Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Uređaji za skladištenje podataka
Segate-Maxtor sta se desava???
STRANA 1 OD 1
Hajduk Segate-Maxtor sta se desava??? 17.08.2007. 17:14 T5306

status: user
broj poruka: 114

Hajduk

Cuo sam neke price tipa da su se Segate i Maxtor udruzili, ali valjda da istrazuju nove tehnologije ili tako nesto, a ne zajedno da stancuju hard diskove. Sada problem je sledeci dodje mi burazov ortak i pita me koji hard disk da uzmem? Ja mu kazem uzmi Hitachi (koji imam ja i sljaka perfektno) ili Segate ili WD. Pogledamo cene i vidimo da je Segate najjeftiniji i ode on da ga kupi, ali kada se vratio u rukama drzi Maxtor! Ja sam se prenerazio u dve ili tri firme su mu rekli da imaju samo Maxtore posto su Segate i Maxtor sada ista firma. Pa ja vas lepo pitam el ovo istina i sta se tu desava???
Pozdrav svima na PCBerzi.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca re 17.08.2007. 17:49 #25675

status: user
broj poruka: 1574
Ja mislim da je seagate kupio maxtor-a,jer na njihovom ofivijelnom sajtu mogu da se nadju i podaci o maxtor hardovima,pored informacija o seagate hardovima..


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: re 17.08.2007. 17:55 #25676

status: user
broj poruka: 5696
Seagate je progutao Maxtor kao nekada Maxtor Quantuma...nadam se da nece poceti da pravi brlje od diskova...nece...nece...


- R a v e n L o r d -

:: Ja mislim da je seagate kupio maxtor-a,jer na njihovom ofivijelnom sajtu mogu da se nadju i podaci o maxtor hardovima,pored informacija o seagate hardovima.
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Hajduk HDD 17.08.2007. 18:39 #25677

status: user
broj poruka: 114

Hajduk

Pa na greskama se uci. Nece se valjda ponoviti Maxtor-Quantum situacija. Bas sam se nameracio da uzmem novi hard i mislio sam na Segate, ali je ipak najsigurnije uzeti Hitachija ili mozda WD.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NastyB Re: HDD 17.08.2007. 19:16 #25679

status: user
broj poruka: 729

::
:: Hajduk
::
:: Pa na greskama se uci. Nece se valjda ponoviti Maxtor-Quantum situacija. Bas sam se nameracio da uzmem novi hard i mislio sam na Segate, ali je ipak najsigurnije uzeti Hitachija ili mozda WD

Nikako WD...Ili Hitachi ili Samsung. Zacudo, Samsung pravi veoma dobre diskove.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
io62s ... 17.08.2007. 19:47 #25684

status: user
broj poruka: 371

`Nikako WD`... tripujete ljudi, sta fali wd hardovima...imam jedan 250gb sata 2 i radi savrseno, ne znam sta se tripujete za wd...a maxtor je kao bolji? ...ili hitachi mozda :) ...uzas

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca re 17.08.2007. 19:54 #25685

status: user
broj poruka: 1574
WD pravi odlicne hardove,meni u starom kompu vec 3 godine(ako ne i vise) radi wd od 200gb i ni jednom nije pravio probleme..tako da je wd jedna od boljih kupovina..pozzz


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ukimafija seagate je kupio maxtor 18.08.2007. 03:18 #25703

status: user
broj poruka: 263
seagate je kupio maxtor pre par godina, s tim sto je ime maxtor zadrzano za neke serije hard diskova-onih sa slabijim performansama i manjom cenom.Po meni je seagate i dalje jedan od najboljih izbora za kupovinu samo birajte barracuda seriju i uglavnom sa 16mb bafera ako su 250gb i veci
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
RacaBG diamond max 20 18.08.2007. 12:54 #25713

status: user
broj poruka: 104
Koliko sam ja imao kontakt sa njima to ti je maxtor sa seagate elektronikom, bezi od njih.
Kao sto ti ljudi kazu juri samo seagate baracuda seriju, a bez obzira na price WD nije los.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dsz ... 18.08.2007. 21:39 #25751

status: user
broj poruka: 7
crkavaju i crkavace i novi Seagate i WD-i

sacekajte samo malo....


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60280. Broj poslatih odgovora: 646156.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs