Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Uređaji za skladištenje podataka
DVD rezač
STRANA 1 OD 1
Maree88 DVD rezač 08.10.2004. 18:24 T113

status: user
broj poruka: 27
Planiram da u skorije vreme kupim DVD rezač ali nisam bas najbolje informisan koji je model dobar. Neko mi kaže da uzmem PIONEER (koji sam i ja mislio da uzmem) a opet neko drugi mi kaže LG, MSI...
Sada stvarno ne znam sta da radim! Na PC berzi sam video neke PIONEER rezače od oko 70 eura pa vas molim POMAGAJTE! Koji je dobar DVD rezač za oko 70 - 90 eura? Hvala unapred!
P.S.Molim vas odgovorite što pre
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zeljkoa Pioneer 08.10.2004. 18:51 #226

status: admin
broj poruka: 712
Pioneer DEFINITIVNO !!!

-----------------------------------
Željko Arnautović,
PC Berza

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
20Alvaro Re: DVD Rezac 09.10.2004. 02:22 #227

status: user
broj poruka: 288
Za 90ak evra mozes uzeti Pioneerovog 16X brzinca. To je model Pioneer A108D.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bole4s Jos jedan glas za Pionir DVD 11.10.2004. 11:27 #228

status: user
broj poruka: 7
Njihov model 107 bio je malo probirljiviji po pitanju medijuma od npr. LG, ali je bolje prodavan. Reklamacija je bilo jako malo za oba modela.
Nova pionirova 16-ica se takodje dobro prodaje i cini mi se da nije toliko probirljiva. Narezao sam na istom samo 3 Princo diska bez problema, a cuo sam da prethodni model na njima nije hteo da reze.
Ipak, tesko je davati preporuke za nesto sto je novo ili nije bar 1 godinu u eksploataciji.
Secam se losih ocena LG rezaca kada su se pojavili, a ja sam ih bas mnogo prodao i to bez reklamacije ili prituzbe na isti.
I kako je tek AMD (duron) bio osporavan kada se pojavio na trzistu.

Novi Pioneer uliva poverenje, jer je i prethodni model bio odlican i ja ga preporucujem.
Model DVR-108D moze da se nadje za oko 85 EUR kod Dual Computersa (www.dualc.co.yu)

Pozdrav !
Boban


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Petza Dronjak SMRAD (MUNZEKONZA) 04.12.2004. 18:52 #354

status: user
broj poruka: 30
Ubedljivo najgori ti je taj pioneer jer reze sporo. Zato uci kolu i slusaj tvoju omiljenu i nepravednu profesorku, inace znamo sve o tebi i nemoj vise postavljati ovako glupa pitanja.Nego ti meni daj onaj Call of djuti
FBI
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646116.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs