Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Uređaji za skladištenje podataka
S PIONIR DVD rezacha na Sony chitach??? Shta to bi???
STRANA 1 OD 1
enrico S PIONIR DVD rezacha na Sony chitach??? Shta to bi??? 22.03.2005. 19:42 T445

status: user
broj poruka: 5

Imam Sony kombo DVD plejer i CD rezach, a narezao sam nekoliko DVD-Ra kod prijatelja koji ima PIONIRov DVD rezach, proverio ih kod njega i bilo je ok. Kad sam ih ubacio u moj kombo kod kuce konstatovao sam da ne rade. Izbacuje mi "Disk is not formated" ekran u kome stoji obaveshtenje: "Windows cannot read from this disk. The disk might be corrupted, or it could be using a format that is not compatible with Windows."
Probao sam kod komsije koji ima takodje DVD rezach i kod njega je sve shljakalo.
Da li je to neka nepopravljiva nekompatibilnost ili postoji neko reshenje, neki drajver ili bilo kakav drugi pomocni program pomocu koga mogu i kod sebe da ih chitam?
UPOMOC!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
snejk sorry 23.03.2005. 13:47 #1139

status: user
broj poruka: 2

iz svega navedenog njegov DVD rezac i tvoj citac nisu kompatibilni za tu vrstu diskova , probaj kod nekog drugog da narezes taj isti disk ,na primer kod drugog komsije sa tog diska , i ne brini nisi jedini koji ima takvih problema. pozdrav
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
enrico Jel? 24.03.2005. 08:22 #1159

status: user
broj poruka: 5

Znachi, nereshiv problem?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
antanas Firmware 26.03.2005. 23:37 #1208

status: user
broj poruka: 5
Promeni fimver na Sony-ju


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646119.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs