Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Uređaji za skladištenje podataka
Kako se odluciti koji DVD R kupiti??
STRANA 1 OD 1
simamen Kako se odluciti koji DVD R kupiti?? 25.12.2004. 17:44 T233

status: user
broj poruka: 8
Molim vas pomozite mi koji DVD R da kupim,od mnogih ljudi sam cuo da je dobar ASUS 1604p i Pioneer 180d,pa ne znam za koji da se odlucim??

Molim za pomoc!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
miskokg Liteon! 26.12.2004. 23:26 #453

status: user
broj poruka: 1



Ja bih ti savetovao da kupis liteon za male pare dobija odlicnu masinu, ako nisi cuo za liteon to je valjda japanska firma koja proizvodi opticke delove za 60 posto firmi koje se bave tim poslom ( napr sony ) i veoma su dobri, tako da je moja preporuka da jedan od modela liteon-a kupis, ja evo sutra idem da kupim jedan takav!!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ddusan DVD rezaci 27.12.2004. 18:55 #454

status: user
broj poruka: 10
Asus i Pioneer su isti uredjaji, tj. Asus kupuje uredjaje od Pioneera i flesuje svoj firmware. Sve jedno je koji od ta dva uzimas. LiteOn trenutno nije pametna kupovina (tj. njihov 16x model nije konkurentan Pioneeru, NECu i LGu.). Biraj izmedju Pioneera i NECa 3500. Ja bih se odlucio za NEC, jer je dosta jeftiniji, a u najmanju ruku su jednaki po kvalitetu snimanja.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mario80 ponir 108d 31.12.2004. 13:08 #468

status: user
broj poruka: 95

uzeo sam obican pionirov dvd citac pre godinu i po dana i nisam bas nesto odusevljen. sada vec gubi snagu i neke diskove nece bas...dok ih teac star 5 godine bez problema procita.
po nagovoru drugara, uzeo sam pionir 108d dvd rezac i nadam se najboljem.
nekadasnji TEAC je neprevazidjen! lepo sam ja reikao da cemo mi teac praviti od blata... :)

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646116.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs