Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Uređaji za skladištenje podataka
problem sa kingston memorijom
STRANA 1 OD 1
loodi problem sa kingston memorijom 01.04.2007. 17:32 T3824

status: user
broj poruka: 12
posedujem kingston MICROSD memorijSKU KARTICU od 1gb koju sam dobio uz mobilni telefon benq-simemns s88! do problema dolazi kada istu stavim u usb mp3 player u nameri da na nju prebacim faljlove koje bih kasnije slusao na tel,naime sa nje mogu da kopiram fajlove na pc ali na nju nemogu stalno izbacuje disk full! a pritom kartica nije zakljucana,a druga kartica radi bez problema! unapred hvala!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re 01.04.2007. 21:44 #15106

status: user
broj poruka: 3529
Hm! Mozda kartica sama po sebi ima neki problem iako nije zakljucana, zanima me da li na nju mozes da snimas bilo sta dok ti je u samom telefonu, ako mozes, probaj mozda da je formatiras iz Win-a pa onda da probas! A i ako ti radi na fonu kako treba(dakle snimas na nju bez problema), sto ne bi nakacio tel. na komp pa tako prebacio, naravno ako mozes!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
loodi da 01.04.2007. 23:11 #15112

status: user
broj poruka: 12
kartica radi ok na tel. samo sto prebacivanje podataka na telefon preko usb kabla ide mnoigo sporo! zato sam hteo da probam sa usb plajerom koji prima microsd carticu
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646155.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs