Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Uređaji za skladištenje podataka
Bezbedan nastavak narezivanja
STRANA 1 OD 1
mlucky76 Bezbedan nastavak narezivanja 20.08.2006. 18:19 T2120

status: user
broj poruka: 16
Kako da bez bojazni nastavim da nartezujem CD posto mi se desilo da ne prepoznaje ono sto je prethodno narezano....please hvala unapred
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Zdravo pameti 20.08.2006. 21:48 #7564

status: user
broj poruka: 6643
Bez bojazni?
Pa isključiš mozak, napiješ se, naduvaš ili tako nešto.
Imaš pokazatelj da nešto debelo nije u redu i hoćeš to da ignorišeš? Uz zdrav mozak, teško.
Pošto se očigledno radi o sesijskom narezivanju... ipak proveri postavke programa u kome si snimao, a ako je to kao, ok, probaj sa programima za čupanje podataka sa optičkih medija da proveriš može li to da se čita.
Zatim, odnesi to narezano kod drugara koji ima dvd rezač i proveri kod njega... pa zaključuj nakon tog testa. Za svaki slučaj, probaj isti medij koji si i ti rezao (ako imaš) da budeš siguran da nisi nabasao na shit medije.
Ako ne može, onda je medij shit, odabrana prevelika brzina za medij, uništen, ogreban medij (pre ili posle snimanja)... loš rezač ili pokvaren, kao najgora varijanta.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Garson Re: Bezbedan nastavak narezivanja 20.08.2006. 23:15 #7568

status: user
broj poruka: 736
:: Kako da bez bojazni nastavim da nartezujem CD posto mi se desilo da ne prepoznaje ono sto je prethodno narezano....please hvala unapre
Multisession je uvek bio problematican bez obzira na vrstu medija i rezac tako da preporucujem da ga batalish.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Resenje 21.08.2006. 04:06 #7579

status: user
broj poruka: 9386


Koliko sam shvatio hoces da nadorezes otvoreni CD... OK. Odes u prvu radnju, das 20din za prazan CD, presnimis sadrzaj problematicnog Cda na hard, narezes isti taj + sadrzaj koji zelis da dodas na novokupljeni blanko medij od 20 dinara i nemas bojazni za gubljenjem podataka...
isto i sa dvdom.
ako su ti vazni podaci a pritom sitni fajlovi i moras u relativno kratkom vremenskom roku da ih dorezujesh, izvadi 20ak eura i kupi nov rezac, neces imati bojazni od "pucanja" diska. marka rezaca nije vazna :))

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
set problem? 21.08.2006. 14:55 #7600

status: user
broj poruka: 165



Nikada nisam imao problem sa multi sesijama, a cesto to radim. Treba samo citati sta ti nero kaze. :)

poz.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi ... 21.08.2006. 16:04 #7604

status: user
broj poruka: 568
i ja sam imao taj trip jednom zato sto kad dorezujes u neru moras selektovati sesiju koju zelis da nastavis u suprotnom ce ti videti samo ono sto si narezzao u drugoj sesiji, zaebo sam se ja tako par puta kad nisam imao rezac pa sam rezao kod ortaka koji pojma nema i izgubio podatke sa prvog rezanja.
naravno znaj da mozes dorezavati samo onim programom kojim je disk bio prethodno rezan

Licence to kill

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646112.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs