Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Uređaji za skladištenje podataka
Maxtor N40P
STRANA 1 OD 1
milutinm83 Maxtor N40P 06.04.2006. 16:11 T1629

status: user
broj poruka: 37

Zna li ko sta je u pitanju sa "Maxtor N40P"?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Igor84 Veliki problem 06.04.2006. 21:47 #5350

status: user
broj poruka: 327
Ta poruka u biosu izilazi kada sa hard diskom nesto nije u redu, tj. kada je pred crkavanjem. Ako mozes da ga upalis kako treba vadi pod hitno podatke koji su ti potrebni jer ce uskoro da digne sve 4 u vis.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
milutinm83 N40P 07.04.2006. 09:48 #5357

status: user
broj poruka: 37
znam i ja da crkava ali me interesuje sta mu crkava tip mehanika, elektronika ili nesto drugo?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Igor84 Firmware 07.04.2006. 13:36 #5363

status: user
broj poruka: 327
Konkretno ova poruka znaci da sa firmwareom nesto nije u redu, tj. da ne moze korektno da ga procita. Zamenom elektronike to neces resiti problem jer se firmware ne nalazi tu nego je zatvoren u mehanici. Za taj problem mozes jedino da se obratis nekoj specijalizovanoj firmi za reparaciju hard diskova. Taj korak se u velikoj vecini slucajeva ne isplati jer ces za manje pare da kupis ispravan ali ako pak imas neke vredne podatke na njemu to je jedini lek.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zaks nema pomoci 08.04.2006. 19:34 #5371

status: user
broj poruka: 7


Ovom problemu moze da se doskoci ... Ima jedna ruska firma koji prodaje softver za ovakve probleme ali koliko se ja secam registarcija kosta oko ili preko 600 eura, sto znaci neisplativo. Imam isti problem sa 40 gb i nema mu pomoci. Koliko sam kao upoznat ovo se desava najcesce kada se pregreje hdd, t.j. to njegovo ulje ili sta vec je, kada se pregreje...
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646111.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs