Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Softver za PDA i mobilne
Otkljucavanje iPhone 4s
STRANA 1 OD 1
Tr0pIcAn0 Otkljucavanje iPhone 4s 16.09.2012. 21:05 T47634

status: user
broj poruka: 633
Možete li mi preporuiti dobar servis u Bg-u gde mogu otključati iPhone 4s - CDMA, sa Verizon-a? iPhone Srbija ne može da otključa, kontam da nemaju Gevey Ultra S karticu.

I da li je uopšte moguće ovo? Pročitao na više sajtova da je moguće, ali eto da pitam vas. U Kruševcu nisu uspeli da mi otključaju, verovatno koriste (rebel, xsim kartice).

Hvala unapred!

MSI KA790GX
AMD Phenom II x4 925
Thermaltake V1 CL-P0401
Kingston KHX 920Mhz CL4 2x1GB
PowerColor HD 4770 512MB
Samsung SpinPoint F3 500GB 16MB
Silverstone SST-ST50F-230 500W
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
jaga Otkljucavanje iPhone 4s 17.09.2012. 06:25 #441874

status: user
broj poruka: 618
http://www.kupujemprodajem.com/Iphone-4s-qvick-sim-2962465-oglas.htm

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed ?da li radi? 17.09.2012. 07:02 #441875

status: user
broj poruka: 10985
Unfortunately, it looks like this method will only work for GSM iPhone4S(AT&T), and not on 4S that have been purchased from CDMA carriers(Verizon and Sprint)

http://goo.gl/qXEzU

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 17.09.2012. 08:57 #441877

status: user
broj poruka: 12785
CDMA mreže ne postoje u Srbiji i koliko znam ni Evropi. Ako 4S može i na GSM i CDMA mreži da radi moći ćeš da ga koristiš.
__________________
Scourge of PCBerza

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
luja-88 Re: ... 17.09.2012. 11:46 #441907

status: user
broj poruka: 1620
Kako ne postoji CDMA? Sta onda lelekom nudi kao `fiksnu bezicnu telefoniju`? To postoji vec godinama.
Ja nisam upucen u iPhone i njegove mogucnosti ali CDMA tehnologiju vec godinama koriste ljudi koji imaju kuce na udaljenim lokacijama, gde nije isplativo dovlaciti bakarnu paricu.


:: CDMA mreže ne postoje u Srbiji i koliko znam ni Evropi. Ako 4S može i na GSM i CDMA mreži da radi moći ćeš da ga koristiš
:: __________________
:: Scourge of PCBerza
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: Re: ... 17.09.2012. 12:53 #441915

status: user
broj poruka: 12785
Ok, ali ne koriste to za mobilnu telefoniju.
__________________
Scourge of PCBerza

:: Kako ne postoji CDMA? Sta onda lelekom nudi kao `fiksnu bezicnu telefoniju`? To postoji vec godinama.
:: Ja nisam upucen u iPhone i njegove mogucnosti ali CDMA tehnologiju vec godinama koriste ljudi koji imaju kuce na udaljenim lokacijama, gde nije isplativo dovlaciti bakarnu paricu
::
::
:: :: CDMA mreže ne postoje u Srbiji i koliko znam ni Evropi. Ako 4S može i na GSM i CDMA mreži da radi moći ćeš da ga koristiš
:: :: __________________
:: :: Scourge of PCBerza
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs