Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Uređaji za skladištenje podataka
Sansdisk Sanso C150
STRANA 1 OD 1
Equinoxe Sansdisk Sanso C150 16.05.2007. 16:42 T4391

status: user
broj poruka: 12057

Da li neko ima ovaj player i usput ima pojma kako da napravi playlistu na njemu.
Apsolutno mi nije jasno.

Please help !!!

Unapred hvala.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Oglasnik Samba 16.05.2007. 17:41 #19372

status: user
broj poruka: 726
Ne znam da li ti ovo moze koristiti - prvo pusti pjesmu,zatim je dodaj na playlistu ili favorites (kreiraj playlistu).
Sjetio sam se jos neceg - pokusaj ovo sto sam ti predlozio,ako ne uspije,probacemo drugu varijantu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 17.05.2007. 01:13 #19417

status: user
broj poruka: 12057

To što si predložio sam probao i na žalost to je jedino što može da se uradi na ovom đubretu, raspadu, kanti, platikaneru, užasu, hororu od MP3 flash player-a.

On ima neku Go listu u koju možeš da dodaš pesme koje puštaš iz njegove retardirane biblioteke (library). Pustiš pesmu, pritisneš na dole na kružnom dugmencetu i odabereš add to Go list. To je sve !?!!?!?! Ðubre. I tako jednu po jednu pesmu do beskonačnosti i spondiloze.
Naravno možeš ti da pustiš sve pesme, ali to nije uvek praktično niti ono što hoćeš.
Player uopšte ne kapira da si ti sloižio MP3 uredno po folderima neko ti izlista sve (*.mp3) sa memorije.

Veće đubre od MP3 player-a nisam video. Rubbish !!!
Prethodni Sandisk modeli su videli foldere i sa njima si kreirao playliste, što je OK.
Ali ovo..... nemam reči. AVOID !!!!
Idem da se izvinim drugaru što ga je kupio. .-)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Oglasnik Polako... 17.05.2007. 01:28 #19419

status: user
broj poruka: 726


Ima i druga varijanta - Sansa playlist creator.Postoji i treca,ali je nesto komplikovanija.Probaj ovaj program,pa mi javi da li si uspio.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60280. Broj poslatih odgovora: 646170.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs