Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Softver za PDA i mobilne
N96 u-p-d-a-t-e softwer
STRANA 1 OD 1
Perosh N96 u-p-d-a-t-e softwer 12.09.2009. 13:15 T20046

status: user
broj poruka: 91
ne znam kako da update softwer na fonu, skinuo sam softwer sa linka:

http://europe.nokia.com/get-support-and-software/download-software/device-software-update/download

i sta sad da radim?

pomagajte ljudi :)

unapred hvala
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 12.09.2009. 13:22 #139413

status: user
broj poruka: 12057

Povežeš telefon preko USB-a, kad ga OS lepo prepozna, pokreneš Software updater (naravno sa aktivnom internet konekcijom). On će prepoznati model tvog telefona i verziju softvera na njemu. Posle toga proverava da li ima svežija verzija online i pita te da li hoćeš da updatuješ softver, ako ima noviji ili da pregaziš tvoj postojeći ako imaš problema.

Naravno pre svega ovoga treba uraditi backup podešavanja, poruka slika.....ručno ili sa Nokia Backup alatom.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Perosh re 12.09.2009. 14:44 #139424

status: user
broj poruka: 91

povezem fon sa pc i odem na pc suite pa na content copier i krene da mi backup file i na 16% mi kaze da je izgubio konekciju. Sta sad da radim?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: re 12.09.2009. 14:51 #139425

status: user
broj poruka: 12057

Očigledno imaš problem sa USB kablom. Ili sam ima prekid ili konektor koji ulazi u USB, ili, najverovatnije sam konekto u telefonu. Pokušaj da nađeš poziciju kabla tako da ne gubi konekciju.

Ni pod razno ne radi update bez urađenog backup-a, osim ako je tel prazan i nemaš bitnih podataka.

NE RADI backup preko BlueTooth-a.


::
:: povezem fon sa pc i odem na pc suite pa na content copier i krene da mi backup file i na 16% mi kaze da je izgubio konekciju. Sta sad da radi
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Perosh re 12.09.2009. 15:08 #139428

status: user
broj poruka: 91

Mislim da nije do kabla i usb ulaza za fon,jer sam ja 3x res komp i fon i on mi i dalje izbacuje iz backup na 16 %.Sad mi je krenuo komp da izbacuje u desnom donjem uglu found new hardwere nokia windows prtable device pa found new hardwere nokia 96 i tako mi vrti sve u krug,a pritom mi nije usb prikljucen za kom.Res. komp i to prestane,opet ubacim usb i on opet krene da mi izbacuje found new hardwere.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646130.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs