne konzumirate alkohol
::
::
:: Kakogod, hvala na javljanju. Lepo ste nas nasmejali
:: Pozdravite puno Ivana.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sashai Re: Re: Ko ce kome ako nece svoj svome 10.11.2013. 20:09 #525604

status: user
broj poruka: 417
Hvala gogi1. Ocekivao sam da ce Dexter da pojasni omladini sustinu, ali hvala i tebi. Ovaj tip me nazva tobdzijom/furundzijom tako lako i upravo zbog takvih momaka lakih na obarachu i pameti ovaj forum strmoglavo juri u propast. Koliko god da je zaladjen on i Prashko, do sada bi morali da skontaju greshku, revidiraju stavove i napishu jedan kratak post sa kakvim takvim izvinjenjem, mada nije neophodno. Na ovom forumu sam jaaaako dugo, komp imam duze nego sto ima godina vecina clanstva, te dajem sebi za pravo da zakljucim da ovaj forum lagano postaje vashar zadnjih par godina. No, chovek sam od tradicije pa cu ostati do samog kraja, zadrzavajuci pravo da shutnem u booljooo svakog nevaspitanog klipana i gomilu attention whores shto se namnozishe u zadnje vreme na, jos uvek dragom forumu.
Hvala ti gogi1 jos jednom.


:: nisi ukapirao negovu poruku
:: pogledaj par stranica unazad i bice ti jasnije
::
:: Intel i3 4130, Alpenfohn Himalaya, Gigabyte Z87-HD3, 8gb Mushkin 1333@2000, SSD Mushkin Chronos 120gb + externi 500gb,MSI GTX580 OC, LG IPS277L-BN 27`, Corsair HX520, Fractal Design Arc Midi window mod, NZXT Sentry LX fan controller, Mad Catz R.A.T. 9
::
:: :: @sashai
:: ::
:: ::
:: :: Postovani gospodine, u kakvim ste partnerskim odnosima sa h4v0kk-om? Topdzija ili furundzija? Uz duzno postovanje prema Vasoj emotivnoj vezi za doticnim, smesnije i tupavije pravdanje nisam u zivotu procitao. Medvedja usluga u svom najgorem obliku
:: ::
:: :: Citati
:: ::
:: :: 1. On drzi komponente na oglasima po 6 meseci... - > To znamo. To je ocigledno
:: :: 2. Nije on od onih sto prodaje za sitne pare... - > I to vec znamo, hvala. Zbog toga je istinita stavka 1
:: :: 3. On brizljivo svaku komponentu obrise od prasine... - > E to nismo znali! Ma sta kazete? Bas onako lepo obrise? E onda je sasvim opravdana stavka 2
:: :: 4. Dobro, to sto se nekad desi da ispod ili iznad njegovog oglasa neko nudi isti cpu kao njegov za duplo manje para je cisto podmetanje nelojalne i hohshtaplerski nastrojene konkurencije. - > Ovu izjavu tesko da je iko normalan u stanju da objasni. Ja bih Vas prijateljski zamolio da dok uzimate antidepresive ne konzumirate alkohol
:: ::
:: ::
:: :: Kakogod, hvala na javljanju. Lepo ste nas nasmejali
:: :: Pozdravite puno Ivana.
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
h4v0kk @sashai 10.11.2013. 20:36 #525611

status: user
broj poruka: 326
Pa i jesi pederčina.
NEDELJOM, u vreme porodičnog ručka, ti - koji si `šatro` `oženjen čovek`, visiš ovde i kao psihopata se fiksiraš na muškarce - umesto da to vreme provodiš sa ženom, decom ili familijom.

Ti si tip pederčine koji se oženio samo da bi se krio iza žene, dok si u realnosti biseksualni skot. A da si psihopata, to si dokazao više puta ovde, na forumu, postovanjem u 4-5 ujutru, to jest trolovanjem u 4-5 ujutru - samo da bi se `izjednačio` sa nekim ko te je prozvao pre toga. (a ovamo tvrdiš isto kako si ti `radan, zaposlen čovek`, koji `radi` u toku dana)

Lepo te je prepoznao, to jest, namirisao.


:: Ovaj tip me nazva tobdzijom/furundzijom tako lako i upravo zbog takvih momaka lakih na obarachu i pameti ovaj forum strmoglavo juri u propast.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
h4v0kk LordAca 10.11.2013. 20:51 #525613

status: user
broj poruka: 326
BuvljakBoy, kad će nova tema o samoubistvu?
Prošli put si sve smorio ovde javnim kukumavčenjem o tome kako si ti `na pragu da presudiš sam sebi`, jer te `ne voli ovaj grozni i surovi svet`, a kao što vidim - od tad si se oraspoložio, pa još i pretražuješ oglase po netu i gledaš po kome ćeš da sereš...

Zar si uspeo da se odvojiš od tvog voljenog buvljaka i od `kvalitetne robe` koju kupuješ tamo - pa preprodaješ drugima?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sashai Re: @sashai 10.11.2013. 21:18 #525618

status: user
broj poruka: 417
Dobro vece svima.
Kako volim kada mi se mediokritet kao ti namesti kao sto si se ti upravo namestio, iako nisam u bi fazonu. Elem, pazljivim pracenjem postova moze se nedvosmisleno zakljuciti da je moj prvi post od jutros pisan u 10 20, sledeci (izbrisan) oko 15 do 4. Sta to govori o porodicnom rucku? Isto tako, voleo bih da mi nadjes post koji sam pisao u 4-5 ujutru - hvala. Nema ga? Iz toga se nedvosmisleno zakljucuje da si ovo pisao drogiran, pijan ili si samo nevaspitani ulichar (da ne kazem - rednek) koji nema pojma sta i o kome pise. Ne fixiram se ja na muskarce, vise na lopove i drumske razbojnike kao sto si ti. Da, cesto radim i Nedeljom, ali ove nisam, izvini.
Branish neobranjivo, pri tome si prost i nevaspitan. Takve volim da guzim i neka budem gej persona zbog toga, bas me briga. Uglavnom, vodi racuna da ti argumenti u raspravi ne budu uvrede i lupetanje gluposti, inace ces uvek biti naguzen, a to ponasanje neko moze da okarakterishe kao zelju za istim tj. guzenjem, te ti lako lupi etiketu furundzije.
Sve najbolje u deranju ovaca, pardon, tvojih klijenata.


:: Pa i jesi pederčina
:: NEDELJOM, u vreme porodičnog ručka, ti - koji si `šatro` `oženjen čovek`, visiš ovde i kao psihopata se fiksiraš na muškarce - umesto da to vreme provodiš sa ženom, decom ili familijom
::
:: Ti si tip pederčine koji se oženio samo da bi se krio iza žene, dok si u realnosti biseksualni skot. A da si psihopata, to si dokazao više puta ovde, na forumu, postovanjem u 4-5 ujutru, to jest trolovanjem u 4-5 ujutru - samo da bi se `izjednačio` sa nekim ko te je prozvao pre toga. (a ovamo tvrdiš isto kako si ti `radan, zaposlen čovek`, koji `radi` u toku dana
::
:: Lepo te je prepoznao, to jest, namirisao
::
::
:: :: Ovaj tip me nazva tobdzijom/furundzijom tako lako i upravo zbog takvih momaka lakih na obarachu i pameti ovaj forum strmoglavo juri u propast.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
h4v0kk Re: Re: @sashai 10.11.2013. 21:24 #525620

status: user
broj poruka: 326
Verovao ili ne, bolesna pederčino, ja imam daleko pametnija posla nego da pretražujem tvoje postove po Forumu.
To što TI nemaš pametnija posla, pa se 99% tvojih postova ovde, na PC Berzi, u zadnjih 4-5 meseci svodi ISKLJUČIVO na trolovanje prema meni, to govori o tome kakav si ti `oženjen, radan čovek`, a iskreno se nadam da nisi otac, da si neplodan - i da nikada nećeš imati decu - jer da ih vaspitava bolesni skot kao što si ti (ili ovaj LordAca - `BuvljakBoy`, kad on bude porastao)... Od toga me podilaze žmarci.

Javi mi se na mobilni, imaš ga u oglasima, ako smeš, pa da se ti i ja dogovorimo da ti ja rešim sve probleme koje imaš, a i tvojoj ženi da rešim šta treba, i da joj dam šta treba - pošto ti ne stižeš, od trolovanja ovde.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sashai Re: Re: Re: @sashai 10.11.2013. 21:38 #525623

status: user
broj poruka: 417
Ako su pametnija posla cekanje da te nazove neka jadna i zbunjena veverica i pokloni ti pare za robu sa nemackih otpada, onda ti odajem priznanje. Nema potrebe da vredjas, posto uvrede od nizeg bica svako normalan ne registruje - a smatram sebe za vrlo normalnu osobu.
Pozdrav adminima i ako ne shutnu ovog jadnika, onda su bolesniji od njega. Ostajem ovde da ga gledam kako se jadan koprca dok brani otimanje para od neiskusnih i neupucenih, ali ako zelite da ovaj forum vrati stari sjaj, ovakve poluljude morate odstraniti.


:: Verovao ili ne, bolesna pederčino, ja imam daleko pametnija posla nego da pretražujem tvoje postove po Forumu
:: To što TI nemaš pametnija posla, pa se 99% tvojih postova ovde, na PC Berzi, u zadnjih 4-5 meseci svodi ISKLJUČIVO na trolovanje prema meni, to govori o tome kakav si ti `oženjen, radan čovek`, a iskreno se nadam da nisi otac, da si neplodan - i da nikada nećeš imati decu - jer da ih vaspitava bolesni skot kao što si ti (ili ovaj LordAca - `BuvljakBoy`, kad on bude porastao)... Od toga me podilaze žmarci
::
:: Javi mi se na mobilni, imaš ga u oglasima, ako smeš, pa da se ti i ja dogovorimo da ti ja rešim sve probleme koje imaš, a i tvojoj ženi da rešim šta treba, i da joj dam šta treba - pošto ti ne stižeš, od trolovanja ovde.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
h4v0kk Re: Re: Re: Re: @sashai 10.11.2013. 21:44 #525625

status: user
broj poruka: 326
Tebe svakako neće da `šutnu` odavde. Ti si `fina i nedužna dušica`, koji troluje i u 4-5 ujutru (`ako treba`), a uz to si, poput ovih ostalih nekoliko niških g*vnara ovde (gogi1, nišavići i ekipa), `jako koristan član`, koji druge informiše o vrlo bitnim i sofisticiranim temama.

Bolesna, psihopatska pederčino. Idi do svoje žene, ako je uopšte imaš, pa makar danas pokušaj da prema njoj ispuniš bračne dužnosti. Makar danas, pokušaj...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lordaca94 Re: LordAca 10.11.2013. 21:49 #525627

status: user
broj poruka: 274
Izgleda da istina boli havok. Znam da volis da shishash ovce i ja licno nemam nista protiv toga kao sto i TI ne bi trebalo da imas ista protiv mog posta. Jednostavno ignorisi ovu temu ako mozes sta drugo da ti kazem. Bolujem od teske depresije sa simptomima psihoze pa zivim nekako misleci da ce biti bolje sutra. Danas sam kupio P4 laptop sa punjacem za 25e i odmah ga na buvljaku prodao za 50e. Taj laptop je imao grafu ATI Mobility 9600 i hard od 40GB i nema optiku, CPU je P4 2,26GHz a za ram se ne secam. Posle toga sam kupio P3 laptop sa punjacem za 2000 dinara i prodacu ga za 5000 ili 4500 dinara. Inace prodajem knjige pored robe koje nabavljam jako povoljno. Npr. kupio sam ATI HD3650 512MB PCI-E za 300 dinara ISPRAVNU da ne verujes i odmah je prodao za 2500 dinara isto tako sam AGP verziju te karte kupio za 400 dinara ISPRAVNU i prodao je za 2500 dinara. Prodao sam gomilu stvari i posteno odlicno zaradjujem od toga za razliku od tebe. Radis posao a ta tvoja trgovina ti dodje kao rekreacija. Ne radis OZBILJNO gledas samo da ojadis nekoga tj. da ga osisas. Zasto prodajes polovan hdd od 500GB bez garancije za 55e kad u radnji ima nov za 5000 dinara. Aj mi to objasni.

:: BuvljakBoy, kad će nova tema o samoubistvu
:: Prošli put si sve smorio ovde javnim kukumavčenjem o tome kako si ti `na pragu da presudiš sam sebi`, jer te `ne voli ovaj grozni i surovi svet`, a kao što vidim - od tad si se oraspoložio, pa još i pretražuješ oglase po netu i gledaš po kome ćeš da sereš..
::
:: Zar si uspeo da se odvojiš od tvog voljenog buvljaka i od `kvalitetne robe` koju kupuješ tamo - pa preprodaješ drugima
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
h4v0kk Re: Re: LordAca 10.11.2013. 21:55 #525628

status: user
broj poruka: 326
::Bolujem od teske depresije sa simptomima psihoze pa zivim nekako misleci da ce biti bolje sutra

Da ignorišem sve ostalo, a da te pitam ovo:

Lepo priznaješ da imaš psihički poremećaj, a UPRKOS tome učestvuješ na temi za koju ZNAŠ da je 99% trolovska, da služi za klevetanja, prosipanja lažnih glasina, za blaćenja, za tračeve, za demonizovanje ljudi koji nekima ovde nisu po volji?

Jesi li ikada bio kod psihijatra? Da li ti i on isto to preporučuje? Da li bi ti on rekao `znaš šta, Aco, sa tvojim stanjem, treba da se trudiš što više da zabadaš nos u poslove drugih ljudi, da potačinješ/zapodevaš kavge, razmirice, svađe, blaćenja itd` - ili bi ti rekao `gledaj svoja posla, gledaj da se smiriš, da se opustiš, i ne ulazi u konflikte sa ljudima - pogotovo ako te ništa nisu dirali`?

Zašto se onda TI baviš mnome?

Da li se ja ikada bavim tobom? Iako znam da je roba koju prodaješ smeće sa buvljaka, da li sam IKADA ja `lovio` tvoje oglase i blatio te pred drugima, govoreći u stilu `ma tj klinac je đubre, neopevani smrad, kupuje smeće sa buvljaka pa preprodaje`?

NIKADA.

Jer ja gledam svoja posla, i ne tiče me se kako ko zarađuje sopstveni hleb - sve dok ne radi nešto totalno nezakonito, ili dok meni ne nanosi štetu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lordaca94 Re: Re: Re: LordAca 10.11.2013. 22:04 #525629

status: user
broj poruka: 274
Mene samo interesuje po kojoj logici idu tvoje cene za hard diskove. Nisam te vredjao niti prozivao niti cu. Samo sam rekao da nemam komentara i da sam zbunjen tvojom logikom. Ako volis da shishash onda te razumem. Jednostavno mozes. Dosadno mi je pa odem na berzu da bi ubio svoju dosadu i ide mi tako da ne vidim na koji nacin te JA ugrozavam.

:: Da ignorišem sve ostalo, a da te pitam ovo
::
:: Lepo priznaješ da imaš psihički poremećaj, a UPRKOS tome učestvuješ na temi za koju ZNAŠ da je 99% trolovska, da služi za klevetanja, prosipanja lažnih glasina, za blaćenja, za tračeve, za demonizovanje ljudi koji nekima ovde nisu po volji
::
:: Jesi li ikada bio kod psihijatra? Da li ti i on isto to preporučuje? Da li bi ti on rekao `znaš šta, Aco, sa tvojim stanjem, treba da se trudiš što više da zabadaš nos u poslove drugih ljudi, da potačinješ/zapodevaš kavge, razmirice, svađe, blaćenja itd` - ili bi ti rekao `gledaj svoja posla, gledaj da se smiriš, da se opustiš, i ne ulazi u konflikte sa ljudima - pogotovo ako te ništa nisu dirali`
::
:: Zašto se onda TI baviš mnome
::
:: Da li se ja ikada bavim tobom? Iako znam da je roba koju prodaješ smeće sa buvljaka, da li sam IKADA ja `lovio` tvoje oglase i blatio te pred drugima, govoreći u stilu `ma tj klinac je đubre, neopevani smrad, kupuje smeće sa buvljaka pa preprodaje`
::
:: NIKADA
::
:: Jer ja gledam svoja posla, i ne tiče me se kako ko zarađuje sopstveni hleb - sve dok ne radi nešto totalno nezakonito, ili dok meni ne nanosi štetu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
h4v0kk Re: Re: Re: Re: LordAca 10.11.2013. 22:23 #525630

status: user
broj poruka: 326
:: Mene samo interesuje po kojoj logici idu tvoje cene za hard diskove.

1. Ne seri. Ne laži. Ne budi pizda koja izvrće činjenice.
Postovao si link na SVE moje oglase, ne samo na hard diskove, i nisi ni spomenuo nikakvu `logiku`, niti pitap bilo šta - samo si konstatovao kako ja `prodajem po većim cenama nego što je u prodavnici, a ne dajem ni garanciju` (što nije ni tačno, jer imam pisane garancije za neke stvari, a i neke stvari koje prodajem i ne postoje u prodavnicama, a ni cene mi nisu nenormalne - s` obzirom da prodajem daleko kvalitetnije komponente, u full pakovanjima, za razliku od nekih drugih)

2. Već sam ovde objasnio kako i zašto formiram svoje cene, ali to tebi nije ni bio cilj, nego ti je bio cilj da potakneš novo trolovanje, novu `partiju` svađanja, blaćenja, i da mobilizuješ ovih nekoliko niških i ostalih degenerika koji su i pre srali o meni.

Ne samo što imaš psihoze, nego očigledno ne znaš ni šta pričaš, ni šta si mislio pre par sati - a šta misliš sada.
Ali to ovde druge psihopate ne sprečava da ti se pridruže u ŠIRENJU LAŽNIH GLASINA i KLEVETANJU.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lordaca94 Re: Re: Re: Re: Re: LordAca 10.11.2013. 22:33 #525631

status: user
broj poruka: 274
Ocigledno je da nemas pametan odgovor za hard diskove koje mogu novi da se kupe u radnji a da izadju jeftinije plus garancija od 2-3 godine koju ti nemas. Ja na svoju robu dajem pisanu garanciju od 30 dana pa mi ti pricaj o kvalitetu moje robe. Da ZAOBIDJEMO raspravu, da li imas CPU za socket 1155. Imam jendu 1155 plocu koju sam platio 150 dinara pa bi hteo da je testiram.

:: :: Mene samo interesuje po kojoj logici idu tvoje cene za hard diskove.
::
:: 1. Ne seri. Ne laži. Ne budi pizda koja izvrće činjenice
:: Postovao si link na SVE moje oglase, ne samo na hard diskove, i nisi ni spomenuo nikakvu `logiku`, niti pitap bilo šta - samo si konstatovao kako ja `prodajem po većim cenama nego što je u prodavnici, a ne dajem ni garanciju` (što nije ni tačno, jer imam pisane garancije za neke stvari, a i neke stvari koje prodajem i ne postoje u prodavnicama, a ni cene mi nisu nenormalne - s` obzirom da prodajem daleko kvalitetnije komponente, u full pakovanjima, za razliku od nekih drugih
::
:: 2. Već sam ovde objasnio kako i zašto formiram svoje cene, ali to tebi nije ni bio cilj, nego ti je bio cilj da potakneš novo trolovanje, novu `partiju` svađanja, blaćenja, i da mobilizuješ ovih nekoliko niških i ostalih degenerika koji su i pre srali o meni
::
:: Ne samo što imaš psihoze, nego očigledno ne znaš ni šta pričaš, ni šta si mislio pre par sati - a šta misliš sada
:: Ali to ovde druge psihopate ne sprečava da ti se pridruže u ŠIRENJU LAŽNIH GLASINA i KLEVETANJU.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ByteBite @sashai 10.11.2013. 22:36 #525632

status: user
broj poruka: 33


Druze, pa ja ne visim na ovom forumu 24sata dnevno, pa da ocekujes da ti odmah odgovorim.
Ok,ok... moje izvinjenje sto sam te nazvao topdzijom il forundzijom. Tvoj poslednji post do tada (koji sam komenatrisao) moze lako da se okarkterise kao ironican samo ako neko zna tvoje predhodne. Ja ih nisam nikad procitao (do sad), i pomislio sam da je to delo toplog brata.

A i ti, umesto da si u jednoj recenici objasnio kao gogi1 o cemu se radi, odmah si udario da mi ga meris (IQ), a meni zameras na kratkom fitilju. To je to... povlacim reci upucene tebi. Izvinjenje sam uputio i necu se vise vracati na taj slucaj da se ne spamuje ova korisna tema.

@gogi1
Hvala na ukazu.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nisavici hawx 10.11.2013. 22:39 #525634

status: user
broj poruka: 908

Iskuliraj,dobices i ti psihoze

Posto si me prozvao u par postova gore moram da ti objasnim kako stoje stvari

Tvoje stvari prodaj po kojoj god hoces ceni,ljudi imaju pravo da komentarisu oglase jer se tako i zove tema
Nepovoljni oglasi,kao sto postoji i tema Povoljni oglasi pa se vlasnici tih oglasa ne javljaju ovde i ne vredjaju druge ljude,a takav recnik ne prilici jednom mladom coveku.
Pratim redovno oglase,tvoje zaobilazim cak i onaj drugi nalog na KP
Pozdrav

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
prashinar Re: Re: Re: Ko ce kome ako nece svoj svome 10.11.2013. 23:23 #525643

status: user
broj poruka: 517
Treba vam izvinjenje? Izvolite. Izvinjavam se. Ne pamtim sta je ko napisao u temi, a za ironiju/sarkazam postoje i neke stvari koje se zovu `smajliji` ili mimika lica, a ne da ovako napamet odredjujem da li ste ozbiljni ili se zekite s obzirom na napisano u komentaru. Dakako, druga stvar bi bila uzivo sa mimikom lica. ali neko ko bi slucajno dosao prvi put ovde i zatekao vase hvalisanje doticnog bi vam mozda i poverovao te bi se zeznuo i kupio nesto. Moguce je, zar ne? Jeste, dugo vreme sam se pitao da li ste ozbiljni ili ne, no ipak sam napisao jer nije isto kada to cita neko kao Dex ili neko kao novajlija na forumu. Ah da, standardni izgovor za razumevanje je duzina posecivanja foruma. Uglavnom je tako na svim forumima. No, kako rekoste, nije bitno, ne ljutim se ako imam IQ 10, jer bolje je spreciti nego leciti.

ByteBite me je pretekao i objasnio je sustinu u drugom delu svog komentara.

@Havok, sinak, sve najbolje .]



:: Hvala gogi1. Ocekivao sam da ce Dexter da pojasni omladini sustinu, ali hvala i tebi. Ovaj tip me nazva tobdzijom/furundzijom tako lako i upravo zbog takvih momaka lakih na obarachu i pameti ovaj forum strmoglavo juri u propast. Koliko god da je zaladjen on i Prashko, do sada bi morali da skontaju greshku, revidiraju stavove i napishu jedan kratak post sa kakvim takvim izvinjenjem, mada nije neophodno. Na ovom forumu sam jaaaako dugo, komp imam duze nego sto ima godina vecina clanstva, te dajem sebi za pravo da zakljucim da ovaj forum lagano postaje vashar zadnjih par godina. No, chovek sam od tradicije pa cu ostati do samog kraja, zadrzavajuci pravo da shutnem u booljooo svakog nevaspitanog klipana i gomilu attention whores shto se namnozishe u zadnje vreme na, jos uvek dragom forumu
:: Hvala ti gogi1 jos jednom
::
::
:: :: nisi ukapirao negovu poruku
:: :: pogledaj par stranica unazad i bice ti jasnije
:: ::
:: :: Intel i3 4130, Alpenfohn Himalaya, Gigabyte Z87-HD3, 8gb Mushkin 1333@2000, SSD Mushkin Chronos 120gb + externi 500gb,MSI GTX580 OC, LG IPS277L-BN 27`, Corsair HX520, Fractal Design Arc Midi window mod, NZXT Sentry LX fan controller, Mad Catz R.A.T. 9
:: ::
:: :: :: @sashai
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: Postovani gospodine, u kakvim ste partnerskim odnosima sa h4v0kk-om? Topdzija ili furundzija? Uz duzno postovanje prema Vasoj emotivnoj vezi za doticnim, smesnije i tupavije pravdanje nisam u zivotu procitao. Medvedja usluga u svom najgorem obliku
:: :: ::
:: :: :: Citati
:: :: ::
:: :: :: 1. On drzi komponente na oglasima po 6 meseci... - > To znamo. To je ocigledno
:: :: :: 2. Nije on od onih sto prodaje za sitne pare... - > I to vec znamo, hvala. Zbog toga je istinita stavka 1
:: :: :: 3. On brizljivo svaku komponentu obrise od prasine... - > E to nismo znali! Ma sta kazete? Bas onako lepo obrise? E onda je sasvim opravdana stavka 2
:: :: :: 4. Dobro, to sto se nekad desi da ispod ili iznad njegovog oglasa neko nudi isti cpu kao njegov za duplo manje para je cisto podmetanje nelojalne i hohshtaplerski nastrojene konkurencije. - > Ovu izjavu tesko da je iko normalan u stanju da objasni. Ja bih Vas prijateljski zamolio da dok uzimate antidepresive ne konzumirate alkohol
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: Kakogod, hvala na javljanju. Lepo ste nas nasmejali
:: :: :: Pozdravite puno Ivana.
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 10.11.2013. 23:36 #525644

status: user
broj poruka: 12785
Koja ludnica, h4v0k i lordaca se ukrstili, biće ovde jedno 15 strana prepucavanja...
__________________
Scourge of PCBerza

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 40 OD 41  
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646177.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs