Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Uređaji za skladištenje podataka
Pomoc System32 = 20GB!
STRANA 1 OD 1
alexander Pomoc System32 = 20GB! 12.12.2006. 20:23 T2802

status: user
broj poruka: 37

Imam XP SP2 instaliran pre mesec dana, System32 folder mi je u pocetku bio oko 770MB sto je OK da bi posle nedelju dana narastao na 10 GB. Sada mi je 20GB i dalje raste. Kada gledam koliko mi zauzimaju fajlovi (i hidden ukljuceni) i koliko mi zauzimaju poddirektorijumi u System32 sve je OK, ali kad idem na properties od celog system32 onda daje mnogo vecu cifru od zbira fajlova i foldera u njemu. Pokusao sam da iskljucim system restore ali nije pomoglo. Skenirao sam sa Kasperskim 6 i Spyware Doctorom 4 (updateovani) i nisam nista nasao. Znam da je resenje da preinstaliram Windows ali ipak bih hteo da znam u cemu je problem da mi se slucajno opet ne ponovi.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: Pomoc System32 = 20GB! 12.12.2006. 22:56 #10548

status: user
broj poruka: 9385
A jel si pokusao da ides na TOOLS-FOLDER OPTIONS-VIEW pa da cekiras Show hidden files and folders i odcekiras Hide proceted operating system files?

Ako nisi uradi to, pojavice ti se novi fajlovi i folderi pa vidi koji je toooliko veliki :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alexander Hvala 13.12.2006. 00:00 #10549

status: user
broj poruka: 37
Hvala ti, cekirao sam show hidden files ali nisam otcekirao tu drugu opciju. Obrisao sam sistemski fajl (XKNE) od 17.5GB i sada je sve OK.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Pantljicara 13.12.2006. 01:26 #10552

status: user
broj poruka: 7761
Uh pa ti ko da si imao pantljicaru u System 32, 17.5gb kazes, leleeee.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: Hvala 13.12.2006. 02:04 #10555

status: user
broj poruka: 9385
OK, smo pazi da ti se ne pojavi ponovo, nasto mi mirise na to... :)


:: Hvala ti, cekirao sam show hidden files ali nisam otcekirao tu drugu opciju. Obrisao sam sistemski fajl (XKNE) od 17.5GB i sada je sve OK
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646111.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs