Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Tips and Tricks
(Ne)povoljni oglasi
STRANA 41 OD 41
sashai ... 11.11.2013. 08:10 #525674

status: user
broj poruka: 417



Hvala ByteBite i Prashinar. Izvinjavam se i ja vama jer sam malo pukao i napao vas. Jednostavno sam pripremio teren i lubrikant za ovog nasheg nesretnog trgovca/furundziju a vas dvojica krenuli da rasplinjavate nashu ljubav. Acu ne bih da pominjem, osim sto bi mozda trebao da nadje onaj win8 cd koji sam predlozio Operateru. Lm, dragi nash magu trgovine, ajatolahu sitnog hardvera, imperatoru bednih prevara... No, dosta sa zezanjem. Pitas ti otkud nam pravo da se mesamo u tvoje `poslove`? Vidi, ti seoski lola, pravi rednek sklon kokosharenju. Skrenu ti paznju da to ne radis a ti u dreku i urlanje, pa josh ti selo krivo? E, ne moze kradja da se odbrani time da te pustimo da cherupash tudju perad, bez da te malo, znas ono, u boooljooo. Jasno? Jos nesto. Ti si jos na tudjoj hrani i svakako ne zivis od tog tvog kokosarenja, zar ne? Koliki imas mesecni promet, 100, 200 evra? Ti samo volis da mazis komponente, jel da?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lakiwot .. 11.11.2013. 08:26 #525676

status: user
broj poruka: 1118
Blokirajte ovu temu vise..


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 41 OD 41
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646113.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs