Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Uređaji za skladištenje podataka
Treba mi mala pomoc ako neko zna
STRANA 1 OD 1
filni Treba mi mala pomoc ako neko zna 17.04.2007. 15:34 T4014

status: user
broj poruka: 1199

Zanima me sledece..Kako neki MDF fajl koji je recimo 7.90Gb.... da podelim da ide na dva DVD-a , a da ne moram da ga rezen na DUAL LAYER DVD.... Imam igru ..Novi Command & Conquer i taj jedan MDF fajl koji se pokrece preko Deamon Tool-sa..Ali bi hteo da narezem drugu..al da ide na dva DVD-a ..... Jel zna neko kako to moze da se uradi? Hvala unapred....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Mozes 17.04.2007. 15:52 #16170

status: user
broj poruka: 5696
uraditi podelu preko File Splitter-a ili WinRAR/ZIP pa fast compression i opcija na vise delova (volumes) ciji kapacitet sam odredis

M i G

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Da da... 17.04.2007. 20:30 #16214

status: user
broj poruka: 6643
Zip i Rar gube vreme na kompresiji - dekompresiji, posluži se Total Commanderom ili nekim sličnim alatom /free commander, turbo navigator.../ koji to rascopaju na dva dela i posle spoje.
Nismo ti rekli da mora da se spoji pre upotrebe?
Mora. Da se iskopira na hdd i tamo spoji.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Petar89 ... 17.04.2007. 22:27 #16231

status: user
broj poruka: 423
win rar ili zip pa onda idi fast compression i tamo nastelujes na koliko ces da ti podeli GB.Ako imas dual core nema problema


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Garson Re 17.04.2007. 23:35 #16249

status: user
broj poruka: 736
Najbolje (i najbrze) je ovo shto ti je Pisko predlozio, Total Commander.Sa WinRARom ce to potrajati prilicno.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60280. Broj poslatih odgovora: 646164.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs