Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Uređaji za skladištenje podataka
bad clusters na hardu
STRANA 1 OD 1
Avid bad clusters na hardu 20.02.2007. 22:52 T3312

status: user
broj poruka: 3
hard disk mi ima neke lose sektore i pri svakom startu racunara radi scan disk i surface scan uglavnom neuspesno jer se uvek zakuca na 52% i ne moze dalje.i onda na jedva startujee windows.pa me interesuje posto mi ne da da ga formatiram,skeniram recimo kasperskim ili nekim programom koji radi scandisk,defragmataciju i sl dal mu je odzvonilo skroz i nema spasa kad se pojave bad clusters?inace imam maxtorov hard kome ima sedam godina.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: bad clusters na hardu 20.02.2007. 23:12 #12610

status: user
broj poruka: 9386

dal mu je odzvonilo skroz JESTE i nema spasa NEMA
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Sta reci... 20.02.2007. 23:21 #12612

status: user
broj poruka: 7761
Pre svega trebas da skines sve bitnije podatke na neki DVD, a onda negde nabavi HDD Regenerator.
Rad programa je spor tako da rad na disku traje duze nego li se to nama dopada.

Program nije cudo ali ponekad zna da pomogne. Izuzetno je mali, shareware popravlja samo prvi bad sector, a na netu mozes naci i `nake` verzije koji popravljaju vise od jednog loseg sektora.

Ko sto rekoh ne ocekuj cudo !!!

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re! 21.02.2007. 10:01 #12633

status: user
broj poruka: 3529
Definitivno probaj da ga sredis sa HDD Regeneratorom, ako ga nemas mozes ga naci i u disku Hirens Boot, koga imas da skines gde hoces na netu!
Po nekada klasteri i sektori mogu da budu osteceni i virtualno, a ne fizicki, tako da ovakvi programi mogu da ti pomognu! Ali samo po nekad, ne uvek, nista te ne kosta da probas i ustedis lovu sebi(da ne kupujes novi)!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Avid uf... 21.02.2007. 10:36 #12636

status: user
broj poruka: 3
hvala na odgovorima.pokusacu naci taj programcic al kao sto neko rece ne ocekujem cudo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646112.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs