Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Uređaji za skladištenje podataka
Firmware backup
STRANA 1 OD 1
Mladic Firmware backup 21.11.2004. 14:32 T173

status: user
broj poruka: 68
Sa interneta sam skinuo novi firmware za rezac Teac W540E.
Dali je moguce da napravim backup sadasnjeg firmwarea koji gore pomenuti rezac ima,da bih u slucaju problema sa novim firmwareom mogao da ponovo vratim stari.Ako je moguce kako.

Pozdrav.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
robilad pitanje ti je veoma pametno 02.12.2005. 20:33 #3217

status: user
broj poruka: 1
Ako stavis novi firmware ne znaci da nece biti problema.
Imam upravo sveze iskustvo sa instalacijama firmwara. Posle instalacije novog firmwera na mom DVD-RW nisam mogao vise ni da ucitavam ni da rezem DVD diskove, tako da ti preporucujem da to sto radis radis oprezno. Ako ti se ne svidi kako ti radi DVD nakon instalacije firmwera postoji mogucnost flashovanja firmwera. Ako te zanima kako se to radi pisi a ja cu ti odgovoriti, posto je poruka odavno napisana neznam da li te to jos zanima? Inace fleshovanje firmwera je zeznuto jer mozes da zeznes drajver u nepovrato. Ako se nesto dogodi sto netreba kao naprimer obicno nestajanje struje kao kod mene, posle toga mozes samo da kupis novi DVD citac kao sto cu ja to sada da uradim. Pisi ako te to jos zanima. mogu i znam da ti pomognem.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646116.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs