Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Ploče, procesori i memorije
EVGA Z77 FTW -330$
STRANA 1 OD 15  
Classified EVGA Z77 FTW -330$ 30.05.2012. 18:17 T45969

status: user
broj poruka: 728
EVGA za koji dan treba da krene sa prodajom ploce za Ivy Bridge.
EVGA Z77 FTW bice jedini i TOP Model ove kompanije.

http://i.imgur.com/jKK9W.jpg

http://i.imgur.com/y3Uk1.jpg

http://i.imgur.com/DpcAw.jpg

http://i.imgur.com/yLjsh.jpg

Key Features

Chipset - Intel Z77 Express Chipset
Socket – LGA 1155
SLI - 4-Way
SATA - Native 6G/3G
Memory Support - 4 DIMM Dual-Channel DDR3 2133MHz+ (Up to 32GB)
PCI-E Slots - 5 PCI-E 3.0 16/8x slots and 1 PCI-E 3.0 1x slot
Capacitors - 100% Solid State
Form Factor - EATX
Ethernet - 2 Gigabit NIC

Features

300% More CPU Socket Gold Content
Right Angled 24Pin Connector
7+1 Phase CPU PWM
3 Phase Memory PWM
PCI-E Disable Switches
E-LEET Tuning Utility Support
Triple BIOS Support
EZ Voltage Read Points
Onboard CPU Temp Monitor
8+8PIN CPU Power
6+6PIN PCI-E Power
DarkMode (LED Light Disable)
POSCAP Capacitors
DIMM Disable Switches

External I/O

4x USB 3.0 Ports
6x USB 2.0 Ports
8x Channel Audio + Optical
2x Gigabit Ethernet
2x E-SATA Ports
1x Mini DisplayPort 1.1
Internal I/O

4x SATA 6G Ports
4x SATA 3G Ports
2x USB 3.0
4x USB 2.0
1x 1394a Firewire


Future Proof

The perfect combination of features and performance has arrived with the EVGA Z77 FTW motherboard. With 3rd generation Intel Core processor support, full PCI-E 3.0 and 4-Way SLI Support, this motherboard is ready for the future of high performance computing.
The EVGA Z77 FTW is engineered from the ground up for the enthusiast. Robust overclocking features and BIOS settings allow you to maximize your performance and maintain stability.
The EVGA Z77 FTW takes performance to the next level with native USB 3.0 and SATA 6G support, enabling the next generation of external devices.


Chipset and Bus

The EVGA Z77 FTW uses the Intel Z77 Express Chipset. This chipset has native USB 3.0 and native SATA 6G support directly off the controller for the best performance, support and stability today.

The EVGA Z77 FTW motherboard supports PCI-E 3.0 performance via a PLX 8747 PCI-E 3.0 certified bridge chip. This allows the EVGA Z77 FTW to populate all PCI-E 3.0 slots at the maximum bandwidth possible. The PCI-E lane configuration is as follows:

1 Card: x16
2 Cards: x16 – x16 (Slot 2 & Slot 4)
3 Cards: x8 - x16 - x16
4 Cards: x8 - x16 - x8 - x8
Features

Performance is not the end of the story. 100% native USB 3.0 and SATA 6G, 4-Way SLI on PCI-E 3.0, dual Gigabit NIC’s and a Mini DisplayPort connector are all included on the board.

EVGA knows that power is critical for a performance board. No compromises were made here. The board also offers dual 8 pin CPU power connectors for maximum stability and extreme overclocking. After that a 7+1 Phase PWM, POSCAP Capacitors and a CPU socket with 300% increase in gold content deliver clean, stable power to your CPU.

For graphics power, EVGA has added dual 6 PIN PCI-E power connectors. Use a single 6 Pin PCI-E power connector for multi-card stability, or a second for extreme overclocking. Speaking of multi-cards, the layout on the EVGA Z77 FTW is designed from the ground up for expandability, with 5 PCI-E 16x mechanical slots + 1 PCI-E 1x.

For storage, the EVGA Z77 FTW has you covered. Native USB 3.0 support delivers superspeed performance for next generation storage devices, and native SATA 6G enables maximum performance on the latest SolidState and Mechanical storage drives.


http://i.imgur.com/ss7q7.jpg

http://i.imgur.com/O7s1C.jpg
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified EVGA`S NEW GLOBAL WARRANTY 30.05.2012. 18:24 #420730

status: user
broj poruka: 728
EVGA`S NEW GLOBAL WARRANTY

http://i.imgur.com/0vEIB.jpg

EVGA is proud to introduce a new Global Warranty Policy for all EVGA products. This new warranty ensures that no matter which region you live in, you have the support that you look for when purchasing an EVGA product. The warranty will no longer belong to the purchaser but instead the product as we believe in the workmanship and quality of our products and we are here to stand behind them.
This new warranty policy will be automatically applied on any products purchased on or after July 1st, 2011.* Under this new warranty policy, all products will have a minimum of 3 years warranty, and registration is now optional.

The warranty is fully transferable. This means that if an end user transfers ownership of an EVGA product to another end user whether via a private sale, or via a second hand online site or auction site, the remainder of the warranty period also transfers to the new owner.

New bonuses will be available for original owners that do register within 30 days of purchase.

EVGA Global Warranty Key Items:

3 Year Warranty Minimum - All EVGA products will carry a minimum warranty of 3 years.*
Warranty is now Transferrable - EVGA Global Warranty will cover the product, not the user. The warranty term starts on the date of purchase if user has invoice, or manufacture date if not.
Warranty Upgrades - Warranty upgrades are now available for the original owner upon registration. A 5 or 10 year warranty upgrade is available for a small price.
EVGA Step-Up Enhanced - Now the EVGA Step-Up program is available for any EVGA graphics or motherboard product with Warranty Upgrade.
Global Warranty Policy - An EVGA product is covered under warranty, no matter where you live. If you purchase a product in another country, you will be served by your local warranty center.
Free Standard Cross-Shipping RMA - Basic cross shipping service is now free.**

* Recertified and 1 Year Warranty products are not included.
** A credit card will be required for this service to hold charge in place until EVGA gets the defective product back.

http://www.evga.com/articles/00671/

Mogu da vas obavestim da ce ploca EVGA Z77 FTW uskoro moci da se kupi i u Beogradu i to po normalnoj ceni od oko 300e. Prodaja ploce jos uvek nije pocela ni u USA a veliki broj ljudi nestrpljivo ceka Elitni HW sa svim komponentama spremljenim uz sebe.
EVGA kaze da se dosta potrudila oko ove ploce i da se nije stedelo, o tome govore i SANYO POSCAP kapacitori koji se mogu naci jos na EVGA SR-X koja je 100% sa njima dok su na ovoj samo na najvaznijem delu oko Procesora zato sto su skupi ali i najbolji za ekstremno visoke frekvencije. Tu je prepoznatljivi 24 angle konektor koji daje mnogo lepsi izgled pogotovu ljudima koji rade mdpc-x sleeve da ne bi bilo u obliku vodoskoka ovde ce biti ispruzeni. Jedna istna ali bitna funkcija koja bi me samo to sprecilo i da pogledam zastareli standardni konektor.
300% More Gold Content in CPU SOCKET.

JEDNA JAKO BITNA STVAR KOJU LJUDI I NE ZNAJU A KOJU NEKI SA PRAVOM SE PRIBOJAVAJU JE VENTILATOR. OVAJ VENTILATOR CE RADITI NA JAKO MALOM BROJU OBRTAJA A osim toga to je i zichica i vec vidim sebe kako slivujem sa sibicom to parce. Kao sto se CORSAIR Air Flow2 Fan ne cuje na 70% brzine a vec na 50% kada radi celo podrucije oko memorije i maticna je hladno tako se ni fan nece cuti.
EVGA je vodila racuna o tome i zamerke su neosnovane i na osnovu iskustava sa nekim drugim proizvodjacima.

Ko bude zeleo kao i ja moci ce u Beogradu da dodje do EVGA Z77 FTW modela.
Mogu vam reci da je za mene ovo bilo veliko i prijatno iznenadjenje posto je meni
e-ducan vec uradio ponudu za Z68FTW posto sam morao da znam otprilike cenu a znao sam da ce slicno kostati u slucaju da je nema ovde a onda sam saznao da su porucene.


Predlozena Memorija za Plocu je CMT16GX3M4X2133C9
tacnije CORSAIR Dominator GT 2133 koji radi na 1.5V sto izuzetno prija Intel kontroleru a osim toga daje mogucnost ekstremno visokih frekvencija na 1.7-1.75V, CMT je oznaka za memoriju koja podrzava LED Activity u pitanju je KIT 4X4GB.

http://i.imgur.com/q9Zww.jpg

http://i.imgur.com/inJLv.jpg

A moze se naci ovde

http://www.caseking.de/shop/catalog/Arbeitsspeicher/DDR3-2133/Corsair-Dominator-GT-Series-DDR3-2133-CL9-16GB-Kit::18960.htm

Naravno 16GB je mozda preterano pa postoji i KIT od 2x4GB.

Neko bi rekao memorija za entuzijaste, ali ne ovo je samo vrh ponude za ljude koji vole overklokovane masine i CORSAIR Flag Ship u kompu za Entusiaste postoji nesto sto Srbija verovatno nije videla a sto kosta vise nego i ova memorija i ploca zajedno, to je
CMGTX8 Dominator za Rekorde na koji je koristio Kingpin kada postigao 3D Mark 11 Extreme Record na EVGA X79 Classified i 4xGTX580 Classified.


Naravno Alternate.de prodaje Dominator GT 2133 Z77FTW QVL sa Extended Finovima kakvu su bili na Dominatorima GTX klase dok neki prodaju sa normalnim memoriju istog broja.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Glumac011 bravo 30.05.2012. 19:08 #420732

status: user
broj poruka: 29
dadadadadada a Zenska jel ide zenska uz taj ploca
Zenska jurim cesto pravim testo





:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miskonius Najzad mozemo da odahnemo! 30.05.2012. 19:10 #420733

status: user
broj poruka: 4420
Jedina nepoznanica na ovom forumu koja je bila veca od toga kad ce EVGA da izda svoj top model mat. ploca za Ivy Bridge, koliko ce da kosta i kakav ce sve da bude, bilo je pitanje da li ces ti to da kupis...
Ne mogu da ti opisem koliko je threadova prezvakano oko toga, da nam ova tvoja spasonosna vest dodje kao melem na ranu koje se vuce vec godinama i nikako da zaceli.
Sad sve znamo, i sa ogromnim olaksanjem ocekujemo sledeci dan...

PS
Milunka jel ces nov nalog i novu temu da otvaras i kad budes uzimao CPU?

U gluposti sveta blista mudrost Svevišnjeg. Zato mudrac ponizno gleda na glupaka.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Kakva inteligencija,kakav epic fail! 30.05.2012. 19:33 #420737

status: user
broj poruka: 18472
Posto si se iskenjao kao i obicno i izigravas arogantnog serifa na forumu moram ti samo reci da ovo nije Milunka a posto tvoj opseg inteligencije doseze do jedne granice (nesto malo vise od amebe) nije ni cudo sto ne umes da raspoznas neke stvari..
Ne pravi se mangup i ne prozivaj ljude bez potrebe!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ??? 30.05.2012. 19:33 #420738

status: user
broj poruka: 728
Reci sta te zanima oko ploce. Jel imate informacije, ko u Srbiji najvise ceka ovu plocu jel nece uzeti drugu.
Ploca ce biti. Ne moze u Srbiji pre Amerike. Zadnje sam danas dobio mail od dobavljaca da cekaju kao zapeta puska. Gledao sam mail koji je EVGA poslala njima. Ceka cela Amerika.
Ako te zanima sacekaces, ne zuris jel moras prvi da imas???
Ja pratim kako oni izbace, drugi kada imaju kao da nije izaslo jos.
Bar postoje sanse ako sam planirao 2700k da Intel najavi reviziju 3770k.

OVO JE TOP MODEL ZA IVY BRIDGE. I CLASSIFIED I SLI i MICRO NECE BITI. PLOCA KRECE SLEDECE NEDELJE U PRODAJU. TJ CLASSIFIED JE VECINOM ZA EXTREME.
NECE BITI DRUGIH MODELA SEM ITX PLOCE.
U OVO JE ULOZENO SVE KAO DA JE CLASSIFIED.

Zaboravio sam da pomenem da je ploca E-ATX standard ali ne pravi. Znaci moci ce u vecinu kucista. Cak i moj Obsidian 650D koji je kao za ATX samo je pogodan za nju.
Ali treba voditi racuna o tome. Dimenzije su slicne kao Maximus 4 Extreme cini mi se ili Ramapge III ne pratim pa ne znam.

Znam da su ljudi iz EVGA rekli da ne uzima se zdravo za gotovo sve za Ivy da on jos nije rekao sve i da tek treba da se vidi sta moze na ovoj ploci. EVGA je znala verujem za probleme za grejanjem jos malo ranije.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miskonius Moje izvinjenje Milunki... 30.05.2012. 19:37 #420743

status: user
broj poruka: 4420
Kad videh i drugu temu, ukapirah ciji je ovo dupli nalog.
Mnogo su mi ovi postovi pismeni Wladu...
@Psycho
Kako da se tumaci ova promena? Kao evolucija ili pogorsanje bolesti?
Ili si pio pogresne lekove?

U gluposti sveta blista mudrost Svevišnjeg. Zato mudrac ponizno gleda na glupaka.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified EVGA Z77 FTW 30.05.2012. 19:40 #420744

status: user
broj poruka: 728
Ljudi su zahtevali svasta lepsi BIOS, ovakve funkcije, onakve, ali je receno da je radjeno na svemu ali je naglasak stavljen na Overklokovanje i Funkcionalnost.
Ne na mnogo funkcija od koje neke ni ne rade niti se koriste kao neki.

...Cekaj sto ste vi ovde, jel vas zanima ploca ili ne???
Ako vas ne zanima produzi ili bolje kopiraj mene sta ja radim na ASUS temi- NEMA ME.

NI EVGA Z77 FTW u sred Beograda vas ne zadovoljava.
Nema lepo je rekao Quake, kakave nagradnbe igre, kakvo davanje Srbima, vama ni dzabe ne bi valjalo uvek zamerke neke. Ali da znate ta pojava je karakteristicna za ovo ovde podrucije ne za druga.

I EVGI nasli manu ljudi. Mana pojavila se u Srbiji gde se ASUS dzekira izmedju GIGE piromana i ASRock zlatnih kapacitora i MSI zbrke. U tesko je biti glavni tu.

Stvarno ako imate sta da dodate o ploci OK, ako ne videcemo kada stigne.
Sada nema ko da vas plasi kako cete garanciju iz strasne Amerike, kako cete ovo ono ako se pokvari, sa kim se druze nije ni cudo nasta misle, meni su nasli 1000 razloga zasto je EVGA zla kada su culi da stize. Ali stvar je jednostavna ako neko zna ASUS to sam ja a slusam savete ljudi koji imaju izbor sve ne samo jedno pa to najbolje bas. Nego kada na nekom mestu ima sve, ko je najtrazeniji.
A zao mi je sto nisam slusao ranije pa presao na Intel ali AMD nije bio ovakav, za NVIDIA sam znao da je buducnost, da firma ima viziju a da je AMD od 2005 na sirovinu dobija sve.
On bi iza 10 godina ostao cikica koji trci u igrici sa odelom prilepljenim uz njega kao od kamena i puca a parcici nestaju u vazduhu a kod stvari koje NVIDIA postavlja kao novine dolazilo bi do bagova i mikrostuteringa, tako bi to resavao. Izgubili su kompas i nemaju viziju dok NVIDIA uvodi novinu za novinom, doduse sporo jer se ceka bogalj.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Nije Milunka. 30.05.2012. 19:54 #420750

status: user
broj poruka: 4866
Niti je lazan nalog.

http://tinyurl.com/buo37sf

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mixx ... 30.05.2012. 20:04 #420754

status: user
broj poruka: 2937
ovaj stil pisanja mozete prepoznati bez citanja. samo preletite pogledom... probajte
___________________________________________________
http://img810.imageshack.us/f/useyourcpu.jpg/

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djodjo ahahahaha 30.05.2012. 20:53 #420767

status: user
broj poruka: 658
Bravo MIXX, Sky je sad vec preterao sa duplim nalozima, admini bi trebali da sankcionisu vise ove botove sa duplim nalozima


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 30.05.2012. 21:01 #420773

status: user
broj poruka: 18472
I ti mozes da se pridruzis onoj amebi posto ste u bicarskom medjujsrodstvu..

P.S.I nema niko pravo nikog da dira ,covek se drzi teme ..Nek pise sta hoce i koliko zeli.Ovaj put je sve primereno..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miskonius Psycho 30.05.2012. 21:05 #420776

status: user
broj poruka: 4420
Nemoj da zaboravis da restartujes ruter, bezveze bi bilo da te Misa opet provali...


U gluposti sveta blista mudrost Svevišnjeg. Zato mudrac ponizno gleda na glupaka.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
kuvar ljudi kupite kokice i grickalice 30.05.2012. 21:11 #420782

status: user
broj poruka: 98
bice luda zabava na ove dve teme, kad bolje razmislim da nije ovog psihica sa duplim nalozima forum bi bio smorcina

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mixer93 Re: 30.05.2012. 21:54 #420799

status: user
broj poruka: 4187
Hahahahhahahah kako se ispaljuju ovi retosi zvani deke...
Samo napred Wlada, ili spacewla kako god, vidis da gadjas tacno u centar, samo nastavi! .)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mixx Re: EVGA`S NEW GLOBAL WARRANTY 30.05.2012. 22:50 #420822

status: user
broj poruka: 2937

:: JEDNA JAKO BITNA STVAR KOJU LJUDI I NE ZNAJU A KOJU NEKI SA PRAVOM SE PRIBOJAVAJU JE VENTILATOR.

premisljam se da stavim u potpis ovaj citat
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 31.05.2012. 00:48 #420846

status: user
broj poruka: 18940
ploca je fenomenalna, ali mogli su nesto funkcionalnije i korisnije da smisle od ovog ventilatora koji je na svakim top plocama ovog tipa stvarno nepotreban, tj. dovoljan je masivan pasivni hladnjak.. kvari zaista.. inace, ja sam hteo da uzmem neku eVGA plocu medjutim previse su skupe i ne nude ono sto nema recimo asus


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nemanja21 Re: ... 31.05.2012. 02:07 #420850

status: user
broj poruka: 1227
idi bre wlado ja ocekivao minimum neki i7 3960x kad ono lepi sale te obilazi u 3d marku, toliki postovi a ni 100fps nisi presao u crysisu...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 31.05.2012. 03:54 #420855

status: user
broj poruka: 728
Nema se kesa za 2011.
Znam ja da je to najbolja opcija. Ne toliko zbog SB-E koliko jel ce moci IB-E krajem 2013 u nju.
Preracunavao sam se 30 puta ali znate da ja nisam kao neki koji na X79 stave 1600MHz KHX Dual Channel. Drugo za 1155 imam cooler za prvo vreme a memorija koju hocu za 2011 bi kostala 260e dok za 1155 mogu Dual Channel da uzmem opusteno za oko 120e.
Nemam kes racunao sam EVGA X79 SLI + 3930k. Ako dobijem na kladionici pa narucim H100 odmah mozda. Ali opet ne nema X79 FTW. X79 SLI je mid ploca i jeste da ima POSCAPS i na njoj ali opet. Necu bas da uzimam mid plocu. Z77 FTW je best kao Classified model tako je rekao JacobF.
Ja se ne takmicim nisakim sa kartama i kompom, kada bi se takmicio bolje po tome sto zivim sam u stanu i nezavisan sam a znate da meni treba svaki deo dobar.
Oko 200e mi fali za 2011. Tacnije H100 i 2x4GB Dominator GT 2133 plus 2x4 koja bi imao.
Na Casekingu ima da se nadje za 79e 2x4GB 1866MHz Dominator GT, placi Srbijo, placi.
Ali dzabe zelim da uzmem Guranteed Support memoriju a to je ona koju sam ostavio.
Videcemo, polako 2012 je godina za moj Build, i bice Special ne sto mozete naci u svakom budzaku sveta zbog skora, ja to ne gledam tako. Igrao sam nagradnu igru EVGA otvorio FB nalog samo zbog toga i samo nju, nisam neke gde se daje Maximus da ne bi baksuzirao a i da dobijem Maximus na istom sam kao sada prodavao bi je za 150e.
EVGA daje GTX680, Z77FTW I 3770k, evo videcete koliko mene ne zanima tako bilo sta kada cu referentni GTX680 prodati onako u celofanu ili se menjati za GTX 580 Classy.
Necu je ni otvoriti, pa skor kao skor. Klinci bi uzeli pre HD7970 stock u plastici obican chip u najeftinijem kuleru pre nego 580 Classified koja ima 2% manji skor. A pogledajte jednu i drugu kartu. Ovo vise nije zanimljivo iako ja najvise volim po izgledu stock modele a to je ono sto EVGA pojacane karte pa i Classified pakuje tako a ispod haube, pa videli ste onu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sSHarK Wlado... 31.05.2012. 04:16 #420857

status: user
broj poruka: 989

...pogledai mail...

i7-3770K | Z77 Extreme4 | H100 | Trident-X | Vertex4+CG | GTX690 | SS-1000XP | Trooper | U3011 | G15+G9 | ATP3

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 31.05.2012. 05:14 #420860

status: user
broj poruka: 728
Xexexe SUPER.

Ali kako je Space doleteo na temu EVGA Z77 FTW da objasni da je ASUS bolji, jadan.
Sta rade oni tamo u toj kancelariji da direktor ASUSa zna koliko su kraci zbog moje karte slogirao bi se. I koliko ljudi sada proverava celofan i na EVGA kartama i siri po svetu to.


Daj sliku da vidim taj Seasonic Platinum kakav je,
Samo jos CORSAIR nije izbacio Platinum.
I prestanite da mi saljete idiotske mailove jel ste na ucili na svo ovo vreme da meni serija ne znaci nista. CLASSIFIED LJUDU, FTW LJUDI, EVGAAAAAAAAA.
Vi imate 690 i H100 a ja cu imati GTX580 Classy i H70 3 stana i zivim sam.
Vi ASRock a ja For The Win POSCAPS i Z77FTW. Procesor isti verovatno.

Naucite se redu smaraju me takvi modeli napisao sam izmenjao sam sve top single zadnjih 5 godina i sada samo unikate uzimam. CLASSIFIED.
Za sve ostale imam pesmicu sredina Wafera nije kod vas... kao i za Spaca.

Od svega iz tvog potpisa dabogda me struja udarila uzeo bi samo H100 i Seasonic ostalo bi stajalo u mraku sobe dok se ne proda jel do kraja godine imacu za mene lepse.
Kaze ti nemas pare ja imam, zamislite.
Da za ASUS i za stock modele i za ponudu ovde ja sam sirotinja potpuna ali kada se pojavi sta treba to imam pare odmah.
Da je covek stavio X79 Classified pa 3930x pa pored BLICa da je slikao da se vidi lepo kao ja sto to radim, pa da seva Ridgeback 2133 Mushkin ili Dominator GT 2133 koji cu ja uzeti pa Classified grafika pa da kazem Vauuuuu, a ono zlatni kapacitori od 2e.

Svakome po nesto tebi zlatnom bojom ofarbani jeftini kapacitori a meni 300% more gold content in CPU Socket. Jbg sta da vam radim ja sam znao pre mesec ipo dana koja ploca dolazi ali me je Monopol onemogucio da to podelim sa vama.

Ali eto priznajem nemam pare za 2011 i sta sada. Ja stvari za koje nemam pare ni jednog trenutka nisam zazalio. Ja se jedem i hocu da izludim samo kada platim dcii kao classified.
Inace SR-X mogu da plivaju pored mene nije moj rang. 3930k nemam ne zbog njega i ploce nego zato sto sam manijak koji mora sve drugo da ima u tom rangu.
Inace 3930k i EVGA X79 SLI samo 70e skuplje od 3770k+ EVGA Z77 FTW.
Ljudi se ne dzekiraju sa GSKill nego je to opcija ko hoce performanse Dominatora i Mushkin a nema da palti Dominator GT.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 31.05.2012. 05:37 #420861

status: user
broj poruka: 728
Sto se tice ploce dobro je da na Seasonic X imam i drugi 8 pin konektor koji ima 12 pin na drugom kraju u napajanju. Samo 4 pin su prazna. Da to nema ne znam kako bi povezao plocu, morao bi iz molexa da izvlacim 8pin dodatni. Ili iz PCI-E.
Ali ako dodam kasnije GTX580 Classy bice problem vec, za nju moram onaj 6pina treci iz druge grane da izvlacim. Ili da drugu PCI-E granu koja bi sluzila za SLI delim posto se ona ravcna, jedan deo da ide na dodatni 8 pin za CPU a drugi da ide na treci 6 pin na grafickoj.
A jedna cela grana za 8+8 pin. Covece svi konektori iz X 750 napajanja zauzeti za plocu i Classified grafiku. Za sli ne bi bilo. Nema vise mesta nizasta.
Ali zato HW bruka. A ne ja imam 690, a ja 6990 a ja 580. Ne znaci mi nista to, samo special HW.

POVEZIVANJE Z77 FTW +GTX580 Classified na Seasonic X-750 - KO SE SNADJE SVAKA CAST.

http://i.imgur.com/zfJPm.jpg

A ASUS vise ne pominjem ASUS je SpaceMaster i sami vidite na benchmark forumu koje su njihovi argumenti a zbog snage mojih ja sam oteran inace bi ga tamo branili samo oni koji su kupili ASUS pa zele da misle da imaju najbolje i oni koji imaju neke vajde ili ga znaaju. Covek nema pojma. Kao kada bi ja rekao Mercedes voze svi profesionalni trkaci i Lamborgini ne moze da se poredi sa njime. Ali to je ASUS i ceo svet ga zna kao takvog.
Samo kazem zbog broja ljudi i pokrivenosti trizsta stice se drugaciji utisak.
Ali nemojte da vas neko zavarava, ASUS je starom slavom i nekim kao dizajnom lepsim nego ostali zadrzao vodjstvo nad grupom koja ide zajedno svuda. MSI-GA-ASUS, crna trojka kojoj se prikljucuje ASRock, od njih je neko bolji neko gori kako kad, ali oni ne mogu da se mere sa EVGA kao prvo zbog odnosa EVGA sa musterijama i poslovanja, kao drugo oni pricaju zadnjih 5 god EVGA nije kao sto je bila. Ja samo znam da ASUS nije kao sto je bio. Ja sam imao ASUS i ja sam bio ASUS Fan najveci i ja mogu da kupujem ASUS i da me svi oni hvale, Jao super si, imas najbolje, ovo ono, ali bi isao protiv sebe, a sebe ne mogu da lazem a nisam slep da ne vidim sta je on prema EVGA. I vise zelim da zadovolijm sebe nego da mi se svi dive sto imam ASUS a pricaju da imam lose jel imam EVGA. Nek drugi misle sta hoce, mene moje iskustvo ne vara nikada, kod svih ima skarta, kod ASUSa preterano kod EVGA najmanje. Ali ja jednostavno ne mogu da pratim vise firme sa losom poslovnom politikom. Da li vi vidite sta je on postavio kao argument, da su overklokeri koristili ASUS ploce 57% a 80% prodatih ploca ASUS. io 70% RMA ASUS. Bolje da je to stavio. Ali ima podrsku na jednom zlom monopolistickom forumu gde je istina rekla laku noc i gde ako te osete da imas argumente i znas da se suprotstavis ti letis jel se ASUS ljuti i ne daje test primerke. Mene niko ne placa, ja ovo pricam iz onoga sto zelim sebi, iz ciste istine i realnosti sto sam imao i probao i ne placam vrh a nemam vrh, sto nisam mogao da se pomirim da je to najbolje kada sam video EVGA, samo to hocu da kazem. Nisam mogao inace bi ja najsrecniji bio da je ono bili vrh i radilo i ja se osecao kao sa Classified, ali ne moze to je ASUS a EVGA je Elite.

Nisam styigao da uporedim Dual CPU ploce ASUS-EVGA da vidite nasta ta ASUS komedija lici prema SR-X koja ima sve POSCAP kapacitore. 96GB memorije.
Z77FTW napadaju ventilator koji hladi PLX Bridge Chip koji ce doneti fenomenalan rad ploci i mora tu da bude. Nije to tek tako bezveze hladimo SB jel nam se hoce, radi ukrasa.
Kada ubaci neko 2X GTX680 Classified na to pa klokuje ima da brije samo treba ventilator. Nego ne znaju ljudi lupaju kao da je to SaberTooth igracka.
Ja nemam para za SR-X i ne zavidim na tome ali ako platim DCII kao Classified a nemam Classified zbog takvih lazova i ljudi koji kriju istinu e onda dizem pobunu totalnu i bojkot HW u Srbiji i placam vise preko e-ducana. Mozda deca mogu da bleje u one grafikone ASUS Marketinga i da gledaju sada svoju Gene ili ROG plocu i da misle to je top, nema dalje, ne to je odlicno, izvanredno, iznad mogucnosti 99% ljudi ali nije top, nije vrh, a kosta kao top. To je sve. ASUS pri pojavi EVGA na velika vrata ovde otici ce sa cenama 30% dole. Tada cete videti ko su oni i kako pljackaju i koje cene mogu da imaju i zaradjuju i dalje.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 31.05.2012. 07:34 #420867

status: user
broj poruka: 728
Morate mi pomoci samo oko glasanja 2700k ili 3770k.
Imajte na umu da nemam pare za H100 dok se ne resi grafika znaci do Nove Godine.

Jos nesto bi hteo da vas zamolim da tokom kacenja rezultata kao drugim ljudima ne iskopavate rezultate ljudi koji vise po prodavnicama i ceprkaju po HW kao RATS i onda kace rezultate i tako uporedjuju.
Pogotovo je primeceno kod ljudi koji poseduju SB. Ja ne znam jel se boje oni da postoji bolji procesor od njihovog. Ja ne znam sta im je, ja recimo kada sam hteo da uzmem 3930k to je bio serijal objasnjenja da mi to ne treba. A tek Dominator GT. Zamislite izvucem 2500MHz bez latencija 11. Kako smem ja kada je neko to drugi vise zasluzio.

Ne znam sta je u pitanju da cu da imam Exteme a jos svaki dan kod mene, ja znam da je to lose nekima ali kako ja se ne ponasam tako kada gledam SR-X. Znam nije moj level.
Necu nemam kes, rado bi ja ne toliko zbog SB-E nego sto bi imao top platformu narednih 6 god jel 2013 tu bi usao Extreme Ivy koji ce biti propisno jaci od Haswella.
Znam samo da na istom HW mogu ja vise od vecine.
Osim toga za sva klokovanja sa EVGA cu da vidim kako i sta posto oni objasne ljudima kako da izvuku Maksimum iz HW. Mada meni Maximum ne treba. Takodje postoje indicije da se preslikavaju slike i rezultati ljudi koji zive u inostranstvo i prisvajaju ih ljudi koji vide ROG kada dobiju za poklon ili vikendom dok ne kupe musterije.
Ja kazem ko prisvoji kao svoj rezultat tudji i to okaci kao ozbiljno ili u moc neke firme racuna isceprkano iz magacina pa sa time uporedjuje sa onim sto se zalomilo nekome ko posteno placa da mu umre majka ako to racuna u relevantan rezultat.


I hteo sam da pitam ako neko zeli da zajedno kupimo po pola para 16GB Dominatora GT 2133 sa Casekinga. Svako treba da da po 120e za 2x4GB. Mislim na prave entuzijaste koga to interesuje. Mislim da se fan ne dobija ali ako se kojim slucajem dobija moze da zadrzi ta druga osoba jel ja vec imam AirFlow 2 sa Led Activity. Kao bivsi vlasnik Zalman RC1000 mogu reci da je on smesan prema CORSAIR AIRFlow koji je tezak, dobar od brushed Aluminuma i hladi bukvalno i maticnu plocu, sve je ledeno tu oko njega.
Znaci 4x4GB je oko 250e da damo po pola para posto je 2x4GB 170e a na Alternate.de 120e. Ako ne snaci cu se. Dobijamo 4 modula i svako uzima po 2. Moram taj jel mi je QVL za plocu inace mogu da nadjem za 130e 16GB Dominator GT 1866.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ... 31.05.2012. 08:52 #420873

status: user
broj poruka: 18940
ponavljas jedno 50x samo CLASSIFIED ko papagaj, ok kontam da volis tu zajebanu oznaku `CLASSIFIED`, ali da li shvatas ili da li umes da objasnis po cemu je `CLASSIFIED` bolja od recimo `ROG`-a??? Ajde objasni molim te sta to ima sto ROG nema, tj. po cemu je bolji, tehnicki detalji se podrazumevaju a ne tvoje dizanje u nebesa sto samo tebi znaci...?


:: Xexexe SUPER
::
:: Ali kako je Space doleteo na temu EVGA Z77 FTW da objasni da je ASUS bolji, jadan
:: Sta rade oni tamo u toj kancelariji da direktor ASUSa zna koliko su kraci zbog moje karte slogirao bi se. I koliko ljudi sada proverava celofan i na EVGA kartama i siri po svetu to
::
::
:: Daj sliku da vidim taj Seasonic Platinum kakav je
:: Samo jos CORSAIR nije izbacio Platinum
:: I prestanite da mi saljete idiotske mailove jel ste na ucili na svo ovo vreme da meni serija ne znaci nista. CLASSIFIED LJUDU, FTW LJUDI, EVGAAAAAAAAA
:: Vi imate 690 i H100 a ja cu imati GTX580 Classy i H70 3 stana i zivim sam.
:: Vi ASRock a ja For The Win POSCAPS i Z77FTW. Procesor isti verovatno
::
:: Naucite se redu smaraju me takvi modeli napisao sam izmenjao sam sve top single zadnjih 5 godina i sada samo unikate uzimam. CLASSIFIED
:: Za sve ostale imam pesmicu sredina Wafera nije kod vas... kao i za Spaca
::
:: Od svega iz tvog potpisa dabogda me struja udarila uzeo bi samo H100 i Seasonic ostalo bi stajalo u mraku sobe dok se ne proda jel do kraja godine imacu za mene lepse
:: Kaze ti nemas pare ja imam, zamislite.
:: Da za ASUS i za stock modele i za ponudu ovde ja sam sirotinja potpuna ali kada se pojavi sta treba to imam pare odmah.
:: Da je covek stavio X79 Classified pa 3930x pa pored BLICa da je slikao da se vidi lepo kao ja sto to radim, pa da seva Ridgeback 2133 Mushkin ili Dominator GT 2133 koji cu ja uzeti pa Classified grafika pa da kazem Vauuuuu, a ono zlatni kapacitori od 2e
::
:: Svakome po nesto tebi zlatnom bojom ofarbani jeftini kapacitori a meni 300% more gold content in CPU Socket. Jbg sta da vam radim ja sam znao pre mesec ipo dana koja ploca dolazi ali me je Monopol onemogucio da to podelim sa vama
::
:: Ali eto priznajem nemam pare za 2011 i sta sada. Ja stvari za koje nemam pare ni jednog trenutka nisam zazalio. Ja se jedem i hocu da izludim samo kada platim dcii kao classified
:: Inace SR-X mogu da plivaju pored mene nije moj rang. 3930k nemam ne zbog njega i ploce nego zato sto sam manijak koji mora sve drugo da ima u tom rangu
:: Inace 3930k i EVGA X79 SLI samo 70e skuplje od 3770k+ EVGA Z77 FTW
:: Ljudi se ne dzekiraju sa GSKill nego je to opcija ko hoce performanse Dominatora i Mushkin a nema da palti Dominator GT.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sSHarK @CLASSIFIED ULTRA PAJSER!!! 31.05.2012. 09:13 #420874

status: user
broj poruka: 989

Vi imate 3 (TRI) stana?! A, imaćete jednog lepog dana i gtx580 - WOW!!!

- i`sistiram da Vas što pre upoznam...


1 x kuća | 2 x stan | 3 x weekendica | 10 x lokal | 1 x jeep | 2 x automobil| 2 x žena | 3 x dete | 1 x pas
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 extra 31.05.2012. 09:24 #420875

status: user
broj poruka: 17084
Wlada nam se vratio. A i red je bio.

Cpu:AMD Phenom II x6 1055 T @3.4 Ghz
Ram:10 Gb KingstonHyperXgenesis@1600MHz
GPU:470gtxGigabyte+ProLima Mk-13
MBO:AM3+ Asus M5A97
Case:CoolerMasterElite430
PSU:Chieftec 650w a85
CpuCooler:TitanVanesa
Mis: Mx518
Dell 22


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 15  
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs