Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Uređaji za skladištenje podataka
Cudan problem.
STRANA 1 OD 1
baxter89 Cudan problem. 11.07.2006. 20:51 T1978

status: user
broj poruka: 5
Kupio sam DVD-RW 111D Pioner,i kad npr.pustim muziku i stavim da se nesto kopira sa DVD-a ceo kompjuter pocne da secka i mis mnogo kasni,jeli los DVD uredjaj ili nesto softverski???
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mrlja software 11.07.2006. 21:08 #6931

status: user
broj poruka: 299



proveri verziju VIA drivera ili koji već North bridge imaš....
software je u pitanju
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko I dalje: 13.07.2006. 00:08 #6968

status: user
broj poruka: 6643
Moguće je i da uređaj umesto u udma radi u PIO modu, koji je procesorski zahtevan, spor i smoran. Ovaj problem je čest, a nekad je vezan i za ploču/konkretan rezač i mesto na ide grani na koju se stavi. Nekad je vezan i za situaciju da na istoj ide grani ima još neki drajv... npr. nisu se podnosili asus(pioneer) dvdrw i teac cd-rom.
Za PIO mod, mrzi me da ti ponovo objašnjavam, ali na forumu možeš naći objašnjenje koje sam svojevremeno dao za prebacivanje sa PIO na udma mod pristupa optičkom drajvu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
laciale isti problem 14.07.2006. 18:56 #6986

status: user
broj poruka: 4
imam i ja isti problem-pioneer 111 i lg dvd.pocne da zeza cim se podigne sistem i sjecka mi sliku i na kraju se restartuje.iskljucio sam lg dvd i radi normalno.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646112.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs