Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Uređaji za skladištenje podataka
CD-DVD problem Pomoc!
STRANA 1 OD 1
vojvoda CD-DVD problem Pomoc! 18.05.2007. 20:02 T4412

status: user
broj poruka: 8
DVD kapaciteta 2,8GB se prilikom pokusaja kopiranja pretvorio u kapacitet 550KB.
Sta da radim da bi povratio snimke?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vaskev re 18.05.2007. 20:16 #19610

status: user
broj poruka: 1673
Nisi mi bas jasan, sta se pretvorilo u 550KB, originalni disk ili kopija. Ako je kopija onda nije dobra kopija, ako je original probaj ga na drugom kompu da li radi kao pre. Mozda je neki vid zastite.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Ni meni, ni meni nije jasno, opsi... 18.05.2007. 20:23 #19611

status: user
broj poruka: 5696
Najpouzdaniji nacin kopiranja `sumnjivih` diskova je u nekom provereno dobrom uredjaju (Plextor, Yamaha, IOmega, Pioneer, NEC, Sony) pa alatima za specijalna kopiranja koji imaju algoritme za visestruke prolaze prilagodjenim brzinama citanja i rotiranja medija (npr. unstoppable copier, ne mogu da se setim ponog najboljeg, za sada)


M i G

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Da li je original 19.05.2007. 14:41 #19677

status: user
broj poruka: 7761
Ako je disk original mozda ima zastitu pa ga nije tako lako iskopirati.
Koliko sam ja primera imao na poslu kad koleginice donesu audio disk i hoce da ga iskopiraju prostim copy/paste na disk.
Mozda je to i ovde slucaju.

Ako je neki video sadrzaj i jos uz to kodiran moras da ga propustis kroz neki program recimo DVD Decrypter ili DVD FAB Decrypter, oni ce sav sadrzaj prebaciti na HDD, a ti to posle narezi na DVD bez nekog veceg problema.

Jesi li probao prosto pravljenje image fajla iz NERO programa, doduse on nece bas nesto dobro da radi sa zasticenim (copyright) diskovima.

Ako trazis pomoc sledeci put opisi malo detaljnije problem a ne da ljudi pretpostavljaju sta ti se desilo, jer je sadrzaj diska mogao biti igrica, film, program itd... a to definitivno nije isto.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
krkub SlySoft AnyDVD 22.05.2007. 23:56 #19984

status: user
broj poruka: 1006



apsolutno svaki `copyrighted` disk je resio... 60-ak audio, video, mixed-content cd-a i dvd-a (inostrane produkcije, ne neki žnj domaci dvd sa trafike) spokojno leze u kolekciji...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60280. Broj poslatih odgovora: 646157.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs