Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Uređaji za skladištenje podataka
Eksterni DVD čitač
STRANA 1 OD 1
nexxogen Eksterni DVD čitač 09.12.2005. 00:17 T1151

status: user
broj poruka: 2
Da li bi neko mogao da mi preporuči neki best buy. Htio bih da ga priključim na svoj notebook.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Znaš šta? 09.12.2005. 22:21 #3304

status: user
broj poruka: 6643
Mislim da je u kombinaciji notebook - externi drajv u potpunosti bljak uzeti samo čitač, razmišljaj o eksternom rezaču... (bestbuy firme su NEC, pioneer, samsung - ako ga ima u eksternoj varijanti ili klasični modeli u eksternim rack-ovima, a najskuplji i skoro ispodprosečan je razvikani Plextor...)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nexxogen .. 09.12.2005. 22:55 #3306

status: user
broj poruka: 2
Problem je u tome što bih za neki eksterni DVD rezač morao da dam preko 80 evra, a toliko baš ne mogu da odvojim. Na svom notebooku već imam DVD rezač koji reže sa 2 brzine što je dosta sporo, ali ipak taj dio posla radi kako treba. Problem je u tome što mnogo narezanih DVD diskova ne može da učita. Zbog toga sam tražio samo DVD čitač jer je on sigurno jeftiniji.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Ako je 80 mnogo--- 11.12.2005. 23:57 #3319

status: user
broj poruka: 6643

Ako je 80 evrića mnogo, opet ti ne ostaje ništa nego da uzmeš rack sa sopstvenim napajanjem, dakle eksterni, za 5.25 uređaje i u njega nabodeš koji god hoćeš ide drajv. Ono što tražiš nekako kao da ne postoji. Èitam redovno dosta novina i ne sećam se nekog skorijeg prikaza eksternog dvd-rom-a. Ali to ne znači da ga i nema. Jesi li "obijao" cenovnike i ponude firmi sa net-a ovde? Ko zna, možda neko ima, i ja sam bivao nekoliko puta iznenađen šta sve može da se nađe iako sam sklon da kudim domaću ponudu unapred...
Kad bolje razmislim teško da ćeš i sa ovim mojim predlogom biti mnogo ispod 80 evrića, ako je sve novo.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646116.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs