Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Uređaji za skladištenje podataka
dvd ne prepoznaje medije
STRANA 1 OD 1
stick dvd ne prepoznaje medije 16.11.2006. 23:40 T2616

status: user
broj poruka: 10

Imam pionir dvdrw 109, najedanput je prestao iz cista mira da cita diskove. Nije kabal, elektronika radi, glavu nisam cistio jer ne umem (disk za ciscenje kosta 400 din sto mi je puno da bih probao) verovatno je riknula glava po nekoj prici. Imate li ideju da li postoji resenje sem kante za djubre?

ps: simptom je sledeci, kad se ubaci bilo koji medijum ( vise cd-ova i dvd-ova sam probao ) on 4-5 puta pokusa da ga prepozna i onda odustane. Windows ga prepoznaje samo kao cd uredjaj ali ne kao pionir dvdrw 109



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ezzy Meshchini kanta :( 17.11.2006. 00:28 #9783

status: user
broj poruka: 33
Imao sam istu prichu samo sa 110d, pokushava jadan da prochita al .... nosio sam ga kod kolege da ga pogleda i ispade da mu je kanta nova kuca. Jedino resenje ti je ako uspes da nadjes isti pa da kombinujes delove mada... 40e ti je nov, a i manje.... Vidi da nisi mozda slomio neki pin, mozda... to je dosta manji problem.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
set fw 18.11.2006. 14:36 #9839

status: user
broj poruka: 165



Probaj da promenis firmware
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646111.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs