Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Vesti, testovi, uputstva i noviteti na IT sceni
`Sin Željka Mitrovića kolima usmrtio devojku u Ustaničkoj?`
STRANA 1 OD 8  
Shomiman `Sin Željka Mitrovića kolima usmrtio devojku u Ustaničkoj?` 19.07.2013. 11:31 T53937

status: user
broj poruka: 1187
`Nesreća se dogodila kod okretnice autobusa na liniji 31 u Ustaničkoj ulici na pešačkom prelazu koji ima i semafor, a devojka je preminula na licu mesta.BEOGRAD - Aleksandar Mitrović (20), sin vlasnika TV Pink Željka Mitrovića, usmrtio je sinoć oko 23.30 u Ustaničkoj ulici terenskim vozilom “Pinka” maloletnu devojku A.B. (17), a zatim pobegao sa mesta nesreće.

Međutim, jutros oko 2 sata iza ponoći Aleksandar je došao u Policijsku stanicu grada Beograda, sa ocem.

`Moj sin je sinoć usmrtio devojku i pobegao`, rekao je Željko Mitrović policajcima, koji su uzeli izjavu od njegovog sina. Nesreća se dogodila kod okretnice autobusa na liniji 31 u Ustaničkoj ulici na pešačkom prelazu koji ima i semafor, a devojka je preminula na licu mesta.`


Opasni su po sve nas... I to ne više posredno...









`There`s someone in my head, but it`s not me?`
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zerocool55 Bez teksta 19.07.2013. 11:38 #505453

status: user
broj poruka: 1130
Ostao sam zaprepascen,jedan mladi zivot se ugasio. Zasto? Zbog nekog degenerika koji ima masinu da juri ulicama BG-a..

Saucesce porodici,nadam se da ce barem da dobije 20 godina posto je to najvisa kazna kod nas,ali svi znamo kako se stvari sa poznatim licnostima zavrsavaju..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ilicstefan Samo da dodam 19.07.2013. 11:42 #505455

status: user
broj poruka: 1577
Nije se sam prijavio već su ga uhvatili. Zaista strašno.

Moj otac tu prolazi svaku noć pošto se vraća sa posla i u trenutku kada se vraćao, video je policiju i telo prekriveno čaršavom.

Užasan prizor.

Kako Electronic Arts pravi igre

http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
oreshac Re: Bez teksta 19.07.2013. 11:46 #505456

status: user
broj poruka: 488
I sa nepoznatim se isto zavrsava samo ako ima novca da potplati sudije.
http://www.021.rs/Novi-Sad/Hronika/I-dalje-bez-presude-za-udes-s-dvoje-poginulih.html
Sin direktora banke, pijan kao letva, isao po vestacima izmedju 150 i 160 u centru NS, zaspao u autu posle sudara, a jos uvek seta gradom i pravi sranja. Pravosnazno osudjen na 5 godina, zalio se na presudu i do sad nista sud nije presudio, a proslo je 3 i po godine od cina ubistva, jer se ovako nesto ne moze nazvati nesrecom (kao ni ovo sa malim degenerikom Mitrovicem).

Moja ala: http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1763839

:: Ostao sam zaprepascen,jedan mladi zivot se ugasio. Zasto? Zbog nekog degenerika koji ima masinu da juri ulicama BG-a..
::
:: Saucesce porodici,nadam se da ce barem da dobije 20 godina posto je to najvisa kazna kod nas,ali svi znamo kako se stvvari sa poznatim licnostima zavrsavaju.
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gogi1 Potegnuce veze Mitrovic naravno 19.07.2013. 11:56 #505459

status: user
broj poruka: 2076
ipak je to njegovo dete, kao sto bi i svi vi potegnuli za svoje dete, kada bi se ne daj Boze vama tako nesto desilo.

pise `na pessackom prelazu koji ima semafor` a ne pise da li je devojka prelazila kad joj je bilo zeleno. zato nemojte odmah krivicu svaljivati na tatinog sina samo zato ima kintu ili mrzite njegovu televiziju.

Slazem se da TREBA da odgovara, tj. robija, ali samo u slucaju da je on bio pijan i prosao na crveno,a da je devojci bilo zeleno.
u slucaju da je mozda devojka bila pripita i prelazila na crveno, to vec sve treba detaljno ispitati.

Inace, stvarno je potresno cuti da se jedan mladi zivot ugasio.



Intel i7 Xeon W3550, Alpenfohn Himalaya, ASRock X58 Extreme3, 6gb Mushkin 1333@2000, SSD Mushkin Chronos 120gb + hdd Hitachi 500gb, Lg 24`, Corsair HX520, Fractal Design Arc Midi window mod, NZXT Sentry LX fan controller, Razer Mamba 2012, 2.1 HI-FI

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Shomiman Jbg... 19.07.2013. 11:57 #505460

status: user
broj poruka: 1187
Ako mu se tata na `vrijeme`, i duboko, zavukao u bulju `VukoDlaku`, prozivkom ĐiĐia, na svojoj `kameleon` telepatoviziji, osuda će sama sebe da smori, čekajući... Ne osuđuje se lako, brzo, bez predrasuda, neko kao `oni`, jer vlastima može da zatreba njihova tv, za kojekakva sugestivna `djelovanja`, `oblkovanje` srpskog življa, ili šta već...



`There`s someone in my head, but it`s not me?`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Cuo sam jutros na vestima. 19.07.2013. 12:06 #505464

status: user
broj poruka: 4866
Devojka ima 17 godina, stvarno je strasno.
Bez obzira da li je direktno kriv ili ne, mogao je da stane I pozove hitnu, mozda bi joj spasao zivot, ovako...
Moje saucesce.
br>http://tinyurl.com/ch3mu7j

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mjevtic Re: Potegnuce veze Mitrovic naravno 19.07.2013. 12:12 #505465

status: user
broj poruka: 75
:: Slazem se da TREBA da odgovara, tj. robija, ali samo u slucaju da je on bio pijan i prosao na crveno,a da je devojci bilo zeleno


Ne znam da li si mislio drugacije pa napisao ovakvu glupost ili stvarno mislis ovako, ako je u pitanju ovo drugo onda stvarno nemam komentar. Isao je brzinom od preko 100km/h, ubio devojku i treba da odgovara samo ako je on pijan i prosao na crveno? Minimum dva i po puta je brze vozio od ogranicenja i izazvao saobracajku sa smrtnim ishodom, apsolutno je nebitno da li je nesrecna devojka prelazila na zeleno ili ne, to je vrlo tesko dokazati jer se sve svodi na izjave ocevidaca gde ce tata uvek `naci` nekog ko ce reci da je bio tu i video devojku koja prelazi na crveno. To bi imalo smisla da je on vozio po ogranicenju ili bar malo preko ogranicenja i da nije bio pijan, ovako je svaka prica o tome nebitna.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Shomiman Re: Re: Potegnuce veze Mitrovic naravno 19.07.2013. 12:21 #505467

status: user
broj poruka: 1187
Ako se ne krećeš prebrzo, uvek možeš da se zaustaviš... Naravno da nije bio pijan, drogiran, bahat... Dalja istraga će to i potvrditi... To što ima bezobrazno puno para, svakako , nije presudno... Mi uglavnom, sami sebi presuđujemo... Ne bi me čudilo da se devojka `samoubila`, zamislite`, na neodgovarajućem mestu... Semaforu,jbt... A šta bi sa bežajem, pa kasnijim `samoprijavljivanjem`...? Šta bi sa , skupo plaćenim, kamera-radarima..?





`There`s someone in my head, but it`s not me?`
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 Auuuuu 19.07.2013. 12:41 #505469

status: user
broj poruka: 17084
Tuga, ali nazalost moram da kazem da ovaj mali nece ni dan da robija,
eventualno kucna terapija i nanogica kao Ceca...

Cpu:AMD FX 6300 @ 4Ghz
Cooler:TitanVanesa-S
GPU:GTX 670 Gigabyte Windforce
Ram:10 Gb KingstonHyperX@1600MHz
MBO:Asus M5A97
Case:CM Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w a85
Mouse:Mx 518
Screen: Dell


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb Strasno 19.07.2013. 12:55 #505473

status: user
broj poruka: 6875
Nema sta tu mnogo da se prica,covek vozi 100 km/h u sred Beograda,napravi to sto napravi i pobegne,a mediji naravno plasiraju pricu da se dobrovoljno prijavio.
Sad je jos jedna prilika da vidimo ko smo i sta smo kao drzava,na potezu je pravosudje,za ovako nesto zadovoljenje pravde ne postoji,ali doticni kao sto rece Dex ce se provuci kao da nista nije bilo.
Saucesce porodici




Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Shomiman Hronološki... 19.07.2013. 13:15 #505475

status: user
broj poruka: 1187
Dopunjeno `izdanje`... Čisto, da potkrepe `insinuacije`...

`...Željko Mitrović je u izjavi za Kurir potvrdio da se nesreća dogodila i da mu je sin rekao da je za njega bilo zeleno svetlo na semaforu. Mitrović je dodao i da ga je Aleksandar pozvao u momentu kada je sleteo na beogradski aerodrom. Tada mu je ispričao za nesreću i rekao da se zaustavio tek posle kilometar-dva kada je došao sebi.

Policija je Aleksandru Mitroviću uradila alkotest, koji je bio negativan, da je vozio pod utiacjem alkohola, ali mu je i uzeta krv da bi se uradile dodatne analize na prisustvo alkohola u krvi. Policija će pokušati rekonstruisati nesreću i preko sigurnosnih kamera za koje se pretpostavlja da su možda snimile trenutak nesreće...`

Prema još uvek nezvaničnim informacijama Aleksandru Mitroviću policija je uzela i krv na analizu kako bi se utvrdilo da li je BMW vozio pod uticajem alkohola, a prva navodna veštačenja ukazuju da nije vozio pod uticajem alkohola.





`There`s someone in my head, but it`s not me?`
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toothless Kakvo crno zaustavljanje, prva pomoć, hitna,... 19.07.2013. 13:16 #505476

status: user
broj poruka: 3241
Pa on je pokupio sa najmanje 100 na sat, odbacio je oko 20m i svi očevici kažu da je nesretna devojka bila unakažena. Čim je neko dovoljno bolestan da sedne u auto i vozi 100 i više po gradu, to treba da se tretira kao ubistvo sa predumišljajem, ne iz nehata nego sa predumišljajem. Pošto je Beograd milionski grad, ne postoji teoretska šansa da tako voziš i misliš da ti niko neće izleteti pod auto. Ma koliko si dobar vozač, opravdanja nema za ovakve stvari i podržavam oduzimanje automobila koji bi se tretirao kao oružje za izvršenje krivičnog dela, kao i za drakonske kazne za ovakve skotove.
Ali, pošto je ovo Srbija, nema pravosuđa i pravde dok se ne vrati krvna osveta kao što je to bilo u ovom slučaju
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/394243/Ubistvo-iz-osvete-u-Kursumliji-ubica-se-predao



http://tiny.cc/msvoj https://www.mojdom.rs
Athlon II x3 455 - MSI 770 C45 - 6 GB DDR3 - Hitachi 500GB+750GB - Asus 8500gt - LC6650GP3 V2.3 - Xigmatek Asgard - Philips 222EL LED - Genius navigator 535
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
aco Re 19.07.2013. 13:27 #505479

status: user
broj poruka: 2788
Najebao bih mu se keve ja, a onom Mitroviću bi haubu od kola ugravirao u vilicu! Ako ne padne 10godina u zatvor, najebaće im se cela Srbija keve!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Shomiman Hmmmm... 19.07.2013. 13:30 #505480

status: user
broj poruka: 1187
Mitrović je `prepravio` vlastiti avion za emitovanje propagandnih programa, i blokiranje konkurentnih , i sve to, kako bi se održao korak sa trendovima savremenog `izveštavanja`... Pista mu je srbija... To može samo ovde... Prava smo `vučkojebina`...

Uskoro će se obelodaniti da `mali` nije ni bio tamo, već `nekakav` voditelj, Žvan Žvanović... `Straopštenje` dao, izvesni `miljackator`, Gljivica Pačić...


Saga se nastavlja, naravno, po `prePoruci`... Dopunjena `obavijest`...

``Rado bih svoj život menjao za njen. Učinio bih sve, odrekao bih se svega što imam kada bih mogao da promenim ovakvu zlu sudbinu koja nas je zadesila`, rekao je Željko Mitrović za Kurir.`

Ma daj... ĐiĐa te namestio... Isprečio se `malom` BusPljus... Doći će nam turci glave, il` mi sami..? Možda..?



`There`s someone in my head, but it`s not me?`
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 19.07.2013. 14:08 #505488

status: user
broj poruka: 3974
Govnar!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 u-p-d-a-t-e 19.07.2013. 14:23 #505497

status: user
broj poruka: 17084
Evo krenulo je http://goo.gl/9OVRQ

ONA je kriva, ONA je izletela, ONA je verovatno izasla na crveno,
ONA je garant bila pijana, ONA je garant bila nadrogirana, ONA ONA ONA...

Dakle uskoro cemo cuti da je mali zrtva, bez obzira sto vozi 100 gde je dozvoljeno 60, bez obzira sto postoje ocevidci koji kazu da je ON prosao na crveno...

Cpu:AMD FX 6300 @ 4Ghz
Cooler:TitanVanesa-S
GPU:GTX 670 Gigabyte Windforce
Ram:10 Gb KingstonHyperX@1600MHz
MBO:Asus M5A97
Case:CM Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w a85
Mouse:Mx 518
Screen: Dell

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Shomiman Ma... 19.07.2013. 14:30 #505499

status: user
broj poruka: 1187
Mi smo ionako samo `nemi`, sada i `gluvonemi`, svedoci... Gde si Raiću!?!? Gde su sada one tvoje gov...ve motke..? Dokle više `vako`..?






`There`s someone in my head, but it`s not me?`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
matz zz 19.07.2013. 14:31 #505500

status: user
broj poruka: 801

videcemo da li je tatici bitnije ime ili sin , ubice

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Milos22 ... 19.07.2013. 15:23 #505513

status: user
broj poruka: 1720
Da vidim sad pink dal ce da saopste to na vesima

HAF 912 Plus
I5 3570k
Z77A-GD55
2x4GB DDR3 Kingston Hyperx 1600mhz
Corsair H60
Seasonic 620GM
2TB WD Green
500GB WD Blue
Intel 520 180GB
GTX 580
Dell U2312hm
Cm storm recon
Cm storm trigger
Pioneer M290

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Simon72 ... 19.07.2013. 16:37 #505526

status: user
broj poruka: 2800
Sacekajmo da vidimo šta je stvarno bilo.Nesrece se dešavaju kao i bahatost vozaca kao i to da pobegnu sa lica mesta.
Otac brani sini.Pa šta bi trebalo da ga se odrekne.Ima sigurnosnih kamera pa cemo da vidimo šta se stvarno desilo a onda cemo da vidimo kako ce za ovo da bude kažnjen.Da bude oslobodjen nemože nikako a sad ako hocete da bude razapet na krst i raskomadan na sve cetri strane sveta zato što je sin nekog bogataša to je druga stvar.Ne sudimo ljudima i dešavanjima bez cinjenica i samo sa pretpostavkama.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict Djip X6 - sve je jasno 19.07.2013. 16:53 #505528

status: user
broj poruka: 4515
Vozilo za kurcenje - nema drugu svrhu. Taj deo prolazim svakodnevno, ispred tog pesackog je nizbrdica, u leru ides 80km/h, jos ako malo pipnes gas stotka!



:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ilicstefan Malo bolje pogledah sve ovo 19.07.2013. 17:02 #505531

status: user
broj poruka: 1577
Ako se bude dokazalo da je na semaforu bilo crveno svetlo za automobile, vozač je 100% bez ikakve sumnje kriv.

http://goo.gl/sDb7q

Kao što se vidi na snimku, postoji ograda koja razdvaja levu i desnu traku kolovoza. Devojka sigurno nije Spajdermen, što znači da je sigurno prelazila preko pešačkog.

Druga činjenica je prekoračenje brzine. Da se kretao manjom brzinom vozač bi uspeo da zakoči i ništa od ovoga se ne bi desilo.

Treća činjenica je bežanje sa mesta nesreće, prilikom ovakvih situaciju vozač treba da izađe iz auta i da ukaže pomoć nastradalom a ne da pobegne kao kukavica i onda smisli priču.

Četvrta činjenica je upravljanje vozilom bez nadzora nekoga ko ima dozvolu najmanje dve godine. U većini medija stoji informacija da je vozač položio vozački ispit tek ove godine. Pravilnik probne vozačke dozvole nalaže da ne sme da upravlja vozilom sam i da ne sme da vozi posle deset sati uveče. Oba pravila su prekršena jer se nesreća desila u 23:30 i vozač je bio sam u vozilu.

Ako li se dokaže da je na semaforu bilo zeleno za pešake, njega ne može ni Dunav ni Sava da opere, vozač je 100% kriv i nema apsolutno nikakve olakšavajuće okolnosti. Čak i da se dokaže da je bilo zeleno za vozača, tu ostaju ove tri činjenice koje deo krivice svaljuju i na njega.

Da rezimiram, ako je devojka prešla na crveno, ona je načinila grešku ali je to moglo da se izbegne. Vozač nije poštovao saobraćajna pravila i zato nije uspeo da izbegne.

Ako je prešla na zeleno onda tu nema priče. Svaki sudija će ga osuditi na najmanje deset godina zatvora.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mirko78 re 19.07.2013. 17:12 #505535

status: user
broj poruka: 419
Ja inace zivim 50 metara od tog pesackog prelaza i mogu da kazem da je jako zajebano preci ulicu na tom pesackom + sto od bulevara nizbrdo idu ko ludaci i sam sam par puta zamalo poginuo. Sudeci gde lezi devojcino telo, vidi se da debil nije ni kocio verovatno cim ju je toliko gurnuo. Tragedija...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Da je kocio kao sto nije 19.07.2013. 17:48 #505542

status: user
broj poruka: 4866
Pri toj brzini ostali bi tragovi kocenja.
br>http://tinyurl.com/ch3mu7j

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Strasno.. 19.07.2013. 18:05 #505545

status: user
broj poruka: 18472
Sad sam tek procitao jer ne volim ovakve stvari da cujem..Uzas!

Ode jedan mlad zivot..Eeeeee !

Ono sto je sigurno jeste da je kriv jer da je vozio sporije mogao bi da ukoci .
Cinjenica kakav auto vozi potvrdjuje da je isao brzo kao i cinjenica da pored takvog kocionog sistema nije mogao da zakoci sto samo govori jedno - prebrza voznja~!

Naravno svakom bi moglo da se desi,nema to veze ciji je sin.Za sigurno je sad i njemu tesko da nosi jedno takvo breme na svojoj dusi!
Ne opravdavam ga samo kazem..Ne daj Boze nikom!

Superior Technology
Intel 3930K@4.8 Ghz/Asus Rampage IV Extreme/Corsair Dominator GT 32GB/MSI GTX680 Lightning/Samsung 830 256GB/Creative Titanium HD/Enermax Revolution 1050w/Dell 2709w/CM Stacker 832 i ostala cuda

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 8  
Broj postavljenih tema: 60274. Broj poslatih odgovora: 646092.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs