Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Uređaji za skladištenje podataka
Da li je moguce...
STRANA 1 OD 1
modricanac Da li je moguce... 01.03.2006. 18:40 T1492

status: user
broj poruka: 48
Da li DVD MSI rezac moze da se pokvari tako sto nece da cita DVD rom,a hoce npr. audio diskove,MP3 i sve sto nije DVD rom?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Garson RE: 01.03.2006. 19:32 #4732

status: user
broj poruka: 736
Da, laseri za CD i DVD su odvojeni.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Ja, ja 01.03.2006. 20:07 #4735

status: user
broj poruka: 6643
Nisu samo laseri u pitanju, pošto se kod dvd-a radi o preciznijoj i sitnijoj tehnici i dimenzijama (što tragova na disku, što samog laserskog zraka), razlokana mehanika (asocira na metal a u stvari je kilava plastika) prvo utiče na čitanje dvd-a, zatim na brisanje-pisanje cd rw, a nakon toga i na sve ostalo. MSI je veliki optički shit, šta im je trebalo da ubrljaju reputaciju sa nečim tako neisplativim, ko to zna. Duvaju neki lepak, sigurno.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
chinaboy isti slucaj 03.03.2006. 11:28 #4763

status: user
broj poruka: 56


Naravno, upravo mi se isto desilo na MSI-evom DVD rezacu, pa cu sad da ga prodam kao obican rezac, bolje ista nego nista.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646116.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs