Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Uređaji za skladištenje podataka
PlexWriter 52/24/52
STRANA 1 OD 1
Hard2geT PlexWriter 52/24/52 26.10.2004. 13:42 T136

status: user
broj poruka: 2
Prilikom pokusaja rezanja CDR diskova Nero 5.5 mi ispisuje poruku da na disku nema dovoljno mesta iako je disk prazan. Oznaka rezaca je PlexWriter 52/24/52. CDR PX-W5224A. Firmware version 1.03. Ako neko zna resenje, molim da mi sto pre odgovori dok nisam otisao do prodavca da mu ga razbijem o glavu ( pod garancijom je ) !!!!!!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
elliotnes PlexWriter 26.10.2004. 14:37 #254

status: user
broj poruka: 1
Prvo pronadji neku noviju verziju Nera, potom u Advanced Properties-u podesi overburn ukoliko imas problema sa rezanjem diskova od cca. 700MB. rezac koji koristis pripada visoj klasi optikanera i pre nego prodavcu "zavrnes" siju uradi ovo sto sam ti napisao. Takodje, moze biti i da je problem do medija, probaj istu kompilaciju i sa nekim drugim diskom.

Pozdrav,
mihailo


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646116.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs