Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Uređaji za skladištenje podataka
LITE-ON DH-20A1P
STRANA 1 OD 1
SkyFire LITE-ON DH-20A1P 25.08.2007. 03:49 T5371

status: user
broj poruka: 18472
Dobio sam ovaj DVD rezac pa me interesuje da li neko zna koliki kvalitet - ne kvalitet ovaj uredjaj poseduje tj. kako se pokazao?Interesuje me da li da ga ostavim sebi ili da ga odmah prodam posto je nov.Jos jedno pitanje.Sta da uzmem u alternativu ako budem ovaj prodao,koji je sad trenutno solidan DVD RW?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
andrejnp Uopste nije los!!!!!! 25.08.2007. 10:41 #26155

status: user
broj poruka: 486


Moglo bi se reci da je cak i odlican!!!!!!! Imam upravo taj rezac vece 5 mescei. Extra radi> Mnogo dobro cita sve medije i njihove brzine. Odlicno reze. Jedina mana je sto enmzoe da reze CD na 8 brzina. Ostalo je mnogo bolje neko kod Pionira 112!!!!!!!!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE ... 25.08.2007. 10:50 #26158

status: user
broj poruka: 5696
Lite-On koristi zaostalu (ili tacnije preostalu) SONY tehnologiju jer su nekada radili zajedno. Neki ce reciSony je lepio nalepnicu na Lite-On ali je necu: to je Soy delo ali je radove vrsio LO. U svakom slucaju su dobri. Najbolji izbor danas ti je neki od Optiarc modela (probrani Sony i NEC) ili Pioneer. Sve ostalo je nize klase...


- R a v e n L o r d -

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy Skrroz je ok 25.08.2007. 12:01 #26161

status: user
broj poruka: 4163
Zadrži ga za sebe


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60280. Broj poslatih odgovora: 646156.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs