Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Uređaji za skladištenje podataka
Koji DVD-RW da kupim?
STRANA 1 OD 1
superboy Koji DVD-RW da kupim? 23.10.2005. 21:48 T1004

status: user
broj poruka: 1
Zeleo bih da kupim neki kvalitetan DVD rezac, ali sto se vise raspitujem o kvalitetu DVD rezaca na nasem trzistu, to sve manje znam :-). Molim vas da mi preporucite koji da kupim, cena nije presudna, a svaka sugestija je dobrodosla. Hvala.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
IgorB ... 24.10.2005. 06:57 #2712

status: user
broj poruka: 281
Plextor, ako ti cena nije bitna.
Igor B.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sergejica a ako ti je skup 24.10.2005. 12:11 #2715

status: user
broj poruka: 1

UZNI nec ND-3540A

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Garson RE 24.10.2005. 14:36 #2718

status: user
broj poruka: 736
Zaobidji NEC, a pogotovu Plextor koji sem imena ne nudu nishta a koshta preko 100e.Baci pogled na temu DVD rezac u grupi Generalno o hardveru.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Uzmi onaj koji ti se navise dopadne na oko !!! 24.10.2005. 22:24 #2722

status: user
broj poruka: 7761
Sine nikoga ne slusaj nego uzmi onaj koji ti senajvise svidi naoko, NEC je najruzniji, LiteON najlepsi (ja uzo ovaj pa misliim da sam se zajebo), ne slusaj revizije u domacim novinama jer su to uglavnom placeni clanci, prosetaj malo po netu pa vidi sta kazu stranci.

Cene su skoro svim modelima pale i ispod 50 jevreja ili su neznatno iznad tako da to vise i nije neka prevelika prepreka, a za 70-80 moze da se nadje i eksterni rezac sto takodje nije tako lose, ali samo ako imas usb2.0 a sve nove ploce ga imaju ima da rezes kuci a boga mi i kod drugara.

Mozes da radis backup tj da rezes po kucama "samo da nozeve ne nosis sa sobom".

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
profilic ... 25.10.2005. 11:48 #2726

status: user
broj poruka: 41
Elem ja sam imao ASUS i bio sam zadovoljan (e sada ne znam koja mu je preciznija oznaka i da li je ima jer sam ga u medjuvremenu dao caletu). Sada sam kupio LG GSA 4163-BB. Sljaka i on ali cini mi se da je ASUS bio malo bolji, da je brze ucitavao DVD nego LG. Vec sam pisao da sam imao problem sa ovim LG rezacem da nije hteo da reze na 8x ali je to verovatno bilo do diska jer je bio u pitanju PRINCO. Juce sam kupio VERBATIM na 8x i on mi je ponudio da rezem na 12x. Za ostale ti necu filozofirati jer nemam licnog iskustva pa da ne bih pricao price. Mada ja mislim da su to sada sve ista g...a i da se neces mnogo zeznuti ako uzmes bilo sta.
Pozdrav.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646116.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs