Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Uređaji za skladištenje podataka
PREPORUKA
STRANA 1 OD 1
RASTA PREPORUKA 13.04.2007. 22:07 T3960

status: user
broj poruka: 8

Kupujem novi DVD rezac,stara peeoner 108 ide upenziju.Treba mi vasa preporuka ,a moj budzet je 35 eur.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC znas sta 13.04.2007. 22:20 #15866

status: user
broj poruka: 9390



sta god ti ko preporucio, jedno neka ti bude jasno. Opticki uredjaji expecially cca 35 Eka ti je mac sa dve ostrice.
Dakle NEC, Pioneer, Lite-On, Tjiju-tji-tup i ostalo... vise nema sigurnog. Moze ti raditi 100 god, moze ti crci odmah.
Moj favorit NEC, do skoro sam imao i logicno objasnjenje zasto, a sad se uzdam u ne tako davnu slavu...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Cemu??? 14.04.2007. 00:09 #15868

status: user
broj poruka: 5696
Sta ces dobiti ako se odreknes 108DVR??? TO je bio poslednji koji je valjao: Sanyo optika!!! Moj glas ide Sony (nekada je radio Lite-On uredjaje, ne obratno) rezacima, koliko su traljavo uradjeno toliko dugo i dobro rezu!!! Ali nista bez dobre stare Yamaha-e i Plextor-a

MiG

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi Re: PREPORUKA 14.04.2007. 01:16 #15878

status: user
broj poruka: 568
::
:: Kupujem novi DVD rezac,stara peeoner 108 ide upenziju.Treba mi vasa preporuka ,a moj budzet je 35 eur

vala stvarno sto bi menjao 108icu to je super rezac i radi sve sto rade i sadasnji najnoviji, ako ti radi ne manjaj ga
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zmajko Ma kupi novi 14.04.2007. 03:27 #15884

status: user
broj poruka: 1228
Stari neka bude tu za svaki slucaj posto ce novi koji kupis za te pare mozda brzo da te izneveri pa ces za vreme test perioda ipak imati rezac koji radi...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
milos24 komplikovano 14.04.2007. 09:57 #15889

status: user
broj poruka: 282
za 35 eura ne mozes da kupis rezac da valja. Sve je to lutrija, kao sto su ti vec rekli. I takodje, ako ti radi 108, nemoj nista dirati. Najcrnje je sto sem tog djubreta za 35 eura i nema sta da se kupi. Za Plextora kazu da nije vise kao sto je bio, takodje Plextor je objavio da se povlaci iz posla sa DVD rezacima. Ako vec moras nesto da kupis gledaj bar da ima SATA interface.

Pozdrav

Milos

Ko ne zna, i zna da ne zna, dete je, nauci ga,
Ko zna, a ne zna da zna, spava, probudi ga,
Ko ne zna, a misli da zna, budala je, kloni ga se,
Ko zna, i zna da zna, mudar je, sledi ga.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60280. Broj poslatih odgovora: 646164.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs