Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Uređaji za skladištenje podataka
sata dvd rezac
STRANA 1 OD 1
shufle sata dvd rezac 25.12.2006. 19:16 T2892

status: user
broj poruka: 1
Zna li neko gde ima da se kupi i koliko kosta pioneer-ov ili plextorov dvd rezac posto ja ne mogu nigde da nadjem
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
RacaBG re: sata rezac 25.12.2006. 20:32 #10965

status: user
broj poruka: 104
Pre nekih mesec dana sam jurio sata rezac. Tada sam na netu nasao LITE-ON, Plextor,Samsung i MSI combo. LITE-ON na nasem trzistu nema. Plextor je imao za nekih 70-tak evra. Ostali (NEC, Pioneer, LG itd...) imaju samo u BRIDGE varijanti znaci PATA su ali dobijes adapter na SATA (opciono). Tada sam uzeo Samsung SHW-163A za nekih 40-tak evra. Koristim ga maksimalno i nisam primetio nikakve anomalije, manje vise super radi i reze i cita sve zivo. Uzmi ga slobodno, neces se pokajati.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic rezac 27.12.2006. 11:21 #10992

status: user
broj poruka: 18940
ljudi, raspitajte se malo bolje, nije tacno da LITE-on- a "nema", ima ga, i to kao sata, a ako neko ima Plextor, to su list computers ili nomak firma, pogledajte na pc berzi...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646108.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs