Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Uređaji za skladištenje podataka
DVD-R problem oko iscitavanja sadrzaja
STRANA 1 OD 1
gamil DVD-R problem oko iscitavanja sadrzaja 08.06.2007. 20:20 T4660

status: user
broj poruka: 242
Na DVD-R na kome su se nalazili programi koje koristim posle reinstalacije dosniman directx9c zakljucno sa mesecom jun. Kod dosnimavanja preko nera nije otvorio sadrzaj DVD-a, pokrenut burn, i on sada vidi samo directx, a ostalih 4Gb programa ne vidi. Sta da radim ima li spasa. Tu mi je i Abby Finereader v8 sa kljucom koji cita i snima cirilicu a jurio sam ga danima dok nisam resio taj problem.
U pitanju je NEC 4550A koji je izgleda poceo da ne funkcionise kako treba.
Unapred hvala svima koji se ukljuce i upute me kako da resim problem.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko ISO BUSTER 08.06.2007. 20:29 #21270

status: user
broj poruka: 6643
To je sve. Mada ima još programa koji dopiru do nepravilno zatvorenih sesija, iščitavaju ih, ili ih `otvaraju` - `popravljaju`, pa da ponovo budu vidljive. Nije NEC, ti si.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gamil Re: ISO BUSTER 08.06.2007. 20:38 #21271

status: user
broj poruka: 242
Znam da sam pogresio, ali u zurbi nisam ispostovao proceduru i na kraju kao NEC mi kriv. Sad cu da jurim Iso Buster i da spasavam sta se moze. ZAHVALJUJEM.


:: To je sve. Mada ima još programa koji dopiru do nepravilno zatvorenih sesija, iščitavaju ih, ili ih `otvaraju` - `popravljaju`, pa da ponovo budu vidljive. Nije NEC, ti si.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vampirbg ... 08.06.2007. 20:54 #21275

status: user
broj poruka: 711
Ako ti DX nije bitan (i ako nisi zatvorio disk) mozes da pokusas da nastavis snimanje na prvu sesiju pr cemu ce ti onda ona sa DX-om postati nevidljiva... (sigurno radi u Linuxu) Ali, prvo bolje pokusaj sa Iso Busterom :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mrlja Re: ... 09.06.2007. 00:31 #21304

status: user
broj poruka: 299

:: Ako ti DX nije bitan (i ako nisi zatvorio disk) mozes da pokusas da nastavis snimanje na prvu sesiju pr cemu ce ti onda ona sa DX-om postati nevidljiva... (sigurno radi u Linuxu) Ali, prvo bolje pokusaj sa Iso Busterom :
::

pametan predlog!
nero to moze da odradi, a ako mu je bitan DirctX iz juna neka ga samo prethodno iskopira na HDD.. i neka ga nareze u novoj sesiji ponovo, ali ovaj put ispravno
:P
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gamil Re: Re: ... 09.06.2007. 10:49 #21321

status: user
broj poruka: 242
Hvala svima na pomoci.
Podaci spaseni sa Iso Busterom
Veliki pozdrav ucesnicima foruma


::
:: :: Ako ti DX nije bitan (i ako nisi zatvorio disk) mozes da pokusas da nastavis snimanje na prvu sesiju pr cemu ce ti onda ona sa DX-om postati nevidljiva... (sigurno radi u Linuxu) Ali, prvo bolje pokusaj sa Iso Busterom :
:: ::
::
:: pametan predlog
:: nero to moze da odradi, a ako mu je bitan DirctX iz juna neka ga samo prethodno iskopira na HDD.. i neka ga nareze u novoj sesiji ponovo, ali ovaj put ispravn
:: :P
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60280. Broj poslatih odgovora: 646158.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs