Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Softver za PDA i mobilne
Samsung galaxy ace custom romovi?
STRANA 1 OD 1
n0p3zz Samsung galaxy ace custom romovi? 02.07.2012. 19:26 T46498

status: user
broj poruka: 17
Imam Sga vec godinu dana i koristim custom romove posro stock ponekad zna da baguje...Trenutno koristim rom pod nazivom Xperiarized v11 koji je veoma stabilan i ne `jede` bateriju...E sad posto nzm koji drugi rom bih mogao da stavim jer sam skoro sve vec isprobao,pa pitam vas za predlog nekog roma koji.neko od vas koristi :)
Hvala
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ re 02.07.2012. 19:33 #428766

status: user
broj poruka: 2998
Koristi onaj koji ti najvise odgovara ako je ovaj koji sada koristis taj - eto ti odgovora. Ja sam preko godinu dana koristio cyanogen, ne znam podrzava li tvoj model ali preporucujem ako podrzava. Trenutno imam galaxy y i prezadovoljan sam romom koji je dosao sa njim.

A ako ovaj rom koji sada koristis zadovoljava sve tvoje potrebe, a zelis drugaciji izgled, uvek mozes da instaliras neki drugi launcher pa da malo osvezis eye-candy.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
n0p3zz re 02.07.2012. 19:36 #428768

status: user
broj poruka: 17
Podrzava i moj cyanogen mod...koristio sam par romova sa cm 7.2,sad je izasao.cm 9.0 ali se jos portuje kamera tako da je u developer fazi jos uvek...ovaj rom sto sada korisrim je stvarno super ali mi je malo dosadio :P
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60274. Broj poslatih odgovora: 646092.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs