Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Uređaji za skladištenje podataka
Pomoc HITNO oko napajanja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
STRANA 1 OD 1
Petar89 Pomoc HITNO oko napajanja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 11.05.2007. 15:05 T4331

status: user
broj poruka: 423

Da li moze da se stavi jedno napajanje na plocu,cpu,hdd a drugo napajanje da stavim na 8800
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Oglasnik ??? 11.05.2007. 15:16 #18912

status: user
broj poruka: 726
Moze,sta ce ti?Sto komplikujes? :)




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
strahota Re: Pomoc HITNO oko napajanja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 11.05.2007. 15:30 #18913

status: user
broj poruka: 46



::
:: Da li moze da se stavi jedno napajanje na plocu,cpu,hdd a drugo napajanje da stavim na 880

stvarno komplikovano bolje je da uzmes za te pare neko ob 600-700 brand name i da pevas
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Petar89 .... 11.05.2007. 15:40 #18914

status: user
broj poruka: 423
nema veze sto je komplikovano objasni kako moze


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Oglasnik Hm 11.05.2007. 15:42 #18915

status: user
broj poruka: 726

Eksperimentisanje sa klasicnim napajenjem koje bi dodao grafickoj ti ne nih preporucio,zato sto moze da se desi da sve crkne.Moze da se izvede,ali sa modifikacijama koje bi izveo neki strucnjak.Ako hoces posebno napajanje za grafiku,kupi takav uredjaj,Thermaltake ih proizvodi.Samo,mislim da ti nije potrebno...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Petar89 ... 11.05.2007. 15:43 #18916

status: user
broj poruka: 423
imam 5 napajanja pa bih hteo da ih iskoristim


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
milos24 pogledaj ovde 11.05.2007. 16:02 #18920

status: user
broj poruka: 282
http://www.benchmark.co.yu/forum/showthread.php?t=108019&highlight=spajanje+dva+napajanja
http://www.benchmark.co.yu/forum/showthread.php?t=51828&highlight=spajanje+dva+napajanja

i molim te prestani sa tim HITNO, izgleda kao da te neko kolje, pa moramo da te spasavamo. :)

Pozdrav

Milos

Ko ne zna, i zna da ne zna, dete je, nauci ga,
Ko zna, a ne zna da zna, spava, probudi ga,
Ko ne zna, a misli da zna, budala je, kloni ga se,
Ko zna, i zna da zna, mudar je, sledi ga.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Oglasnik Fireworks 11.05.2007. 16:02 #18921

status: user
broj poruka: 726


Ako imas neku konfiguraciju koju neces zaliti,onda isprobaj - prethodno evakuisi zgradu ili kucu i pozovi me da posmatram vatromet. :))

Salim se,naravno.Raspitaj se da li neka firma prodaje napajanja za graficku.Ako ne,onda naruci iz inostranstva,ako ti je bas stalo da imas.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Oglasnik Struja 11.05.2007. 16:08 #18922

status: user
broj poruka: 726

Milose,ovo ti nije trebalo...pogledao sam linkove...ja volim da cackam struju (mecku),sad cu neku sprdnju napravit.

:)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DaSickSyst Re: pogledaj ovde 11.05.2007. 17:29 #18933

status: user
broj poruka: 2909

:: i molim te prestani sa tim HITNO, izgleda kao da te neko kolje, pa moramo da te spasavamo. :

Stvarno bre Petre neznam da si nekad postavio neko pitanje a da uz njega nije islo kapsovano `hitno` i makar dvadeset znakova panike...
Kad vidim HITNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! odmah znam da si ti i da pitas zasto ti slabo radi neka igrica ili da li je bolje ovo od onog ili vec neko skroz uobicajeno pitanje koje je vec postavljano,svakome desilo i nije panicio nego normalno pitao i dobio odgovor...Ne mogu da zamislim kako bi izgledao naslov tvog posta da je nesto stvarno ozbiljno...

PS.
Ako ti slabo radi nova kartica verovatno je zbog slabog ostatka konfiguracije,a ne do napajanja,ako ti se racunar cesto ili u full loadu restartuje onda sumnjaj na napajanje...
Ja se ne bi igrao sa vise napajanja osim ako nisam siguran da znam sta radim...Ovo ti govorim najvise zbog toga da sutra na forumu ne bi gledali 10x temu: HITNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!GRAFIKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NE RADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Petar89

:))))))))


DaSickSystem
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Petar ko Petar 11.05.2007. 18:11 #18939

status: user
broj poruka: 9390



Ja sam odavno prestao da obracam paznju na njegova besmislena pitanja, koja se provlace u nodeogled... Nesto sa zvucnom kartom, pa sa nekim X-4xxx procesprom. [pa neka haj faj... ma da ne nabrajam... No verujem da ima ljudi koji su i dalje spremni da obracaju paznju na njegove `probleme`. Eno sad postavio pitanje o overklokovanju Core 2 Duo procesora, bas me zanima sta je sada u pitanju. Svi znamo koliko se oko toga pisalo....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: Pomoc HITNO oko napajanja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 11.05.2007. 23:32 #18993

status: user
broj poruka: 5696
Moze, jedno napajanje je defualt a drugi se pali preko prvog, dakle spaja se zelena PS-ON sa masom GND, moze se izvesti preko preko posebnog prekidaca koji nije taster i kada ugasis masinu seti se i ovaj fa ugasis, isto je i pri poaljenju...


M i G

::
:: Da li moze da se stavi jedno napajanje na plocu,cpu,hdd a drugo napajanje da stavim na 8800
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Petar89 .... 12.05.2007. 10:00 #19022

status: user
broj poruka: 423
spojio sam napajanja i radi


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
simke000 Re: .... 12.05.2007. 12:01 #19029

status: user
broj poruka: 504



:: spojio sam napajanja i rad
::
::
::

`Al` ga je opravio,svaka mu cast!!!`
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60280. Broj poslatih odgovora: 646169.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs