Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
Total War Rome II
STRANA 1 OD 6  
djokosrb Total War Rome II 07.07.2012. 12:37 T46564

status: user
broj poruka: 6875
Najzad,sequel najbolje total war igre(bar meni)najavljen,stize tokom 2013.godine.

http://www.inquisitr.com/267472/total-war-rome-2-announced-coming-to-pc-in-2013/

http://www.youtube.com/watch?v=7zYgozQ1zpk&feature=player_embedded
Sto se tice same igre,poznato je da ce imati 40% veci budzet od Shogun 2.
Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
phoboskv E sad si mi ulepsao dan 07.07.2012. 13:03 #429708

status: user
broj poruka: 939
I po meni ubedljivo najjaci Total War. Doduse, igrao sam sa zadovoljstvom i Medieval 2, ali Rome i stari vek su moj fah.

Jedva cekam!!!




Tell the Spartans, stranger passing by,
that here obedient to their laws we lie

`I`m the best there is at what I do, but what I do isn`t very nice`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: E sad si mi ulepsao dan 07.07.2012. 15:12 #429723

status: user
broj poruka: 3730
Sve posle Rome Total war je proseravanje po meni napoleon shogun total war katastrofa .Rome je jedinstven jedva cekam izlazak igre jer strategije odumiru samo tako


AMD 965 X4 3.8 Ghz
Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H
2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power
HD 6870 Sapphier
LC Power Arkangel 850 W
Samsung SyncMaster P2470
LOGITECH G400

:: I po meni ubedljivo najjaci Total War. Doduse, igrao sam sa zadovoljstvom i Medieval 2, ali Rome i stari vek su moj fah
::
:: Jedva cekam!!
::
::
::
::
:: Tell the Spartans, stranger passing by
:: that here obedient to their laws we li
::
:: `I`m the best there is at what I do, but what I do isn`t very nice`
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb Rome je Rome 07.07.2012. 15:50 #429728

status: user
broj poruka: 6875
Posle njega uzivao sam i uz Medieval II,posebno mod Third Age Total War iz Lord of the rings.

Empire i Napoleon su bili,blago receno,smor,dokaz onoga sto su svi govorili da muskete,topovi,granate... ne idu uz total war igre,zato se i odustalo od razvoja total war igre iz WW I perioda.

Sto se tice Shoguna,ocekivao sam mnogo,a dobio sam dosadno sranje u kojem su implentirani kao skilovi i specijalni napadi generala,odnosno rpg elementi,rpg igre obozavam,al ako ocu da igram takvu strategiju tu je wc 3.WTF

Sto se tice Rome keca,bez konkurencija najbolja TW igra,i jedna od najzavanijih strategija koje sam igrao,uz Praetorians i Age of empires serijal.(+age of mitology).
Ko nije probao,obavezno za Rome total war,Europa Barbarorum mod i Rome Surrectum(iz 2010.godine,pored gameplay-a i veliki graficki update),ako ima takvih,mada sumnjam :)




Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 Re: Rome je Rome 07.07.2012. 16:36 #429741

status: user
broj poruka: 4659
Ja imam upravo snimljem rome surrectum, naravno zbog Srbije :) dobro je uradjeno, samo sto ima povremeno bagova, crashovanje igre kad zauzmem neki grad, pa moram da predam grad da bi se odbagovala igra, nzm zasto se to baguje tako......

Videcemo kakav ce biti Rome 2




AMD Phenom II 960T 3.5Ghz
MSI 870S-C45
Patriot 2x2GB DDR3 1600MHz
WD3200AAKS 320GB
WD10EARS 1TB
Sapphire Vapor-X HD 5770 1GB GDDR5
OCZ MXS-PRO 600W
Windows 7 RTM 7600 64-bit



::
:: Sto se tice Rome keca,bez konkurencija najbolja TW igra,i jedna od najzavanijih strategija koje sam igrao,uz Praetorians i Age of empires serijal.(+age of mitology)
:: Ko nije probao,obavezno za Rome total war,Europa Barbarorum mod i Rome Surrectum(iz 2010.godine,pored gameplay-a i veliki graficki update),ako ima takvih,mada sumnjam :
::
::
::
::
:: Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb Novi trailer 29.09.2012. 10:53 #444697

status: user
broj poruka: 6875
http://www.youtube.com/watch?v=CGSHI0Ohgqc&feature=player_embedded




Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
skar Re: Novi trailer 30.09.2012. 15:39 #444914

status: user
broj poruka: 3995
cekam,jedva cekam,godinama vec furam medieval 2
jer su me ova dva nastavka totalno smorila...


:: http://www.youtube.com/watch?v=CGSHI0Ohgqc&feature=player_embedde
::
::
::
::
:: Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markisha ge 30.09.2012. 18:58 #444930

status: user
broj poruka: 173

Necu da mracim al ja koliko zelim da vidim nastavak toliko i ne....

Iskreno bojim se da nece biti ni blizu keca(po kvalitetu),mislim da ce biti blizi shogun 2 nego rome 1.Posle tw rome su napravili niz igara u razlicitim razdobljima i mislim da ova fransiza ide ka dnu...Jednostavno sve novine koje ubacuju tokom godina samo smanjuju igrivost i `produzavaju poteze`.

Rome 1 sam igrao sa uzivanjem vise godina birao razlicite frakcije igrao modove,ekspanzije.Probao ostale tw nastavke i vidno je da samo se igra izbaci a ne koliko je igra sama zanimljiva i igriva.
Evo npr. shogun 2 odigrao sam desetak poteza i jednostavno ne osecam nikakvu draz da je igram dalje.

Voleo bih da nisam u pravu,a mislim da ce rome 2 biti sranje.

Pozdrav!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb Evo gospodo stratezi 27.04.2013. 00:00 #489783

status: user
broj poruka: 6875
A ti noobcino raspala iz Panceva,gledaj,samo gledaj :)

http://www.youtube.com/watch?v=CoPQKLCY1Es


Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Evo gospodo stratezi 27.04.2013. 00:04 #489788

status: user
broj poruka: 3730
Ovo obecava samo tako e sad sta ce traziti od masine ...vec vidim da ce trebati fizika samo koliko ?

AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,


:: A ti noobcino raspala iz Panceva,gledaj,samo gledaj :)
::
:: http://www.youtube.com/watch?v=CoPQKLCY1E
::
::
:: Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb Ovako 27.04.2013. 00:09 #489790

status: user
broj poruka: 6875
Rekli su (po fazonu rekla-kazala :))da ce minimum system requirements biti na nivou shogunu 2 i to ce maksimalno ispostavati,tako bar kazu.
Ta vest je stara jos od najave same Total War Rome II igre.
Ja licno ocekujem napumpani endzin Shoguna 2,dakle slicna zahtevnost.Videcemo,uglavnom ovo deluje osetno lepse nego shogun 2,uz naravno veliku rezervu,posto obozavam antiku,pre svega Grcku i Rim,a japansku istoriju vrlo slabo poznajem,a i ne interesuje me.


Druga lepa vest je sledeca :

Tim koji je napravio po svim ocenama najbolji mod za Rome Total War,Europa Barbarorum,radi na nastavku.
Ovoga puta to ce biti mod za Medieval II Total War Kingdoms,sto znaci pored napredka u samom gameplay-u tu i je i naravno graficki update.
Naravno radnja u antici.
Najavljuju mod za leto,tako ja bar procitah u moru screenova,komentara i ocena.
Evo sve vezano(za sada)za Europa Barbarorum 2 :

http://www.twcenter.net/forums/forumdisplay.php?454-Europa-Barbarorum-II




Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Ovako 27.04.2013. 00:15 #489794

status: user
broj poruka: 3730
ako je ko shogun bice dobro ... mada ovo kaze ocu 660TI ili 6870.Pre ovo prvo zbog fizike jer strategije oce fiziku samo tako

AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,


:: Rekli su (po fazonu rekla-kazala :))da ce minimum system requirements biti na nivou shogunu 2 i to ce maksimalno ispostavati,tako bar kazu
:: Ta vest je stara jos od najave same Total War Rome II igre
:: Ja licno ocekujem napumpani endzin Shoguna 2,dakle slicna zahtevnost.Videcemo,uglavnom ovo deluje osetno lepse nego shogun 2,uz naravno veliku rezervu,posto obozavam antiku,pre svega Grcku i Rim,a japansku istoriju vrlo slabo poznajem,a i ne interesuje me
::
::
:: Druga lepa vest je sledeca
::
:: Tim koji je napravio po svim ocenama najbolji mod za Rome Total War,Europa Barbarorum,radi na nastavku
:: Ovoga puta to ce biti mod za Medieval II Total War Kingdoms,sto znaci pored napredka u samom gameplay-u tu i je i naravno graficki update
:: Naravno radnja u antici
:: Najavljuju mod za leto,tako ja bar procitah u moru screenova,komentara i ocena
:: Evo sve vezano(za sada)za Europa Barbarorum 2
::
:: http://www.twcenter.net/forums/forumdisplay.php?454-Europa-Barbarorum-I
::
::
::
::
:: Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb Ja sam nabavio pre mesecak dana umesto hd 6870 27.04.2013. 00:26 #489799

status: user
broj poruka: 6875
Gigashit Windforce gtx 660 ti oc koja je na ovim vrednostima skoro gtx 670.

Jos na leto kad prodje julski rok na ovom mom nesrecnom faksu,da vidim dal ce gajbe za kajsije ili gajbe za pivo :)I da zaradim za haswela.

Jer,realno na ovom phenomu II 955 na def nisam bas ni bio zadovoljan ni u Shogun-u 2.

Ali ako cemo realno,ja igram total war igre od rome-a,znaci jos malo 10 godina,i posle svih total war igara koje sam igrao utisak mi je da su to igre u kojima ti kad u real time borbi ne treba 60fps-a,znaci dole u krkljancu,nikakvu ja razliku ne primecujem izmedju 30,50 ili 60fps,znaci 30fps je sasvim ok i sve je apsolutno fluidno,za razliku od svih drugih zanrova (pa cak i nekih naslova u rts zanru)gde itekako osetim cim padne na 50.

Generalno,total war igre su uvek bile test za moderna racunare,ali u rts zanru(ajde da total war svrstamo tu)su uvek bile koplje ispred svega ostalog (u grafickom smislu).
Pogledaj npr.sta je bio Rome Total War kad je izasao u novembru 2003???I danas deluje super.

Na kraju,ovo su igre gde bez i5 cpu-a fluidne (30fps+)igre nema.Amd ovde sa svojim najacim fx-om nema sta da trazi,prosto igre se programiraju tako kako se programiraju i core per core performanse su jedino merilo,a vise od 4 jezgra ne treba/neiskoriscena su.

Kad kazem fluidne,msm na igru sa visokim high/ultra podesavanjima i high/ultra unit size.
Znaci bez nekog i5,nista od ugodnog igranja Total War Rome II,u to sam apsolutno siguran.

Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Ja sam nabavio pre mesecak dana umesto hd 6870 27.04.2013. 00:51 #489815

status: user
broj poruka: 3730
Cim pominjes I5 automatik Nvidia je tu... SLazem se i meni Shougun ume da stucne opasno.. Kao i Starcraft2 kad popalim sve zivo.
Mada ko zna mozda ga optimizuju za 8Core jer greota da se ne iskoriste .....

AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,


:: Gigashit Windforce gtx 660 ti oc koja je na ovim vrednostima skoro gtx 670
::
:: Jos na leto kad prodje julski rok na ovom mom nesrecnom faksu,da vidim dal ce gajbe za kajsije ili gajbe za pivo :)I da zaradim za haswela
::
:: Jer,realno na ovom phenomu II 955 na def nisam bas ni bio zadovoljan ni u Shogun-u 2
::
:: Ali ako cemo realno,ja igram total war igre od rome-a,znaci jos malo 10 godina,i posle svih total war igara koje sam igrao utisak mi je da su to igre u kojima ti kad u real time borbi ne treba 60fps-a,znaci dole u krkljancu,nikakvu ja razliku ne primecujem izmedju 30,50 ili 60fps,znaci 30fps je sasvim ok i sve je apsolutno fluidno,za razliku od svih drugih zanrova (pa cak i nekih naslova u rts zanru)gde itekako osetim cim padne na 50
::
:: Generalno,total war igre su uvek bile test za moderna racunare,ali u rts zanru(ajde da total war svrstamo tu)su uvek bile koplje ispred svega ostalog (u grafickom smislu)
:: Pogledaj npr.sta je bio Rome Total War kad je izasao u novembru 2003???I danas deluje super
::
:: Na kraju,ovo su igre gde bez i5 cpu-a fluidne (30fps+)igre nema.Amd ovde sa svojim najacim fx-om nema sta da trazi,prosto igre se programiraju tako kako se programiraju i core per core performanse su jedino merilo,a vise od 4 jezgra ne treba/neiskoriscena su
::
:: Kad kazem fluidne,msm na igru sa visokim high/ultra podesavanjima i high/ultra unit size
:: Znaci bez nekog i5,nista od ugodnog igranja Total War Rome II,u to sam apsolutno siguran
::
:: Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb Ako mene pitas 27.04.2013. 00:55 #489817

status: user
broj poruka: 6875
Nema od toga nista,al videcemo. :)

Ja definitivno idem na haswela,mozda ivy bridge ako uleti nesto polovno sa garancijom min 2 godine.
Merkam ovog i5-4570 izgleda da ce cena biti po izlasku kao trenutno i5 3570k,185e,mada sve je to leaked ili rummor.
Drugi izvori navode da ce 185e kostati i5 4670k,sto je po meni nerealno.
Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Ako mene pitas 27.04.2013. 02:09 #489835

status: user
broj poruka: 3730
I5 se i meni dopada cena sasvim korektna mada plus 30 evra sigurno za noviju seriju..Ako spuste malo cene ploca ko zna mozda SKY TRota i drugi dobiju pojacanje :D

AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,


:: Nema od toga nista,al videcemo. :
::
:: Ja definitivno idem na haswela,mozda ivy bridge ako uleti nesto polovno sa garancijom min 2 godine
:: Merkam ovog i5-4570 izgleda da ce cena biti po izlasku kao trenutno i5 3570k,185e,mada sve je to leaked ili rummor
:: Drugi izvori navode da ce 185e kostati i5 4670k,sto je po meni nerealno
:: Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 sta li napricaste 27.04.2013. 12:40 #489869

status: user
broj poruka: 4659
sta sa I5 ima da leti igra a sa ovim recimo sto imam ja nece!?!? da se kladimo da nije tacno, nema skoro pa ni jedna igra koja ovaj cpu optereti preko ajde da preteram pa da kazem 90%, igrao sa njim StarCraft 2 I ostale zahtevnije igre I nema nikakvih problema sa FPS dosta detalja na ultra ili na very high, evo I FC 3 pikam na full HD sa high-very high detaljima(mada to je vec vrh jer dodje nekad ispod 30 padne malo, sa 1680 radi na 40ak frejma prosecno), isto tako I Shogun 2 sam igrao na high uglavnom jer sam imao tada 5770....

Bolece me pedu da uzimam neki jaci CPU da bi terao sve na ULTRA..... :)





AMD Phenom II 960T 3.5Ghz
MSI 870S-C45
Patriot 2x2GB DDR3 1600MHz
WD3200AAKS 320GB
WD10EARS 1TB
Gigabyte Windforce 6870OC 1GB GDDR5
OCZ MXS-PRO 600W
Windows 7 RTM 7600 64-bit


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb Gare skini shogun 2 total war 27.04.2013. 13:28 #489878

status: user
broj poruka: 6875
Ne moras detalje na ultra,stavi sve na high mozes i aa da iskljucis i senke medium-low,ali obavezno u opciji unit size stavi high ili ultra,to odredjuje broj vojnika u jednoj jedinici.

Pusti borbu na tim setovanjima sa max jedinica po armiji na obe strane,znaci 7-8k vojnika na unit size high,kad se borba rasplamsa znaci kad dodje do najveceg krkljanca,reci mi fps?
Ako te mrzi da skidas 20gb++,odma cu ti kazem imaces 17,18 do 20,21.

Ako si ti sa tim setovanjima i sa 960t i hd 5770 irao total war fluidno,onda svaka cast ja u total war ne prihvatam ispod i 30,jer je to barijera izmedju igrivog i neigrivog.

A poredjenja FC 3 koja je fps igra sa total war naslovima je smesno.
I ja ne uzimam bolestan cpu,da bih igrao sve na ultra,nego da bih mogao bar na high i sto je najvaznije UNIT SIZE na high da igram fluidno.
Ko igra/je igrao total war naslove,zna o cemu pricam.

A sc 2 da ti ne smeta i da je sve ok,to da verujem ne mogu,jer odigram ponekad multiplayer i kao sto rece dejzan ume da dodje do usporenja.

Ako hoces jos igara,gde ti treba jaci,cpu,evo ti jos jedna koju igram aktivno,Guild Wars 2,doduse nju su u skorije vreme odlicno optimizovali patchevima,pa i fx 8350 baca isti fps kao i i5,ali u world vs world ili pvp ili neki veci dungeon na phenomu II,detalji high/medium nesto low meni 20fps.


Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Gare skini shogun 2 total war 27.04.2013. 17:58 #489920

status: user
broj poruka: 3730
Samo zbog Guild Wars-a 2 Star Craft 2 ,World of Warcraft ,Shougn sve sam ja to tera ali ne na max.. Pada frame samo tako...Ove vrste igara traze I5 Grafiku mozes ATI ili NVidia na tebi je ali preporucuje se Nvidia zbog fizike ....




AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,


:: Ne moras detalje na ultra,stavi sve na high mozes i aa da iskljucis i senke medium-low,ali obavezno u opciji unit size stavi high ili ultra,to odredjuje broj vojnika u jednoj jedinici
::
:: Pusti borbu na tim setovanjima sa max jedinica po armiji na obe strane,znaci 7-8k vojnika na unit size high,kad se borba rasplamsa znaci kad dodje do najveceg krkljanca,reci mi fps
:: Ako te mrzi da skidas 20gb++,odma cu ti kazem imaces 17,18 do 20,21
::
:: Ako si ti sa tim setovanjima i sa 960t i hd 5770 irao total war fluidno,onda svaka cast ja u total war ne prihvatam ispod i 30,jer je to barijera izmedju igrivog i neigrivog
::
:: A poredjenja FC 3 koja je fps igra sa total war naslovima je smesno
:: I ja ne uzimam bolestan cpu,da bih igrao sve na ultra,nego da bih mogao bar na high i sto je najvaznije UNIT SIZE na high da igram fluidno
:: Ko igra/je igrao total war naslove,zna o cemu pricam
::
:: A sc 2 da ti ne smeta i da je sve ok,to da verujem ne mogu,jer odigram ponekad multiplayer i kao sto rece dejzan ume da dodje do usporenja
::
:: Ako hoces jos igara,gde ti treba jaci,cpu,evo ti jos jedna koju igram aktivno,Guild Wars 2,doduse nju su u skorije vreme odlicno optimizovali patchevima,pa i fx 8350 baca isti fps kao i i5,ali u world vs world ili pvp ili neki veci dungeon na phenomu II,detalji high/medium nesto low meni 20fps
::
::
:: Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 Re: Gare skini shogun 2 total war 27.04.2013. 19:29 #489925

status: user
broj poruka: 4659
VAZI

Stavicu 3 na 3 ionao uvek igram sa mnostvo jedinica pa cu da ti pokazem frame ratu, takodje ne prihvatam ispod 30 FPS da ide jer je neigrivo... obicno igram 2 na 2 ili 1 na 1 pa nisam primecivao pad FPS, ali probacu 3 na 3, ne igram online, samo skirmish...


I da verovatno sam stavio unit size na high u shogun 2, bez filtera I ostali detalji na high otpriike, nisam probao na ovoj grafickoj kako radi....




AMD Phenom II 960T 3.5Ghz
MSI 870S-C45
Patriot 2x2GB DDR3 1600MHz
WD3200AAKS 320GB
WD10EARS 1TB
Gigabyte Windforce 6870OC 1GB GDDR5
OCZ MXS-PRO 600W
Windows 7 RTM 7600 64-bit


:: ::
:: A sc 2 da ti ne smeta i da je sve ok,to da verujem ne mogu,jer odigram ponekad multiplayer i kao sto rece dejzan ume da dodje do usporenja
::
:: Ako hoces jos igara,gde ti treba jaci,cpu,evo ti jos jedna koju igram aktivno,Guild Wars 2,doduse nju su u skorije vreme odlicno optimizovali patchevima,pa i fx 8350 baca isti fps kao i i5,ali u world vs world ili pvp ili neki veci dungeon na phenomu II,detalji high/medium nesto low meni 20fps
::
::
:: Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Re: Gare skini shogun 2 total war 27.04.2013. 20:31 #489932

status: user
broj poruka: 3730
Ja igram SC2 on line 1na 1 nije problem 2na 2 mmmm 3na 3 opaaa kociiii 4na 4 kraj ....




AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,


:: VAZ
::
:: Stavicu 3 na 3 ionao uvek igram sa mnostvo jedinica pa cu da ti pokazem frame ratu, takodje ne prihvatam ispod 30 FPS da ide jer je neigrivo... obicno igram 2 na 2 ili 1 na 1 pa nisam primecivao pad FPS, ali probacu 3 na 3, ne igram online, samo skirmish..
::
::
:: I da verovatno sam stavio unit size na high u shogun 2, bez filtera I ostali detalji na high otpriike, nisam probao na ovoj grafickoj kako radi...
::
::
::
::
:: AMD Phenom II 960T 3.5Gh
:: MSI 870S-C4
:: Patriot 2x2GB DDR3 1600MH
:: WD3200AAKS 320G
:: WD10EARS 1T
:: Gigabyte Windforce 6870OC 1GB GDDR5
:: OCZ MXS-PRO 600
:: Windows 7 RTM 7600 64-bit
::
:: :: ::
:: :: A sc 2 da ti ne smeta i da je sve ok,to da verujem ne mogu,jer odigram ponekad multiplayer i kao sto rece dejzan ume da dodje do usporenja
:: ::
:: :: Ako hoces jos igara,gde ti treba jaci,cpu,evo ti jos jedna koju igram aktivno,Guild Wars 2,doduse nju su u skorije vreme odlicno optimizovali patchevima,pa i fx 8350 baca isti fps kao i i5,ali u world vs world ili pvp ili neki veci dungeon na phenomu II,detalji high/medium nesto low meni 20fps
:: ::
:: ::
:: :: Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miskonius Re: Re: Re: Gare skini shogun 2 total war 27.04.2013. 20:40 #489933

status: user
broj poruka: 4420

Jesam li ti spomenuo nekad koliko Diablo 3 i COD/BLOPS nista ne valjaju?

:: Ja igram SC2 on line 1na 1 nije problem 2na 2 mmmm 3na 3 opaaa kociiii 4na 4 kraj ...
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Re: Re: Re: Gare skini shogun 2 total war 27.04.2013. 20:57 #489937

status: user
broj poruka: 3730

Diablo da ne valja ne bi bio zasticen ko beli medved :D
COD Black OPS 2 kao i prvi deo su perfektni :)
A kakve to veze ima sa nestasicom Grafickih karti ? jel to nesto izlazi ? :D

Sta si trazio u uscu ? :D :D


AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,


::
:: Jesam li ti spomenuo nekad koliko Diablo 3 i COD/BLOPS nista ne valjaju?
::
:: :: Ja igram SC2 on line 1na 1 nije problem 2na 2 mmmm 3na 3 opaaa kociiii 4na 4 kraj ...
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb Gare ako ti imas svaka cast 28.04.2013. 00:21 #489955

status: user
broj poruka: 6875
Ja nemam i odgovorno tvrdim da bez i5 fluidne igre nema,ali dobro.




Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 Re: Gare ako ti imas svaka cast 28.04.2013. 00:37 #489960

status: user
broj poruka: 4659
pa dobro ali sam skoro pa 100% ubedjen da od ovakvog cpu-a(za 100ak eura) ne treba nista jace za igranje sto se tice procesorski zahtevnijih igara..... bas cu da proverim u SC 2 pa postavljam slike, posto ne mogu video da snimim jer ce biti prevelik za upload.....

Ovo samo radim zato jer stvarno msm da ne treba toliko jak CPU za igranje, pod uslovom da se bas ne tera sve na ultra :)

probao sam isto tako I Sins of Solar Empire sve na very high normalna brzina sa stotine I stotine jedinica ima igrivu frame ratu izmedju 30-40, na vecoj brzini x2 opada frame rata na nekih 25 20 sto je opet ok jer je 2x brzi gameplay....





AMD Phenom II 960T 3.5Ghz
MSI 870S-C45
Patriot 2x2GB DDR3 1600MHz
WD3200AAKS 320GB
WD10EARS 1TB
Gigabyte Windforce 6870OC 1GB GDDR5
OCZ MXS-PRO 600W
Windows 7 RTM 7600 64-bit


:: Ja nemam i odgovorno tvrdim da bez i5 fluidne igre nema,ali dobro
::
::
::
::
:: Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 EVO 28.04.2013. 01:38 #489967

status: user
broj poruka: 4659
http://www.dodaj.rs/f/3a/pU/zM4HQ7s/screenshot2013-04-28-004.jpg
http://www.dodaj.rs/f/3z/Wo/4Cr3BXIW/screenshot2013-04-28-012.jpg
http://www.dodaj.rs/f/w/sU/UTpIptX/screenshot2013-04-28-012.jpg
http://www.dodaj.rs/f/2t/IN/4QTOLKox/screenshot2013-04-28-011.jpg
http://www.dodaj.rs/f/2P/Mk/1jceknNZ/screenshot2013-04-28-011.jpg

E sad najvaznije od svega je da je to a full hd, ova graficka nije bas toliko jaka da tera sve to lepo preko 30-40 frejma na full hd, ali ima vrlo male padove FPS uglavnom je oko 30, a ovo sam uhvatio u najnizem trenutku kad padne fps, e sad jos bitnije je da CPU uopste nije opterecen, dakle jedno jezgro samo radi naoko 80-90% opterecenja a ostala 3 na oko 20%

POENTA: nemoj da bacas pare na skupe procesore pa kako hoces :)
to vazi I za sve ostale :)

pozdrav



AMD Phenom II 960T 3.5Ghz
MSI 870S-C45
Patriot 2x2GB DDR3 1600MHz
WD3200AAKS 320GB
WD10EARS 1TB
Gigabyte Windforce 6870OC 1GB GDDR5
OCZ MXS-PRO 600W
Windows 7 RTM 7600 64-bit


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 6  
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs