Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Uređaji za skladištenje podataka
DVD-RW 110D
STRANA 1 OD 1
goran27 DVD-RW 110D 01.07.2007. 22:38 T4876

status: user
broj poruka: 372

Imam problem sa doticnim rezacem,jer je od skoro poceo da mi pravi image i reze diskove brzinom od maximalno2.4X,bez obzira sto mu podesim brzinu na maximalno koliko CD ili DVD podrzava.Ajd molim vas da mi pomognete,da li je rezac pri kraju ili je mozda windows u pitanju.Pozdrav svima!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Kako mi da znamo sta mu je... 01.07.2007. 23:43 #22729

status: user
broj poruka: 7761
Kad si naveo samo da je od skoro poceo da reze image brzinom od 2.4x, i nista vise od toga.
U svakom slucaju valjda ti nije tesko da u device manageru deinstaliras granu na koju je prikacena optika. Ovo ti pomaze da resis problem ako je u pitanju Win.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re 02.07.2007. 08:15 #22735

status: user
broj poruka: 3529
...takodje probaj da instaliras i noviji Nero(ako njega koristis) i obavezno rezac flesuj sa novim firmware-om(imas ga na oficijelnom sajtu)!
Ako ti nista ne pomogne, da bi bio 100% siguran da je do rezaca, ostaje ti samo jos da ga probas na nekom drugom kompu(kod nekog ortaka ili...).
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Penzijsko invalidski odnosi 02.07.2007. 15:25 #22753

status: user
broj poruka: 6643
PIO opet, ako je software...
Mehanika, ako je hardware...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60280. Broj poslatih odgovora: 646164.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs