Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
Limundo prevara godine! (2000 eura)
STRANA 1 OD 4  
f0rever Limundo prevara godine! (2000 eura) 30.12.2011. 22:22 T42333

status: user
broj poruka: 3821
http://www.limundo.com/Clan/kafanamarkovic/Negativne

Vise o ovome procitajte ovde:

http://goo.gl/DNkfD

Evo ja cu ukratko da napisem, koga mrzi da cita na Benchu.

Lik je nalazio slike na Interentu(uglavnom sa Ebay) - ploce, procesori, memorije, solidne graficke kartice, laptopove, telefone, busilice(ko zna sta jos) i kacio ih na Limundo aukcije.

Uslovi licitacije su bili:

Slanje POSLE uplate.

Sto je najcrnje, lik je pre ove prevare imao preko 60 pozitivnih ocena(sto se i vidi).

Zaradio ih je tako sto je izlicitirane predemte slao ljudima, a da nije ni trazio da se novac uplati, ili ih dao po jako niskim cenama.

Poenta:

Pazite se ovakvih prevara. Ima jos neki lik sa KupujemProdajem koji je prevario na slican nacin ljude.

Ne uplacujte novac ljudima koje NE ZNATE i za koje niste sigurni da su provereni po pitanju postenja.

Srecna vam Nova godina, zelim vam svima od srca sve najbolje.

f0rever

I love how much people just did not give a fuck in the 80s and 90s!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladapsd Re: Limundo prevara godine! (2000 eura) 30.12.2011. 22:26 #388044

status: user
broj poruka: 1004
naci ce ga...onomad :)


:: http://www.limundo.com/Clan/kafanamarkovic/Negativn
::
:: Vise o ovome procitajte ovde
::
:: http://goo.gl/DNkf
::
:: Evo ja cu ukratko da napisem, koga mrzi da cita na Benchu
::
:: Lik je nalazio slike na Interentu(uglavnom sa Ebay) - ploce, procesori, memorije, solidne graficke kartice, laptopove, telefone, busilice(ko zna sta jos) i kacio ih na Limundo aukcije
::
:: Uslovi licitacije su bili
::
:: Slanje POSLE uplate
::
:: Sto je najcrnje, lik je pre ove prevare imao preko 60 pozitivnih ocena(sto se i vidi)
::
:: Zaradio ih je tako sto je izlicitirane predemte slao ljudima, a da nije ni trazio da se novac uplati, ili ih dao po jako niskim cenama
::
:: Poenta
::
:: Pazite se ovakvih prevara. Ima jos neki lik sa KupujemProdajem koji je prevario na slican nacin ljude
::
:: Ne uplacujte novac ljudima koje NE ZNATE i za koje niste sigurni da su provereni po pitanju postenja.
::
:: Srecna vam Nova godina, zelim vam svima od srca sve najbolje
::
:: f0reve
::
:: I love how much people just did not give a fuck in the 80s and 90s!
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Evo, danas posle podne procitah na Opera portalu kako je u BG-u uhapsen neki 30.12.2011. 22:27 #388045

status: user
broj poruka: 10985
prevarant iz Podgorice. Tamo je bio osudjen zbog prevara, pa pobegao `amo da i dalje vara. Sad ga izrucuju da robija i za ono i za ovo. Oca mu yevem...
Nakotilo se prevaranata - pune skupstine, vlade, razne drzavne institucije... ponajmanje ih ima tamo gde bi trebalo da ih bude najvise - u zatvorima.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
f0rever Re: Re: Limundo prevara godine! (2000 eura) 30.12.2011. 22:28 #388046

status: user
broj poruka: 3821
Ako je sve pazljivo isplanirao, tesko da ce da ga nadju, slazem se.

I love how much people just did not give a fuck in the 80s and 90s!


:: naci ce ga...onomad :
::
::
:: :: http://www.limundo.com/Clan/kafanamarkovic/Negativn
:: ::
:: :: Vise o ovome procitajte ovde
:: ::
:: :: http://goo.gl/DNkf
:: ::
:: :: Evo ja cu ukratko da napisem, koga mrzi da cita na Benchu
:: ::
:: :: Lik je nalazio slike na Interentu(uglavnom sa Ebay) - ploce, procesori, memorije, solidne graficke kartice, laptopove, telefone, busilice(ko zna sta jos) i kacio ih na Limundo aukcije
:: ::
:: :: Uslovi licitacije su bili
:: ::
:: :: Slanje POSLE uplate
:: ::
:: :: Sto je najcrnje, lik je pre ove prevare imao preko 60 pozitivnih ocena(sto se i vidi)
:: ::
:: :: Zaradio ih je tako sto je izlicitirane predemte slao ljudima, a da nije ni trazio da se novac uplati, ili ih dao po jako niskim cenama
:: ::
:: :: Poenta
:: ::
:: :: Pazite se ovakvih prevara. Ima jos neki lik sa KupujemProdajem koji je prevario na slican nacin ljude
:: ::
:: :: Ne uplacujte novac ljudima koje NE ZNATE i za koje niste sigurni da su provereni po pitanju postenja.
:: ::
:: :: Srecna vam Nova godina, zelim vam svima od srca sve najbolje
:: ::
:: :: f0reve
:: ::
:: :: I love how much people just did not give a fuck in the 80s and 90s!
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 30.12.2011. 22:50 #388049

status: user
broj poruka: 4742

A i on je prodavao ono sto nema?
http://ultraphoto.org/images/oogpaef3er1s0df38pj.jpg
_________________________________________________________
955, 870-C45, 6790, 8/1333, LC600H, TTV3, 1TB, W7U64SP1+XPSP3

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gogi1 LImundo 30.12.2011. 22:55 #388050

status: user
broj poruka: 2076
Malo pre sam bas video i komentarisao sa drugarom. A jos sam i licitirao za onu 5850 Toxic jer imam istu takvu pa sam hteo u CF da ih stavim, na srecu pa nisam pobedio:)))
Phenom II X4 955BE @4.3ghz, Noctua NH D14, Gigabyte 970A UD3, 4gb ddr3 kingston hyper x @1728 9-9-9-24-1T, Sapphire 5850 Toxic 1gb, SSD Mushkin Callisto Deluxe 60gb + hdd Hitachi 500gb, Lg 24`, Corsair HX520, Chieftec modded case + 2X Scythe S-Flex 12c

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy Re 30.12.2011. 22:57 #388051

status: user
broj poruka: 4163
Obično gostioničari u kafanama valjaju sarmice od zelja a ne kompjutersku i tehničku robu. Kako god bilo ljudi će ostati bez para, a prevaranta čisto sumnjam da će da nahvataju. Verovatno će se ovaj razred od 30 đaka ispisati iz Tuljando porodice...tja...Makar nisu ušli u Novu godinu namagarčeni, ako je to za bilo kakvu utehu...

servispc bre

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy Ovog sam se setio 30.12.2011. 23:00 #388052

status: user
broj poruka: 4163
Doživeo bi po džepu 6-7 crvenih da sam bio kući kad mi je stigo poštar
http://www.limundo.com/Clan/ceca.odobasic

servispc bre

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zoxin Re 30.12.2011. 23:10 #388054

status: user
broj poruka: 265

Da li zaliti budale koje daju pare unapred nepoznatoj osobi, koja se moze predstaviti ko zna kako?.Neverovatno je koliko smo glup i primitivan narod.Ovo je samo jos jedan od dokaza.Zato se i nalazimo gde se nalazimo,tj. na dnu.Sa ovakvim narodom je i manipulacija laka, sto se i koristi od strane politicara.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
f2tality re 30.12.2011. 23:12 #388056

status: user
broj poruka: 179

svaka cas liku zavukao im ga sa apetitom, aj jos kometari za makitu ` radi kao da busi sir`, ko im je kriv pa uplacuju 10-15 hiljada a zna se da je pun kurac prevaranata na tom sajtu.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zoxin Re 30.12.2011. 23:16 #388057

status: user
broj poruka: 265


Ma kita radi kao da busi sir.Ovo je zesce.Sprdanje sa kretenima.Na kraju je verovatno taj i dobio ostatak od marke (brenda) :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad Re: Re 30.12.2011. 23:21 #388058

status: user
broj poruka: 4742
Tako radi svaki aukcijski sajt. Prvo pare pa roba. Ne pada mi napamet da saljem robu pa da mi neki zezator ne preuzme paket. Sad, sto ima onakvih, jbg. A molim i prepirem se non-stop s Limuncima da poizbacuju takve.
Na kraju ce da izbace mene sto ih molim da budu posteni.
_________________________________________________________
955, 870-C45, 6790, 8/1333, LC600H, TTV3, 1TB, W7U64SP1+XPSP3

::
:: Da li zaliti budale koje daju pare unapred nepoznatoj osobi, koja se moze predstaviti ko zna kako?.Neverovatno je koliko smo glup i primitivan narod.Ovo je samo jos jedan od dokaza.Zato se i nalazimo gde se nalazimo,tj. na dnu.Sa ovakvim narodom je i manipulacija laka, sto se i koristi od strane politicara
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zoxin Re 30.12.2011. 23:28 #388059

status: user
broj poruka: 265

Po meni je ok da se uplati dupla postarina u slucaju da zajebant ne uzme robu.Sve preko toga je suludo.@alrad zasto bi nekome uplatio 5,6 hiljada pa onda da mi posalje robu.Ili recimo vise.Od takvih ne kupujem a saljem ljudima pouzecem bez ikakve uplate unapred, na svoj rizik i nikad nisam imao problema.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
f0rever Re: Re: Re 30.12.2011. 23:30 #388061

status: user
broj poruka: 3821
Realno, ako neko ima dovoljan broj pozitivnih ocena slanje pouzece ne bi trebalo da bude problem.

I love how much people just did not give a fuck in the 80s and 90s!


:: Tako radi svaki aukcijski sajt. Prvo pare pa roba. Ne pada mi napamet da saljem robu pa da mi neki zezator ne preuzme paket. Sad, sto ima onakvih, jbg. A molim i prepirem se non-stop s Limuncima da poizbacuju takve.
:: Na kraju ce da izbace mene sto ih molim da budu posteni
:: ________________________________________________________
:: 955, 870-C45, 6790, 8/1333, LC600H, TTV3, 1TB, W7U64SP1+XPSP3
::
:: ::
:: :: Da li zaliti budale koje daju pare unapred nepoznatoj osobi, koja se moze predstaviti ko zna kako?.Neverovatno je koliko smo glup i primitivan narod.Ovo je samo jos jedan od dokaza.Zato se i nalazimo gde se nalazimo,tj. na dnu.Sa ovakvim narodom je i manipulacija laka, sto se i koristi od strane politicara
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mixer93 Re: 30.12.2011. 23:38 #388064

status: user
broj poruka: 4187
Licno mi idu na bulju oni koji se boje da ce im se vratiti paket, i da ce platiti duplu postarinu. Nema goreg od toga... Nista licno naravno. A ovaj, sto je osisao ovce... pa i treba! Kad naucimo da je to lopovski sajt, kao i drzava...onda cemo tek MOZDA prestati sa ovim temama, ovaj prevario onog, prevara veka, ljubisa onaj, ona makita... itd.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zoxin Re 30.12.2011. 23:42 #388065

status: user
broj poruka: 265

Kakav crni limun.Bolje da se zove mushmula ili mucak.com.To je zadnje mesto gde bih nesto kupio.Doduse za prodaju je extra mada nikad nista nisam prodavao iako sam registrovan pre vise godina.Ne mogu da se smaram i stavljam u isti kos sa olosima kojih je previse na tom sajtu.A ocene mozes da okacis macku o rep.Pre neki dan je cini mi se bila tema gde pise da se lik ne sekira sto ce dobiti negativnu ocenu jer je nekog ispalio, i ono stvarno kasnije covek pogledao 0 neativnih ocena.Nema dalje ...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
snacke1984 uzas 31.12.2011. 01:24 #388071

status: user
broj poruka: 381
Kakva lopovcina....Pa navtace ga neko od ovih 30.. i kusur...! Ajd da je imao 6 ili 16 pozitivni.. Mada ko ce ga znati. Pre neki dan je bila slicna tema o prevari i (obrisanim) negativnim ocenama od strane Limunda. Pitanje je koliko je sigurno Limudno Cash uplata vise...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
1551259 sve sami prevaranti 31.12.2011. 01:59 #388074

status: user
broj poruka: 137
Svaka cas liku za ideju. Trebale mu pare za docek NG.
Ali po meni najbolja prevara je bila ona skoro razodkrivena kada su se neki lik i zena prestavili da rade za interpol i da vrbuju ljude za interopl za istocni sektor. A nas narod koji bi i dupe dao da bude inspektor nek,i je davao po 200 i kusur evrica za proveru dokumenata i sta ti ja znam cega. Cak su im odrzavali casove neke i vodili ih na fizicke pripreme na neko pesacenje po nekoj planini naravnmo o njihovom trosku.

Limundo ce mozda biti nesto vise od sajta za uvaljivanje otpada i vrsenja radnji prevare, tada kada u Srbiji dodje paypal i da bude jedino sredstvo placanja na tom i njemu slicnim sajtovima.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 31.12.2011. 03:23 #388078

status: user
broj poruka: 4742
Lako je vama sto ste imali srece da se busate. Meni se paket vratio dva puta i nije mi bas bilo svejedno da posle toliko cimanja i nerviranja jos placam i duplu postarinu. Ne, hvala, a ako to nekom smeta njegova stvar. I kad udjes u radnju prvo platis pa onda uzmes robu. Aj` kupite na Ebay-u nesto pouzecem. Mada ja saljem i pouzecem kad procenim da moze. I nemojte to, ocene nemaju veze. To nije tacno. A opet kazem, prevarantima mora da se bavi organizator cele stvari. Moje je samo da trgujem.

Elem, kad smo vec kod toga... :P
http://www.limundo.com/kupovina/Racunari-i-Oprema/Komponente/Ostalo/Muzej-savremene-tehnologije-Elsa-Revelator/4196131

Budite kolekcionari malo, sta?
_________________________________________________________
955, 870-C45, 6790, 8/1333, LC600H, TTV3, 1TB, W7U64SP1+XPSP3

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
CrowBgd ... 31.12.2011. 04:19 #388080

status: user
broj poruka: 1376
Ja dnevno posaljem po 10ak paketa i dok niasam poceo da idem prvo uplata pa slanje vracao se svaki treci. Sad ili odmah znam da ne treba da saljem ili je novac na racunu. Nije stvar u postarini nego u izgubljenom vremenu i ponovnoj prodaji ,zna to da potraje. Nije bas ni na Pc oglasima sjajno stanje ali se to ne pominje,ima i ovde uvaljivanja tipa :Drzi bure vodu dok majstori odu.
http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2122209

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad Re: ... 31.12.2011. 04:30 #388081

status: user
broj poruka: 4742
Ma idi bre, postarina je jos najmanji problem. Nego pripremas, pa traje 5 dana, pa pratis, nerviras se, dogovaras, pakujes, saljes... i cap - sve ispocetka! Vreme, lova, zivci... Idi begaj...
_________________________________________________________
955, 870-C45, 6790, 8/1333, LC600H, TTV3, 1TB, W7U64SP1+XPSP3

:: Ja dnevno posaljem po 10ak paketa i dok niasam poceo da idem prvo uplata pa slanje vracao se svaki treci. Sad ili odmah znam da ne treba da saljem ili je novac na racunu. Nije stvar u postarini nego u izgubljenom vremenu i ponovnoj prodaji ,zna to da potraje. Nije bas ni na Pc oglasima sjajno stanje ali se to ne pominje,ima i ovde uvaljivanja tipa :Drzi bure vodu dok majstori odu.
:: http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=212220
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: Re: Re: Re 31.12.2011. 05:27 #388083

status: user
broj poruka: 7761
Ajde ovako svaka kupovina sem licne u srbistanu je cista lutrija...

Koliko se samo ljudi zalilo na poslate konfiguracije koji budu samo kuciste bez i jedne jedine komponente...

Mnogo toga moze biti razlog...

Recimo `prodavac` posalje samo kuciste sto mu dodje klasicna prevara, ili kad kupujes CPU posalje ti samo pakovanje bez sadrzaja istog...

Prevoznih nesto rasceprka ali se to odmah vidi da je otvarano...

Ima cak primera da kupci povade komponente i vrate paket kao nepotpun... pa ti dokazi da je to bas tako mada su pare vec kod tebe...

Itd...

Sto se mene tice u srbistanu samo vako:
Dobar dan imate li ovo?
Imamo!
To ti je toliko i toliko i molim Vas samo solarno placanje...
(nebitno da li je kartica ili gotovina)...

Tomato Republic Of Serbia !!!

:: Realno, ako neko ima dovoljan broj pozitivnih ocena slanje pouzece ne bi trebalo da bude problem
::
:: I love how much people just did not give a fuck in the 80s and 90s!
::
::
:: :: Tako radi svaki aukcijski sajt. Prvo pare pa roba. Ne pada mi napamet da saljem robu pa da mi neki zezator ne preuzme paket. Sad, sto ima onakvih, jbg. A molim i prepirem se non-stop s Limuncima da poizbacuju takve.
:: :: Na kraju ce da izbace mene sto ih molim da budu posteni
:: :: ________________________________________________________
:: :: 955, 870-C45, 6790, 8/1333, LC600H, TTV3, 1TB, W7U64SP1+XPSP3
:: ::
:: :: ::
:: :: :: Da li zaliti budale koje daju pare unapred nepoznatoj osobi, koja se moze predstaviti ko zna kako?.Neverovatno je koliko smo glup i primitivan narod.Ovo je samo jos jedan od dokaza.Zato se i nalazimo gde se nalazimo,tj. na dnu.Sa ovakvim narodom je i manipulacija laka, sto se i koristi od strane politicara
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gogi1 Re: Re: Re: Re: Re 31.12.2011. 09:59 #388092

status: user
broj poruka: 2076
Mozda se coveku nesto desilo pa nije u mogucnosti da posalje robu, a ni da odgovara na mob. Mislim sanse za to su 0.1% ali nikad se ne zna:)
Phenom II X4 955BE @4.3ghz, Noctua NH D14, Gigabyte 970A UD3, 4gb ddr3 kingston hyper x @1728 9-9-9-24-1T, Sapphire 5850 Toxic 1gb, SSD Mushkin Callisto Deluxe 60gb + hdd Hitachi 500gb, Lg 24`, Corsair HX520, Chieftec modded case + 2X Scythe S-Flex 12c

:: Ajde ovako svaka kupovina sem licne u srbistanu je cista lutrija..
::
:: Koliko se samo ljudi zalilo na poslate konfiguracije koji budu samo kuciste bez i jedne jedine komponente..
::
:: Mnogo toga moze biti razlog..
::
:: Recimo `prodavac` posalje samo kuciste sto mu dodje klasicna prevara, ili kad kupujes CPU posalje ti samo pakovanje bez sadrzaja istog..
::
:: Prevoznih nesto rasceprka ali se to odmah vidi da je otvarano..
::
:: Ima cak primera da kupci povade komponente i vrate paket kao nepotpun... pa ti dokazi da je to bas tako mada su pare vec kod tebe..
::
:: Itd..
::
:: Sto se mene tice u srbistanu samo vako
:: Dobar dan imate li ovo
:: Imamo
:: To ti je toliko i toliko i molim Vas samo solarno placanje..
:: (nebitno da li je kartica ili gotovina)..
::
:: Tomato Republic Of Serbia !!!
::
:: :: Realno, ako neko ima dovoljan broj pozitivnih ocena slanje pouzece ne bi trebalo da bude problem
:: ::
:: :: I love how much people just did not give a fuck in the 80s and 90s!
:: ::
:: ::
:: :: :: Tako radi svaki aukcijski sajt. Prvo pare pa roba. Ne pada mi napamet da saljem robu pa da mi neki zezator ne preuzme paket. Sad, sto ima onakvih, jbg. A molim i prepirem se non-stop s Limuncima da poizbacuju takve.
:: :: :: Na kraju ce da izbace mene sto ih molim da budu posteni
:: :: :: ________________________________________________________
:: :: :: 955, 870-C45, 6790, 8/1333, LC600H, TTV3, 1TB, W7U64SP1+XPSP3
:: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: :: Da li zaliti budale koje daju pare unapred nepoznatoj osobi, koja se moze predstaviti ko zna kako?.Neverovatno je koliko smo glup i primitivan narod.Ovo je samo jos jedan od dokaza.Zato se i nalazimo gde se nalazimo,tj. na dnu.Sa ovakvim narodom je i manipulacija laka, sto se i koristi od strane politicara
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Re: Re: Re: Re: Re: Re 31.12.2011. 10:02 #388093

status: user
broj poruka: 4866
Desili mu se Havaji. :)

NZXT Hades modded
Asus M4A88T-V EVO
Gemini II Coolink 120Px2
Phenom II X6 1600T
Kingston HyperX 2x2GB DDR3 1600MHz
Powercolor 6850 1GB DDR5 @ 850/4400MHz
WD Caviar Blue 320GB 7k 16MB
Cooler Master M520
http://tinyurl.com/cj

:: Mozda se coveku nesto desilo pa nije u mogucnosti da posalje robu, a ni da odgovara na mob. Mislim sanse za to su 0.1% ali nikad se ne zna:
:: Phenom II X4 955BE @4.3ghz, Noctua NH D14, Gigabyte 970A UD3, 4gb ddr3 kingston hyper x @1728 9-9-9-24-1T, Sapphire 5850 Toxic 1gb, SSD Mushkin Callisto Deluxe 60gb + hdd Hitachi 500gb, Lg 24`, Corsair HX520, Chieftec modded case + 2X Scythe S-Flex 12
::
:: :: Ajde ovako svaka kupovina sem licne u srbistanu je cista lutrija..
:: ::
:: :: Koliko se samo ljudi zalilo na poslate konfiguracije koji budu samo kuciste bez i jedne jedine komponente..
:: ::
:: :: Mnogo toga moze biti razlog..
:: ::
:: :: Recimo `prodavac` posalje samo kuciste sto mu dodje klasicna prevara, ili kad kupujes CPU posalje ti samo pakovanje bez sadrzaja istog..
:: ::
:: :: Prevoznih nesto rasceprka ali se to odmah vidi da je otvarano..
:: ::
:: :: Ima cak primera da kupci povade komponente i vrate paket kao nepotpun... pa ti dokazi da je to bas tako mada su pare vec kod tebe..
:: ::
:: :: Itd..
:: ::
:: :: Sto se mene tice u srbistanu samo vako
:: :: Dobar dan imate li ovo
:: :: Imamo
:: :: To ti je toliko i toliko i molim Vas samo solarno placanje..
:: :: (nebitno da li je kartica ili gotovina)..
:: ::
:: :: Tomato Republic Of Serbia !!!
:: ::
:: :: :: Realno, ako neko ima dovoljan broj pozitivnih ocena slanje pouzece ne bi trebalo da bude problem
:: :: ::
:: :: :: I love how much people just did not give a fuck in the 80s and 90s!
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: :: Tako radi svaki aukcijski sajt. Prvo pare pa roba. Ne pada mi napamet da saljem robu pa da mi neki zezator ne preuzme paket. Sad, sto ima onakvih, jbg. A molim i prepirem se non-stop s Limuncima da poizbacuju takve.
:: :: :: :: Na kraju ce da izbace mene sto ih molim da budu posteni
:: :: :: :: ________________________________________________________
:: :: :: :: 955, 870-C45, 6790, 8/1333, LC600H, TTV3, 1TB, W7U64SP1+XPSP3
:: :: :: ::
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: Da li zaliti budale koje daju pare unapred nepoznatoj osobi, koja se moze predstaviti ko zna kako?.Neverovatno je koliko smo glup i primitivan narod.Ovo je samo jos jedan od dokaza.Zato se i nalazimo gde se nalazimo,tj. na dnu.Sa ovakvim narodom je i manipulacija laka, sto se i koristi od strane politicara
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
playmaker Limundo prevara godine! (2000 eura) 31.12.2011. 10:23 #388094

status: user
broj poruka: 1



Ja isto radim preko Limunda i jesu to lopovi sto se tice uzimanja provizija, ali ja ne saljem pre uplate na racun, posto se i meni desavalo da ili ne podigne robu ili ceka po nekoliko dana dok ne podigne, pa zasto bih razmisljao ja o tome? Tog dana kada mi covek uplati, na moj racun, ja mu saljem. Sto se tice slanja pouzecem, tj, kada stigne da platis, momak je jedan dobio krompir u kutiji umesto telefona...Znaci, Limundo, E-bay, Kupindo...rizik uvek postoji. Ja napisme , da je moguce i licno preuzimaje, pa ko voli, neka dodje i izme i vidi sta kupuje...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
CrowBgd Ovde 31.12.2011. 12:26 #388105

status: user
broj poruka: 1376
se pre pise o postenju i obrazu nego li o Limundu. Ako sam ja neposten ne moze mene Limundo da preporodi. Pre ce da bude MUPindo da je nadlezan,a ono ima i kazem uvaljivanja i na drugim oglasima. Ima toga svasta
http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2122209

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 4  
Broj postavljenih tema: 60274. Broj poslatih odgovora: 646092.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs