Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
Evo ga opet mister W
STRANA 6 OD 7  
CAL ... 18.06.2011. 00:28 #336258

status: user
broj poruka: 243
6 komada. Zato sto sam sada poceo skoro. Imam i 5 originala ovako koji sui kao na poklon dobijani i ja dobio na poklon. Just Cause 2 sam samo kupio tako posto drugacijeg nije bilo pa da se ne proda i taj. Za 500 din. Znate kako one igre u koje je ulozen trud kao sto su Crysis, Dead Space 2, AC serijal, Lost Planet, Resident Evil 5 i jos neko koje su optimizovane i vredne cu kupiti. Necu kupiti nista bagovito i sto su zbrzali i napravili namerno samo da najace grafike mogu da postignu. Dead Space 2 je defitnivno zasluzio da ga kupim ali je jos skup. Ne dajem preko 15e. Takve su zasluzile da se ne kupe originali. To neka bude nas vid borbe protivc kurtona kmoji hoce da nabrzaka da se obogate nekom igricom a naprave lkjudima haos koji plate 50e a posle jure podrsku kako da rese kreseve, bagove, mpropadanja, nevidljive zidove, zamrzavanje i ostalo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
CAL ... 18.06.2011. 00:35 #336259

status: user
broj poruka: 243
Skines igricu i kada ti se svidi kupis. Ja Tomb Raider znam svaku pomoc, svaki onaj sto se trazi djavo, relikvije sve u svakom delu u sred noci da me neko probudi a i dalje kada upalim igricu kao prvi put dfa igram polako se penjem trudim da ne padnem negde da ne izgubim zivot. Ne jurim kroz igru a da mislim na neke gluposti desete.
Jedino sto nisam navikao da mi disk stoji unutra ali sada cu se navici a i uskoro ratosiljati LG-a p[ogodite koji disk cu imati... Ne znate, pa ne znam ni ja nisam se odlucio da li cu GIGABYTE, SAPPHIRE ILI MSI. Koji vi kazete od ta 3 da je najbolji ja cu uzeti.




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
CAL ... 18.06.2011. 00:45 #336264

status: user
broj poruka: 243
Niko ne pokusava da iskoreni Pirate ali kazu da moramo da smanjimo 10-20%. Svuda srpska zastava sija na drugom trecem petom mestu gde skidaju pirati. Gde god je zlo tu smu u vrhu. Nije to zlo skinuti pirat i neces svaku ludu pucacinu da kupujes ali skines pa vidis cim zazelis da posle dva puta predjena igras jos ti razmislis o kupovini. Ne odmah ali pada cena toga.
Dead Space 1 je vec manje od 1000 din original.
Ljudi koji imaju jace grafike mogu odmah da uzimaju drugi deo kada padne cena. Lost Planet 2. To ce za 5 godina biti fina grafika isto. AC je napunio 4-5 vec. A kakav je kada stavite DX10 i povecate supersampling na 1080 modovanjem fajla. Posto ne moze na HD 3 supersampling bez modovanja. Lepsi je nego neke koje sada izlaze. Ubisoft uvek pomera granice od Cold Feara jos. Ubisoft skoro sve treba imati igre. Odoh ucestvujem u peticiji da se Anniversary napravi Next Gen kao Legend.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 .. 18.06.2011. 15:43 #336417

status: user
broj poruka: 3277

cd je samo u obicnoj kesici, ali bih ti poslao u nekoj bezveze plasticnoj kutiji, dostavi podatke, poslacu ti u ponedeljak postexpress-om, kada preuzmesh ti placash postarinu(oko 150din.)

Pozdrav

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 Fino 18.06.2011. 15:58 #336421

status: user
broj poruka: 17084
Lep gest s`tvoje strane, poz !

AMD Phenom II x6 1055
7 Gb Kingston hyperX genesis 1600MHz
470 gtx gigabyte
MSI 760 GM-E51
CoolerMasterElite430
LC power 600w
CpuCooler:Titan Vanesa
Mx518


::
:: cd je samo u obicnoj kesici, ali bih ti poslao u nekoj bezveze plasticnoj kutiji, dostavi podatke, poslacu ti u ponedeljak postexpress-om, kada preuzmesh ti placash postarinu(oko 150din.
::
:: Pozdra
::
::
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
CAL ... 18.06.2011. 17:23 #336449

status: user
broj poruka: 243
Dobices podatke naravno i ko ce da saceka. Moje ne. Suvise je ovo lud forum da ostaavljam svoje podatke. Stici ce na adresu neciju kazacu ti.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 Re: ... 18.06.2011. 17:40 #336453

status: user
broj poruka: 3277
Ma mozesh mi poslati mejl sa podacima, nisam ja neka bitanga, cak gledam ni mrava da ne zgazim .)
Ako zaista mislish da sam problematichan zashto druge izlazesh riziku...mozesh jednostavno odbiti poklon .)

Na primer sta ja imam neshto posebno da se krijem...\

solaja777 je od solaja miodrag .) zvuchi bezopasno .)


:: Dobices podatke naravno i ko ce da saceka. Moje ne. Suvise je ovo lud forum da ostaavljam svoje podatke. Stici ce na adresu neciju kazacu ti
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ribolovac Ne znam bas 18.06.2011. 17:46 #336454

status: user
broj poruka: 1305
To Solaja zvuci malo zajebano. Miodrag u redu, ali solaja, to je vec da se covek zamisli da ti da adresu
P.S. Lep gest svaka cast

i5 2500K, Noctua NH-D14, Asus P8P67 PRO, 2*2Gb Kingston hyper x gray, 2*640Gb WD black sata 3 raid 0, Asus gtx 560ti DC, CM elite 430, Chieftec cft-750-14cs, Dell U2311h,

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
CAL ... 18.06.2011. 18:27 #336475

status: user
broj poruka: 243
Znas kako izbegavam situaciju da idem na robiju.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 @CAL 18.06.2011. 18:43 #336482

status: user
broj poruka: 3277
ako zelish CD tvoj je, posalji adresu najkasnije do sutra do 22h, ja cu isposhtovati svoju rech i poslati CD na navedenu adresu (troshak primaoca je 150din), ukoliko se ne javish smatracu da si nezainteresovan...

Pozdrav...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
CuMsHoT zz 18.06.2011. 20:49 #336518

status: user
broj poruka: 259
das mu adresu i dodje ti solaja na gajbu i krene da ti skace po kicmi sto smaras ljude ovde na forumu,ahahaaha


do not fear CuMsHot is here :D

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mixer93 Aha... 18.06.2011. 20:56 #336520

status: user
broj poruka: 4187
Slazem se da je solaja jako opasan! Doce ti na kucu, ma sve najgore nemoj slucajno da prihvatis poklon!
Juuuuu... Koji si ti lik!
Ja brate ne vredjam, ali previse si cudan! :P

AII x4 640-MSI 770-C45-2x2GB Kingston HyperX BLU-GW HD4850-LC6650GP3 V2.3-BenQ 2420HDB


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VozD1912 mister wlado pitanje 18.06.2011. 21:12 #336524

status: user
broj poruka: 949
sta mi savetujes da kupim u hrvatskoj idem uskoro u split, pa mi predlozi nesto pametno za pazariti


http://www.youtube.com/watch?v=UDXOzyGlJdg

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
CAL ... 18.06.2011. 21:33 #336526

status: user
broj poruka: 243
U Splitu bolje se pravi nem ja ti kazem najozbiljnije. Dole svaka familija ima nekog poginulog u ratu oni su crazy. Jer ste videli kako Torca postupa sa pederima. u zG MOZES DA SE DERES NA ULICI JA SAM CETNIK, JA SAM CETNIK. Oni ce da pridju da ti bace neku paru pogledaju i odu, u Splitu si ga ugasio.



http://youtu.be/qNOi6y5Ayd4

Ko ne voli Hajduka iz Splita dabogda cu caca pomanita.

Pa jeste majstor sa mora neda pedere u gradu.
Pogotvu ove grupe iz okolnih selendri Torcida Pakostane, Mertojak i ostali. Znaci ne bi ziv izasao odande.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
CAL ... 18.06.2011. 21:41 #336528

status: user
broj poruka: 243
Ma jebo i m pas mater oppet skrecete sa teme meni.
Ja sam ovde dosao da vbam ostavim ovo:


http://youtu.be/APTibbnYfX4

http://youtu.be/ln1TnOcmM-4

http://youtu.be/Q0jQFDb9hIs

http://youtu.be/D4Sx3n5QFyI

Ljudi kupujte GTX580 i na X4 lazu vas oni hoce da ostanu da ih na jesen poklanjaju njima kada izadje njova serija. Nema Phenom i GTX rokaju.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
CAL ... 18.06.2011. 21:48 #336530

status: user
broj poruka: 243
Ovo je sve GTX580 Phenom II X4. 35fps na 16AA u Crysisu. Pogledajte kako melje Crysis 2 na Extreme. Bottleneck. Sacuvaj boze, da ljudi nbeze od karti jer misle da im treba Intel platforma. Pa to bi ubilo AMD. To bi im presudiloo u kratkom roku da Nvidia ne moze na njih lepo da se igra.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
CuMsHoT zz 18.06.2011. 21:50 #336532

status: user
broj poruka: 259
CAL ae mi sastavi neku dobru konfiguraciju,posto vidim da znas znanje,neki po tebi best buy.



do not fear CuMsHot is here :D

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
CAL ... 18.06.2011. 21:54 #336533

status: user
broj poruka: 243
Jer ste videli da su gejrilci iz Splita u Zg na pradju nosili majce sa natpisom Preziveli.
Fazon bilo ne ponovilo se. Jedva spasli glavu ljudi plivali do Italije osecam.
Zato ja ti kazem bolje ne otvaraj usta, phanttomima samo da ne bi prosao u onim planinama kao u filmu Hostel. Tamo su ljudi zatucani, na manjem stupnju inteligencije nego mi.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
CAL ... 18.06.2011. 22:04 #336534

status: user
broj poruka: 243
Pa to je bar lako
EVGA GTX580 3GB-ASUS Matrix GTX580 neka od te dve
EVGA P67FTW
Sesonic X-750 posto je drugi deo svega obicno gori
Obsidian 650D
Corsair H60
Corsair 3x4GB 1600C9 za Intel sa RAM coolerom i Led ACTICITY sranjem
SSD vracaju pare za moj favorit Corsai Force3 uglavnom neki od 6Gbps 128GB
2X500GB WD Cavira Black 6Gbps(jedan za filmove i raspakoivanje, drugi za instalaciju igara)
24` monitor posle pregleda Ultra Sharpa 2411 oidlucio, Bez sansi za 23` i ne preko 24`
Logitech G510 I Logitech G700. U stvari mozda bi uzeo G19 jel tako ona nova kada bi imao bas kesa, ovako ne vidim nista u njoj bolje ali kada bi imao kesa onda ajde da se mangupiram sa tastaturom. Kao sto vidite vecina je upravo ono sto ja imam i ja ne zalim ni za cime pod uslovom da radi ispravno.

Stim sto ne bi sada nikako uzeo komp da mi je to sve pred nosom tj ne bi platformu uzeo.
Nego sacekao Bulldozer a onda 8 jezgra Crosshari 5.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
CAL ... 18.06.2011. 22:09 #336536

status: user
broj poruka: 243
Poceo sam da dozivljavam stresove od onog 650D. Kada gledam neki video kako otvori onu prednju masku tako uzdah izadje iz mene nekontrolisan totalno.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
CAL ... 18.06.2011. 22:21 #336537

status: user
broj poruka: 243
Ili reci koliko para bi platio a ja bi ti pomogao a onda bi me ovde obavezno ispravili i rekli da kupis slabiju plocu i slabiju grafiku i da uzmes skuplju Intel platfoprmu kao da vrsis proracune bitne za opstanak planete a vecina iogra igre i obavzeno napajanje koje pisti kao da si u podmornici cim se promeni pritisak napolju. Kako bi brzo kupio drugo.

Ovde ima samo 2 odgovora ili narod savetuje konstantno Intel za gaming na srednjim podesavanjima jer hoce da ljudi plate vise para ili su i samo u zabludi da su Intel procesorom ucarili nesto da mogu jeftiniju grafiku da kupe i da imaju vise fps. Procesor kao procesor. Naravno o tim o kojima pricamo koji su svi misaona imenica za 90% naroda.
Znas samo menjaju platforme na svaku godinu umesto da su menjali na dve godine i kupili jake Sajbertooth, ROG ploce.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
CuMsHoT zz 18.06.2011. 23:08 #336545

status: user
broj poruka: 259
750 eur-a



do not fear CuMsHot is here :D

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ICEsd auuu 18.06.2011. 23:14 #336547

status: user
broj poruka: 2155



Pijem pivce na terasi i citam ovaj topic na mobu, upocetku mi bilo zabavno cak me je i nasmejalo par puta, al sto sam dublje cit`o to sam vise shvatao da nesto ovde nije ok.

CAL ili vec kako ti je nik, ako te je neko savetovo da ocistis PCIE port srafcigerom tad si vec treba da shavtis da se zajebavaju, da ne pominjem ostalo sto si naveo.E sad dolazimo tu do tebe svaka ali svaka komponenta renomirane firme (mislim nije kinez ili tako nesto) ima na netu sve specifikacije i opseg u kome moze da radi.(npr temperature, skoci na amd sajt pretrazi za procesore imaces dozvoljeni opseg u kome rade)Ako ne OC nista i temp. ti je previsoka dovoljan razlog za reklamaciju.To je sto se tice reklamacije kartice.

Blacenje `Nasih` ljudi po stranim forumima nece nikome dobro doneti, a i ti se ponasas ko da si ziveo u Americi u Teksasu i da nemas pojma kako se ovde radi i pokusavas da izigravas Don Kihota, sto neko rece pocni da se lecis `domacom` ili motku u sake i udri onog ko te zajebao, za j.... noz je kratak.Imam jednog drugara Zemunca kome je izgorela ATI 9600pro u garanciji pre 6 meseci, probo covek na lepo kad su poceli da ga muvaju skupio ekipicu iz `kraja` i dobio 3850 kao zamenu za 2 dana.


E sad malo za druge na forumu:

Decko je donekle u pravu, pisatanje i buka iz bilo koje komponente NE BI SMELA da se cuje, dvoljan razlog za reklamaciju, znam gde zivimo al ne prihvatam da dam nekome jednu celu platu (nekog radnika u srbiji) i da mi on proda robu koja je neispravna, mogu da pazarim nesto sto je manje vredno i da progutam tako nesto(znam da je firma nepoznata i da ne ocekujem da za te pare radi uopste duze od 24h).

Druga stvar je NEMOJTE da se zezate sa ljudima kad dajete savete (ili bar to radite u toliko sarkasticnom tonu da ce taj da kapira da se zezate) jer ovde ljudi koliko ja pratim forum, a pratim ga od pocetka, stvarno pitaju zato sto neznaju (ili neznaju engleski da traze po stranim forumima).

Treca stvar nije u redu nabavljati losu robu i prodavati je kao ok samo radi zarade jer to tako moze kod `nas` propasce nam trziste, svi ce poceti da nabavljaju preko grane ili neta stvari, pa makar platili postarinu+carinu i 100e.Fora ako prodje prodje ako ne dacemo ispravno ne valja nikako, a dosadilo mi je da me vuku svi redom kad kupuju komponente da ih testiram da vide dal su ok jer se oni ne razumeju.Stavice nas na crnu listu ako vec nisu, znam da Nemci 3 x daju sansu posle 3x stavljaju na crnu listu i gotovo ima da te provere od glave do pete pre nego sto nesto prime ili urade.

Inace sto se tice priraterije samo jedno: Sloboda Narodu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
CAL ... 19.06.2011. 00:25 #336563

status: user
broj poruka: 243
Ma skapirao sam ja dasu se zajebavali za srafciger to bi samo lud uradio.
Tu ne sme ni cetka a ne srafciger.
Takodje i da upletem kablove ali kada krenu da pritiskaju sa njihovim specifikacijama karti koje su prelaz sa najace serije na sledecu losiju iz serije koja je ista kao ova prva ili losija tj neoptimizovanija u pocetku onda mi dodje da poivracam. Zato sto se ponasaju kao da misle da cu ja da popustim a ja odlepio znaci ono sve dalje da uradim tako nesto.

Ja sam vec rekao sve sto se ne ponasa kako su zamislili kada si uzeo ide na reklamaciju.
Nedovoljno reklamacija, prodavanje na crno prevara dalje ljudi je dovela da prave sve gore i gore. Ja sam rekao ASUSu ako vasih 605 karti na 90C. Svako od tih ljudi ima pravo da to vrati jer to sto vi kazete da to tako radi nije opravdanje ako kvari komp. Zasto niste stavili na kutiji da radi na toliko i toliko stepeni. Cist mali Warning u cosku.
Ali ne smeju pokusavaju da prevare gde mogu i gotovo. Ovde ljudi misle da ako kazu imao sam ja radila je na 95C i tako radi taj i taj to je referentno da to nekoga boli ona stvar.
Na stranu dokaz sto je kartu 100% temp pokvarila. To sta je ona radila ti secovi i zamrzavanje u trajanju od milisekunde ma manje jos da izgleda kao sec to je sve zbog ludih temp ili lose odradjnog chipa.
Ako za 400evra nisu sposobni da naprave kartu ili maticnu koja ce da radi 3 godine i da se ponasa normalno kao dana kada si je kupio. Neka smanje garanciju na dve i cenu na 220. Ako ni toliko ne mogu da naprave onda je vreme da prestanu da se bave time. Jer njih karta kosta manje od 100e najskuplja. A prodaju za 700e. Za dve godine ce trziste da se rascisti i pojavice se novi koji ce da krenu od 30% zarade ali ce se vodite racuna. Ovi istrebise planetu od resursa.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
CAL ... 19.06.2011. 00:43 #336565

status: user
broj poruka: 243
Ja mislim da bolje primerke vise salju po Evropi a kod nas malo sumnjivije. To je zato sto imamo takav ugled, lose zakone, nismo u EU i jednostavno nasa rec u svetu ne znaci nista. Negde ih za cas proteraju ako ne valja. Kinezi zidaju i po Evropi i svuda ali ne fusere nego se dokazuju stalno. Kod nas su pomislili da ne moraju. Mi smo im usputni onako.
Ne znam sta se desilo pre je kvalitet bio drugaciji. A izgledalo je isto nista ono nije bilo na oko jace nesto i to. Naravno za svoje vreme je izgledalo kako je izgledalo. A sada sta rade ne znam.
Ako stvarno odbaceno iz EU preprave pa posalju ovde onda nemam reci.
A tek za serije koliko se pravi to se toliko planeta zagadjuje, trosi, unistava, to je otpad sve stetan to bi trebalo prorediti da na dve godine izlazi i neko kosta 30% vise nizasta ne bi bili uskraceni.
I bolje sto je AMD odlozio Bulldozera, sta ima veze Phenom obavlja sve lepo. Neka ga i za Novu izbace ako treba nista nece strasno biti ali neka naprave lepo. Ko zeli da izracuna gde ce proci asteroid 2339 za 1 min neka kupi Intel. Takvih je 1 od 1000 a 999 se igra i zakera da ne valja AMD za Fermi. Tj ne svi samo mali deo se zali a ne poznaje coveka koji ce osetiti neku slabost
AMD-a. Drugi koriste normalno ne ukljucuju testove uopste.
Meni kaze onaj pojavice se Ivy Bridge koji ce vas skenjati u fazonu. Sta ce meni Ivy Bridge, sta ce njemu Ivy Bridge za onu u igricama nepotrebnu brojku pored GPU rezultata eto za to. Znaju da igram igre i pominju Sandy i Ivy. Ne ja cu se zadovoljiti sa Zambezi i CH5F i ENGXT580 a vi stavite Ivy na plocu od 120e i 5850 mozda me stignete u fps posto je to bitno. Mozete mi samo dati nadimak Usain Bolt u igricama nista vise sa mojom AMD platformom posto ce takav odnos biti ako ne budete imali jaku grafiku.

Sto je najgore i sami su posumnjali sta moze da bude od Bulldozera pa se razmisljaju da prodaju SB. Znam ja pratim im komunikaciju i razmisljanja. U nedoumici su velikoj ako rese da to urade pojace pritisak da ja uzmem SB. Tog dana kada sam procitao oddlaganje rekao sam ajde na one druge forume da prebrojim savete za kupovinu Sb sada. Kada sam dosao imam sta da vidim. Vec sam zapamtio nadimke koji prednjace u psiholoskom pritisku na kesiranje novog HW-a. Ja mislim da od toga nece biti nista, vreme je da se uzme SB kao da pricaju za sebe a porucju drugima. Ne nema od toga nista pa onda pominju Ivy i tako sve, a onda novi tekst pa onda ponovo da ga prodaju dok mogu da uzmu dobre pare.... i tako u nedogled.
Ja mislim da ni oni sto rade za 10kompova sto izracunavaju ne znam kakve proracune ne pokusavaju tom brzinom da isprate HW kao ovde ljudi. Oni ni ne znaju sve i mto obavlja posao po 2-3 godine a onda firma samo zameni a ono bi radilo jos 2. A ovde kao da je ne znam ni ja sta. Ta slabost AMD je toliko izvan poimanja za nekog gamera da je to uzas. Mislim na ove jake platforme najace i do najaceg.

Nego provalili ko zeli najace da ima. Ali ja zelim samo aa filtere i dobar fps a ne da uz igrice radim jos 30 stvari. Nego dok igram radi torent i nista vise. AMD je za to znaci ne dovoljan nego vise od toga.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 6 OD 7  
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646130.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs