Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
World of Tanks
STRANA 1 OD 27  
djokosrb World of Tanks 26.07.2011. 00:58 T37458

status: user
broj poruka: 6875
Prvo,da izrazim odusevljenje igrom,veliki sam ljubitelj tenkova (t-55,tigar I,t-90,nekako najlepsi :) ),i instalirah igru i zaista sjajno.Zalosno samo ih nema vishe u svetu igara.

Elem,jedina stvar koja mi onako smeta je grafika,ok ona nije bitna ako je gameplay dobar(ovde je sjajan,s`obzirom da ne postoji neka druga igra sa ovom tematikom,nazalost),ali grafa bash tanka.Ok razumem ja sve da da je to mmo itd... i da treba sto vishe ljudi da igra,ali grafika i performasne (s`obzirom na grafiku)tanko.
Nije mi samo jasno da igra onakvog grafickog kvaliteta kod mene (sve na max,niska rezolucija 1280x1024 mi je max)radi na nekih 35-40 fps u krkljancu i to na phenom IIx4 955+hd 6870.
Jeste sve na max,ali kad igre tipa bulletstorm ili withcer 2 rade na sve na max(sem uber samplinga u witheru)uz onakav graficki prikaz u 50-100fps-a,ovde neshto ne valja?
Kod vas ista situacija ili?
hvala
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
rammadis Re: World of Tanks 26.07.2011. 03:00 #347819

status: user
broj poruka: 95
Da,to je zato sto igra podrzava samo jedno jezgro trenutno,ubuduce ce ubaciti podrsku za visejezgarne procesore (verovatno ove godine kad ubace i fiziku)


:: Prvo,da izrazim odusevljenje igrom,veliki sam ljubitelj tenkova (t-55,tigar I,t-90,nekako najlepsi :) ),i instalirah igru i zaista sjajno.Zalosno samo ih nema vishe u svetu igara
::
:: Elem,jedina stvar koja mi onako smeta je grafika,ok ona nije bitna ako je gameplay dobar(ovde je sjajan,s`obzirom da ne postoji neka druga igra sa ovom tematikom,nazalost),ali grafa bash tanka.Ok razumem ja sve da da je to mmo itd... i da treba sto vishe ljudi da igra,ali grafika i performasne (s`obzirom na grafiku)tanko
:: Nije mi samo jasno da igra onakvog grafickog kvaliteta kod mene (sve na max,niska rezolucija 1280x1024 mi je max)radi na nekih 35-40 fps u krkljancu i to na phenom IIx4 955+hd 6870
:: Jeste sve na max,ali kad igre tipa bulletstorm ili withcer 2 rade na sve na max(sem uber samplinga u witheru)uz onakav graficki prikaz u 50-100fps-a,ovde neshto ne valja
:: Kod vas ista situacija ili
:: hvala
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 26.07.2011. 09:29 #347828

status: user
broj poruka: 12785
Očekujte 2 fensi trailera za igru sledećeg meseca...
__________________
Scourge of PCBerza

CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84Kd

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
cebit za sve koji su zaostali da pogledaju ovu EPSKU igru! 26.07.2011. 11:26 #347840

status: user
broj poruka: 71


http://www.youtube.com/watch?v=H3ql_aiRgPs&feature=player_embedded
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 26.07.2011. 11:34 #347843

status: user
broj poruka: 12785
To nije ništa. Sad u avgustu stižu 2 ili čak 3 full CG trailera koji će da zagolicaju maštu...
__________________
Scourge of PCBerza

CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84Kd

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 Re: ... 26.07.2011. 11:38 #347844

status: user
broj poruka: 9122
Jel ima neka igra na kojoj ti ne radis :) ?

Pozdrav!


:: To nije ništa. Sad u avgustu stižu 2 ili čak 3 full CG trailera koji će da zagolicaju maštu..
:: __________________
:: Scourge of PCBerza
::
:: CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84K
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb Ovo vec lici na neshto 26.07.2011. 17:36 #347934

status: user
broj poruka: 6875
Nisam znao da sada podrzava samo jedno jezgro,ali ovaj novi trailer uliva nadu :)
Mada realno glavni trailer(ili cak gamepaly)bice na gamesconu za dota 2 :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb Samo josh jedno pitanje za iskusnije igrace? 26.07.2011. 17:53 #347937

status: user
broj poruka: 6875
posto tamo (ako nisam premium i ne dajem gold)ima 6 slotova za tenkove,kad research-ujem jedan tenk nivo iznad trenutnog tog trenutnog mogu da prodam i predjem na sledeci?
hvala
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bosh eeee 26.07.2011. 18:19 #347955

status: user
broj poruka: 1332
jel moze da mi baci link odakle da skinem igicu?


moja azdaja!!!
biostar 8600gt OC 512 ddr2
ga m52s s3p rev 2.0
4x1gb ddr2
amd athlon x2 5000+ 3.0ghz
atx 400w

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb sto je mocan ovaj google 26.07.2011. 18:25 #347956

status: user
broj poruka: 6875
http://game.worldoftanks.eu/update
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
phoboskv Re: Samo josh jedno pitanje za iskusnije igrace? 26.07.2011. 18:41 #347958

status: user
broj poruka: 939
Da. Mozes da prodas svaki tenk. Slobodno prodaj one pocetne tenkove od svake nacije, posto njih uvek mozes da uzmes za dzabe. Da ti ne zauzimaju mesto bezveze. Jedino sto treba da pazis pri prodaji je da ako zelis da sacuvas posadu tog tenka, prvo ih posali u baraku, pa onda prodaj tenk bez posade. Ista je cena. Tu posadu kasnije `retrain-ujes` za sledeci tier i tako dalje.



Tell the Spartans, stranger passing by,
that here obedient to their laws we lie

`I`m the best there is at what I do, but what I do isn`t very nice`


:: posto tamo (ako nisam premium i ne dajem gold)ima 6 slotova za tenkove,kad research-ujem jedan tenk nivo iznad trenutnog tog trenutnog mogu da prodam i predjem na sledeci
:: hvala
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb to sam sve i uradio 26.07.2011. 18:48 #347959

status: user
broj poruka: 6875
nego sto se tice posade,ono sto dam 20.000 srebra da expirence(ili sta vec)sa 50% skoci na 75%,da li su oni tad efikasniji,ili je to expirience sa sledeci level.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladapsd Re: 26.07.2011. 22:07 #347982

status: user
broj poruka: 1004
Zarazna i zanimljiva igrica, za 2 dana sam odigrao 112 borbi :) (trenutno imam vremena)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
phoboskv Re: to sam sve i uradio 28.07.2011. 01:32 #348216

status: user
broj poruka: 939
Efikasniji su. Tenk brze ide, brze se okrece, brze se puni top, brze skuplja nisan i tako to, plus sto kad ih istreniras do 100%, dobiju tri specijalizacije koje mogu da treniraju (gasenje pozara, kamuflaza i popravka)
Tell the Spartans, stranger passing by,
that here obedient to their laws we lie

`I`m the best there is at what I do, but what I do isn`t very nice`


:: nego sto se tice posade,ono sto dam 20.000 srebra da expirence(ili sta vec)sa 50% skoci na 75%,da li su oni tad efikasniji,ili je to expirience sa sledeci level.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
repsi re 28.07.2011. 02:49 #348221

status: user
broj poruka: 1276
evo i ja bas danas poceo igrati i jako mi se svidja igra samo sto mi se ne svidja nacin placanja i sve to oko golda... i sto ima monthly subscription.. da su resili da se plati 30e igra i da mozes da igras to bi bio poso... ovako ne znam .. :\


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zoxin re 28.07.2011. 10:43 #348236

status: user
broj poruka: 265

I ja poceo da igram pre 3 dana.Igrica je super.Juce mi klinac seo za komp. i igrao i posle kad sam dosao da odigram neku partiju zakljucan mi nalog na 24 sata.Inace imam 3 tenka II nivoa i jedan III.Ispada da je igrao u timu i da su ih skenjali sve i da zbog toga moram da cekam.Ja kad sam probao da igram tim varijantu nisam mogao.Jel imao neko slicna iskustva.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: re 28.07.2011. 12:11 #348261

status: user
broj poruka: 12785
Još nemam decu tako da nemam slično iskustvo
__________________
Scourge of PCBerza

CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84Kd

::
:: I ja poceo da igram pre 3 dana.Igrica je super.Juce mi klinac seo za komp. i igrao i posle kad sam dosao da odigram neku partiju zakljucan mi nalog na 24 sata.Inace imam 3 tenka II nivoa i jedan III.Ispada da je igrao u timu i da su ih skenjali sve i da zbog toga moram da cekam.Ja kad sam probao da igram tim varijantu nisam mogao.Jel imao neko slicna iskustva
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DarkDawn Re: re 28.07.2011. 12:51 #348265

status: user
broj poruka: 697
Mislim da je jedini razlog zasto bi ti zakljucali nalog je team kill, ne bi ti zakljucali nalog ako si izgubio u tank company. Team kill ili vredanje na rasnoj osnovi i takve stvari jedino mogu dovesti do zakljucavanja naloga.


::
:: I ja poceo da igram pre 3 dana.Igrica je super.Juce mi klinac seo za komp. i igrao i posle kad sam dosao da odigram neku partiju zakljucan mi nalog na 24 sata.Inace imam 3 tenka II nivoa i jedan III.Ispada da je igrao u timu i da su ih skenjali sve i da zbog toga moram da cekam.Ja kad sam probao da igram tim varijantu nisam mogao.Jel imao neko slicna iskustva
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
kretenino poz 28.07.2011. 13:30 #348267

status: user
broj poruka: 37
posle visemesecnog igranja tenkica moji usisci su pozitivni s obzirom da je igrica besplatna i vrlo zanimljiva za onoga ko voli ovaj zanr II svetski rat i tenkove, trenutno vozim IS-4 i fali mi jos oko 80000 exp do mocne IS-7,jos imam pantera ,LOWA,KV-3,KV,veoma je bitno znati da do 6 nivoa popravke tenkova su male i ne gubi se puno para od 6 nivoa krece pravi fight i mora se paziti da se ne pogine i da vas puno ne ostete jer popravke i troskovi su veliki,sto jaci tenk veci troskovi popravke,zato postoji premium nalog koji se kupuje za prave novce preko kreditne kartice kao sto sam im ja uradio preko tog naloga dobijate 50% vise exp i para i veoma se isplati pogotovo u jacim fajtovima,mozete kreirati platoon i zajedno sa prijateljem igrati u timu,moze se igrati i bez premium naloga ali se sporije napreduje i kad dodju jaci fajtovi puno para se gubi,i zato ako imate jak tenk i izgubite 5,6 partija zaredom morate odigrati par partija sa slabijim tenkom da vratite pare nazad,ja sam npr.kupio premium tenka LOWA on najvise para donosi u bitki rekord mi je 94000 i 2800 exp i ne brinem se puno ako izgubim fajt sa IS-4 pare sam obezbedio,sledeci mesec izlazi patch za nemacke tenkove bice novih tenkova i jaci tenak od mausa,a onaj ko ima pantera pretvorice ga u PANTERA II onaj ko ima pantera II dobice neki E-50 neki jaci medium tenk,a u septembru izlazi patch za ruske tenkove isto sa novim tenkovima moj IS-4 ce biti poboljsan i dobicu neki OBJECT 255 neki hevi tenk ali to nije bitno ja cu do tada nadam se voziti IS-7.
jos nesto da dodam postoje klanske bitke gde se fajtovi unapred dogovore i bori se za golde svaka teritorija koju osvojite donosi vam odredjenu sumu golda na dan sto jaci fajt vise golda,i tu teritoriju drzite dok vas neko ne izazove i pobedi,ali tamo ucestvuju najjaci tenkovi

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
kretenino poz 28.07.2011. 14:20 #348276

status: user
broj poruka: 37
jos nesto filing je mnogo jak ako igrate uz ovakvu muziku

http://www.youtube.com/watch?v=IrJAwCBbnuc

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
BassivitY Re: poz 28.07.2011. 14:25 #348277

status: user
broj poruka: 911
Tacno sam znao da ce ova pesma da krene cim otvorim link

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
CARPE DIEM

:: jos nesto filing je mnogo jak ako igrate uz ovakvu muziku
::
:: http://www.youtube.com/watch?v=IrJAwCBbnu
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb nije loshe 28.07.2011. 14:26 #348278

status: user
broj poruka: 6875
ali ovo je bolje(mnogo):

http://www.youtube.com/watch?v=W3CtAMav-5Y
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb igrao danas normalno 29.07.2011. 18:13 #348572

status: user
broj poruka: 6875
a sad problem i nece da mi ucita nalog ni u igri ni na sajtu??
ostali?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DarkDawn Re: igrao danas normalno 29.07.2011. 18:26 #348576

status: user
broj poruka: 697
Nece ni meni, kanda je puko server.


:: a sad problem i nece da mi ucita nalog ni u igri ni na sajtu?
:: ostali?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb sad videh nekom njihovom forumu 29.07.2011. 19:39 #348596

status: user
broj poruka: 6875
izgleda da je tako(nazalost).
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DarkDawn Re: sad videh nekom njihovom forumu 29.07.2011. 19:45 #348599

status: user
broj poruka: 697
Popravljeno je, radi!


:: izgleda da je tako(nazalost).
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 27  
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs