Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Internet servisi, programi, prezentacije, ...
Researchers record the screams of the damned!!!
STRANA 1 OD 14  
SkyFire Researchers record the screams of the damned!!! 08.06.2009. 19:46 T17883

status: user
broj poruka: 18472
Jos davne 60-te godine expedicija naucnika u zelji da provere zemljino jezgro dosli su do uzasavajuceg otkrica na osnovu cega su prekinuli daljnja istrazivanja..
Mozda je ovo neko i gledao ali evo link pa prosudite sami :

http://www.youtube.com/watch?v=UfoU0HRzeCA



I Want to believe - The truth is out there



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Fikcija, nista vise 08.06.2009. 19:56 #119846

status: user
broj poruka: 5696
kao i UFO, Loch Ness Monster, Ogopogo...i ovo su bile samo marketisnke varke kako bi se zabavila ili zavarala masa...igrom slucaja, posto sam i ljubitelj horror/sci-fi, parapsycho zanrova dosta sam se bavio slicnim temama kao hobi...ovde su zapravo samo sumovi i komesanja vruceg vazduha iz utrobe sa onim unetim hladnijim, pri cemu dolazi do distorzije komponenata opreme kojom su vrsili istrazivanja...ima mnogo faktora koji uticu na te zvukove, ali su svi naucno objasnjivi bez da u to uplicemo Pakao i nadprirodne pojave, da je tako zasto onda ne bismo culi i zvukove zivotinja? Zar i one nisu manje-vise ravnorpavni stanovnici zemlje? Zar i one nemaju svest pa makar i primitivnu kao i postupke koje ih vode u Pakao i Raj? U svakom slucaju svaka prica koja se tice duhova, demona, vanzemaljaca, cuda...je vrlo zhavlana za sive celije u smislu potvrda ili opovrgavanja, zagolica mastu i drzi te u formi :-)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Sve zavisi od stava i percepcije! 08.06.2009. 20:12 #119851

status: user
broj poruka: 18472
Covek po prirodi skeptican uvek je neobjasnjivo pokusavao da objasni naucnim putem koji su u mnogo cemu bili jako tanki sa dokazima i teorijama te vrste!I danas dan ,sve se uglavnom zeli naukom objasniti,dokazati posto poto i sve to prikazati u svetlu raznih vrsta zavera i neistine..Mnogo stvari na ovoj nasoj planeti zemlji nisu objasnjenje naucno,jednostavno ne postoji odgovor,nema nacina da se do njega dodje.I za one koji pokusavaju da opovrgnu vec predocene cinjenice veliki trud je ulozen da se istina ugusi na bilo koji nacin.Od pamtiveka od obicnog coveka se krije istina ili mu se servira malo po malo na kasicicu kroz decenije tako drzeci danasnjeg coveka na distanci od pravih informacija i istine..Problem nastaje zbog toga sto covek gradi svoje stavove na materijalizmu i tako siri tu bolest u vidu posasti po celom svetu!Treba biti dosta visoko na duhovnom nivou da bi pogledao istini u oci i shvatio neke stvari..Naravno da na svetu postoje razni montirani snimci,razne propagande ali vecinom od svega toga postoji i istina koja tu lezi negde izmedju redova ili je jednostavno javno obelodanjena.

Zivotinje su same po sebi plemenite.Ne postoji zla zivotnja sama od sebe!One idu na sasvim drugo mesto i ne pripadaju tamo gde idu ljudi koji zasluzuju to svojim necasnim delima!

`Kao sto se slepom coveku ne moze opisati Rembrantova slika,tako ni duhovno slep covek ne moze da vidi Boga`

I Want to believe - The truth is out there





:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Otkad je to ,to je uzeto iz filma Digitalni andjeo 08.06.2009. 20:43 #119866

status: user
broj poruka: 7695
imas ga na net-u ,u stvari Rusi su busili rupu do neke velike dubine i pustali su mikrofon niz tu rupu i krici su stravicni ,interesantno da je i Kusto cuo krike u pecinama na Bermudima kad je istrazivao.Istorijski je tacno to da su Rusi busili tu rupu ,a za krike nisam siguran .
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi UFO je vrlo realan fenomen 08.06.2009. 20:46 #119867

status: user
broj poruka: 7695
Ko malo bolje sagleda to videce da je to tako ,nazalost ono sto nauka ne moze da dokaze to i ne postoji.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Pogledajte ovo biće vam zanimljivo 08.06.2009. 22:20 #119900

status: user
broj poruka: 3737

Nasiljem protiv argumenata...
support normality

http://www.youtube.com/watch?v=li1iiQzEwXE&feature=related
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy Sajns fikšn 09.06.2009. 00:29 #119943

status: user
broj poruka: 4163
da ne kažem bolšit


Čekić je izmislio sve ostale alate

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JOSILENKO Re: Sve zavisi od stava i percepcije! 09.06.2009. 00:52 #119947

status: user
broj poruka: 1013
Pa ne verujem ja nauci zato sto nisam duhovan tip, nego zato sto je nauka dokazala sebe kroz dela. Nauka mi ne mrda klatno iznad zeluca da vidi da li imam problema sa varenjem, nego mi nabiju sondu koju su napravili naucnici sa kamerom kroz jednjak i vide sta je unutra. Ili ultrazvuk koji su takodje napravili naucnici. I ja njima verujem
Nauka je odvela coveka u svemir, ne duhovnost. Nauka je kad udjes u avion i on poleti. Ako koza laze rog ne laze. A prema klatnima i rasljama i kricima i duhovima i madjijama i sam itekako skepticak
JOLE

:: Covek po prirodi skeptican uvek je neobjasnjivo pokusavao da objasni naucnim putem koji su u mnogo cemu bili jako tanki sa dokazima i teorijama te vrste!I danas dan ,sve se uglavnom zeli naukom objasniti,dokazati posto poto i sve to prikazati u svetlu raznih vrsta zavera i neistine..Mnogo stvari na ovoj nasoj planeti zemlji nisu objasnjenje naucno,jednostavno ne postoji odgovor,nema nacina da se do njega dodje.I za one koji pokusavaju da opovrgnu vec predocene cinjenice veliki trud je ulozen da se istina ugusi na bilo koji nacin.Od pamtiveka od obicnog coveka se krije istina ili mu se servira malo po malo na kasicicu kroz decenije tako drzeci danasnjeg coveka na distanci od pravih informacija i istine..Problem nastaje zbog toga sto covek gradi svoje stavove na materijalizmu i tako siri tu bolest u vidu posasti po celom svetu!Treba biti dosta visoko na duhovnom nivou da bi pogledao istini u oci i shvatio neke stvari..Naravno da na svetu postoje razni montirani snimci,razne propagande ali vecinom od svega toga postoji i istina koja tu lezi negde izmedju redova ili je jednostavno javno obelodanjena
::
:: Zivotinje su same po sebi plemenite.Ne postoji zla zivotnja sama od sebe!One idu na sasvim drugo mesto i ne pripadaju tamo gde idu ljudi koji zasluzuju to svojim necasnim delima
::
:: `Kao sto se slepom coveku ne moze opisati Rembrantova slika,tako ni duhovno slep covek ne moze da vidi Boga
::
:: I Want to believe - The truth is out there
::
::
::
::
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blackbomb jel se ti salis ili si ozbiljan? 09.06.2009. 01:07 #119949

status: user
broj poruka: 109
@skyfire Nema dokaza da bog ne postoji i to je problem a po tvojoj logici (sto jeste logicka greska) posto nauka nemoze da dokaze da ja u svojoj guzici nemam nevidljivog majmuna to znaci da je stvaran?

I sam sebe pobijas, prvo kazes da neke stvari se nemogu, i onda kazes da se istina krije?
Koja je to istina bas bi voleo da znam, posto ti izgleda da znas?

A sto se tice materijalnih stvari mislim da je crkva objasnila tokom vekova sta znaci materijalna moc...

`Kao sto normalan covek vidi razliku izmedju maste i realnosti tako i naivan nevidi`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re: Sve zavisi od stava i percepcije! 09.06.2009. 01:12 #119950

status: user
broj poruka: 18472
Tvoj stav je jasan.Vecina ljudi ima takav stav gradjen na jednoj osnovi a to je materijalizam.`Dok ne vidim,ne verujem` !!!Izgleda da nisi procitao poslednju citiranu recenicu u mom postu ili jednostavno ne dopire do tvog mentalnog sklopa?!

Znaci su uvek tu samo treba obratiti paznju i pravilno ih protumaciti.
Ako postoji dobro postoji i lose.I dobro i lose imaju iskonsko poreklo i nisu nastali od coveka kao sto covek nije nastao evolucijom od majmuna!Cak ni sam Charles Darwin nije verovao u to ali je morao da se drzi te teorije o poreklu coveka u materijalistickom smislu!Mislim da materijalizam i potice iz tog doba..Inace Darwinova teorija je davno pobijena ali ocigledno da mnogi ljudi,narod zeli da veruje da smo nastali od zivotinje,znaci kao stoka smo evulirali u coveka..Mislim smesno.Smesno mi je i takodje stav svakog coveka koji kaze da smo sami u univerzumu,jedna jedina civilizacija pored tolikog prostranstva u svemiru koje nema kraja!Kao sto rekoh,pored predocenih cinjenica narod je i dalje skepican jer je duhovno slab da vidi istinu koja mu stoji pred nosom!

Lecili su ljude i bez nauke.Sa kolena na koleno se prenosila narodna medicina koja i danas dan ima veliku ucinkovitost u spasenju zdravlja coveka,u mnogo slucajeva pre svake medicine kao nauke!Sta je moc ubedjenja ako ne duhovna vestina..Mnogo ljudi je na ovaj nacin sebi spaslo zivot..Tu nije pomoglo ni znanje ni masine ni koja cuda od tehnologije vec sam um,duh,energija koja sacinjava coveka pored njegovog fizickog oblika!Hoces da mi kazes da je i telekineza zasnovana na materijalizmu???Na koji to fizicki nacin bez ikakvog dodira mogu da se pomeraju,savijaju,pale stvari?!Sad mi samo reci da ne postoji i telekineza i onda mislim stvarno

I Want to believe - The truth is out there





:: Pa ne verujem ja nauci zato sto nisam duhovan tip, nego zato sto je nauka dokazala sebe kroz dela. Nauka mi ne mrda klatno iznad zeluca da vidi da li imam problema sa varenjem, nego mi nabiju sondu koju su napravili naucnici sa kamerom kroz jednjak i vide sta je unutra. Ili ultrazvuk koji su takodje napravili naucnici. I ja njima veruje
:: Nauka je odvela coveka u svemir, ne duhovnost. Nauka je kad udjes u avion i on poleti. Ako koza laze rog ne laze. A prema klatnima i rasljama i kricima i duhovima i madjijama i sam itekako skeptica
:: JOL
::
:: :: Covek po prirodi skeptican uvek je neobjasnjivo pokusavao da objasni naucnim putem koji su u mnogo cemu bili jako tanki sa dokazima i teorijama te vrste!I danas dan ,sve se uglavnom zeli naukom objasniti,dokazati posto poto i sve to prikazati u svetlu raznih vrsta zavera i neistine..Mnogo stvari na ovoj nasoj planeti zemlji nisu objasnjenje naucno,jednostavno ne postoji odgovor,nema nacina da se do njega dodje.I za one koji pokusavaju da opovrgnu vec predocene cinjenice veliki trud je ulozen da se istina ugusi na bilo koji nacin.Od pamtiveka od obicnog coveka se krije istina ili mu se servira malo po malo na kasicicu kroz decenije tako drzeci danasnjeg coveka na distanci od pravih informacija i istine..Problem nastaje zbog toga sto covek gradi svoje stavove na materijalizmu i tako siri tu bolest u vidu posasti po celom svetu!Treba biti dosta visoko na duhovnom nivou da bi pogledao istini u oci i shvatio neke stvari..Naravno da na svetu postoje razni montirani snimci,razne propagande ali vecinom od svega toga postoji i istina koja tu lezi negde izmedju redova ili je jednostavno javno obelodanjena
:: ::
:: :: Zivotinje su same po sebi plemenite.Ne postoji zla zivotnja sama od sebe!One idu na sasvim drugo mesto i ne pripadaju tamo gde idu ljudi koji zasluzuju to svojim necasnim delima
:: ::
:: :: `Kao sto se slepom coveku ne moze opisati Rembrantova slika,tako ni duhovno slep covek ne moze da vidi Boga
:: ::
:: :: I Want to believe - The truth is out there
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blackbomb :D 09.06.2009. 01:23 #119954

status: user
broj poruka: 109
svaka cast nema sta najbolje bi bilo lepo da dokazes da nisi materijalista i posto toliko `mrzis nauku` trebao bi svu svoju imovinu da prodas i da zivis u sumi (nije namenjeno kao uvreda) posto taj komp za kojim sedis to je materijalno sredstvo i da nauka ga je napravila.

E sada moras da definises sta je dobro a sta je lose posto nepostoji globalno dobro i globalno lose samo subjektivno naprimer to sto je hitler mislio da je dobro da istrebi sve jevreje ja a valjda i ti se nebi slozili da je dobro.A to sto lupetas da je pobijena teorija evolucije to je prava laz. A da i realnije je da samo od majmuna evoluirali nego da nas je magicni dedica stvorio od blata...




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE SF 09.06.2009. 01:23 #119955

status: user
broj poruka: 5696
Odakle ti to da postoji telekineza??? Mozda si mislio an telepatiju, to je nesto drugo. Posotje pojave koje ljudski um ne moze da razluci: kosmos, Tvorac...Darvinova T evolucije je unekoliko klimava...

Evo jedne anegdote o evoluciji po Darvinu koji govori o tome da sledbenik u postanku mora imati prethodnika.Ulazi otac sa sinom u pekaru, biraju ona peciva pred pekarom i sin upita oca: `Koje napravio ova lepa peciva?`, Otac kaze: `Pekar sine, pekar je ispekao peciva`. Sin ce potom ocu: `A tata, ko je ispekao pekara???`. Naravno nije docekao odgovor :)

Crkva i stvoritelj su sasvim odvojene stvari. Crkva je, u svojoj srzi i genezi, samo materijalisticka tvorevina, izgradjena na krvi, mucenjima, zaverama, prevaram, naucnom kocenju...to je u pravom smislu sekta, gledano ocima nauke. Marx je rekao: `Religija je opijum za narod`. U tome je bio u pravu. Kada ispustis kyglu iz ruke ona ce pasti na pod i u Loznici i u Zemunu i na Mesecu i u New Yorku i na Aljasci...i u Sibiru - to je dokazana tvrdnja, to je nauka! Obratite paznju na to, da ko kod se poziva na nauku ne bi trebalo u svojim recenicama da koristi rec `verujem, vera...` vera je suprotnost nauci, te dve reci nikako ne idu zajedno. Sebe bih klasifikovao kao ateistu, coveka koji bi se uvek i u svakom trenutku oslonio na nauku, pa makar licno ugledao Pinheada i Cenobitse otvorivsi `Lament configuration` tj. Lamarchand`s box`


:
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dragster ... 09.06.2009. 01:25 #119956

status: user
broj poruka: 41
Sve zavisi ko kako gleda i koja su mu ubedjenja,vaspitanje,verovanja.Bar ja tako razmisljam.Nisam naivan da u sve poverujem ali nisam ni neverni toma vec pokusavam da stvari objasnim sebi na najprostiji i najrazumniji nacin.Slazem se sa skyfire vecinom ali moram reci da je stvar izbora ko ce kako da razmislja i koji put da izabere.Postoje vise puteva,stvar je izbora kojim cete poci.Ovaj zvuk iz klipa moze da bude prouzrokovan i zbog nekih drugih faktora kao sto rece machine.Moze isto tako da bude i to cemu ga predstavljaju.Ja verujem da takve stvari postoje ali to je moj licni izbor.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Ma ono 09.06.2009. 01:27 #119957

status: user
broj poruka: 3737
moje lično iskustvo mi govori da postoji neka viša sila ne onakvom kakvom je predstavljaju, već je sasvim drugačija i funkcioniše na principu koji ne možemo da razumemo.

Ni dan danas mi nije jasno kako mi je kroz glavu(kao šok nagli skok adrenalina, jeza, strah) prošlo da drugar nije zavrnuo sigurnosne šrafove na cilindričnoj mašini visoke štampe u trenutku kada se uhvatio za polugu da je pokrene. Bio sam mu okrenut leđima pričao sa ortacima i nisam ni znao da je za mašinom, tako da...
Nasiljem protiv argumenata...
support normality

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: SF 09.06.2009. 01:31 #119958

status: user
broj poruka: 18472
Telepatija je samo jedan oblik telekineze!Telepatija se samo odnosi na pomeranje stvari umom!Telekineza obuhvata sve parapsiholoske moci.Ispravi me ako gresim.

I Want to believe - The truth is out there

:: Odakle ti to da postoji telekineza??? Mozda si mislio an telepatiju, to je nesto drugo. Posotje pojave koje ljudski um ne moze da razluci: kosmos, Tvorac...Darvinova T evolucije je unekoliko klimava..
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blackbomb ... 09.06.2009. 01:34 #119959

status: user
broj poruka: 109
@MACHINE

Ako mislis da evolucija objasnava nastanak onda se tesko varas to ti je biogenesis

a evo jedan primer za tebe ko je napravio boga? :D

@skyfly za telekinezu neznam nisam pogledao dokaze i stvarno neznam kada budem video dokaze da postoji ili ne postoji tek onda cu da sudim.





:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: Re: SF 09.06.2009. 01:38 #119960

status: user
broj poruka: 5696
Ispravljam :)

Telepatija je citanje misli na daljinu, kroz etar - tesko dokazivo zbog slozenosti probalistickog sistema rezonovanja

Telekineza (kinetika-dinamika) je pomeranje stvari snagom volje - dokazano ne postoji


:: Telepatija je samo jedan oblik telekineze!Telepatija se samo odnosi na pomeranje stvari umom!Telekineza obuhvata sve parapsiholoske moci.Ispravi me ako gresim

Crni, ne, ne verujem u Darvinovu T, ne znam odakle si to skontao???


::
:: I Want to believe - The truth is out there
::
:: :: Odakle ti to da postoji telekineza??? Mozda si mislio an telepatiju, to je nesto drugo. Posotje pojave koje ljudski um ne moze da razluci: kosmos, Tvorac...Darvinova T evolucije je unekoliko klimava..
:: ::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JOSILENKO Re: Re: Re: Sve zavisi od stava i percepcije! 09.06.2009. 01:40 #119961

status: user
broj poruka: 1013
Koji bre crni materijalizam jesi ti krsten? Nauka se zasniva na induktivnim i dedutktivnim logickim zakljucivanjem i pretpostavkama koji se dokazuju experimentalnim putem u praxi? Jesi cuo mozda za logiku,a? Zdrav razum? A? To su stvari kojima verujem. A te `duhovne` stvari o kojima ti pricas se baziraju na cistoj dogmi
A sto se tice osporavanja Darvina - teorija evolucije je FAKAT. CINJENICA, prema tome raspitaj se malo i ne lupetaj po mnogo - evo ti iz Wikipedije o evoluciji
The National Academy of Science (U.S.) makes a similar point:
Scientists most often use the word `fact` to describe an observation. But scientists can also use fact to mean something that has been tested or observed so many times that there is no longer a compelling reason to keep testing or looking for examples. The occurrence of evolution in this sense is fact. Scientists no longer question whether descent with modification occurred because the evidence is so strong.

Ili mozda bolje znas od National Academy of Science? Pametan si ti, ko zna. Mozda ti sapnuli glasovi iz dubine

JOLE

:: Tvoj stav je jasan.Vecina ljudi ima takav stav gradjen na jednoj osnovi a to je materijalizam.`Dok ne vidim,ne verujem` !!!Izgleda da nisi procitao poslednju citiranu recenicu u mom postu ili jednostavno ne dopire do tvog mentalnog sklopa?
::
:: Znaci su uvek tu samo treba obratiti paznju i pravilno ih protumaciti
:: Ako postoji dobro postoji i lose.I dobro i lose imaju iskonsko poreklo i nisu nastali od coveka kao sto covek nije nastao evolucijom od majmuna!Cak ni sam Charles Darwin nije verovao u to ali je morao da se drzi te teorije o poreklu coveka u materijalistickom smislu!Mislim da materijalizam i potice iz tog doba..Inace Darwinova teorija je davno pobijena ali ocigledno da mnogi ljudi,narod zeli da veruje da smo nastali od zivotinje,znaci kao stoka smo evulirali u coveka..Mislim smesno.Smesno mi je i takodje stav svakog coveka koji kaze da smo sami u univerzumu,jedna jedina civilizacija pored tolikog prostranstva u svemiru koje nema kraja!Kao sto rekoh,pored predocenih cinjenica narod je i dalje skepican jer je duhovno slab da vidi istinu koja mu stoji pred nosom
::
:: Lecili su ljude i bez nauke.Sa kolena na koleno se prenosila narodna medicina koja i danas dan ima veliku ucinkovitost u spasenju zdravlja coveka,u mnogo slucajeva pre svake medicine kao nauke!Sta je moc ubedjenja ako ne duhovna vestina..Mnogo ljudi je na ovaj nacin sebi spaslo zivot..Tu nije pomoglo ni znanje ni masine ni koja cuda od tehnologije vec sam um,duh,energija koja sacinjava coveka pored njegovog fizickog oblika!Hoces da mi kazes da je i telekineza zasnovana na materijalizmu???Na koji to fizicki nacin bez ikakvog dodira mogu da se pomeraju,savijaju,pale stvari?!Sad mi samo reci da ne postoji i telekineza i onda mislim stvarno
::
:: I Want to believe - The truth is out there
::
::
::
::
::
:: :: Pa ne verujem ja nauci zato sto nisam duhovan tip, nego zato sto je nauka dokazala sebe kroz dela. Nauka mi ne mrda klatno iznad zeluca da vidi da li imam problema sa varenjem, nego mi nabiju sondu koju su napravili naucnici sa kamerom kroz jednjak i vide sta je unutra. Ili ultrazvuk koji su takodje napravili naucnici. I ja njima veruje
:: :: Nauka je odvela coveka u svemir, ne duhovnost. Nauka je kad udjes u avion i on poleti. Ako koza laze rog ne laze. A prema klatnima i rasljama i kricima i duhovima i madjijama i sam itekako skeptica
:: :: JOL
:: ::
:: :: :: Covek po prirodi skeptican uvek je neobjasnjivo pokusavao da objasni naucnim putem koji su u mnogo cemu bili jako tanki sa dokazima i teorijama te vrste!I danas dan ,sve se uglavnom zeli naukom objasniti,dokazati posto poto i sve to prikazati u svetlu raznih vrsta zavera i neistine..Mnogo stvari na ovoj nasoj planeti zemlji nisu objasnjenje naucno,jednostavno ne postoji odgovor,nema nacina da se do njega dodje.I za one koji pokusavaju da opovrgnu vec predocene cinjenice veliki trud je ulozen da se istina ugusi na bilo koji nacin.Od pamtiveka od obicnog coveka se krije istina ili mu se servira malo po malo na kasicicu kroz decenije tako drzeci danasnjeg coveka na distanci od pravih informacija i istine..Problem nastaje zbog toga sto covek gradi svoje stavove na materijalizmu i tako siri tu bolest u vidu posasti po celom svetu!Treba biti dosta visoko na du
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blackbomb Re: Re: Re: SF 09.06.2009. 01:46 #119963

status: user
broj poruka: 109



:: Ispravljam :
::
:: Telepatija je citanje misli na daljinu, kroz etar - tesko dokazivo zbog slozenosti probalistickog sistema rezonovanj
::
:: Telekineza (kinetika-dinamika) je pomeranje stvari snagom volje - dokazano ne postoj
::
::
:: :: Telepatija je samo jedan oblik telekineze!Telepatija se samo odnosi na pomeranje stvari umom!Telekineza obuhvata sve parapsiholoske moci.Ispravi me ako gresim
::
:: Crni, ne, ne verujem u Darvinovu T, ne znam odakle si to skontao??
::
::
:: ::
:: :: I Want to believe - The truth is out there
:: ::
:: :: :: Odakle ti to da postoji telekineza??? Mozda si mislio an telepatiju, to je nesto drugo. Posotje pojave koje ljudski um ne moze da razluci: kosmos, Tvorac...Darvinova T evolucije je unekoliko klimava..
:: :: ::
:: ::

dao si primer za koji si mislio da se obraca evoluciji a ustvari obraca se totalno drugoj teoriji
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JOSILENKO ... 09.06.2009. 01:50 #119965

status: user
broj poruka: 1013
Evolution is a fact in the sense of it being overwhelmingly validated by the evidence. Frequently evolution is said to be a fact in the same way as the Earth revolving around the Sun is a fact.[15][16] The following quotation from H. J. Muller, `One Hundred Years Without Darwin Are Enough` explains the point.
There is no sharp line between speculation, hypothesis, theory, principle, and fact, but only a difference along a sliding scale, in the degree of probability of the idea. When we say a thing is a fact, then, we only mean that its probability is an extremely high one: so high that we are not bothered by doubt about it and are ready to act accordingly. Now in this use of the term fact, the only proper one, evolution is a fact.[3]
The National Academy of Science (U.S.) makes a similar point:
Scientists most often use the word `fact` to describe an observation. But scientists can also use fact to mean something that has been tested or observed so many times that there is no longer a compelling reason to keep testing or looking for examples. The occurrence of evolution in this sense is fact. Scientists no longer question whether descent with modification occurred because the evidence is so strong.[17]
Philosophers of science argue that we do not know anything with absolute certainty: even direct observations may be `theory laden` and depend on assumptions about our senses and the measuring instruments used. In this sense all facts are provisional.
JOLE

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re: Re: SF 09.06.2009. 01:50 #119966

status: user
broj poruka: 18472
Telepatija ili ti citanje misli.Upravu si.Odavno se nisam dotakao ovog gradiva.
Pod telekinezu ne spada samo pomeranje stvari vec i paljenje predmeta i sl..Morao bih malo da se podsetim jer opet mogu da pogresim..Usao sam u ovu tematiku po malo nespreman jer sam dosta toga pozaboravljao,kazem davno sam o tim temama sa nekim raspravljao ali..
Imam primer za tebe..Neces mi verovati ali nema veze..Kako god..U blizini mog grada nalazi se jedan kraj,jedno selo,nije ni bitan naziv iz koga potice jedan covek koji ima parapsiholoske moci..Napominjem ovo nisu bapske price za malu decu,ovo moze da potvrdi polovina mog grada!Lik pored toga sto moze da ti procita i misli,zna tacno kad ce se neki dogadjaj desiti,dobar ili los.Zbog toga su ga strpali u zatvor kao laznog `proroka`,nazovimo ga kako god!Sledi jedan veoma zanimljiv splet dogadjaja!Dok je bio u pritvoru u trenutku odvijanja radnje u neke sate obratio se cuvaru sa recima da ide kuci jer ocu od policajca koji ga je cuvao nije dobro tj da mu je otac na umoru..Policajac nije poverovao ni jednog trenutka u to dok ga ovaj nije ubedio da ode jer kaze to je poslednji put da ce videti svog oca zivog..Lik je otisao kuci i otac mu je zaista umro na rukama.Sutradan ovog su pustili iz zatvora i vise niko nije ni rec pricao o ovom!Jos jedna sposobnost koji taj lik ima je da ti kaze tacno vreme u svko doba tako sto ce da protrlja zglob svoje ruke na kome se pokaze sat i tacno vreme..U prostoriji gde se to odvijalo vise od 50 ljudi je gledalo u svoje satove a oni koji su mu bili blizu gledali su u njegovu ruku.
Ja necu da ti kazem da sam i ja to video..
Zelim samo da kazem da takve stvari postoje,jako su retke ali postoje.Ko zeli da veruje on ce poverovati ko ne ne mora.Svaki covek ima svoj izbor,tacno je to da veruje u ono sto zeli a nekad cak i da se uveri!Toliko od mene!

@JOSILENKO

Ja tebe nisam vredjao pa ne zelim da ni ti mene vredjas,nadam se da ti je to jasno!

I Want to believe - The truth is out there





:: Ispravljam :
::
:: Telepatija je citanje misli na daljinu, kroz etar - tesko dokazivo zbog slozenosti probalistickog sistema rezonovanj
::
:: Telekinze (kinetika-dinamika) je pomeranje stvari snagom volje - dokazano ne postoj
::
::
:: :: Telepatija je samo jedan oblik telekineze!Telepatija se samo odnosi na pomeranje stvari umom!Telekineza obuhvata sve parapsiholoske moci.Ispravi me ako gresim
::
:: Crni, ne, ne verujem u Darvinovu T, ne znam odakle si to skontao??
::
::
:: ::
:: :: I Want to believe - The truth is out there
:: ::
:: :: :: Odakle ti to da postoji telekineza??? Mozda si mislio an telepatiju, to je nesto drugo. Posotje pojave koje ljudski um ne moze da razluci: kosmos, Tvorac...Darvinova T evolucije je unekoliko klimava..
:: :: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JOSILENKO Re: Re: ... 09.06.2009. 01:57 #119967

status: user
broj poruka: 1013
@ Skyfire
osporavajuci Darvina vredjas zdrav razum, a samim tim i mene
JOLE

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re: Re: ... 09.06.2009. 01:59 #119968

status: user
broj poruka: 18472
Kad je vec tako sam sebe vredjas verovajuci u tu apsurdnu budalastinu.
Znaci tvoji koreni vuku od zivotinje,sto znaci da ni ti nisi nista bolji nego jedna zivotinja koja je evolirala u napredniji oblik danas poznatiji kao savremen covek,svesno bice!

I Want to believe - The truth is out there





:: @ Skyfir
:: osporavajuci Darvina vredjas zdrav razum, a samim tim i mene
:: JOL
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JOSILENKO ... 09.06.2009. 02:00 #119969

status: user
broj poruka: 1013
Bonobo majmuni sa ljudima dele 98% svog DNK sastava. Slucajnost,a?

Ja se ne stidim svog porekla. Ima nekih koji ne mogu da podnesu CINJENICU da su nastali od primata, isto kao sto ima i onih koji se stide sto su rodjeni u selu. To je taj isti kompleks

JOLE

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blackbomb ... 09.06.2009. 02:06 #119970

status: user
broj poruka: 109
@ skyfly nema problema verovacu kada budem video da link to uradi 100/100 puta.

dok nevidim dokaz nemogu da verujem posto neverovatne stvari zahtevaju neverovatne dokaze


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: Re: Re: Re: SF 09.06.2009. 02:07 #119971

status: user
broj poruka: 5696
Sve je to dokazivo :)

Ja sam pre neki dan prisustvoao, licno, grupnoj bionergetskoj terapiji, koju sprovodi poznata i `priznata` ruskinja...

Sve se to se zove grupna hipnoza (auto)sugestija...dakle, sve je to iskalkulisano, tempirano i uigrano, bas kao i madjija...koga zanima prenecu mu licna iskustva posto je to bilo nedavno, mada postoji jedan deo tretmana (bio sma tamo nekih 3h) za koje ja nisam nasao logicno objasnjenje. Kada budem stigao i ako nekoga zanima...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 14  
Broj postavljenih tema: 60274. Broj poslatih odgovora: 646092.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs