Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Uređaji za skladištenje podataka
DVD-RW???
STRANA 1 OD 1
tihimil DVD-RW??? 16.09.2006. 13:42 T2271

status: user
broj poruka: 216
odlucio sam da kupim neki dvd-rw ali pored tolike siroke ponude neznam stvarno sta da uzmem svi su od prilike iste cene pa tu ne vazi ona stara kolko platis tolko klatis.....nec?pioneer?asus?koj se model najbolje pokazao?hvala svima u napred....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gabyhege NEC 16.09.2006. 13:55 #8279

status: user
broj poruka: 188
Posto nisu skupa stvar u danasnje vreme (oko 3000 dinara), mogu obe 3 preporuciti ono sto si napisao. Ja davno imam pioneer 107 i jos uvek rezem i totalno sam zadovoljan, mada nesto su pricali da ove ostali nisu bas nesto (108, 109, 110, 111) sto se tice pioneer-a. Drugar ima NEC 4550 i 4551, i kaze da nikakvih, ni sitnih problema nije imao s njima. A ja sam nedavno uzeo ASUS 1608p2s, a reze lepo i cita lepo.
No, ono sto sam ti hteo reci, da nekad sam dao pare za PLEXTOR dvd rezaca (716AL) i mnogo sam razocaran. Evo, platio tad 130 eura, a danas necje da reze princo cd. I sa novim firmware-om, i sa starim, svejedno...Eto ti "kolko pare tolko muzike"...
Slobodno uzmi NEC rezace...mnogo su dobri, bolji nego u pocetku su bili...
Pozz


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Garson RE 16.09.2006. 21:59 #8292

status: user
broj poruka: 736
Uzmi Pioneer 111.Ovih dana sam imao u rukama NEC 4570 i Pioneer 111, nekako mi Pioneer deluje robusnije i uopshte kvalitetnije.Mada je i NEC OK.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
astan Svejedno 16.09.2006. 23:04 #8300

status: user
broj poruka: 271

Totalno ti je svejedno sta ces uzeti. Ja sam imao NEC3540A i crkao mi je 366 dana (to se zove baksuz), posle sam uzeo Pioneer 111D i zasad sam zadovoljan kako radi. U principu sam misljenja da je sve to isto.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
grabun Sony 17.09.2006. 12:17 #8313

status: user
broj poruka: 105
Sony ima 2 godine garancije i radi extra. Nikad nisam imao nikakvih problema ni sa jednim primerkom.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VuKaSiN82 DVD- 17.09.2006. 13:14 #8319

status: user
broj poruka: 128
Moja preporuka j


Milost ne trazimo, milost ne dajemo

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VuKaSiN82 DVD-RW 17.09.2006. 13:23 #8320

status: user
broj poruka: 128
Moja preporuka ti je Pioneer 111D (jer imam 108 vise od 2 godine i radi bez greske). Moze i NEC. Vidi samo da uzmes u nekoj korektnoj firmi zbog garancije, da ako ti nesto ne daj Boze ne radi kako treba, da mogu da ti ga zamene bez pogovora.


Milost ne trazimo, milost ne dajemo

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
slaveguru NEC!!!! 18.09.2006. 17:04 #8361

status: user
broj poruka: 6
Definitivno NEC,NIKADA nisam imao problema,niti znam da je neko imao problema a reze na svim diskovima i dosta je pouzdan,ja bih rekao i "robustan",na znam zasto se pominje da nije robustan,solidno izgleda i solidno i deluje.Uzmite samo u obzir da jedna velika firma kao shto je DELL stavlja samo NEC-ove u svoje servere.Shta vishe rechi...
Pozdrav
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Garson Re: NEC!!!! 18.09.2006. 20:11 #8371

status: user
broj poruka: 736



:: Definitivno NEC,NIKADA nisam imao problema,niti znam da je neko imao problema a reze na svim diskovima i dosta je pouzdan,ja bih rekao i "robustan",na znam zasto se pominje da nije robustan,solidno izgleda i solidno i deluje.Uzmite samo u obzir da jedna velika firma kao shto je DELL stavlja samo NEC-ove u svoje servere.Shta vishe rechi..
:: Pozdra
Ako u levoj ruci drzish Pioneer a u desnoj NEC videcesh shto je Pioneer robusniji.Dosta tezi, cvrshci.
A shta reci shto IBM stavlja Lite-On u svoje mashine? A Sony uzima od
Lite-On uredjaje.Ja opet ne bih uzeo Lite-On.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60326. Broj poslatih odgovora: 646708.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs