Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Uređaji za skladištenje podataka
Za ,,KaiserSoze``
STRANA 1 OD 1
ACKY Za ,,KaiserSoze``
28.02.2006. 17:23 T1487

status: user
broj poruka: 3
Koji bi mi ti preporucio od ovih navedenih modela.
NEC,
Plaxtore.....koji si napisao prethodno.
Negde do 80-90evra.A da ovko po tebi nije los.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
KaiserSoze NEMOJ... 01.03.2006. 13:13 #4726

status: user
broj poruka: 568



da moja bude presudna...
Bez mnogo pametovanja kupovinu drajva pre svega odredjuje njegova namena, oni se svi manje-vise odlikuju nekim razlikama... ali u prethodnom postu sam ti detaljnije objasnio koje ti drajvove preporucujem, na osnovu testova.

Ovog puta izuzetno sazeto:
1. NEC ND 4551 - sa izuzetnom web podrskom firmware-a (upravljackim programom samog drajva) - odlicna cena
2. PLEXTOR PX-740 - napravio ga je BenQ (bivsi Acer) - odlicna cena
3. BenQ DW1640 - odlicna cena
3. PLEXTOR PX-755 - nemam podatke o ceni, pitanje je da li ga neko prodaje jer je ultra nov model kod nas.

Postujem misljenje Garcona i surovu realnost umiruceg standarda DVD koji je dostigao maximum kako brzinski tako i kvalitativni, tako da od trenutno aktuelinih drajvova treba izabrati onaj koji ima najmanji broj mana.

Izmedju ostalih sajtova prelistaj i https://www.cdrinfo.com
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
KaiserSoze zbog tebe... 06.03.2006. 00:42 #4820

status: user
broj poruka: 568



sam i ja kupio NEC ND-4550, flesovao ga na firmware 1.07 i testirao nekoliko dana.
nisam primetio bilo kakav propust u njegovom radu ili kvalitetu medija koje je snimio.
topla preporuka, jeftiniji je od modela 4551 koji je samo nadogradnja 4550 modela, razlike su potpuno nebitne za prosecnog korisnika.

javi sta si uradio
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646108.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs